bebek şarkısı dinle demet akalın / Demet Akalın Bebek indir, Demet Akalın Bebek mp3 indir

Bebek Şarkısı Dinle Demet Akalın

bebek şarkısı dinle demet akalın

Demet Akalın Bebek Mp3 indir

Mp3 indir ve Müzik dinle artık çok kolay İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun yaşamadan Bedava mp3 indir istiyorsanız doğru adrestesiniz. monash.pw sitemizde üzerinde sanatçı, üzerinde albüm ve 'den fazla mp3 bulunmaktadır. Tüm arşvimiz ücretsiz müzik indirme sitemizde sizlere sunulmaktadır. Kürtçe mp3, türkçe mp3, yabancı müzikler farklı kategorilerde şarkılar hergün onlarca yeni albüm ve daha fazlası Sitemizde mp3'lerimizin büyük bir bölümüde şarkı sözleri de bulunmaktadır. Evde, arabada, işyerinde kısacası internetinin olduğu her yerde monash.pw sizinle birlikte

İstek, öneri şikayet ve telif hakları bildirimi için bize [email&#;protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Telif hakkı bildirimlerinde anında içerik sitemizden kaldırılmaktadır. Sitemiz hiçbir şekilde sunucuda veya kendi bünyesinde mp3 dosyası barındırmamaktadır. Sadece embed kodları ile paylaşılmaktadır. Sitemizdeki şarkılar sadece dinleme amaçlıdır. Kesinlikle ticari amaç bulunmamaktadır.

Demet Akalın - Bebek

Demet Akalın - Bebek

SanatçıDemet Akalın
Şarkı Bebek
KategoriTürkçe Şarkılar
Hit
Bebek Mp3 indir, Demet Akalın Bebek Dinle, Demet Akalın Bebek Sözleri, Bebek Bedava indir

Bebek Şarkı Sözleri

Yaptığı başarılı albümler ve klipler ile adından söz ettiren Demet AkalınBebek ile de hit olmayı başardı. Oldukça hareketli olan parça tüm yaz mevsimine damgasını vurdu. Şarkının söz müziği başarılı müzisyen Ersay Üner’e aittir. yılında Seyhan Müzik etiketiyle çıkardığı “Dans Et” albümünden dinlediğimiz Bebek için sessizce çıkardığı kliple sevenlerine süpriz yapmıştır.

Demet Akalın Bebek Şarkı Sözleri

Eğer bana ayıracak vaktin varsa
Kendini savunacak gücün varsa
Sende az da olsa gurur varsa
Evde bekliyorum

Olmuyor böyle boş konuşmakla
Birkaç gün görüşüp sonra kaçmakla
Doğru söyleyecek yüzün yoksa
Gelme istemiyorum

Ne üzülür ne sıkılır
Sadece birazcık düşünür
Hemen yeni bir aşık bulunur
Yerin çok çabuk doldurulur

Sevgilimi koluma takarım
Bebek'te üç, beş tur atarım
Olmadı bi de sinema yaparım
Gördüğün gibi çok unutkanım

Sevgilimi koluma takarım

Evde bekliyorum

Gelme istemiyorum

Ne üzülür ne sıkılır
Sadece birazcık düşünür
Hemen yeni bir aşık bulunur

Sevgilimi koluma takarım

Sevgilimi koluma takarım

Sevgilimi koluma takarım
Bebek'te üç, beş, üç, beş tur atarım
Olmadı bi de Miami yaparım

Sevgilimi koluma takarım

Sevgilimi koluma takarım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

• Murat Boz - Kalamam ArkadaşMurat Boz - Kalamam ArkadaşTürk pop müziğinin tanınan ve sevilen sanatçılarından genç kızların sevgilisi Murat Boz Kalamam Arkadaş şarkısı ile müzik dünyasına adımını attı. Mert Ekren ve Ayşe Özyılmazel tarafından bestelenen şarkıyı Murat Boz harika bir şekilde yorumlamış. yılında müzik dünyasına tanıtılan "Aşklarım Büyük Benden" albümünde yer alan Kalamam Arkadaş şarkısı ile sanatçı hayranların�
  • İlayda Çevik - Gel Dese Aşkİlayda Çevik - Gel Dese Aşkİlayda Çevik Gel Dese Aşk Şarkı Sözleri; Hayaline koşarım Gülüşüne uçarım Geçerim, ben benden geçerim Ah bulsam seni Bırakmam peşini Geçerim, kendimden geçerim Gel dese aşk Gel dese gel dese Gelirim, aşkına koşar gelirim Öl dese aşk Öl dese öl dese Ölürüm, sevişine senin ölürüm
  • Anıl Piyancı - PalavraAnıl Piyancı - Palavraİzmir’in gözde rapçisi Anıl Piyancı Palavra şarkısı ile 12 Ocak itibariyle gündemimize geldi. Şarkı ve klip sponsoru “Redbull” eşliğinde kaliteli bir içerik sunulmuştur. Anıl Piyancı şarkıya kattığı yorum ile hayranlarından tam not almayı başarmıştır. Palavra şarkı sözleri ve müziği sanatçımıza aittir. Şarkının klibinde Cristals Dance Akademinin Voodoo West Crew türünde yaptıkları dans ilg

Bebek

Evde bekliyorum

Gelme istemiyorum

Ne üzülür ne sıkılır
Sadece birazcık düşünür
Hemen yeni bir âşık bulunur

Sevgilimi koluma takarım
Bebek'te üç beş tur atarım
Olmadı bir de sinema yaparım
(Olmadı bir de Miami yaparım)

Demet Akalın şarkı sözleri,Demet Akalın Bebek şarkı sözleri,Demet Akalın Bebek şarkı sözü,Demet Akalın Bebek sözleri,Bebek şarkı sözleri,Bebek şarkı sözü,Demet Akalın Bebek Dinle,Demet Akalın Bebek İndir,Bebek İndir

Bebek Şarkı Sözleri

Demet Akalın

Bulunduğu Albümler

Dans Et

Dinleyebileceğin Servisler

"Bebek" şarkı sözleri

You May Also Like

Gülşen - "Yatcaz Kalkcaz Ordayım"Bir açıldım bir kapandım Bir üzüldüm bir de güldüm hahayt! Eserekli durumumdan mütevellit ruh halim berbat! Dile kolay ama zor, hasretini bana sor Bu nasıl bir geri sayım, yerinde sayıyor her gün

Ozan Doğulu - "Hoşuna Mı Gidiyor?"Kaç kere demeli bi insana Biraz açık ol anlaşılmıyor Hep bi şüphe bi soru kafamda Beni sevmiyor yok yok seviyor Kaç kere demeli bi insana Biraz açık ol anlaşılmıyor Hep bi şüphe bi soru kafamda Beni

Hadise - "Düm Tek Tek"Baby, you're perfect for me You are my gift from heaven This is the greastest story of all times We met like in a movie So meant to last forever And what you're doing to me feels so fine Angel, I

Ece Seçkin - "Aman Aman"Aman aman Aman aman Aman aman Aman aman Verecek hesabın var Biliyorsun bana Kaçacak delik ara kendine Bi müddet kal orda Sorsam yüzün var mı Söylediğin bunca yalanlardan sonra Sabrım dayanır mı ki

Mustafa Sandal - "İndir"Sende bir sürü Değişiklik var Bakalım nereye kadar Korkma her şeyin Bir çaresi var Görüşürüz ölene kadar Sende bir sürü Değişiklik var Bakalım nereye kadar Korkma her şeyin Bir çaresi var

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır