damadıyla kaçan kayınvalide / ankara da damadıyla kaçan kaynana - uludağ sözlük

Damadıyla Kaçan Kayınvalide

damadıyla kaçan kayınvalide

Müge Anlı'da pes dedirten olay! Çocuklarını ve eşini bırakan kadın, damadına kaçtı

Çocuklarını ve eşini bırakan 43 yaşındaki Cemile Özdemir, damadına kaçtı. Bir yıldır görüşmeyen Özdemir ve annesi bugün Müge Anlı'nın canlı yayınında yüzleşti. Mesaj kayıtlarına ve samimi fotoğraflarına rağmen damadına kaçmadığını söyleyen Cemile Özdemir, "Damadımla çektirdiğim fotoğraflarda hiçbir şey yok. Geri dönmeyeceğim. Çocuklarımı da kocamı da merak etmiyorum. Herkes başının çaresine baksın" dedi.
Ankara'da yaşayan 61 yaşındaki Azime Akkor, 43 yaşındaki 3 çocuk annesi, kızı Cemile Özdemir'i bir yıldır göremediği iddiasıyla araştırmacı gazeteci Müge Anlı'ya başvurdu. Kızının kocasını terk ettikten sonra damadı ile bir yaşam sürdüğünü iddia eden Akkor, damadı ve ailesinin kızını kullandığını, torunlarının da annesiz kaldığını ileri sürdü. Müge Anlı, iddia üzerine damadına kaçtığı söylenen Cemile Özdemir'e ulaştı. Bir yıldır ailesiyle görüşmeyen Özdemir, stüdyoda annesiyle duygusal bir kavuşmaya imza attı. Fakat o anlar çok uzun sürmedi. Haber

funduszeue.info

Bu Gözler Daha Neler Görecek? Damadıyla Kaçan Kayınvalide Müge Anlı'nın Sinirlerini Altüst Etti

Haberler

TV

Bu Gözler Daha Neler Görecek? Damadıyla Kaçan Kayınvalide Müge Anlı'nın Sinirlerini Altüst Etti

Müge Anlı'da olaylar bitmiyor! Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'da 'Bu gözler daha neler görecek?' dedirten bir olay daha yaşandı. Ankara'da kızıyla anlaşamayan damadıyla kaçtığı iddia edilen annenin akıl sır ermeyen hikayesini sizler için anlatıyoruz!

Daha kayınvalidesini kaçırıp babasıyla evlendiren gelini sindiremeyen Türk izleyicileri, bu sefer damadıyla kaçtığı iddia edilen kayınvalideyle iyice akıl tutulması yaşamaya başladı. Konumuz uzun ve çetrefilli. Çayınızı, kahvenizi aldıysanız başlayalım!

Daha kayınvalidesini kaçırıp babasıyla evlendiren gelini sindiremeyen Türk izleyicileri, bu sefer damadıyla kaçtığı iddia edilen kayınvalideyle iyice akıl tutulması yaşamaya başladı. Konumuz uzun ve çetrefilli. Çayınızı, kahvenizi aldıysanız başlayalım!

8 Mart tarihli yayında kız kardeşiyle birlikte Müge Anlı'ya katılan Azime Akkor, 43 yaşındaki evli ve 3 çocuklu kızı Cemile Özdemir'e uzun zamandır ulaşamadığını söyledi. Ankara'da yaşayan ve mutlu bir hayatı olan Cemile Özdemir'den 1 yıldır haber alınamıyor.

8 Mart tarihli yayında kız kardeşiyle birlikte Müge Anlı'ya katılan Azime Akkor, 43 yaşındaki evli ve 3 çocuklu kızı Cemile Özdemir'e uzun zamandır ulaşamadığını söyledi. Ankara'da yaşayan ve mutlu bir hayatı olan Cemile Özdemir'den 1 yıldır haber alınamıyor.

Azime Hanım'ın dediğine göre, 18 yaşına gelen torunu, Murat isimli biriyle tanışıp aşık oluyor. Aşık olduğu Murat'la kaçarak genç kadın için kötü günler başlıyor. 2 çocuğu olan genç kadın uzun süre şiddet görüyor ve eşiyle arası bozuluyor.

Azime Hanım'ın dediğine göre, 18 yaşına gelen torunu, Murat isimli biriyle tanışıp aşık oluyor. Aşık olduğu Murat'la kaçarak genç kadın için kötü günler başlıyor. 2 çocuğu olan genç kadın uzun süre şiddet görüyor ve eşiyle arası bozuluyor.

Anneanne Azime'nin dediğine göre 1 yıldır kayıp olan kızıyla son konuşması ise kaçtıktan 8 ay sonra olmuş. O konuşmada 'Anne ben bir çukura düştüm, debelendikçe batıyorum. Şimdi kadın sığınma evindeyim yarın geleceğim. Ne olur kurtar beni' dediğini söylüyor.

Anneanne Azime'nin dediğine göre 1 yıldır kayıp olan kızıyla son konuşması ise kaçtıktan 8 ay sonra olmuş. O konuşmada 'Anne ben bir çukura düştüm, debelendikçe batıyorum. Şimdi kadın sığınma evindeyim yarın geleceğim. Ne olur kurtar beni' dediğini söylüyor.

Kızının damadıyla olan yakınlığından şüphelenen Azime Hanım, telefonda samimi fotoğrafları ve mesajlaşmaları buluyor. Hatta Murat, kayınpederini arayıp 'Sen benim karımı yolla ben de senin karını yollayayım' diyor.

Kızının damadıyla olan yakınlığından şüphelenen Azime Hanım, telefonda samimi fotoğrafları ve mesajlaşmaları buluyor. Hatta Murat, kayınpederini arayıp 'Sen benim karımı yolla ben de senin karını yollayayım' diyor.

Tüm bu yaşananların ardından 1 yıldır kayıp olan Cemile Özdemir canlı yayına bağlandı. 'Ben kaçırılmadım. 12 yıldır ilişkimizin bittiği eşimden kurtulmak için kendi isteğimle kaçtım.' dedi. 4 yaşında çocuğu olan Cemile'ye Anlı '12 yıldır ilişkiniz yoksa 4 yaşındaki çocuğu leylekler mi getirdi?' diye sordu.

Tüm bu yaşananların ardından 1 yıldır kayıp olan Cemile Özdemir canlı yayına bağlandı. 'Ben kaçırılmadım. 12 yıldır ilişkimizin bittiği eşimden kurtulmak için kendi isteğimle kaçtım.' dedi. 4 yaşında çocuğu olan Cemile'ye Anlı '12 yıldır ilişkiniz yoksa 4 yaşındaki çocuğu leylekler mi getirdi?' diye sordu.

'Damadınızla konuşmalarınız, fotoğraflarınız elimde. 'Ben seninle yatmak seninle kalkmak istiyorum' demiş size. Bu normal mi sizce' diyen Anlı 'Size yardım edelim. Bu yaşananlar hiç normal değil. Sağlıklı düşünemiyorsunuz.' diyerek Cemile Özdemir'e psikolojik yardım teklifinde bulunuyor.

'Damadınızla konuşmalarınız, fotoğraflarınız elimde. 'Ben seninle yatmak seninle kalkmak istiyorum' demiş size. Bu normal mi sizce' diyen Anlı 'Size yardım edelim. Bu yaşananlar hiç normal değil. Sağlıklı düşünemiyorsunuz.' diyerek Cemile Özdemir'e psikolojik yardım teklifinde bulunuyor.

Olay bugün de işlenmeye devam etti. 1 yıldır görüşmeyen anne kız canlı yayında kavuştu. Fakat mutlulukları kısa süren anne kız büyük bir tartışma yaşadı. Cemile, evine geri dönmek istemediğini, damadıyla kaçmadığını ve kendi ayaklarının üzerinde durmak istediğini söyledi.

Olay bugün de işlenmeye devam etti. 1 yıldır görüşmeyen anne kız canlı yayında kavuştu. Fakat mutlulukları kısa süren anne kız büyük bir tartışma yaşadı. Cemile, evine geri dönmek istemediğini, damadıyla kaçmadığını ve kendi ayaklarının üzerinde durmak istediğini söyledi.

Cemile Özdemir'in stüdyodakilerin ağzını açık bırakacak açıklamalarını buradan izleyebilirsiniz 👇

Hiçbir iddiayı kabul etmeyen, ailesini ve çocuklarını reddeden Özdemir'e en büyük şok ise yayına bağlananlardan geldi. Ankara Elmadağ'da ev sahibi olan Özden Hanım, birkaç hafta önce Murat ve Cemile'nin ev kiralamak istediğini, Cemile'nin Murat'ı oğlu olarak tanıttığını fakat gerçeği öğrenince evi vermediğini söyledi.

Hiçbir iddiayı kabul etmeyen, ailesini ve çocuklarını reddeden Özdemir'e en büyük şok ise yayına bağlananlardan geldi. Ankara Elmadağ'da ev sahibi olan Özden Hanım, birkaç hafta önce Murat ve Cemile'nin ev kiralamak istediğini, Cemile'nin Murat'ı oğlu olarak tanıttığını fakat gerçeği öğrenince evi vermediğini söyledi.

Müge Anlı'nın bile şaşırıp kaldığı bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Müge Anlı'nın bile şaşırıp kaldığı bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içerikler de dikkatinizi çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Müge Anlı’yı çıldırtan olay! Damadıyla kaçan Cemile Özdemir olayında şaşkına çeviren gelişme

Ankara'da ya&#;ayan 61 ya&#;&#;ndaki Azime Akkor, 43 ya&#;&#;ndaki 3 çocuk annesi, k&#;z&#; Cemile Özdemir'i bir y&#;ld&#;r göremedi&#;i iddias&#;yla Müge Anl&#;'ya ba&#;vurdu. K&#;z&#;n&#;n kocas&#;n&#; terk ettikten sonra damad&#; ile bir ya&#;am sürdü&#;ünü iddia eden Akkor, damad&#; ve ailesinin k&#;z&#;n&#; kulland&#;&#;&#;n&#;, torunlar&#;n&#;n da annesiz kald&#;&#;&#;n&#; ileri sürdü. Müge Anl&#;, iddia üzerine damad&#;na kaçt&#;&#;&#; söylenen Cemile Özdemir'e ula&#;t&#;. Bir y&#;ld&#;r ailesiyle görü&#;meyen Özdemir, stüdyoda annesiyle duygusal bir kavu&#;maya imza att&#;. Fakat o anlar çok uzun sürmedi.

"HERKES ÇARES&#;NE BAKSIN"

Damad&#;yla kaçmad&#;&#;&#;n&#;, kendi ayaklar&#; üzerinde durmak için ailesini geride b&#;rakt&#;&#;&#;n&#; söyleyen Cemile Özdemir, "Tek ba&#;&#;ma ya&#;&#;yorum. Çocuklar&#;m&#; da kocam&#; da merak etmiyorum. Herkes ba&#;&#;n&#;n çaresine baks&#;n. Zaten çocuklar&#;ma bak&#;yorlarm&#;&#;. Ben kimseyi istemiyorum" dedi. Genç kad&#;n&#;n sözleri üzerine öfkelenen annesi Azime Akkor, "K&#;z&#;m&#; o adama b&#;rakmayaca&#;&#;m. Al&#;p buradan götürece&#;im" diye konu&#;tu.

DAMADI &#;LE ÖPÜ&#;TÜ&#;Ü FOTO&#;RAFLARA CEVABI PES DED&#;RTT&#;

Ailesine dönmek istemedi&#;inin alt&#;n&#; &#;srarla çizen Cemile Özdemir, hakk&#;ndaki iddialar&#; reddederken damad&#; ile öpü&#;ürken çektikleri foto&#;raflar&#;na yönelik sorulara ise "Damad&#;mla çektirdi&#;im foto&#;raflarda hiçbir &#;ey yok" diye yan&#;t verdi.

MÜGE ANLI: &#;MKANSIZ A&#;KIN PE&#;&#;NE DÜ&#;TÜNÜZ. G&#;TT&#;&#;&#;N&#;Z YOL, YOL DE&#;&#;L

Umursamazl&#;&#;&#; herkesin tepkisini çeken üç çocuk annesi kad&#;n&#;n tav&#;rlar&#;na Müge Anl&#; da sessiz kalmad&#;. Anl&#;, "Siz imkans&#;z bir a&#;k&#;n pe&#;ine mi dü&#;tünüz? Siz k&#;z&#;n&#;za hamileyken bile &#;iddet uygulayan damad&#;n&#;zla nas&#;l görü&#;ürsünüz? Mesajlar&#;n&#;z da elimde… Bu duygudan kurtulmak için deste&#;e ihtiyac&#;n&#;z var. Gitti&#;iniz yol, yol de&#;il. Siz 4 ya&#;&#;ndaki çocu&#;unuzu b&#;rak&#;p nas&#;l gidersiniz?" &#;eklinde konu&#;tu.

"ÇOCUKLARIMI UZAKTAN TAK&#;P ED&#;YORUM"

Müge Anl&#;'n&#;n sözleri bile fikirlerini de&#;i&#;tirmeyen Cemile Özdemir, "Evimden kendi iste&#;imle ayr&#;ld&#;m. &#;mkans&#;z bir a&#;ka dü&#;medim. Ben çocuklar&#;ma annelik yapamad&#;m. E&#;im de babal&#;k yapamad&#;. Çocuklar&#;m önce Allah'a sonra anneme emanet. Ben çocuklar&#;m&#; uzaktan takip ediyorum" dedi.

ADI ÇIKMASIN D&#;YE KIZIYLA EVLEND&#;RM&#;&#;

Ayr&#;ca programda Murat'&#;n Özlem'le evlenmeden önce Cemile'yle görü&#;tü&#;ü ortaya ç&#;km&#;&#;t&#;. Anlayaca&#;&#;n&#;z Cemile, ad&#; ç&#;kmamas&#; için Murat'la k&#;z&#; Özlem'i evlendirmi&#;.

RTÜK'E &#;&#;KAYET ETT&#;LER

Yay&#;n&#;n ard&#;ndan Müge Anl&#;'n&#;n program&#; tepki çekti. Hatta Fatih Tezcan program&#; RTÜK'e &#;ikayet etti.

01

Ya&#;ananlar&#;n ard&#;ndan da ATV'den dikkat çeken bir Müge Anl&#; hamlesi geldi. Damat- kaynana olay&#;n&#;n i&#;lendi&#;i 3 günlük videolar YouTube kanal&#;ndan kald&#;r&#;ld&#;.

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Müge Anlı'da pes dedirten olay! Çocuklarını ve eşini bırakan kadın, damadına kaçtı

Ankara'da yaşayan 61 yaşındaki Azime Akkor, 43 yaşındaki 3 çocuk annesi, kızı Cemile Özdemir'i bir yıldır göremediği iddiasıyla araştırmacı gazeteci Müge Anlı'ya başvurdu. Kızının kocasını terk ettikten sonra damadı ile bir yaşam sürdüğünü iddia eden Akkor, damadı ve ailesinin kızını kullandığını, torunlarının da annesiz kaldığını ileri sürdü. Müge Anlı, iddia üzerine damadına kaçtığı söylenen Cemile Özdemir'e ulaştı. Bir yıldır ailesiyle görüşmeyen Özdemir, stüdyoda annesiyle duygusal bir kavuşmaya imza attı. Fakat o anlar çok uzun sürmedi.

Damadıyla kaçmadığını, kendi ayakları üzerinde durmak için ailesini geride bıraktığını söyleyen Cemile Özdemir, "Tek başıma yaşıyorum. Çocuklarımı da kocamı da merak etmiyorum. Herkes başının çaresine baksın. Zaten çocuklarıma bakıyorlarmış. Ben kimseyi istemiyorum" dedi. Genç kadının sözleri üzerine öfkelenen annesi Azime Akkor, "Kızımı o adama bırakmayacağım. Alıp buradan götüreceğim" diye konuştu.

Ailesine dönmek istemediğinin altını ısrarla çizen Cemile Özdemir, hakkındaki iddiaları reddederken damadı ile öpüşürken çektikleri fotoğraflarına yönelik sorulara ise "Damadımla çektirdiğim fotoğraflarda hiçbir şey yok" diye yanıt verdi.

Umursamazlığı herkesin tepkisini çeken üç çocuk annesi kadının tavırlarına Müge Anlı da sessiz kalmadı. Anlı, "Siz imkansız bir aşkın peşine mi düştünüz? Siz kızınıza hamileyken bile şiddet uygulayan damadınızla nasıl görüşürsünüz? Mesajlarınız da elimde… Bu duygudan kurtulmak için desteğe ihtiyacınız var. Gittiğiniz yol, yol değil. Siz 4 yaşındaki çocuğunuzu bırakıp nasıl gidersiniz?" şeklinde konuştu.

Müge Anlı'nın sözleri bile fikirlerini değiştirmeyen Cemile Özdemir, "Evimden kendi isteğimle ayrıldım. İmkansız bir aşka düşmedim. Ben çocuklarıma annelik yapamadım. Eşim de babalık yapamadı. Çocuklarım önce Allah'a sonra anneme emanet. Ben çocuklarımı uzaktan takip ediyorum" dedi.

Müge Anlı İle Tatlı SertMüge AnlıAtvMagazinHaberler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası