reeder a8i quad tablet sıfırlama / FRP - Reeder A8İ Quad FRP Reset | GSM TURKEY

Reeder A8i Quad Tablet Sıfırlama

reeder a8i quad tablet sıfırlama

Merhabalar (iyi geceler)

Reeder A8İ Quad tabletimiz var uzun zamandır açma kapama fleksi kopuktu kenarda bekleyen bir tablet ti açıkçası.
İnternet ten parçayı sipariş verdim geldi ve taktım sorunsuz çalışıyor herhangi bir problem yok parça ile ilgili.
Yalnız tableti açmaya çalıştığımda kitap logosu ile karşılaşıyorum.
Hard reset ekranına girip resete onay verse de aynı ekranda kalıyor.
reeder whatsap destek hattına sorunu yazdım onlarda yazılım yükleme min gerektiğini söylediler ve bazı program adresleri attılar kurulum fotoğraflı anlatım adresi de verdiler ama sitede çalışma olduğundan giriş yapamıyorum ve nasıl yapacağımı da bilmiyorum
şu an müsait bir yönetici var ise bana destek olabilir mi ?
linkleri sizlere aşağıda paylaşıyorum

Birde unutmadan önemli çünkü
neredeyse tüm internet sitelerine baktım herkes buraya yönlendirdi
konuya hakim olduğunuz çok belli
şimdiden teşekkürler

Bağlantıyı görüntülemek için izniniz yok!Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

REEDER Tablet format atma

En basit En Kolay REEDER Tablet format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride REEDER Tablet format atma resimli anlatımı mevcuttur.

REEDER Tablet telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyisi olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. REEDER Tablet reset  işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz. REEDER Tablet reset videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.
[metinreklam1]

REEDER Tablet format atma videolu anlatım

REEDER Tablet format atma resimli anlatım

REEDER Tablet Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda REEDER Tablet format atmak işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Menü(Bildirim Paneli) →Ayarlar →Yedekle ve sıfırla →Telefonu sıfırla →Tüm verileri sil
[reklam1]
İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda REEDER Tablet telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

REEDER Tablet Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

1. Cihazınız kapalı olması gerekmektedir. Bunun için eğer cihazınız Androidyazısında takılı kaldı ise arkasındaki reset deliğine ince uçlu bir cisimle dokunmanız yeterlidir.
  2. SES Yükselt düğmesini basılı tutup, GÜÇ (power) düğmesini basılı tutun.
  3. Telefon ekranında Android robotu  görününce tuşları bırakın
  4. Android robotu geldiğinde GÜÇ (power) 1defabasalım
  5. Android System Recovery(Kurtarma Ekranı) başlığı altında SEÇENEKLER çıkacaktır.
  6. Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
  7. Yes- delete all user data seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
  8. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekleyelim.
  9. Ve mutlu son REEDER Tablet format atma işleminiz bitmiştir.
Reeder Tablet format atma

REEDER Tablet Format Atmak

Android telefonlara format atma ve diğer Reeder Format atma için tıklayın

REEDER Tablet Format Nasıl Atılır

REEDER Tablet format nasıl atılır

REEDER Tablet ekran kilidi kırma

REEDER Tablet sıfırlama reset

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır