aöf ortaöğretim / Batı Avrupa- Balkan Programı Açıköğretim Ortaokulu ve Lisesi | Anadolu Üniversitesi

Aöf Ortaöğretim

aöf ortaöğretim

AÇIK ÖĞRETİM LİSE ve AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU 2. DÖNEM ÇEVRİM İÇİ SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI.

AÇIK ÖĞRETİM LİSE ve AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU 2. DÖNEM ÇEVRİM İÇİ SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI.

AÇIK ÖĞRETİM LİSE ve AÇIKÖĞRETİM ORTAOKULU 2. DÖNEM ÇEVRİM İÇİ SINAVLARI.

Açık Öğretim Orta Okulu ve Açık Öğretim Lisesi Yeni kayıt ve kayıt yenileme yaptıran öğrencilerin katılacağı, ikinci dönem sınavları;

Nisan, tarihleri arasında, çevrim içi (online) olarak yapılacaktır.

Sınavlar, Pazartesi günü saat 'da başlayacak, Pazar günü saat 'da sona erecektir.

Sınav uygulama esasları için tıklayınız.

Çevrim içi (Online) Sınav  Videosu için tıklayınız.

Sisteme giriş şifresini unutan öğrenciler, AÖK Bilgi Yönetim Sisteminde yer alan ‘şifremi unuttum’ seçeneğinden veya (MEBİM) " 0 " danışma hattı ile görüşerek şifrelerini öğrenebileceklerdir.

Sınav sistemine girişte ÖDSGM tarafından hazırlanan gizlilik taahhütnamesi öğrenciler tarafından onaylanacaktır.

Online (çevrim içi) sınav uygulaması başlamadan önce sınav kuralları elektronik ortam üzerinden öğrenciye bildirilecektir. Bu bildirim ile öğrenci, sınav kurallarını kabul etmiş sayılacaktır. Sınav kurallarını ihlal eden öğrenci ve sınav görevlilerine, 02/12/ tarihli ve sayılı Kanun uyarınca cezai müeyyideler uygulanacaktır.

A&#;ık &#;ğretim Ortaokul 5. 6. 7. 8. sınıf sınav sonu&#; sorgulama ekranı! A&#;O sınav sonu&#;ları ne zaman a&#;ıklanacak?

AÖO SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Öğrenciler sınav sonuçlarını AÖK Bilgi Yönetim Sisteminden öğrenebileceklerdir. T.C. kimlik numarası ve şifreleriyle birlikte sisteme giriş yapan adaylar, sınavdan kaç puan aldıklarını öğrenebilecek. Sonuç ekranında sınav soru ve cevapları yayınlanmayacak.
Sınav soru ve cevapları yayımlanmayacaktır.

Cevap anahtarında hata olması ve bu hususun Merkez Sınav Kurulu kararı ile belirlenmesi hâlinde soru/sorular iptal edilmeyecek, soru/soruların doğru seçenekleri dikkate alınmak suretiyle değerlendirmeye bu soru/sorular dâhil edilecektir

SINAV NASIL GEÇERSİZ SAYILIR?

Başvuru şartlarını taşımadığı hâlde sınava girmek,

Öğrencinin yerine başkasının sınava girmesi ya da öğrencinin başkası adına soruları cevaplaması,

Öğrencinin sınavı teknik hilelerle (ekran karartma, ekran kilitleme, vb.) duraklatması ya da sınavın güvenliğini ve akışını etkileyecek herhangi bir eylemde bulunması veya öğrencinin sınav sırasında ekran dışına çıkması,
Sınav kurallarının ihlal edilmesi,

Öğrencinin, aynı eğitim ve öğretim yılı ve dönemi için daha önce yapılan sınavlara katılmış olması durumlarında, geçersiz sayılacaktır.

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN
DİĞER
Asgari ücret zammında kritik gün! Gözler ikinci toplantıda! Asgari ücret ne kadar olacak?
Onlarca üründe 1 alana 1 bedava fırsatını kaçırma!

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır