evleneceksen gel 28 haziran 2016 / Star TV izle: Yayın akışı 28 Haziran Salı Şahane Damat 2. bölüm - Magazin haberleri – Sözcü

Evleneceksen Gel 28 Haziran 2016

evleneceksen gel 28 haziran 2016

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla "Evleneceksen Gel" Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği 'Evleneceksen Gel' programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yapımcılığını Global Yapım'ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı 'Evleneceksen Gel' ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV'de buluşuyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı "Evleneceksen Gel" programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?

Evleneceksen Gel, Türkiye'nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye'nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan'ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV'de

ŞAHMARAN VE FAZIL SAY

ŞAHMARAN VE FAZIL SAY

Dün gece Netflix de Şahmaran dizisini seyrettim. Mitoloji de başı insan, gövdesi yılan ve doğa üstü yetenekleri olan, yerin yedi kat altında yılanlarla yaşadığı, ölünce ruhunun kızına geçtiğine inanıla
KİMSENİN CİNSEL TERCİHİNİ SORGULAMAM

KİMSENİN CİNSEL TERCİHİNİ SORGULAMAM

Kimsenin cinsel tercihini sorgulamam, yadırgamam, ayıplamam. Herkes bildiği gibi yaşar. İnsan ayırmamayı küçük yaşlarda öğrettiler bize. Zengin ya da fakir, güzel ya da çirkin, eksik ya da engelli, kad
YETKİLİLERE SESLENİYORUM YETTİNİZ ARTIK

YETKİLİLERE SESLENİYORUM YETTİNİZ ARTIK

Dünyanın hiçbir yerinde, (geri kalmış ülkeler hariç) sokak hayvanları yoktur. Yetkililer sorumluluklarını bilir ve hepsini koruma altına alırlar. Biz hala bu sorunu çözemedik. Sokaklarda yaşayan hayvan
 KIŞINI HATIRLAYANLARA

KIŞINI HATIRLAYANLARA

Hava durumu ile ilgili peş peşe uyarılar gelince, üstelik " kar ı geri geliyor" tahminleri gözümü korkuttuğu için İstanbul dan kaçtım.
HER AKŞAM TÜRKİYE’NİN PAVYONLARINI GEZİYORUM

HER AKŞAM TÜRKİYE’NİN PAVYONLARINI GEZİYORUM

Televizyonda bir kaç defa adını duydum. " TİK TOK" diye sosyal medya uygulamasıTelefonuma indirdim. Evli barklı kadınların oradan sevgili bulup, kocasını ve çocuklarını terk ederek kaçmaları son gün
NEŞE AKSOY ’’DAL FİLM PRODÜKSİYON’’ İLE SEKTÖRE İDDİALI GELİYOR

NEŞE AKSOY ’’DAL FİLM PRODÜKSİYON’’ İLE SEKTÖRE İDDİALI GELİYOR

Sinema sanatçısı Neşe Aksoy tarafından kurulan DAL Film Prodüksiyon, Türk Sinema ve dizi film sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Bir dönemin aranılan yıldızlarından olan Neşe Aksoy, başro
USTALARA SAYGI GÖSTERMEYİ ÖĞRENİN

USTALARA SAYGI GÖSTERMEYİ ÖĞRENİN

Film-San Vakfımızın grup sayfasında paylaşılan bir köşe yazısını okudum. Funda Karayel diye bir bayan yazmış. Yazısında, Türk sinemasını ve emekçilerini hiç tanımadığı o kadar belli ki
ATİYE

ATİYE

Atiye dizisinin 2. Sezonunu, yayımlandığı ilk sabah hiç kalkmadan sonuna kadar seyrettim.
ALINGANLAR ,HAYATI ÇOK CİDDİYE ALANLAR, SİNİR HASTALARI

ALINGANLAR ,HAYATI ÇOK CİDDİYE ALANLAR, SİNİR HASTALARI

Lütfen seafoodplus.info daki yazılarımı okumasınlar. Sayfamın başlığı "Yaşamdan Melodramlar" Yazılarımın içeriği, gerçeklerle, nükte karışımıdır. Amacım kimseyi üzmek veya aşağılamak değildir.
HADDİNİZİ BİLİN

HADDİNİZİ BİLİN

Sanatçı olmuşlar, iş adamı olmuşlar, sporcu olmuşlar ve bir çok şey olmuşlar en önemlisi de, halka mal olmuşlar ama adam olamamışlar. Ne yazık değil mi. Bu adamlara çok acıyorum. Halk bunları, konumlar
ESTETİK Mİ? AMAN DİKKAT

ESTETİK Mİ? AMAN DİKKAT

Dürüst olmak gerekirse ben severim. Hangi kadın sevmez ki, daha bakımlı ve belli bir yaştan sonra, daha genç görünmeyi. Estetik neden yaptırılır? Küçük hataları düzeltmek için. Yada 40 yaşından sonra,
İSTANBUL’UN YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

İSTANBUL’UN YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

İstanbul u dinliyorum gözlerim kapalı Önce hafiften bir rüzgar esiyor Yavaş, yavaş sallanıyor yapraklar ağaçlarda. Uzaklarda, çok uzaklarda, Sucuların hiç durmayan çıngırakları; İstanbul u dinliyoru
YAZIK BU ÇOCUKLARA

YAZIK BU ÇOCUKLARA

Bu yazıyı, insanlığımdan, kadınlığımdan, anneliğimden utanarak yazıyorum. Eskişehir de 14 yaşındaki kızını, sevgilisiyle ilişkiye zorlamış. Bir anne bunu, sebebi ne olursa olsun nasıl yapar? "Tehdit ed
AŞK

AŞK

Yazılarımı genellikle, sabah beş yada altı gibi yazarım. Ortam sakin, beyin yine çalışıyor, az da olsa dinlenmiş. Tam yazma saati. Ama bu sabah saat da gözlerim faltaşı gibi açılınca, kalkıp yazm
DONALT TRUMP, CEM YILMAZ’DAN DAHA KOMİK

DONALT TRUMP, CEM YILMAZ’DAN DAHA KOMİK

Her gün konuşmalarını hiç kaçırmadan izliyorum. Beni gülmekten öldürüyor. Allah iyiliğini versin Trump. İyiliğini versin ki kendine gel.
UYANAYIM HER ŞEY RÜYA OLSUN NE OLUR

UYANAYIM HER ŞEY RÜYA OLSUN NE OLUR

Korona virüs ( covid) tedavisi olduğumu bildirdikten sonra, devamında neler olduğunu sizlere açıklayamadım. Çünkü hayatın en büyük gerçeğini yaşadım.
ZOR GÜNLER

ZOR GÜNLER

Azerbaycan da yapılan, Sinema güzeli yarışması için, Film-San vakfımız adına, Bonnevie dergisinin sahibi ve yarışmanın devamını, Türkiye de yapacak olan Hakan Solaker e, çok önceden verdiğimiz bir
DÜNYA HALİ

DÜNYA HALİ

Deprem, savaş, göçmenler, terör, virüs ve çekirgeler Sırada ne var merak ediyorum. Aslında şöyle bir bakarsak. Dünya tarihinde bunların hepsi zaman zaman yaşanmış ve milyonlarca insan ölmüş. Bu tabi
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Bugün söze nereden başlayacağımı bilemiyorum. Üç gündür yazmaya çalışıyorum. İçimde tarifi imkansız bir acı.
ETLİYE, SÜTLÜYE DOKUNMA

ETLİYE, SÜTLÜYE DOKUNMA

Herkes, bir sürü yanlışları görüp, "Amaan boş ver, şimdi söylemeyeyim, bana ne gibi düşüncelerle susarlar. Ben ise konuşurum, tanıyanlar iyi bilir. Kimseden menfaatim, beklentim yada korkum yok. Gördüğ
İNSANLAR ÇILDIRMIŞ OLMALI

İNSANLAR ÇILDIRMIŞ OLMALI

Uzun bir aradan sonra tekrar yazmaya başlamak mutlu edici. Beynimde binlerce konu, yaşamın içinden. Tanrılar, insanlar, hayvanlar, doğa, hastalıklar ve yok olmalar. Her gün şaşkınlıkla izlediğim bir sü
ESRA EROL, BEYAZ’IN KABUSU OLDU

ESRA EROL, BEYAZ’IN KABUSU OLDU

MAGAZİNCİ VİDEO HABER- Beyazıt Öztürk ün dün akşamki konuğu olan Esra Erol, Öztürk ün rüyalarına girdi, kabusu oldu!
ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ’NİN VİDEOSU TARTIŞMA ÇIKARDI

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ’NİN VİDEOSU TARTIŞMA ÇIKARDI

Özge Özpirinçci tatilden video paylaştı, takipçileri arasında tartışma çıktı.
BEYAZ’DAN BENGÜ’YE EVLENME TEKLİFİ

BEYAZ’DAN BENGÜ’YE EVLENME TEKLİFİ

Beyaz Show un dün gece ekranlara gelen son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Beyazıt Öztürk milyonların gözü önünde şarkıcı Bengü ye bakın nasıl evlenme teklifinde bulundu?
EVLENECEKSEN GEL GÖZDE BOZKURT’UN ÇIPLAK VİDEOSU SIZDI!

EVLENECEKSEN GEL GÖZDE BOZKURT’UN ÇIPLAK VİDEOSU SIZDI!

Televizyon ekranlarında, gündüz kuşağında yayınlanan "Evleneceksen Gel" izdivaç programında tanınan Gözde Bozkurt un çıplak periscope yayını yaptığı ortaya çıktı. Peki; Çıplak pozlarıyla gündeme bomba
BİG BROTHER TÜRKİYE EVİNDE BU ÖPÜCÜK OLAY OLDU

BİG BROTHER TÜRKİYE EVİNDE BU ÖPÜCÜK OLAY OLDU

İlgiyle izlenen Big Brother Türkiye de aşk yaşayan Arsel ve İdil in samimi görüntüleri ekranlara yansıdı. Bahçede konuşurken birden İdil Naz Kaluç un öpmeye başlayan Arsel, ortalığı karıştırdı.
HAYRETTİN, SOKAK MÜZİSYENİNE VALİZ DOLUSU PARA DÖKTÜ

HAYRETTİN, SOKAK MÜZİSYENİNE VALİZ DOLUSU PARA DÖKTÜ

MAGAZİNCİ VİDEO HABER- Amerika da kaldığı süre boyunca Amerikalıları trolleyen Hayrettin, son çektiği video ile Youtube popüler videolarında 2. sıraya yerleşti.
ÜNLÜLERDE KATILDI! SOSYAL MEDYANIN YENİ EĞLENCESİ: AŞK ÇİÇEĞİM

ÜNLÜLERDE KATILDI! SOSYAL MEDYANIN YENİ EĞLENCESİ: AŞK ÇİÇEĞİM

Reha nın Aşk Çiçeğim isimli şarkısı Türkiye nin yeni eğlencesi oldu. Yıllar sonra Bahtiyar Özdemir ve Aysun Taşçeşme nin amatör olarak seslendirdiği şarkı bir anda internetin yeni fenomeni oldu.
BU KLİP HAYATINI KARARTTI

BU KLİP HAYATINI KARARTTI

Mısır da oynadığı seksi müzik videosuyla internette fenomen olan bir kadın, polis tarafından tutuklandı ve "ahlaksızlığı teşvik"ten mahkemeye sevk edildi.
HERKES DALGA GEÇMİŞTİ! SEDA BAKAN ŞARKI SÖYLEDİ STÜDYO YIKILDI

HERKES DALGA GEÇMİŞTİ! SEDA BAKAN ŞARKI SÖYLEDİ STÜDYO YIKILDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Beyaz Show"un bu haftaki konukları; Gülben Ergen; Oğuzhan Koç; müthiş ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir; ünlü oyuncu Seda Bakan oldu.
SURVİVOR NADYA’YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

SURVİVOR NADYA’YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

Survivor All Star Gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Nadya Zagli nin masaj görüntüleri sosyal medyaya düştü İşte Survivor Nadya nın çok konuşulan o görüntüleri.
İREM DERİCİ BURNUYLA FLÜT ÇALDI

İREM DERİCİ BURNUYLA FLÜT ÇALDI

3 Adam a konuk olan ünlü şarkıcı İrem Derici, burnuyla flüt çaldı.
BEYAZ VE AHMET ÇAKAR BİRBİRİNE GİRERSE..

BEYAZ VE AHMET ÇAKAR BİRBİRİNE GİRERSE..

Ekranların en hararetli futbol programı Beyaz Futbol Beyazıt Öztürk ve Tolgahan Sayışman ı konuk ederse ne olur? Cevabı Beyaz Show da yayınlanan videoda verildi.
BEYAZ VE EZGİ MOLA KIRIP GEÇİRDİ

BEYAZ VE EZGİ MOLA KIRIP GEÇİRDİ

MAGAZİNCİ VİDEO HABER- Beyazıt Öztürk ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show a Beyaz ve Ezgi Mola nın düğün atışması damgasını vurdu.
’ÇIPLAK ŞEF’ JENN REKOR KIRIYOR

’ÇIPLAK ŞEF’ JENN REKOR KIRIYOR

Çıplak yemek tarifi verdiği Youtube videolarıyla fenomen olan Jenn, "Erkeklere yemek yapmanın ne kadar eğlenceli olduğunu göstermek istedim" dedi.
?VOOOAV?

?VOOOAV?

MAGAZİNCİ VİDEO HABER- Özcan Deniz?in ?I feel good? performansı olay oldu.
BEYAZ, HAYKO VE KUBAT?TAN ?SAP? ŞARKISI

BEYAZ, HAYKO VE KUBAT?TAN ?SAP? ŞARKISI

Beyaz Show da Beyaz, Kubat ve Hayko Cepkin üçlüsünün sevgililer gününe özel kutlaması büyük beğeni topladı
YOK BÖYLE FİNAL! VE CANDAN ERÇETİN STÜDYOYU BASTI

YOK BÖYLE FİNAL! VE CANDAN ERÇETİN STÜDYOYU BASTI

MAGAZİNCİ VİDEO HABER- Kanal D?nin sevilen şov programı Beyaz Show?da bu hafta tüm gözler Erçetin?in, Beyaz?a vereceği cevaba kilitlenmişti. Ve beklenenden çok daha fazlası oldu..
BEYAZ - CANDAN ERÇETİN ATIŞMASINA HALKIN CEVABI

BEYAZ - CANDAN ERÇETİN ATIŞMASINA HALKIN CEVABI

MAGAZİNCİ VİDEO HABER- Bu cevap herkesi kahkahaya boğdu. Haftalardır süren Beyaz- Candan Erçetin atışmasına halktan da cevap geldi
ÜNLÜ ŞARKICI ALİŞAN, KİBAR FEYZO?DAKİ MAHO AĞA OLDU

ÜNLÜ ŞARKICI ALİŞAN, KİBAR FEYZO?DAKİ MAHO AĞA OLDU

Alişan, arkadaşlarıyla birlikte Kibar Feyzo?dan bir sahneye dublaj yaptı. Görüntü, izleyenleri kahkaha krizine soktu
TARKAN?DAN 11 DİLDE YENİ YIL MESAJI

TARKAN?DAN 11 DİLDE YENİ YIL MESAJI

MAGAZİNCİ VİDEO HABER- Ünlü sanatçı Tarkan yeni yıla saatler kala Twitter hesabından takipçilerinin yeni yılını kutladı. Tarkan paylaştığı video ile 11 farklı dilde ?Mutlu Yıllar? diyerek hayranlarının

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir