evim sensin müziği / Yıldıray Gürgen - Evim Sensin - Final - Dailymotion Video

Evim Sensin Müziği

evim sensin müziği

Evim Sensin
Film M&#;zikleri
&#;zcan Deniz

Film ve Dizi M&#;zikleri
Alb&#;mdeki Eserler:

1.&#;Sen Yarim &#;dun (&#;zcan Deniz feat Fahriye Evcen)
2.&#;Ge&#;er (&#;zcan Deniz Cover)
3.&#;Evim Sensin
4.&#;Fading
5.&#;Winter Dreams (Erc&#;neyt &#;zdemir)
6.&#;Ge&#;er (Sezen Aksu)
7.&#;Sen Yarim &#;dun (Fahriye Evcen)
8.&#;H&#;z&#;n
9.&#;&#;skender
&#;The Beautiful Blue Danube
&#;Gazebo
&#;S&#;z Vermi&#;im
&#;Final
&#;Mektup
&#;Tedirgin
&#;Sevebilir Misin?
&#;Fragman
&#;Hayat G&#;lerken A&#;lat&#;r (Seyyan Han&#;m)
Bu ürünü alanlar başka neler almışlar?
      Eklenildiği tarih:
      merhaba bir sorum olucakti ben bikeresinde incir receli ing altyazili dvdsini aldim ordan cok iyiydi yabanci arkadaslarimda izliyor evim sensinin ingilizceside olur mu?
      Eklenildiği tarih:
      dvd ingilizcesi gelir mi acaba?

Fahriye Evcen'den 'Sen Yarim İdun' Türküsü (Evim Sensin)

Eski sevgilisi Özcan Deniz ' le oynadığı Evim Sensin filminde ' Sen Yarim İdun ' adlı Karadeniz türküsünü seslendiren Fahriye Evcen ' e albüm teklifi yağıyor. Evcen teklifleri, “Sinemaya yoğunlaşmak istiyorum, şarkıcılıkla uğraşamam” diyerek geri çeviriyor.
      Özcan DenizFahriye EvcenKaradeniz

Fahriye Evcen ' in kendisi gibi sesi de güzel çıktı! milyondan fazla izleyiciyle bu sezon vizyona giren yerli filmler içinde rekor kıran Evim Sensin ' in yıldızı Evcen, müzik yapımcılarının dikkatini çekti. Eski sevgilisi Özcan Deniz ' le başrolü paylaştığı filmin bir sahnesinde ' Sen Yarim İdun ' adlı Karadeniz türküsünü söyleyen güzel oyuncunun sesi çok beğenildi. Albüm yaptırmak isteyen müzik yapımcıları Fahriye Evcen ' in peşine düştü.

ÖZCAN DENİZ ' DEN YARDIM TEKLİFİ GELDİ
      Fahriye Evcen ' in sesinin çok güzel olduğunu söyleyen bazı yapımcılar, albüm için “Hayır” cevabı alınca Özcan Deniz ' den yardım istediler. Deniz, yapımcıların ısrarı üzerine eski sevgilisiyle konuşup, “Eğer albüm yapmak istersen sana bu konuda destek olurum” dedi. Ancak Evcen, “Sinemaya yoğunlaşmak istiyorum! Okulum da beni yoruyor, bir de şarkıcılıkla uğraşamam” diyerek şarkıcılığa kapılarını kapattı.

Fahriye Evcen Hakkında
      Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı. Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan yılında yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynamıştır. Filmografi: Asla Unutma () Hasret, Songül () Ce
      devamı
      25 Kasım Pazar günü yayınlandı
      Beyaz Gazete

Evim Sensin
      Film M&#;zikleri
      &#;zcan Deniz

Film ve Dizi M&#;zikleri
      Alb&#;mdeki Eserler:

1.&#;Sen Yarim &#;dun (&#;zcan Deniz feat Fahriye Evcen)
      2.&#;Ge&#;er (&#;zcan Deniz Cover)
      3.&#;Evim Sensin
      4.&#;Fading
      5.&#;Winter Dreams (Erc&#;neyt &#;zdemir)
      6.&#;Ge&#;er (Sezen Aksu)
      7.&#;Sen Yarim &#;dun (Fahriye Evcen)
      8.&#;H&#;z&#;n
      9.&#;&#;skender
      &#;The Beautiful Blue Danube
      &#;Gazebo
      &#;S&#;z Vermi&#;im
      &#;Final
      &#;Mektup
      &#;Tedirgin
      &#;Sevebilir Misin?
      &#;Fragman
      &#;Hayat G&#;lerken A&#;lat&#;r (Seyyan Han&#;m)
      Bu ürünü alanlar başka neler almışlar?
          Eklenildiği tarih:
          merhaba bir sorum olucakti ben bikeresinde incir receli ing altyazili dvdsini aldim ordan cok iyiydi yabanci arkadaslarimda izliyor evim sensinin ingilizceside olur mu?
          Eklenildiği tarih:
          dvd ingilizcesi gelir mi acaba?

Evim sensin filminde yer alan müziği tekrar dinlemek isteyenler için buradan paylaşıyoruz değerli okurlar, evim sensin filminde yer alan sen yarim idun, sevdiğum idun, söz vermiştin ölümüne sen benim idun, adlı sözleri ile birçok kişiyi derinden etkileyen bir müzik. Bu şarkının sözlerini ve şarkıyı bu sayfa üzerinden bulabilir evim sensin filminin fragmanını tekrar yine buradan izleyebilirsiniz.

Fahriye evcen in ve Özcan Deniz in sesinden Sen Yarim İdun adlı şarkıyı dinleyebilirsiniz. İşte o çok sevilen şarkı ve her iki sanatçının sesinden..

Fahriye Evcen ve Özcan Deniz Sen Yarim İdun

Sen Yarim İdun Şarkısı Tamamı Orjinal Hali

Sen Yarim İdun Şarkısı Sözleri

sen gülüm idun ,
          sevduğum idun ,
          söz vermiştuk ölümüne
          sen benum idun.!

alnumuza yazildi yar
          bu kara yazi
          söz vermiştuk tutamaduk
          biz sözumüzü.

bedduam olsun beni hiç unutmayasun
          ölene kadar sevduğum yarsız kalasun
          unutamam artık seni hep seveyrum
          senun içun senun içun yar öleyrum..

sen yarim idun ,
          sevdalim idun ,
          ölesiye sevdum seni
          her şeyum idun..

kader böyle ayirdi bak yollarimizi
          ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi
          görüyorum bu aşk beni senide yakar
          ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar

o güzel gözlerine doyamayirum.
          artık yeter senin içun ağlamayirum
          o güzel gözlerine doyamayorum.
          her şey bitti senin içun ağlamayirum.
          Yasemin

Evim Sensin Filmi Fragmanı

Editör

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası