kemik suyu ile işkembe çorbası / Yalancı İşkembe Çorbası - Nefis Yemek Tarifleri - #

Kemik Suyu Ile Işkembe Çorbası

kemik suyu ile işkembe çorbası

Zel Avantajlı Isıt Iç Çorba Paketi Işkembe Çorbası, Kelle Paça Çorbası, Ilikli Kemik Suyu Ml 6 A UD-ZEL

Zel Avantajlı Isıt Iç Çorba Paketi Işkembe Çorbası, Kelle Paça Çorbası, Ilikli Kemik Suyu Ml 6 A

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : DOLA

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün DOLA tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Zel Sağlığınıza Destek Isıt İç Çorba Paketi daima içinizi ısıtacak. Zel İşkembe Çorbası Ml X 2 Adet Zel Kelle Paça Çorbası Ml X 2 Adet Zel İlikli Kemik Suyu Ml X 2 Adet
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Zel Avantajlı Isıt Iç Çorba Paketi Işkembe Çorbası, Kelle Paça Çorbası, Ilikli Kemik Suyu Ml 6 A

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Zel Sağlığınıza Destek Isıt İç Çorba Paketi daima içinizi ısıtacak. Zel İşkembe Çorbası Ml X 2 Adet Zel Kelle Paça Çorbası Ml X 2 Adet Zel İlikli Kemik Suyu Ml X 2 Adet
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

İşkembe Çorbası Tarifi

Türkiyede benim bir Arkadaşım var ve adı Zeynep seafoodplus.infoini, insanlığını ,samimiyetini ,kadınlığını ,ev yemeklerini çok sevdiğim bir Arkadaşımdır.Türkiyeye gidince sadece onun evinde rahat eder ve hiç çekinmeden oturur yemeğini seafoodplus.info evine kim giderse gitsin asla yemek yedirmeden seafoodplus.info Arkadaşımın yemeklerine bayıldıseafoodplus.info zeynepçığım bu yemeklerin nasıl bukadar lezzetli oluyor dediğimde bana şöyle seafoodplus.infoçığım ben yemeklerime asla lezzet vermesi için bulyon seafoodplus.info kemikleri alır haşlarım ve içindeki iliğine varana kadar çıkartır küçük kaplara koyar buzluğa atarım ve bunları her yaptığım yemeğimde kullanırıseafoodplus.infoerimin birinci lezzeti elimden ikincisi ise kemik suyundan kaynaklanıyor seafoodplus.info Zeynebi dinledikten sonra Almanyaya gelir gelmez gidip hayvanın ayak ve kaburga kemiklerini aldım bir güzel haşladım.üzerindeki eti varsa etini veya içindeki iliğini çıkarıp suyuna kattım ve kutulara koyup buzluğa attıseafoodplus.info suyunu bile nasıl yaptığımı fotoğrafladım sizler içseafoodplus.info sonraki tarifimde inşaallah paylaşırıseafoodplus.info tarifte lütfen yapılışını ve vereceğim püf noktalarını çok dikkatli okuyun arkadaşseafoodplus.info cevabı yapılışında olan sorular soruluyor seafoodplus.info Çorbanın lezzetine bayılıcaksınıseafoodplus.info işkembe çorbasını bir çok yerde yedim ama sadece Bozuyukun Çorbasını beğendim.Sırrı ise kemik suyunun verdiği seafoodplus.info Tarife geçelim ve artık işkembe Çorbası en lezzetli nasıl yapılır anlatayım size :)))))

• 1 litre kemik suyu
  • 1 litre süt
  • 3 yemek kaşığı tereyağı
  • 1 kg temizlenmiş işkembe
  • 1 paket ( gr ) Krema
  • 5 diş sarımsak
  • 1 çay kaşığı toz şeker

Terbiyesi için :

• gr yoğurt
  • 1 tane yumurta
  • 2 yemek kaşığı un
  • tuz

Sos için :

• 6 diş sarımsak
  • 1 çay bardağı sirke
  • bir tutam tuz
  • 1 tane kesme şeker
  • Limon Suyu

Arkadaşlar bu tarifin çok lezzetli olması için detaylı bir şekilde tek tek yapılışını yazıcam inşaallah.Eğer evimizde kemik suyumuz yoksa bir kilo karışık hayvan ayağı kaburgasını bir buçuk litre su ile iyice haşlayıp içindeki iliğine ve dışında kalan etine kadar alıp suyu ile birlikte kaba döseafoodplus.infoğimizin en önemli kısmı burası yani mutlaka kemik suyu olması lazıseafoodplus.info nasıl yaptım baştan soan akdar  anlatayım arkadaşseafoodplus.info suyum olmadığı için kemikleri tencereye koydum üzerini asıcak kadar şu koyup iyice içindeki iliği çıkacak dereceye gelene kadar kaynattıseafoodplus.info kemiklerin suyunu alıp bir kenara kullanmak için seafoodplus.info bölüme geçseafoodplus.info bölümde ise işkembeleri bütük şekilde tencereye alıp içine yarım çay bardağı sirke kattım ve iyice kaynattıseafoodplus.info pişen işkembeleri süzgeçten geçseafoodplus.info suyunu döktüm ve  kullanmadıseafoodplus.info sizilmiş işkembeleri küçük küçük bıçakla doğradıseafoodplus.info iki önemli kısmı yaptıktan sonra şimdi çorbamızın  yapımına geçelim arkadaşseafoodplus.infoemize 5 dış sarımsağı soyup ezerek katalıseafoodplus.info içine doğradığımız işkembeleride katip 3 yemek kaşığı tereyağı ile biraz kavuralıseafoodplus.info kavurduğumuz işkembenin içine 1 litrelik ılık olan kemik suyunu ve 1 litrelik sütü katip kaynamaya bırakalıseafoodplus.infoesi için yoğurdu bir kabin içine alıp içine 1 tane yumurta kiralıseafoodplus.info sonra ün ve kremayıda katip karıştıralıseafoodplus.infoemizde kaynayan çorbamızdan bir kepçe alıp terbiyemizin içine katıp karıştıralım ve bu karışımı tekrardan çorbamıza yavaş yavaş döküp karıştırmaya devam seafoodplus.info olarak kaynayan ve pişen Çorbamızın içine tuzu ve  şekeri katip bir asım kaynadıktan sonra ocağımızın altını kapatalım.Çorbamızı ikram ederken üzerine dökmek için 6 dış sarımsağı ezip içine bir çay bardağı sirke bir tutam tuz ve 1 tane kesme şeker katip karıştıralım ve bu karışımı çorbalarınızı ikram ederken üzerine döküp sonrada limon sıkıp öyle ikram seafoodplus.infoşlar aynen böyle yaptığınızda acayip lezzetli bir işkembe çorbası elde ediyorsunuz söylemedi demeyin heeeee :)))) Yapınca mutlaka yorum yazın olurmu bacılarımmmm :))

Tarif için Zeynep Bal Arkadaşıma çokkkkk Teşekkür ederim.

Afiyet Olsun

leylaileyemeksaatiiskembe corbasi

leylaileyemeksaatiiskembe corbasi1

leylaileyemeksaatiiskembe corbasi2

leylaileyemeksaatiiskembe corbasi3

leylaileyemeksaatiiskembe corbasi4

leylaileyemeksaatiiskembe corbasi5

leylaileyemeksaatiiskembe corbasi6

Tags:İşkembe Çorbası TarifiTariflerYemek TarifleriYemekler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir