nanay gülüm nanay dinle / İbrahim Erkal - Gülüm Nanay | Şarkı Sözleri Klipler

Nanay Gülüm Nanay Dinle

nanay gülüm nanay dinle

Kullanıcı Yorumları (İbrahim Tatlıses - Nanay )

Nanay Şarkı Sözü

Karanfil deste gider

Hah hah ha nanay

Kokusu dosta gider

Hah hah ha nanay

Benim göynümde sensin

Hah hah ha nanay

Senin göynünde kimler?

Hah hah ha nanay

Nanay, nanay

Nanay ellerin malı?

Çürük bellerin balı

Gün olur devran döner

Ben de sararım yâri

Nanay, nanay, nanay, nanay

Kuru kastel akmıyor

Hah hah ha nanay

Yâr yüzüme bakmıyor

Hah hah ha nanay

Üç deste gül topladım

Hah hah ha nanay

Yârim kimin kokmuyor

Hah hah ha nanay

Nanay, nanay

Nanay ellerin malı?

Çürük bellerin balı

Gün olur devran döner

Ben de sararım yâri

Nanay, nanay, nanay, nanay

Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ funduszeue.info maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap

Agu Şarkı Sözleri

• Bah&#;ada yeşil &#;ınar Boyun boyuma uyar Ben seni gizli sevdim Bilmedim alem duyar Ben seni gizli sevdim Bilmedim alem duyar *** Nanay g&#;l&#;m, nananay top kak&#;ll&#;m Nanay nanay esmer yarimsin nanay Nanay nanay kendi malımsın nanay *** Bah&#;ada erik dalı Var git ellerin yari Sen bana yar olmazsın Y&#;z&#;me g&#;lme bari Sen bana yar olmazsın Y&#;z&#;me g&#;lme bari *** Nanay g&#;l&#;m, nananay top kak&#;ll&#;m Nanay nanay esmer yarimsin nanay Nanay nanay kendi malımsın nanay Nanay nanay esmer yarimsin nanay Nanay nanay kendi malımsın nanay

• Amanın Aman

&#;zledim seni Buralara gediğinden beri &#;zledim g&#;neşi Buraları g&#;rd&#;ğ&#;mden beri *** Amanın aman yandırdın beni Bıktım bu hallere koydurdun beni Amanın aman yandırdın beni G&#;ld&#;n y&#;z&#;me kandırdın beni offf *** Amanın aman aman heyya Amanın aman hey aman hey *** Amanın aman aman heyya Amanın aman heyaney Aman hey ya *** &#;zledim g&#;neşi Buralara hi&#; doğmuyor Bana bir dost g&#;nder buralarda hi&#; olmuyor *** Amanın aman yandırdın beni Bıktım bu hallere koydurdun beni Amanın aman yandırdın beni G&#;ld&#;n y&#;z&#;me kandırdın beni off *** Amanın aman aman heyya Amanın aman hey aman hey *** Amanın aman aman heyya Amanın aman heyaney Aman hey ya *** Seviyorum seni Elbette yapamam sensiz &#;stelik bu devirde S&#;yle ne kadar samimiyiz *** Amanın aman aman heyya Amanın aman hey aman hey *** Amanın aman aman heyya Amanın aman heyaney Aman hey ya

• Biz İstersek

• G&#;nd&#;z R&#;yası

Bu odada, defalarca Aşık oldum sana Sen inanmadın *** Sakin sakin, sabah altı Doyasıya şimdi, kavuşmak zamanı *** Avucun avucumun i&#;inde Dudaklarımda ellerin Ne l&#;zum var aşkımı tarife G&#;nd&#;z r&#;yası bu afife *** Senin bana kızgınlığın Boş s&#;z sevmeyen kadın kırgınlığın *** Yokluğun desem bir başka Beni zaten uyku tutmaz Gece uykuları bitti bize G&#;nd&#;z r&#;yası bu afife *** Bu odada, defalarca Aşık oldum sana Sen inanmadın *** Avucun avucumun i&#;inde Dudaklarımda ellerin Ne l&#;zum var aşkı tarife G&#;nd&#;z r&#;yası bu afife *** G&#;nd&#;z r&#;yası bu afife

• Muaf

Zaman aktı akacak falan Biz sallanıyoruz aman aman Havada duman hayattan muaf Bu sene b&#;yle kalsam ne tuhaf *** Ben aslında seviyorum dedim mi *** Zaman aktı akacak falan Biz sallanıyoruz aman aman Havada duman hayattan muaf Bu sene b&#;yle kalsam ne tuhaf *** Bırakalım artık Ben mi yoksa sen mi daha delisin Sensiz olmaz artık Bunu sende bilirsin *** Havada duman hayattan muaf Bu sene b&#;yle kalsam ne tuhaf *** Ben aslında seviyorum dedim mi *** Zaman aktı akacak falan Biz sallanıyoruz aman aman Havada duman hayattan muaf Bu sene b&#;yle kalsam ne tuhaf

• Milli Park

• Ne Bileyim Ben

Bir zamanlar fırtınalar estirirdim Eskisi gibi değilim şimdi değiştim Kumarım yoktur kavga etmem Her gece barlara gitmem *** Ne bileyim ben Ah ne bileyim ben *** Bir kuş kanatlanır şu g&#;nl&#;mden &#;ırpınır &#;ırpınır da u&#;amaz Gene bir davet &#;ıkarsa senden D&#;nerim bilirsin aşığım Aşıklar ka&#;amaz Aşıklar ka&#;amaz *** İnsan olmak yetmez Yetmiyor zaten S&#;permen s&#;permen olmak lazım bazen *** Nasıl da yeniden aşık oldum ben Bu sevda bambaşka avare eden Ne bileyim ben *** Şimdi benim Adım n'olur n’olmaz Bu işler artık bana inan ki koymaz Birinde az muhabbet, kiminde naz Sende ne var, bende biraz *** Ne bileyim ben Ah ne bileyim ben *** İnsan olmak yetmez Yetmiyor zaten S&#;permen s&#;permen olmak lazım bazen

• O Neydi O

&#;m&#;r boyu unutulmaz İ&#;imizdeki b&#;y&#;k deprem O neydi o, o &#;nce hafiften Sonra korkutarak varken yok olmak *** Sabah oluyor yeni bir tuzak Benim sabahlarımdan &#;ok uzak O neydi o *** Kendi kendime neler ettim Boşu boşuna bir telaş Ka&#; kere &#;lmek istedim ama Sevişirken yavaş yavaş *** Sabah oluyor yeni bir tuzak Benim sabahlarımdan &#;ok uzak *** &#;m&#;r boyu unutulmaz İ&#;imizdeki b&#;y&#;k deprem O neydi o, o &#;nce hafiften Sonra korkutarak varken yok olmak *** Sabah oluyor yeni bir tuzak Benim sabahlarımdan &#;ok uzak *** O neydi o İ&#;imizdeki deprem

• Olduramadım

Bıktım usandım bu hataları tekrarlamaktan Onun bunun adına film olmaktan &#;zendim bezendim her seferinde Bu defa acaba olur mu diye *** Aaah ama kopuktu kopuktu zincir Olduramadım Ne yaptım ne ettimse Olduramadım *** Aaah ama kopuktu kopuktu zincir Olduramadım Ne yaptım ne ettimse Olduramadım *** Hambalele yambaleyo voooohh leyya Hambalele yambaleyo ooo oof off Yarabbim, of yarabbim *** Her seferinde keşfetmek yeniden aşkı Bu vakitsizlikte akla ziyan değil mi Mucize yaratmaktan sıkıldım usandım Durumlar eşit değildi, olmadı *** Aaah ama kopuktu kopuktu zincir Olduramadım Ne yaptım ne ettimse Olduramadım *** Aaah ama kopuktu kopuktu zincir Olduramadım Ne yaptım ne ettimse Olduramadım *** Hambalele yambaleyo voooohh leyya Hambalele yambaleyo ooo oof off Yarabbim, of yarabbim

• Sarı Laleler

• Silmez Gibisin

Bir g&#;nah ardından bakıyor y&#;z&#;n Seni sevdiğime değmez gibisin O kadar mağrur ki kupkuru sesin Başını sen asla eğmez gibisin *** Yenilip bu aşkı terk etmek de var G&#;nbeg&#;n gururu t&#;ketmek de var Ka&#;arak saklanıp h&#;kmetmek de var Hangisi olursa gelmez gibisin *** Unutmak gerekli başlamak i&#;in Başımı g&#;ğs&#;ne yaslamak i&#;in G&#;nahı g&#;nahla yıkamak i&#;in Gidersem affetmez silmez gibisin

• Vurgun Yedim

Aşkta b&#;yle Derinlere inmeseydim Sevenlerden, başka t&#;rl&#; sevmeseydim Tapar gibi y&#;z&#;ne y&#;z s&#;rmeseydim Geceleri yollarına d&#;şmeseydim *** Vurgun yedim Bu sevdadan vurgun yedim *** Haram edip Uykuları b&#;lmeseydim İhanetin hoş g&#;r&#;rd&#;m bilmeseydim Hain değil, zalim değil vicdansızsın Taş y&#;rekli olduğunu bilemedim *** Vurgun yedim Bu sevdadan vurgun yedim

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası