gaziantep hasan kalyoncu üniversitesi ücretleri / Türkiye Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bölümleri, Yıllık Ücreti

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Ücretleri

gaziantep hasan kalyoncu üniversitesi ücretleri

Üniversite AdıBölümün AdıTaban PuanıSıralamaPuan TürüYerl./Kont.HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu),SÖZ9/9HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Okul Öncesi Öğretmenliği (Burslu),SÖZ10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (Burslu),DİL9/9HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Hukuk Fakültesi (Burslu),EA30/30HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli),DİL24/24HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Burslu),SÖZ10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (Burslu),SAY15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli),SÖZ36/36HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu),SAY15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (Ücretli),DİL22/22HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli),SÖZ15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Okul Öncesi Öğretmenliği (%25 İndirimli),SÖZ34/34HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli),SAY15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Görsel İletişim Tasarımı (Burslu),SÖZ10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Psikoloji (Burslu),EA15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Hukuk Fakültesi (%50 İndirimli),EA/HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli),SAY15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Sınıf Öğretmenliği (Burslu),EA12/12HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Okul Öncesi Öğretmenliği (Ücretli),SÖZ16/16HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Burslu),EA10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Radyo, Televizyon ve Sinema (Burslu),SÖZ9/9HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Havacılık ve Uzay Mühendisliği (İngilizce) (Burslu),SAY13/13HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu),SAY15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Hemşirelik (Burslu),SAY17/17HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (Burslu),EA15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli),SAY10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Ücretli),EA1/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Hemşirelik (%50 İndirimli),SAY23/23HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Mimarlık (Burslu),SAY20/20HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Sınıf Öğretmenliği (%25 İndirimli),EA28/28HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Beslenme ve Diyetetik (Burslu),SAY10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Burslu),SAY10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Endüstri Mühendisliği (Burslu),SAY20/20HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Mimarlık (%50 İndirimli),SAY7/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli),SAY10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli),SAY10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Havacılık ve Uzay Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli),SAY12/12HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Sınıf Öğretmenliği (Ücretli),EA10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İşletme (Burslu),EA10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (Burslu),SAY15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Makine Mühendisliği (Burslu),SAY15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (%25 İndirimli),EA25/30HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Burslu),EA10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu),EA15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Psikoloji (%25 İndirimli),EA35/35HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%50 İndirimli),SÖZ19/19HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Hemşirelik (Ücretli),SAY70/70HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İktisat (Burslu),EA10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (%50 İndirimli),EA30/30HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Beslenme ve Diyetetik (%50 İndirimli),SAY40/40HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 İndirimli),SAY30/30HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Psikoloji (Ücretli),EA50/50HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Görsel İletişim Tasarımı (%50 İndirimli),SÖZ10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 İndirimli),EA5/5HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (Ücretli),EA25/25HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Uluslararası Ticaret ve Lojistik (%50 İndirimli),EA15/15HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İşletme (%50 İndirimli),EA10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Ücretli),SÖZ10/10HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli),SÖZ6/6HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP) (VAKIF)İktisat (%50 İndirimli),EA10/10
ÜniversiteBölümPuan Türü Taban PuanHASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Beslenme ve Diyetetik (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Beslenme ve Diyetetik (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Bilgisayar Mühendisliği (İng.) (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Bilgisayar Mühendisliği (İng.) (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Bilgisayar Mühendisliği (İng.) (Ücretli)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İng.) (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İng.) (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Endüstri Mühendisliği (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%50 İnd.)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Burslu)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Ücretli)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Görsel İletişim Tasarımı (%50 İnd.)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Görsel İletişim Tasarımı (Burslu)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Havacılık ve Uzay Mühendisliği (İng.) (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Havacılık ve Uzay Mühendisliği (İng.) (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Hemşirelik (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Hemşirelik (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Hemşirelik (Ücretli)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Hukuk Fakültesi (%50 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Hukuk Fakültesi (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (%50 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (Ücretli)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İktisat (%50 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İktisat (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İngilizce Öğretmenliği (İng.) (%25 İnd.)DİL,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İngilizce Öğretmenliği (İng.) (Burslu)DİL,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İngilizce Öğretmenliği (İng.) (Ücretli)DİL,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İnşaat Mühendisliği (İng.) (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İşletme (%50 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)İşletme (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Makine Mühendisliği (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Mimarlık (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Mimarlık (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Okul Öncesi Öğretmenliği (%25 İnd.)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Okul Öncesi Öğretmenliği (Burslu)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Okul Öncesi Öğretmenliği (Ücretli)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İnd.)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Özel Eğitim Öğretmenliği (Burslu)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Özel Eğitim Öğretmenliği (Ücretli)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Psikoloji (%25 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Psikoloji (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Psikoloji (Ücretli)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İnd.)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Radyo, Televizyon ve Sinema (Burslu)SÖZ,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (%25 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Ücretli)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Sınıf Öğretmenliği (%25 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Sınıf Öğretmenliği (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Sınıf Öğretmenliği (Ücretli)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İng.) (%50 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İng.) (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Uluslararası Ticaret ve Lojistik (%50 İnd.)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Burslu)EA,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Yazılım Mühendisliği (İng.) (%50 İnd.)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Yazılım Mühendisliği (İng.) (Burslu)SAY,HASAN KALYONCU ÜNİ. (GAZİANTEP)Yazılım Mühendisliği (İng.) (Ücretli)SAY,

Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından yılı için belirlenen öğrenim ücretleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi ücretleri, Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi eğitim ücretleri

Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Hasan Kalyoncu Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretlidir. Öğrenim ücretine KDV dahildir. &#; eğitim-öğretim yılında bir yıllık öğrenim ücreti;

Eğitim Fakültesi &#; Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi &#; İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi &#; İletişim Fakültesi ile Mühendislik Fakültesi tüm programları için öğrenim ücreti TL;

Hukuk Fakültesi için öğrenim ücreti TL’dir.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik programı ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programı için öğrenim ücreti TL,

Hemşirelik programı için öğrenim ücreti TL’dir.

Meslek Yüksekokulu tüm programları için öğrenim ücreti TL’dir.

Bir sonraki yılın öğrenim ücretleri, bir önceki eğitim-öğretim yılında uygulanan TEFE-TÜFE oranında artırılarak belirlenir ve akademik yıl başlamadan önce ilan edilir.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. YUKARIDA BELİRTİLEN ÜCRETLER PEŞİN ÜCRETLER OLUP ÜCRETLERDEN BAZILARI KDV DAHİL VE BAZILARI İSE KDV HARİÇ funduszeue.infoZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

Tüm Özel Üniversitelerin Eğitim ve Burs Ücretleri İçin Tıklayınız

Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi Bursları, Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Gazikent Hasan Kalyoncu Üniversitesi Ücretleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası