ford courier kullanıcı yorumları / YENİ FORD TOURNEO COURİER ANA KONU | DonanımHaber Forum » Sayfa 44

Ford Courier Kullanıcı Yorumları

ford courier kullanıcı yorumları

Ford Tourneo Courier Yorumları

colorlina kullanan arkadaşlar bu arabadan memnunmusunuz bende almak istiyorum

Misafir tarafından cevaplandi

2 ay 3000 km'dir kullanıyorum, performansı çok güzel, yokuşlarda 1.0 olmasına rağmen turbodan dolayı devirden düşmüyor. 6 ileri olması çok avantajlı, yakıt tüketimi de şehir içi-şehir dışı ortalama 6,4 lerde. Boş paket olmasına rağmen yalıtımı beklediğimden iyi çıktı.

2 ay 3000 km'dir kullanıyorum, performansı çok güzel, yokuşlarda 1.0 olmasına rağmen turbodan dolayı devirden düşmüyor. 6 ileri olması çok avantajlı, yakıt tüketimi de şehir içi-şehir dışı ortalama 6,4 lerde. Boş paket olmasına rağmen yalıtımı beklediğimden iyi çıktı.

memnunum performansında hiçbir sorun yok. Özel aracım olarak kullanıyourum alalı 1 hafta oldu şuan 8L ortalama tüketim var araç 350km de şuan

Merhaba Otopark ailesi. Bir ay önce aldığımız Ford Courier’i size tanıtmak istedim. Ayrıca @Berkin’in izni olursa konuyu günlük olarak kullanmayı da düşünüyorum.

Aracın donanımı “1.5TDCI 95HP Titanium”.
Aracımız kar beyazı renginde. 19 bin km’de aldık. Şu an 20 bin km’de. Aracı şahıstan aldık. Temiz kullanılmış bir araçtı.

Courier’de kamyonet ve otomobil olmak üzere iki çeşit bulunmakta. Biz otomobil ruhsatlı almayı tercih ettik. Bilgi sahibi olmak isteyenler için söyleyeyim; Courier otomobil ruhsatlı olunca arka koltukta üçüncü boyunluk oluyor. Bir şey daha var ayırt etmek için. Arka koltuğun şaft tünelinin üzerindeki orta koltuk kamyonet ruhsatlılarda otomobil olanına göre daha yüksek bir durumda. Çünkü kamyonet olduğundan 4 kişilik olarak geçiyor ruhsatta. Bu durum hepsinde geçerli. Yalnızca otomobil olanlarında koltuk normal.

Aracın beğendiğim yönlerini yazayım.
+ Dijital klima
+ Yağmur sensörü
+ Far sensörü
+ Bluetooth

Aracın beğenmediğim ya da keşke şöyle olsaydı dediğim yönlerini yazayım.
- Keşke Sync 3 Lite yerine daha gelişmiş ve dokunmatik olan Sync 4 olsaydı. Ama bu dediğim Titanium Plus paketinde var.
- Park sensörü yok. Sadece Titanium Plus paketinde ön ve arka park sensörü var.

Aracın yakıt tüketimi:
Yoğun şehir içi tüketimi (15 km ortalama hızda) 8 litre. Ama son kullanımımdan sonra bu tüketim 6.7 litreye kadar düştü.

Depoyu tam doldurduktan sonra aracı 480km kullandık. Bu tüketimde şehir dışına çıkılmadı sadece şehir içinde kullanıldı. Depoyu tam doldurduktan 480km sonra yakıt aldık. Ama yol bilgisayarında 110 km daha gider yazıyordu. Yol bilgisayarının hata payını göz önüne alırsak yaklaşık 90-100 km daha yol giderdi. Yani şehir içi yoğun + sakin trafikte tam depo ile 550-580 km civarı yol gidebiliyor. Tabi bu kullanımda aracı olması gerektiği gibi kullandım. Ne çok zorladım ne de tın tın gittim.

Veee assolistimiz;
0373535B-D85B-4E6A-A264-10528D1ED26B.jpeg

CA475ED3-008C-48EC-BA29-E84340D046E0.jpeg

5F1DD162-43A5-4809-9ACD-8FE0395A21C0.jpeg

B7-C68-CE1-068-D-4-FE9-BAD9-9059493-D3-DBC.jpg

1F924EC2-188C-44D3-B1DF-F69CD28C3610.jpeg

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası