kadıköy güzel cafeler / Bu kafe, Anti Kafe!| Haberler

Kadıköy Güzel Cafeler

kadıköy güzel cafeler

Kadıköy Rıhtım Cafeleri

Mesafe

Kirpi, Koşuyolu

Mehmet Akvan Sokak, 31 Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul

puan &#; reyting

km.

Balon Cafe, Mühürdar

Rıhtım Caddesi, Caferağa, Kadıköy, İstanbul

5 puan &#; reyting

m.

Mado, Kadıköy Rıhtım

Kadıköy Haydarpaşa Rıhtım Caddesi, 28/1 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#; reyting

35 m.

Mado, Kadıköy (Tepe Nautilus AVM)

Fatih Sokak, 1 Acıbadem, Kadıköy, İstanbul

puan &#;97 reyting

1 km.

Simit Sarayı, Kadıköy Rıhtım

Kadıköy Haydarpaşa Rıhtım Caddesi, 58/A Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#; reyting

m.

Choice, Halitağa

Karakolhane Caddesi, 25 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#; reyting

m.

Starbucks, Kadıköy

Muvakkıthane Caddesi, 9 Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#; reyting

m.

Abbas Waffle, Moda

Moda Caddesi, /A Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;79 reyting

km.

Aslı Börek, Kadıköy

Mühürdar Caddesi, Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#; reyting

m.

Simit Sarayı, Bahariye

General Asım Gündüz Caddesi (Bahariye Caddesi), 18/A Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;67 reyting

m.

Tchibo, Kadıköy Rıhtım

Muvakkıthane Caddesi, 36 Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;92 reyting

m.

Simit Sarayı, Kadıköy

Söğütlü Çeşme Caddesi, 10 Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;55 reyting

m.

Beyaz Fırın, Kadıköy

Yasa Caddesi, 23/A Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;61 reyting

m.

Değirmen Pastanesi, Kadıköy (Tepe Nautilus AVM)

Fatih Sokak, 1 Acıbadem, Kadıköy, İstanbul

puan &#;74 reyting

1 km.

Cafe Sene 95, Rasimpaşa

Recaizade Sokak, 37 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;52 reyting

m.

Simit Sarayı, Halitağa

Halitağa Caddesi, 25/14 Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;37 reyting

m.

Cafe No 70 Tarihi Yeldeğirmeni Mahallesi, Rasimpaşa

Karakolhane Caddesi, 48 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;46 reyting

m.

Karafırın, Caferağa

Albay Faik Sözdener Caddesi, 17 Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;43 reyting

m.

Cafe Mu, Halitağa

Karakolhane Caddesi, 46 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;41 reyting

m.

Benazio, Halitağa

Uzun Hafız Sokak, 48 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;28 reyting

m.

Kadıköy Saray Muhallebicileri, Kadıköy Rıhtım

Rıhtım Caddesi, 20 Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;33 reyting

32 m.

Lavazza Rıhtım, Kadıköy

Yasa Caddesi, 9 Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;23 reyting

m.

Bambi Büfe, Kadıköy

Yasa Caddesi, 3 Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;28 reyting

m.

Şehir 18 Pasta Cafe, Kadıköy Rıhtım

Rıhtım Caddesi, 54 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;18 reyting

m.

Sidonya Otel&Teras Restaurant Cafe Bar, Rasimpaşa

Nemlizade Sokak, 34 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;15 reyting

m.

Kahve Kafası, Haydarpaşa

Uzun Hafız Sokak, 20 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;22 reyting

m.

Arda Çay Evi, Halitağa

Nakil Sokak, 10 Haydarpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;14 reyting

m.

Mnc Kafe Lokanta, Kadıköy Rıhtım

Kadıköy Sahili, 4 Caferağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;15 reyting

m.

Panorama Cafe, Kadıköy Rıhtım

Recaizade Sokak, 3 Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;31 reyting

64 m.

İnatçı Keçi Cafe, Rasimpaşa

Tren Garı Yolu, 8 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;20 reyting

m.

Melis Cafe Bar, Kadıköy Rıhtım

Recaizade Sokak, 3 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;11 reyting

67 m.

Elizi Cafe, Kadıköy Rıhtım

İskele Sokak, 17 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

4 puan &#;17 reyting

m.

Coffeeograph, Kadıköy Rıhtım

Kırmızı Kuşak Sokak, Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;10 reyting

87 m.

İskele Cafe, Kadıköy Rıhtım

İskele Sokak, 6 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

4 puan &#;13 reyting

m.

Ata Büfe, Kadıköy Rıhtım

Teyyareci Sami Sokak, 28 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;10 reyting

16 m.

Zaman Tüneli, Kadıköy Rıhtım

İskele Sok., 2/1 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;7 reyting

m.

Elit Cafe, Kadıköy Rıhtım

Rıhtım Caddesi, 49 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul

puan &#;8 reyting

m.

İstanbul'un en güzel, en sıcak, en muhteşem kafeleri Kadıköy'de.

1 / 10

Böcek Cafe -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, Leylak Sokak, No 17/A, Kadıköy, İstanbul

2 / 10

Juliet Rooms & Kitchen -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, Şifa Sokak, No 31, Kadıköy, İstanbul

3 / 10

Kev Cafe -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, Bademaltı Sokak, No 36/A, Kadıköy, İstanbul

4 / 10

Muaf -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, ModaCaddesi, Ferit Tek Sokak, No 60/A, Kadıköy, İstanbul

5 / 10

Page Cafe & Gallery -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, ModaCaddesi, No , Kadıköy, İstanbul

6 / 10

Naga Putrika -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, ModaCaddesi, No /A, Kadıköy, İstanbul

7 / 10

Pappa Cafe -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, Ruşen Ağa Sokak, 18/A, Kadıköy, İstanbul

8 / 10

Polka -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, Zuhal Sokak, No 14/C, Kadıköy, İstanbul

9 / 10

Pikap -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, Ağabey Sokak, No 35/D, Kadıköy, İstanbul

10 / 10

Naan Bakeshop -Adresi de şöyle: Caferağa Mahallesi, ModaCaddesi, No , Kadıköy, İstanbul

Choco Port Türkiye - Suflör Kadıköy - Leaf Co. Cadde

İki yıl evlerimize kapandıktan sonra şimdilerde normalleşmeyle ve baharın da gelmesiyle yepyeni mekanlarda keyifli anılar biriktirmek için hepimiz can atıyoruz. Lezzetli menüleriyle olduğu kadar konseptiyle de öne çıkan mekanlar şu sıralar favorimiz oluyor. İşte her köşesinde fotoğraf çekilmek isteyeceğiniz Kadıköy&#;ün en keyifli 3 konsept cafesi!

Choco Port Türkiye

1. Choco Port Türkiye

Azerbaycan menşeili Choco Port nefis çikolataları, tatlıları ve zengin alkolsüz içecek menüsüyle şu sıralar en gözde mekanlar listesinde başı çekiyor. Yolunuz Kadıköy&#;e düşecekse bu mekanı listenize mutlaka alın! &#;Çikolata limanınız&#; mottosuyla konuklarını ağırlayan mekan özellikle çikolatalı lezzetleriyle öne çıkıyor. Onun dışında neon pembe konsepti, LED ışıklı tabelaları, pelüş ayıcıklarıyla mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri.

Choco Port Türkiye

• Choco Port Türkiye İletişim:
  • Adres: Osmanağa Mah, Bahariye Cad No/2 Kadıköy-İstanbul
  • Telefon: 15 95
  • WhatsApp: 15 95

Suflör Kadıköy

2. Suflör Kadıköy

İlgi çekici 2d konseptiyle Türkiye&#;de ilk ve dünyada dördüncü olan Suflör, tam anlamıyla sufle tutkunlarının gözde mekanı. Ev yapımı dondurma eşliğinde servis edilen 15 farklı çeşit sufle arasından seçim yapmak bazen zor olabiliyor. Aslında Suflör, sadece siyah ve beyaz renklerden oluşan farklı bir mekânmış havası veren iki boyutlu yani 2d konsepti ile dikkat çekmiyor. Aynı mekanda ikinci bir konsepti daha barındırıyor.

Suflör Kadıköy 90'lar Temalı Konsepti

Mekanın girişinde sizi 90’lar temalı konsept karşılıyor. Kadife koltuklar, atari konsolu, tüplü televizyon, nostaljik radyo, tetris&#; Fonda 90’lar müzikleri çalarken, Super Mario oynayabileceğiniz bir oyun köşesi de bulunuyor. Yine masa numaralarının 90’lardan kalma kasetlerde yazması hoş bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Suflör Kadıköy 90'lar Temalı ve 2d Konseptleri

Bir sufle yemenin ötesinde anı biriktirmek isteyenlerin Kadıköy&#;deki buluşma noktası olan bu mekanın her köşesi ayrı bir fotoğraf karesi olmayı hak ediyor. Küçük jestleri de unutmamak gerek, Suflör kasadaki minik ikramlarıyla  misafirlerini mutlu etmeyi başarıyor.

Suflör Kadıköy 90'lar ve Siyah Beyaz Konsept

• Suflör Kadıköy İletişim:
  • Adres: Osmanağa, Nihal Sk. No:5/a, Kadıköy/İstanbul
  • Telefon: () 24 44

Leaf Co. Cadde

3. Leaf Co. Cadde

Canlı Bitki & Cafe formatıyla kendinizi botanik bahçesinde gibi hissedeceğiniz Leaf Co., Kadıköy Bağdat caddesinin ilgi çeken mekanlarından biri. Sağlıklı ve lezzetli yemeklerle dolu menüsünü ruhunuza iyi gelecek müzikler eşliğinde sunan cafede, yüzlerce bitki çeşidini yakından incelemeniz mümkün.

Leaf Co. Cadde Menü

Bütün gün süren kahvaltı deneyimi ya da sadece leziz bir kahve molası için uğrayacağınız Leaf Co. Cadde&#;nin her köşesinde fotoğraf çekilmek ise ayrı güzel. Hem lezzetleri hem de yeşilin verdiği huzuru için sadece yolunuzun Kadıköy&#;e düşmesini beklemeyip, özellikle gidilesi bir mekan&#;

Leaf Co. Cadde Kadıköy

• Leaf Co. Cadde İletişim:
  • Adres: Suadiye, Hamiyet Yücese sokak No: 28, Kadıköy/İstanbul
  • Telefon: 50 49

Etiketler:alkolsüz cafeler kadıköyalkolsüz mekanlar bağdat caddesialkolsüz mekanlar kadıköybağdat caddesibağdat caddesi alkolsüz cafeleribağdat caddesi alkolsüz mekanlarıchoco portchoco port kadıköychoco port türkiyecitrus cafe kadıköyKadıköykadıköy alkolsüz mekanlarKadıköy Cafelerkadıköy cafelerileaf coleaf co. caddeleaf co. kadıköysuflörsuflör kadıköy

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası