matematik 7 sınıf denklemler soru ve cevapları / 7. Sınıf Eşitlik ve Denklem | funduszeue.info

Matematik 7 Sınıf Denklemler Soru Ve Cevapları

matematik 7 sınıf denklemler soru ve cevapları

Denklemler İle İlgili 7. Sınıf Test Soruları Çözümlü

7.Sınıf Matematik Soruları » Denklemler Çözümlü Test Soruları için yapılan yorumlar

7/G Gerçekten kaliteli soruları olan güzel bi site herkese tavsiye ediyorum çok teşekkürler her konu bitirdiğimizde buraya gelicem.

7. Sınıf Bence sorular çok güzel bir de altında çözümlerinin verilmesi harika çok teşekkür ederiz sanal okulumuz.

7/D Çok güzeldi herkese öneririm.

7. Sınıf Kızı Gerçekten bütün sorular çok güzeldi herkese tavsiye ederim çok yardımcı oldu.

Öğrenci Harika bir site. Çok teşekkürler. Çok güzel çalışıyorum.

7/E Gerçekten çok güzel sorular var. Herkese tavsiye ederim.

Mustafa_ Efsane çok güzel tebrik ederim baya iyi yapmışsınız efsane.

Bilinmeyen Adam Güzel sorular yani ben sevdim alıştırma yapıp öğrendiklerimizi pekiştiriyoruz evet bence güzel.

7/B Teşekkürler sorular güzeldi.

Aristo Ben çok beğendim herkese tavsiye ederim.

İsimsiz Kullanıcı Sorular çok iyi hazırlanmış, cevaplarının da olması ayrı güzel. Teşekkürler.

Myb Güzeldi. Antrenmanımızı yaptık ve artık daha bilgiliyiz.

Güzel Çok güze bir site ben soruları ve siteyi beğendim.

Avukat Hanım Test çok güzel ve çok verimli.

İsimsiz Projeme çok çok yardımı oldu teşekkürler ve cevapları çözümlü göstermeniz çok yardımcı oldu.

Merhaba Projeme yardımcı oldu çok teşekkürler.

İyi Ki Teşekkür ederim konuyu hiç anlamamıştım sayenizde anladım sağolun.

Matematik Hayranı Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Ayça Gerçekten konuyu sizin sayenizde daha iyi anladım çok teşekkürler.

Hayran Gerçekten çok yardımcı oldu sayenizde

Buket Teşekkür ederim sayenizde konuyu daha iyi anladım yarınki sınavda çok yardımcı olucaksınız

Nurlan Çok güzel site inşallah mat sınavından 85 üstü alırım.

Musa King Ya efsanede anlatıyor proje ödevlerimde çok ama çok yardımcı oldu.

Yağmur Soruları çok beğendim herkese tavsiye ederim ????????

cansu can gerçekten çok güzel bir site inşallah bu dönem teşekkür alırsam sitenizi daha sık kullanacağız

Meltem Sorular cidden çok basitti bir kağıt bir kalem ve bazı kişilerde olmayan beyin hepsi bu kadar. O kadar basitti ki hocamız derste bile bu kadar kolay soru sormuyor ve bazı sorular çok gereksiz.

Çalışkan öğrenci Çok teşekkürler projeme yardımcı oldu

Zeka küpü Gerçekten çok güzel matematik projeme yardımı fazlaca oldu. Sadece bence baslarda hangi soru 4 hatalı diye düşünüyorum cevap -6 değil

Yok Benim proje ödevim vardı çok işime yaradı ama keşke biraz daha soru olsa

7 yıllık profesyonel öğrenci çok çok çok teşekkür ediyorum efenim projemi sizin sayenizde yaptım..

İSMİNİ VERMEK İSTEMEYEN ÖĞRENCİ DİĞER SİTELERE GÖRE HEM DAHA ZOR HEM DAHA KALİTELİ SORULAR VAR BU funduszeue.info KELİMEYLE MÜKEMMEL BİR SİTE

adsız kahraman arda efsane olmuş bebeğim

Emin İyi ama zorluk seviyesi çok düşük bence bide zor problemleri yani paragraflı sorarsanız çok sevinirim İyi Günler

ben sorular çok güzel teşekkürler

Kadir Bunun sayesinde projemi yaptım teşekkürler

Buraya bakma Matematik proje ödevi aldım burası aklıma geldi çok yararlı oldu (:

zeynep cok güzel bu test sayesinde sınavdan 98 aldım

çocuk adam 3 yıldır bu siteyi biliyorum ve daha güzel site görmedim ellerinize sağlık mükemmel olmuş

ömer beyzat çalışır Proje ödevim için çok yardımcı oldu sorular hakkınızı helal edin

Bir öğrenci Elinize sağlık çokkk iyi bir test teşekkürler

Öykü Harika Bir test herkese tavsiye ederim

Yorum Cidden ödevime yardımcı oldu çok verimli bir site. Tebrik ederim

Anonim Gerçekten çok yararlı oldu

isim yok çok verimli bir test

Herhangi birisi Çok güzel olmuş teşekkürler

İlayda çok güzel bir test siteye teşekkür ederim

zeynep Benim bu testte en zorlandığım sorulardan bir tanesi ise üçgen sorularıydı

Stres Teşekkürler ödevimde yarın çok yardımcı olacaksınız

isimsiz çok güzel projeme yardımcı oldu

Ahmet Gerçekten çok güzel bir site bu siteden çalışmanızı tavsiye ederim :)

kanka bu site ödevimde yardımcı oldu teşekkürler.

Genç sağ olun bu test için

isimsiz muhteşem sorular vardı herkese tavsiye ederim

enes çok güzel olmuş

muhammed ali ben bu siteyi çok beğendim herkes sınavından yüksek alır.

adsız çok güzel testler vardı yapanı tebrik edrim

ögrenci çok iyi sorular var

Havva Kargıoğlu Güzel bir site beğendim

İSİMSİZ ÇOK GÜZEL TESTLER VAR TEBRİK EDERİM MATEMATİKTE DE BAŞARILAR DİLERİM HERKESE

Enes testler iyiydi

kullanıcı ben bu siteyi çok beğendim inanılmaz güzel herkese tavsiye ederim

BİRİSİ inşallah herkes matematik sınavından alır (aminn)

BTS ESMASORULARINIZ ÇOK GÜZEL ÇÖZDÜKÇE ÇÖZESİM GELİYOR.

BTS bero çok güzel ve eğitime elverişli bir site teşekkürler. denklemleri çok iyi anlatıyor.

adsız güzel bir site yardımcı oldu inşallah yarınki sınavdan yüksek alırım

adsız çok teşekkür ederim :)

hacked çok güzel bir site beğendim

belis öykü çok yardımcı oldu sağ olun

koçeroo harika bir site diğer arkadaşlara öneririm

bilinmeyen site güzel ama soruları basit yani okulda sorulan sınavın oranıyla daha kolay

alara harika bir site kullanmanızı öneririm

orhan soruların bazıları çok kaliteli

adsız çok teşekkür ederiz çok katkısı oldu

özge çok kolay birazcık daha kolay olabilirdi

öğrenci yorumu çok faydalı olmuş sonsuz teşekkürler..

emre çok iyi olmuş acil yetişmesi gereken projemi buradan yaptım

bahar emeği geçenlere teşekkürler

Cabbar Çok iyi proje ödevlerimi buradan yapıyorum TEŞEKKÜRLER Sanal Okulumuz.

isimsiz çok iyi bir site proje ödevim için çok yararlı oldu. bu siteyi kuranlara çok teşekkür ederim.

Meryem proje ödevime çok katkı sağladı teşekkürler

defne gerçekten çok güzel bir site bu site sayesinde projemi bitirdim çok teşekkür ederim.

BEN İSİMSİZ proje ödevime çok yardımcı oldu bu siteyi kuranlara teşekkür ederim :)

fatih proje ödevime yardımcı oldunuz

isimsiz proje ödevim için yardımcı oldu

Dilara güzel bir site inşallah yüksek alırım sevdim bu siteyi

hira nur bu site sayesinde sınavdan aldım

emir çok güzel bir site herkese tavsiye ederim

Dilek çok güzel hep buradan ÇÖZÜYORUM TESTLERİ

Anonim çok güzel Bir site kurmuşsunuz gerçekten çok teşekkür ederiz tüm öğrenciler adına tavsiyelik bir site ellerinize sağlık

AYBERK ÇEŞMELİ SORULAR VE ÇÖZÜMLERİYLE HEPSİNİ ANLADIM ARTIK HEPSİNİ YAPIYORUM SINAVDAN ALACAĞIM.

Emre Yiğit Proje ödevimi bu site sayesinde yaptım sağ olun

Muhammet Miraç Balcı Çok güzel bir sayfa matematik sınavına 1 gün kala bu siteden dersimi çalışıyorum çok sağ olun :D

Zeynep Kalaç her yazılı öncesi bu siteden çözüyorum mükemmel bir site.

emir bence bu site çok yararlı herkesin kullanmasını tercih ediyorum.

carlos çok güzel bir site sınavdan aldım çok sağ olun :)

EYLÜL BU SİTE SAYESİNDE FEN LİSESİNİ KAZANDIM

7/D harika bir site ödevime yardımcı oldu.

Anonim Çok teşekkür ederim sayenizde yüksek not aldım

Emin Efe Acar ben bu siteyi gerçekten çok sevdim çok yardımcı oluyor

Beyza bence de çok güzel proje ödevimi bu siteden yaptım.

7/B süper bir site gerçekten bazı yazılıları hocalar bu sorulardan soruyor.

Mustafa çok iyi ve yararlı bir sayfa tüm matematik testlerimi buradan çözüyorum herkese tavsiye ederim

Beyza güzel bir site tavsiye edebilirim.

Metehan bana yardımcı oldu.

ÖDEV hocam ödev verdi burası yardımcı oldu teşekkürler.

Hasan çok teşekkür ederim sizin sayenizde sınavdan yüksek alacağım inşallah

Su Çok ama çok yararlı bir site üstelik çözümü de var gerçekten çok teşekkür ederim

yağmur çok yararlı bir site öğretmenimiz soru çözün dediğinde ilk adresim burası oluyor.

sınav inşallah herkes sınavından güzel almıştır vallahi bende güzel aldım aldım.

Büşra çok iyi işime çok yaradı umarım notlarım yükselir teşekkür ederim :)

selenay bence sorular güzel hatta güzelin ötesi.

7/E GÜZEL BİR SİTE GERÇEKTEN TAVSİYE EDİYORUM HERKESE

Yağız Gerçekten sınavlarım dan önce bana çok yardımcı oluyor. Çok teşekkür ederim.

çalışkan bu test işime çok yaradı iyi ki yapmışlar.

kullanıcı çok faydalı bir site teşekkür ediyorum şimdiden

öğrenci Çok güzel bir site ödevime yardımcı oldu yapanların ellerine sağlık. Herkese tavsiye ederim.

SONER ÇOK İYİ BİR SİTE VE ÇOK DA YARARLI BU SİTEYİ HERKESE TAVSİYE EDERİM

gizem çok harika bir site sizin sayenizde matematikten aldım çok teşekkür ederim

KANARYA Çok güzel bir site. Sizin sayenizde bu konuyu daha iyi anladım.

Anonim çok güzel bir site kullanılmasını tavsiye ederim :)

Anonim çok ama çok beğendiğim bir site yapanın ellerine sağlık

bora çok işime yaradı çok yararlı bir eğitim sayfası

Anonim Bence harika bir site ben hep buraya bakıyorum.

sıla harika testlerin devamını diliyorum

Alya Çok ama çok yararlı bir sayfa

Anonim gerçekten çok yaralı oldu artık sınavlarda 80 90 alıyorum sınavım olduğu zaman bu siteye girmek istiyorum

fatih eren çok güzel bir test herkese tavsiye ederim

Veysel çok yararlı oldu benim için teşekkür ediyorum

eda kurtoğlu çok çok beğendim harika bir sayfa denklemler biraz zorlandığım bir konuydu şimdi kolaylıkla yapabiliyorum önce kendi başarımı sonra sizin emeğinizin devamını bekliyorum :)

Anonim Harika bir test bana derslerimde yardımcı olacağına eminim testi hazırlayanın ellerine sağlık

Halil çok teşekkürler çok yardımcı oldu başarılarınızın devamını dilerim.

sude gerçekten çok güzel bir site matematik projemde çok işime yaradı teşekkürler

Anonim Bu sayfa sayesinde ders notlarım yükseldi. Size çok teşekkür ediyorum. SEVGİLERLE

Anonim muhteşem olmuş sayenizde projemi kolaylıkla yaptım. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki varsınız

merve aktan harika bir sayfa çok işime yaradı

Anonim muhteşem bir sayfa derslere çok yardım sağlıyor

gamze çok iyi ya derslerimde ve ödev yaparken baya yardımı oluyor. çok iyiymiş bu program.

İsimsiz kullanıcı Gerçekten çok güzel testler işimi fazlasıyla görüyor yapanın ellerine sağlık

şebnem Müthiş harikasınız sadece anlamadığım bir kaç soru vardı ama çözümlerini de yapmışınız ya sayenizde onları da anladım ellerinize sağlık

esma çok iyiymiş işime çok yaradı teşekkürler :)

7e çok beğendim sınavım için çok yardımcı oldu

irem proje ödevim için çok yardımcı oldu yazanın ellerine sağlık müthiş bir site

Anonim yapanın ellerine sağlık çok güzel olmuş sınav için çok güzel tekrar oldu

ÖĞRENCİ Çok iyi bir site. anlamadığım bir soru vardı ben de burayı açıp baktım artık o tip soruları yapabiliyorum.

emre şura barut Allah sizden razı olsun vallahi sayesinde öğrendim.

esra bu sorular sayesinde performans ödevimi yaptım

Defne Çok güzel denklemi anlamamıştım ama sayenizde anladım

hamza uçar çok iyi bir site bütün yazılılardan aldım tavsiye ederim

matematikçi bu site o kadar güzel ki çok beğendim yarın matematik sınavımız var ve her konuda hem açıklayıcı cevaplar hemde hocaların yaptırdığı sorular gibi o yüzden çok güzel bir site bayıldım

Öğrenci çok güzel site buradan ödevlerimi yapıyorum sağ olun.

süper çok iyiçok iyi ve güzel bir site sorular çok eğlenceli sınava çalışmamda yararlı oldu teşekkürler SANAL OKULUMUZ

zeynep teşekkürler sizin sayenizde sınavdan yüksek aldım.

isimsiz dahi bu site çok güzel olmuş gerçekten çok yardımcı oldu

elif bu sorular gerçekten de çok güzel hem konu tekrarı hemde sınav için bir değerlendirme bunu her kim kurduysa ona çok teşekkür ederim iyi ki bu testi çözmüşüm

7/d bu sitenin sayesinde sınavdan aldım

betül bu site harika soruları süper harika anlatım

furkan baba çok güzel bir site herkese tavsiye ederim :D

Mert 7/C Daha bu konuya geçmedik iyi bir alıştırma oldu. Gerçekten güzel olmuş elinize sağlık.

Dilan yarın sınavım var çok yardımcı oldu teşekkürler SANAL OKUL

eda ödevimi bitirmeme yardımcı oldu vallahi çok iyi bir site yarın Türkçe sınavım var buradan test çözdüm soruları aynı sınavda çıkacak sorular gibi Türkçe testinden hiç yanlışım çıkmadı umarım sınavdan da yüksek not alırım

nurbu site çok güzel bir site matematikten 55 yerine aldım bunu kuran her kimse sağ olsun

aleyna nur normalde matematik dersini hiç beceremem ama bu sorular sayesinde sınavdan 50 yerine 92 aldım çok sağ olun

Zeynep Çağla gerçekten çok güzel. bu site sayesinde yeni yeni şeyler öğrendim. Emeği geçen herkese teşekkürler

Harikaaa Ben çok beğendim teşekkürler funduszeue.info

nehir su çok güzel bir site teşekkürler

6A 7 ye geçtim bu sorular bana çok faydalı oldu

Omer Faruk 6-E Seneye hazırlık için ideal güzel bir site

safirgece matematikte iyiyimdir ama bu site sayesinde çok daha iyi oldum:)

Ayşe Çok teşekkürler ben kesirli denklemleri anlamamıştım sayenizde anladım.

irem çok güzel sorular var gerçekten bu testi hazırlayanın ellerine sağlık çok beğendim

pelin bu site çok güzelmiş yapamadım soruların çözümü olması çok güzel teşekkürler

arda çok güzel bir site sayenizde sınavdan yüksek alacam

mehmet ali ya süper bir site yarın matematik sınavı var baya sevdim testleri elinize sağlık

Anonim çok müthiş sorular var hazırlayana teşekkür ederim

ADA ben bu siteye bayıldım ya harika ellerinize sağlık teşekkürler

ceren asude gerçekten sınavımda çok yardımcı oldu SANAL OKULA çok ama çok teşekkür ederim

SÜMEYYE proje ödevlerime yardımcı oldu sizden ALLAH razı olsun

Anonim gerçekten siteniz sayesinde notlarımı yükselttim

matematik matematik projem için çok yardımcı oldu teşekkürler gerçekten beğendim :)

Küçük bilim insanı Çok teşekkür ederim. Bu site sayesinde proje ödevim bitti.

7/A dann Gerçekten bayıldım bütün proje ödevlerimi buradan yapıyorum teşekkürler

unutmadan matematik projemde çok yardımcı oldu bunu hazırlayanların ellerine sağlık

BenHayalet Siteniz çok funduszeue.infozde proje ödevimi tamamladım. Teşekkürler

Bodrumlu Proje ödevime katkınız büyük. Gönülden teşekkür ediyorum. İnternette bulunan en yararlı sitelerden bir tanesi sizsiniz. Teşekkürler

7/a harika sınıfımız adına bayıldık matematikten tüm sınıf 95 ve aldı teşekkürler bu siteyi bulana ve açana :)

BATUHAN her ödevimi buradan yapıyorum teşekkürler sanal okulumuz

fenerbahçe Gerçekten Çok Sağ olun Proje Ödevim Vardı Ve Sizin Sayenizde Yaptım

beyza Gerçekten çok güzel olmuş proje ödevimi buradan yaptım çok sağ olun

ÖĞRENCİ den proje ödevlerimi yapmamda çok yardımcı oldu ÇOK TEŞEKKÜRLER

7-A LI GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL YAPANIN ELLERİNE SAĞLIK

endam harika bir site denklemler artık daha kolay bu siteye giriş yaptıktan sonra

yusuf sönük teşekkürler böyle sorular yazdığınız için

fenerbahçe Allah sizden razı olsun sizin sayenizde derslerim daha iyi sağ olun

Saliha Diğer hiç bir sitede bulamadığım denklemleri bu sitede buldum.Çok teşekkür ediyorum.

Mehmet can Denklemde cözulmus sorular

Saliha Diğer hiç bir sitede bulamadığım denklemleri bu sitede buldum.Çok teşekkür ediyorum.

yağmur çok güzel olmuş faydası olacaktır inşallah

7-A dan gerçekten mükemmel bir site çok kaliteli sorularınız var proje ödevlerim olduğunda buraya bakıyorum hem çok zevkli buranın testini çözmek :D teşekkürler :)

Samet Bu siteyi çok sevdim bundan sonra hep buradan test çözeceğim

Tayfun proje ödevi için hep buraya giriyorum sağ olun elinize emeğinize sağlık

ÖGRENCİ Yarın sınavım funduszeue.info eksiklerimi tamamlamam funduszeue.info alıştırma gibi oldu tüm anlamadıklarımı öğrendim.ÇOK TEŞEKKÜRLER

NUR proje ödevime yardımı çok oldu iyi ki böyle bir sayfa yapmışsınız size çok teşekkür ederim..

Hamza Çok teşekkürler sizin sayenizde ilçe birincisi oldum emeği geçenler teşekkür ederim

Ceren Ben bu siteye bayıldım. Çünkü anlamadığım konuları buradaki soru çözümleriyle anladıfunduszeue.info okulda öğretmenim tavsiye ettiğiniz bir site var mı dediğinde direk SANAL OKUL dedim ve okulda da bu testleri çözdüfunduszeue.infoği geçen herkese teşekkürler çok güzel bir site

Bahar KIZIL müthiş bir site sınavım vardı çok yardımcı oldunuz soruları hazırlayanlara ve emeği geçenlere tekrar teşekkür ederim

onur bu sitenin sayesinde okul birincisi oldum çok

samet size çok teşekkür ederim sizin sayenizde tam soru yaptım helal olsun

7A Asel Proje ödevime çok yardımcı oldu çok teşekkürler

esmanur proje ödevim için çok yardımcı oldu sağ olun teşekkürler hazırlayanlara

ishak ÇOK GÜZEL BİR SİTE HERKESE TAVSİYE EDERİM

büşra çok teşekkür ederim tüm yardımı dokunanlara yarın sınavımız vardı

zeynep çok güzel bir site bana çok yardımı dokunuyor

bilgin kız çok güzel bir site aldım sağ olun var olun :)

burak 7 D sorular çok kaliteli ve sınavlarıma çok yardımcı funduszeue.info hepsi doğru çıktı. sınavda kaç doğrum çıkacak çok merak ediyorum

7-A RÜMEYSA :) muhteşem bir site her sorunun nasıl yapıldığını görebiliyorum bu sitenin yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum

zeynep zengin 7-g gerçekten muhteşem bir site tam aklımdaki bir site teşekkür ederim yapanın veya yapanların ellerine sağlık

Matematikçi Gerçekten süper site bu testten de aldım ve çok güzel.

7/D Çok Güzel Bir Site Sınava Hazırlanmam İçin Bana Çok Yardımcı Oldu Hazırlayanın Eline Sağlık

zeynepcan çok iyi bir site proje ödevime çok yardımcı oldu herkese tavsiye ederim

DENKLEM DENKLEMLERDE BİRAZ KÖTÜYDÜM AMA ŞİMDİ HARİKAYIM BİDE DENKLEMİN HER TÜRÜNÜ VERMİŞLER NASIL ÇÖZÜLDÜĞÜNÜ DE SÜPER OLMUŞ

7/E Rabia Peren MESUT bu testler çok güzel yanlış yapınca anlatımlı olarak görebiliyorum hem de her konu var çok eğitici bir site :))

GÖKBERK ARSLAN SÜPER SİTE BEN BEĞENDİM DERSLERİMİ GELİŞTİRDİ BU ARADA BU TESTTEN DE ALDIM.

hasan belen HELAL OLSUN MUHTEŞEMSİNİZ. HER KONUDAN BÜTÜN TESTLERİNİZİ ÇÖZDÜM SINAVIMA BAYA YARDIMCI OLDUNUZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Gülizar Yarın sınav var. İnşallah Allah izin verirse güzel not alırıfunduszeue.infoği geçenlere teşekkür ediyorum. Çözümleriyle birlikte tek güzel ve eksiksiz site bu site sanırım.♥

Nazlıcan Arslan Ben hayatımda bu kadar güzel bir site görmedim çok beğeniyorum bu siteyi özellikle çözümleri olması süper olmuş yani tek kelimeyle BA-YIL-DIM

6*6=36 ben matematik dersini çok seviyorum bu site sayesinde dahada fazla sevmeye başladım emeği geçen herkese çok teşekkürler

DENKLEMCİ ÇOCUK SÜPER BİR TEST OLMUŞ ÖZELLİKLE SONUCU GÖSTERİP ANLATMASI ZATEN SÜPER. BU ARADA FUL YAPTIM

Matematik Delisi harika!! herkese tavsiye ediyorum. sınavınız da büyük yardım edecektir!

şifa bende çok beğendim konuları çok iyi anlamama yardımcı oldu teşekkürler

ULALI EFE ÇOK GÜZEL BİR SİTE ÇOK SEVDİM İNŞALLAH SINAVIMDA YÜKSEK NOT ALIRIM .ALIRSAM HERKESE TAVSİYE EDERİM

songul adiyaman muhteşem bir site derslerime çok yardımcı oldu yapanların ellerine sağlık

7-ı çok güzel. sağ olun güzel örnekler vermişfunduszeue.info daha iyi anladım.

alikolay_ bu siteden her zaman çözüyorum ve çok beğeniyorum hazırlayanlardan Allah razı olsun ayrıca çözümlerinin olması da çok güzel

evren güzeli muhteşem bir site derslerime çok yardımcı oldu yapanların ellerine sağlık

7/c mehmet çok iyi bir site arkadaşlar herkese tavsiye ederim

7-C Serap bu site çok iyi derslerimi hep buradan çalışıyorum bu siteyi kurana teşekkür ederim

burak Güzel bir site çok beğendim. Kim yaptıysa çok teşekkür funduszeue.infoe bu siteyi tavsiye ederim.

HÜSEYİN*AYDAZ GÜZEL SORULARINIZ VAR BU SİTEYE BAYILIYORUM VE ARKADAŞLARIMA BU SİTEYİ KULLANIN DİYORUM İNANIN Kİ.

iknur KARAKAYA Gerçekten de bu site güzel matematik dersine yardımcı olur ve derste başarılı olur

7/D zekzek harika sınavıma çok yardımcı oldu ellerinize sağlık umarım yüksek not alırım :)

7/B Beyza Güzel bir site çok beğendim. Kim yaptıysa çok teşekkür funduszeue.infoe bu siteyi tavsiye ederim.

7c çok güzel bir site ve çok güzel sorular sanalokulumuz çok tşk ederim

seda çok güzel bir site herkese tavsiye ediyorum sınavlarda ve ödevlerimde çok yardımcı oldu.

Umay Harika bir site herkese tavsiye ediyorum bu site diğer sitelerden daha iyi bu site sayesinde notlarım yükseliyor çok teşekkür ederim hepinize :)

7/A Yusuf evet aynen öyle bu site sayesinde derslerim biraz daha düzelme kaydetti :)

mehmet güzel olmuş sınava çok iyi çalıştım siteyi yapandan Allah razı olsun

7/D sadece matematik değil diğer dersler için de bu siteyi kullanıyorum ve gayet başarılıyım şuan sayenizde siteyi kim yaptıysa emeğine sağlık :D

Metehan Bu siteyi yapanın eline sağlık emeğine sağlık bu siteden çalıştım ilk defa matematikten 75 alırken şimdi 90 larda alıyorum elinize emeğinize sağlık

yoniş çok güzel yapmışsınız teşekkür ederiz işime çok yaradı çok yardımcı oldu

7-H OSMANALP ÇOK EĞİTİCİ BİR KAÇ SORU BU SORULARI ÇÖZDÜM VE DENKLEMLERİ DAHA İYİ ANLADIM

matematik dahisi muhammet bu siteye yeni girdim çalıştım matematikten 96 aldım bu siteyi yapanın emeğine sağlık

ece harika elinize ve emeğinize sağlık denklemleri daha iyi anladım mükemmel çok sağ olun

Nilda çok güzel bir site ilk defa girdim ama gerçekten çok beğfunduszeue.infoe tavsiye ederim.

rümiş [7/G] çok güzel bir site çok beğendim tüm yanlışlarımı burada düzelttim sınavdan da 98 aldım sağ olun

Emrah sağ olun bu site çok güzel sınavlara çok yardımcı oluyor

7/D kAaN :D çok yararlı bir site matematikten 94 aldım herkese bu siteyi tavsiye ederim

Alp KALKAN çok teşekkürler yeni geçtiğimiz konu için çok yararlı oldu ve anlatımlar harika

ibrahim ÇAKIR bence harika site bunu hep kullanmalıyız kullanmayanlara da tavsiye ederim

7/b kim yaptıysa çok güzel olmuş onun emeğine sağlık yardım ettiğiniz için teşekkür ederim

didem teşekkür ederim şu an çalışmama çok yardımcı oldu

gizli dedektif gerçekten emeğe saygı güzel olmuş beğendim sınavlarım ve ödevi için çok ama çok işime yaradı

alper yıldız çok sağ olun matematik ödevim için çok yararı oldu teşekkürler

medine emel ben çok beğendim herkese tavsiye ederim çok yararlı bir site emeğinize sağlık

7-b çok teşekkür ederim testimi çözmekte zorluk çekiyordum

rapunzel bence harika olmuş derslerime ve sınavlarıma çalışmamda çok yardımcı oldu :)

diyar diyar gezerim hakikaten çok hoş bir site bundan sonra hep bu sitede çözeceğim

oppa bence gerçekten çok yararlı oluşturulmuş bir site emeğinize sağlık :)

beatiful gerçekten çok güzel bir site herkese tavsiye ederim:D

Rümeysa Özdemir çok güzel bir site soruyu anlamasak bile cevabını açıklayıcı bir şekilde vermiş yapanın eline sağlık :D *-*

yorum testler çok güzel zaten cevaplarını da vermişler bence süper bir site

"Monster" çok güzel bir site elinize sağlık =)

güzel güzel bir site anlamadığım çözemediğim soruların çözümüne bakıyorum..

Konuk=) Çok sağolun proje ödevim için çok yararlı funduszeue.info tesekkürler sanalokulumuz

Maviş Bu site ile çalışmaya başlayınca notlarım yüfunduszeue.infoşekkürler funduszeue.info :)

rüya gerçekten çok güzel bir site ama benim eksikliğim var neyse ki tamamlamaya çalışıyorum bu sitede çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim harika bir site

elif bana çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim

zeynep sağ olun çok tşk ederim işime çok yaradı emeği geçen bütün herkese teşekkür ediyorum emeğinize sağlık.

özgür emeği geçen herkese teşekkürler proje ödevimi buradan yapmayı düşünüyorum

NUR ÇOK GÜZEL VE YARARLI BİR SİTE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER :D

adını vermek istemeyen bengi emeği geçen herkesin ellerine sağlık proje ödevimi tamamlamam da çok işime yaradı

OSMAN HARİKA SORULAR VAR TEŞEKKÜR EDERİM PROJE ÖDEVİME ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ

ZEYNEP ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)PROJE ÖDEVİME ÇOK YARDIMCI OLDU.

hersey bitmedi bitemez Çok beğendim ellerinize sağlık çok işime yaradı

klopatra kız Bu siteyi kurana çok ama çok teşekkür ederim.

şevval bu site çok güzel sınavdan aldım

ece :P çok güzel bir site hazırlayanlara çok tşk ederim sınavdan aldım

can çok güzel bir site herkese tavsiye ediyorum.

defne çalışkan çok güzel bir site sınavdan 92 aldım.

dogukan :) Çok yararlı bir site ilk sınavım 80 idi denklemler le 2. Sınavım ise 90 teşekkürler

şule gümüş süper sınav için çok iyi oldu teşekkürler :)

brk kskn Abi çok iyi bir site herkese tavsiye ederim

hkn yğz sınavlara hep bu siteden çalışıyom

irem harika bir site çok teşekkürler.

muhammet ali yavuz abi dün matematik sınavım var diye yanıyordum şimdi aldım diye seviniyorum valla sizden Allah razı olsun AMİN sizi çok seviyorum BYE BYE

ece su hem eğlenceli hemde öğretici herkese tavsiye ederim

denklem mi? eskiden denklem soruları çok zor gelirdi ama bu site çok yardım etti çok sağ olun

gizem erol güzeldi sağ ol canlarım ya çok yardımcı oldu valla :)

ARKADAŞ YAA GÜZEL AMA DAHA DA GÜZEL OLSA DAHADA İYİ OLUR HEM BENCE KOORDİNAT SİSTEMİ DE OLMASI GEREKİYOR YİNEDE GÜZEL BİR SİTE EMEĞİNİZE SAĞLIK ELLERİNİZ DERT GÖRMEYE SAOLUN

Duru Bence bilgisayar oyunlar için değil bilim sanat ve teknikten yararlanmamız içindir. Bunları da siz bize sağlıyorsunuz

Ömür Teşekkürler denklem benim için tekrar oldu çok iyi bir site

adminler tşk gerçekten başarılı olmuş adminleri tebrik ederim böyle siteler insanlara lazım olabiliyor derslerime çalışırken defter yerine bu siteyi kullanacağım

sude buse benim ödevlerime çok yaradı çok teşekkürler

pelin Ya Süpersiniz çok teşekkür ederim çok işime yaradı ALLAH razı olsun inşallah alcam çok sağ olun :)

selma çok güzel bir site ödevler için çok yararlı

öğrenci sitenizi çok beğendim bu konuyu hiç anlamamıştım ama artık öğrendim.

soru Mat projemiz vardi onu bitirmemde büyük pay var

Hilal Çok iyi ödevimden aldım :)

mustafa ödev yapanlar için çok güzel

mustafa güneş Gerçekten çok güzel ve içerikli bir test

merve Ben çok beğendim herkese tavsiye ediyorum ve çok teşekkür ediyorum dersime çok yardımcı oldu

esra bence böyle bir şey çok güzel olmuş.çünkü

süpherr Harika bir site emeği geçen herkese çooook teşekkür ederim.

yunus emreee Liseye gidiyorum. Ama hep orta okul matematiğini çözüyorum ve matematik HASTASIYIMMMMMMMM.

Muhammed Nuri Böyle Güzel Bir Soru VE Cevap Hayatımda Görmedim Mühteşem

Pınar Teşekkür ederim proje ödevime yardım ettiğiniz için

eren matematiği sevmiyorum ama ban çok yardımcı oldu herkese tavsiye ederim

Esma Nur Yalçın Çok yardımcı oldu teşekkürler

mine çok iyi ve güzel hazırlanmış

Cubionsur çok güzel bir site derslerime çok faydası dokunuyor.

senem çok teşekkürler sizin sayenizde matematik sınavımdan 95 aldım . Taktir nameyi kurtardım yani

Dilara Akça Gerçekten de süper bir site tebrikler emeği geçen herkese teşekkürler

huzeyfe bu siteyi çok beğendim çok güzel derslerime çok yardımcı oluyor teşekkürler

misafir smile harikaaaaa süperden öte çok güzel konuları anlamamıştım sonra bunların çözümlü olanlarına baktım ve aslında çok kolaymış teşekkürler

zelal erpay sağbolun bence çok güzel inşallah yarınki sınavdan 98 95 falan alabilirim hatta olursa da hak ettiğimi almış olurum sağ olun çok güzel bir test

ayşegül gerçekten çok işime yaradılar hepside süper yani matematiği bundan öğrendim diyebilirim :DD

ProDeha Süper bir site testlerde anlatım mükemmel tek bir eksiğiniz YOK :D

emine ödevimde işime yaradı süper sorular var.. :)

7,A çok teşekkür ederim çok işime yaradı bu site sayesinde denklemleri anladım:);)

meri çok güzel sorular yarınki sınav için çok iyi oldu

7c harika olmuş elinize sağlık yarınki sınavımda etkili olacağına inanıyorum

EREN Bence çok güzel yarın ki sınavımda etkili olabilir

kız kartal çok yardımcı oldu yarınki sınav için bana dua edin :)

7-c çok güzel ayrıca denklemleri bir başlık altında toplamanız çok iyi olmuş ellerinize sağlık

sena ben çok beğendim soruları çok güzel

gizli çok işime yaradı sorular tşk

elif bence çok güzel bir site yapamadığımız soruların çözümlerine bile bakabiliyoruz çok güzel bu site sakın kalkmasın ben çok seviyorum bu siteyi ama cebirsel ve denklemleri sevmiyorum fazla

Seher İlayda Nazlı 7/C ya acayip güzel bir site üstelik teste güzel sorular var çözmenizi tavsiye ederim 5/5

ZEKA KÜPÜ BU SORULAR ÇOKKKKK KOLAYDI AMA ÇOK GÜZEL SORULARDI KISACASI SÜPERDİ

7/G sınıfça hiç beğenmedik çok kolay sorular var biz daha zor istiyoruz

ogi dogi mükemmel bir site yapandan ALLAH razı olsun.

fenerli Çoooookkk teşekkürler çoook işime yaradı yazılıya çalıştım

serenay aytülin harika, çok teşekküfunduszeue.infor çok basitti. yazılıma yardımcı funduszeue.infoılımda umarım iyi geçecek.

deniz Gerçekten süper aslında ara sıra ders çalışırım annem notları gördü ondan ders çalışıyorum ama aslında

7/I ÇOK GÜZEL AMA BEN BU KONUYU HİÇ anlamıyorum ve sevmiyorum :(( ama yinede ellerinize sağlık

isimsiz XD Denklemleri anlamamıştım buradaki sorular sayesinde anladım Allah razı olsun :)

Sınav Siz olmasanız anlayamayacaktım yarın sınav var ve ben denklem bilmeden gidecektim anlımın ortasına da 40 notunu basacaktı hoca çok teşekkürler

Tinista Damla Toprak yarın matematik sınavım var emeği geçen herkese teşekkürler sayenizde azda olsa anladım :)

ceren gerçekten çok kolay sorular hepsini çözdüm sınavlara hazırlık yaptım

elif su soruları bura ya koyan kişiye çok ama çok teşekkürler işime yarıyor sanırım evet yarıyor

zeki çocuk ben bunlar olmasa da sınavda alırım olsa da ama güzel sorular

NATAYA BİLİNMEYEN SARIŞIN SORULAR ÇOK KALİTELİ BEN ÇOKKK BEĞENDİM KİM HAZIRLAMIŞSA ELLERİNE SAĞLIK

eser konu anlatımı çok güzel derste anlamadığımı burada anladım teşekkürler

matematik dehası sorular çok basitti fakat zevkliydi, alıştırma gibi geldi :D

masal çok güzel ve kolay çözümlü olması daha güzel daha iyi anladım teşekkürler

sempatik kız çok güzel teşekkür ederim. bazı sorular birbirine çok benziyordu. ama yinede çok güzel bir site. sevgiler saygılar sempatik kız

öykü ayaz derslerden hiç bir şey anlamayan ama prensesini bu siteyi bulduğum için çok mutluyum müthiş arkadaşlarıma da önerdim onlarda beğendi çok teşekkürler

bi çocuk benim en sewdiğim ders olduğu için hepsini kolaylıkla çözdüm valla isterseniz inanmayın 10 dakika falan sürdü

matematikçi profer. mükemmel denklemleri çok sewiyorum sorularda gzl ayrıca buradan İSMET İNÖNÜ deki 7/a ve 7/b ye selamlar

Ayşe 20 tane soru az değil ve çok iyi sorular vardı hepsi ful çıktı sorular zor değildi kolay da değildi tam ortaydı matematiği yaptım diğer dersleri de yapıcam şimdi inşallah diğer derslerdeki testlerde de iyi sorular vardır çok teşekkür ediyorum matematik sınavım çok iyi geçti :D

7-C ÇOK BEĞENDİK BU TESTİ OKULDA HER GÜN ÇÖZÜYORUZ :))

misafir bazıları kolay ama bazıları zor işime yaradı HAKKINIZI HELAL EDİN

CoOoL Sayın yönetici yorumların sahte olduğu çok belli sahte değilse hadi benimkini de yayınla bi 7. sınıf öğrencisi böyle konuşmaz.

ali matematiği çok seviyorum bu yüzden hep alıyorum çok mutluyum hep

irems kolay teşekkürler projem vardı soruları çözdüm ve projeme yazdım bekliyorum :Ddd

Uğur Özenç Testtten full çektik. Özellkile çözümünü göstermiş olmanız çok güzel. Çok işimize yaradı teşekkür ederiz.

irem Bu siteyi çok beğendim bütün sorular çok kolaydı bu siteyi sınıftaki bütün arkadaşlarımla paylaşacağım

Büşra Bence çok güzel bazı sorular çok kolay bazıları ise çok zor :D inşallah yarinki deneme sınavında 1. olur ve 10 dan az yanlış yaparım nolur değerli arkadaşlarım benim için dua eder misiniz???

songül bazı sorular kolay bazı sorular ise zor

7/A Çok güzel,kolay ve eğlenceliydi. Çok işime yaradı teşekkürler

zehra Güzel sorular ama bu konuyu bir turlu sevmedim ama yine sagolun

bir çocuk siteye bu soruları koyandan allah razı olsun o olmasa matematik performnsından 0 alıp oturacaktım :)

hayal size ne kadar teşekkür etsem azdır çok işime yaradı

ayhan bu site sayesinde projeden 95 aldım

şeyhmus baran kılınçer çok güzel teşekkürler takdir alıyorum

elif çidimal matematik projesi yarına sondu ve bu site sayesinde arkadaşımla bn hem çalışmış hem de projemizi yapmış olduk bunun için teşekkürler herkese tavsiye ederim

^^ teşekkürler Sayenizde anlayabildim soruları gerçekten akıcı bir şekilde çözebiliyorum. Ne kadar Konu Anlatımı Dinledim Ama bu kadar işe yaramadı Çok teşekkürler elinize sağlık :)

7C sınıfça çözdük çok beğendik. artık herkes buradan test çözüyor.

Eda Bu siteyi yapanlardan ALLAH razı olsun çok iyi bi site yapamadıklarımı buradan yaptım teşekkürler

bilinmeyen deniz tam istediğim gibi olmuş teşekkür ederim

merve nur akyüz çok beğendim muhteşemden daha güzel isime cokkk yaradı teşekkürler

Selin süper çok teşekkür ederim :D :D

yasmin çok teşekkür ederim işime çok yaradı

eren narinç 7/E Muhteşem sorular keşke sınavdada bu sorular çıkar ben bu soruları beğendim.

mat offff matematigi sevmiom ama sevmeye çalışacağım:D

MELİS YAVAŞ AKKIR 20 sorunun hepsi doğru çıktı bu muhteşem soruları yazan kişiye çok teşekkür ederim

büşra çok kolaydı derslerime de çok fayda gösterdi çok sağ olun

7/ b sınıfı biz sınıfça çok beğendik

sıla köleli sorular cok az ama cok iyi olmuş fazla olsa daha iyi olurdu :)

rabia yılmaz süper ya sorma çözümleride var

Dertli genç çok işime yaradı herkese tavsiye ederim 7/a :D

sorular nasıl çokk güzeldi yapanın aklına sağlık

nisa ada caner süper çok güzeldi hem konu anlatımlı herkese tavsiye ederim

matematik kurtu Abi çok iyi bir site ya bu , kim yaptıysa sağolsun bilmediğim şeyleri öğrendim

ahmet matamatiğe çalışmama ramen matamatik dersim zayıf baay

fenerbahçe bazı soruları zordu çözümüyle anladım teşekkürler

duru gerçekten çok sağolun çok yardımcı oldunuz

zaaaa harika bi site işime cok yaradı hazırlayanların ellerine salık :D

7/a çok eylendirici işime de yaradı

ALYA harikaydı çok beğendim işime yaradı herkese tavsiye ederim

ömerim çok güzeldi işime yaradı süper bir siteniz var buradan inönü ortaokulu 7/D ve 7/A DAKİ LERE ÇOK SELAM :)

Fatmak teşekkür ederim emeği olan herkese

DENKLEMLER TUTKUNUÇOK KOLAYDI ÇOK TEŞEKKÜRLER

EYLEM ÇALIŞKAN20 SORU VARDI 20 Sİ DE DOĞRU ÇIKTI TEŞEKKÜRLER ÇOOK İŞİME YARADI

7/Bçok teşekkürler işime yaradı

zeki çocukbu site bana çok yardım etti sınavım vardı iyi geçti inşallah güzel bir not alırım çokk teşekkürler

MeHMeTteşekkür Ederim Çok yardımcı oldunuz

sümeyyeÇok güzel çooookk beğendim ellerinize sağlık

özlemtestler çok hoşuma gitti hem zorlayıcı değildi hemde çok kolay değildi

büşra nurderslerim için gerçekten çoook iyi oldu

YNRSÜPERSİNİZ HARİKA 10 ÜZERİNDEN 10

edacok güzel bir site emeği gecen herkese teşekkürler

rabiatestleri beğendim tebrikler

ZEYKERDenklemlere bayılırım

Mehmet1.sınavdan 90 aldım 2.sınava da bu siteden çalışacağım yapanların ellerine sağlık

7Bçok teşekkürler sınıfça çözdük ve süper bir testti :)

rukiyekonu anlatımlı olsaydı daha iyi olurdu

awaeasdszçok güzel sitee sorular süper teşkrlr :)

matematik sınavıCooook isime yaradı sagolunn

iyi. beğendim2. Yanlışım çıktı ama eğlenceliydi

cemigoCok kolaydi yarin yazılıda rahat ederim ve u alırız beeee

fatihçok güzel bir site sınavlarımda bana çok yardımcı oldu hazırlayanın ellerine sağlık

demetsiteniz çok güzel ancak bu soruların hepsi kolay yani zihinden çözülebilen sorular.lütfen soruları biraz daha zorlaştırın ve soru sayısını arttırın :)

feyzanurHarika bir site yazılıya burdan çalışıyorum ellerinize sağlık yazılıdan yüksek alırsam sitenizin bağımlı üyesi olurum haberiniz olsun. ;D

:Dmatematik sınavım için çok yardımcı oldu çook teşekkürler

ferhatAbi yarın sınavım var çok yardımcı oldu sağolun

sulhan bababenim matematikte kafam hiç çalışmıyor yarında sınav var

Koray ÖztürkCidden harika bir şey. Sorular çok kaliteli ve göreceksiniz çözdükçe dahada kolaylaşıyor. teşekkürler :)

yunusbu site su ana kadar en güzel sitelerden biri tavsiye ederim

sevda gülçok güzel bu siteye çook teşekkürler

enverçok güzel olmuş arkadaşlar

zeyneppcok güzel ama sorular basit teşekkürler :=)

mart ve eylülçok güzel çok işime yaradı sizin sayenizde

isim yokçok güzelmiş teşekkürler size ders kategorisinde türkçe de olsa daha iyi olurmuş ellerinize sağlık

eceçok güzel bir site aşırı güzel denklemler ççok az biraz daha soru koyun lütfen sizi çok sevdim çünkü kolayı da var çok zoru da mesela 1 ile 12 yi örnek verebiliriz. sağolun artık hep buradan çalşacağım(çalışmama çok yardımcı oldu,diğer derslerde dahil (beden resim ve müzik te olabilir aslında pazarlık yapmak istemem ama emme olsun.))

ykgAllah razı o olsun çok güzel elinize sağlık :D arkadaşlarıma tavsiye edecem

Ademcan Marangozçoksaolun harika hemen öğrendim

funduszeue.inforular güzel zaten çözümleri olması daha da soruları güzel yapıyor.

FeyzaÇooook güzel bi site artık hep burdan çalışacağım yarın sınavım vardı çok faydası dokundu teşekkürler

mehmetellerinize sağlık sizin sayenizde sınavda tüm denklemleri yaptım (cool)

anonimsüper bi site artık hep buradan çalışcam

Gökhano kadar güzel bir site ki eskiden matematik notlarım fazla iyi değildi ancak bu site sayesinde notlarım daha yüfunduszeue.infoği geçen herkese teşekkür ederim

rukiyeteşekkürler sizi seviyorum beni kurtardınız:

beyzaaaaçok güzel sorular anlamada cok yardımcı oluyor :D

ELİFSİTE GÜZEL olmuş AMA DAHA AYRINTILI NELER YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ ANLATMASI İYİ OLUR

SENAen az soru olsa daha iyi olur yinede güzeldi çözerken zevk aldım teşekkürler

edanurçok beğendim fakat çözümler sesli olsa daha iyi olur

isimsizçok güzelmiş buu saolun sınava çalışmama yrdmcı oldu ALLAH RAZI OLSUN!

ayşe yanıkçok teşekkür ediyorum bana çok yardımı dokundu inşallah diğer 7. sınıflara da yardımı dokunur süper

AyşeÇooook güzel bi site elinize sağlık teşekkürler;D

gizli kızçok güzel eğlendim herkesin denemesini istiyorum çok müthiş sınavı kesin alırım saolsun bu programı açan

adaçok güzel bir site ellerinize sağlık

7/E TALEBELERçok güzel çözümlü bide notumuzun kaç olduğunu gösterse çok iyi olur

anonimçok az ama elimizdekilerle yetinmesini bilmeliyiz çok teşekkür ederim sizi seviyorum

sedagüzel olmuş ellerinize sağlık

BilalSüper bir site denklemleri öğrenmeme kolaylık sağladı çok sağolun

matematik 7çok güzel çözümlü olduğu için daha bi kolay

7 Dçok güzel derslerimize çok yardımcı oluyor ama en az 20 değilde 50 tane olabilirdi ama yinede süper bir siteniz var teşekkürler

matematik dehasıiyi sorular var

EylülÇok güzel site ama lütfen biraz daha soru koyun daha yararlı olur teşekkür ederim *_* ;)

:)çok güzel bir site ellerinize sağlık :)

ilknurrçokk güzel bir site hazırlamışsınız çokk teşekkürler ama çok basit sorular hazırlamışsınız ama olsun sorun yok hepinize teşekkürler:):p

merveçok güzeldi çünkü kolaydı herkese tavsiye ederim özellikle takdir alanlara ben gibi

barım yıldızçok güzel bir site ama 60 tane soru olabilirdi yinede olsun bu kadarına da şükür :) :)

tülaytebrikler çok güzel bir sistem kurmuşsunuz. işlediğim konuyu anlamak için burdan test çözüp kolayca anlıyorum. teşekkürler.

sedanurbence hepsi zor olsa da güzeldi çünkü ilk önce zorlar çözülürse başarılı olunur

yaseminçok çok teşekkür ederim bu site sayesinde denklemleri çok çok daha iyi öğrendik

MerveÇok güzelmiş Hakkınız? Helal edin .. :)

zehraçok yararlı ve faydalı bir sitesiniz çok süper ben beğendim eminim herkes beğenmiştir

ömer kırıkçok güzel olmuş da bunun feni sosyali türkçesi var mı:D

semihasağolun arkadaşlar ellerinize sağlık çok teşekkürler

Samet durakçok iyisiniz çok teşekkür ederim yazana hll olsun elleri dert görmesin

mlkçoooook harika bir site bayıldım örnek sorular vermişler yardımcıda ayrıca çookk güzel teşekkürler :D

kevserslmçok güzel bir site ben siteleri çok zor beğenen insanım sizin bu sitenizi çok ama çok sevdim

denizGüzelmiş konuyu daha iyi anladım

metecan tasdemirBence de cok güzel her gün çözüyorum

Buse yalnızSize çok teşekkür ederim sorular daha geniş kapsamlı olsa güzel olur

merve nurçoook beğendim hazırlayanlara çok teşekkür ederim :D :))))))

PELİNÇOKKKK YARDIMCI OLDUNUZ sağolUN TEŞEKKÜRLER

emrehiç beğenmedim insan biraz problemli denklem katar

Ferdi işleyenÇok güzel bir site ama en azından 50 tane soru olabilirdi yine güzel bi site teşekkürler :)

EsraGüzel bir site beğendim çok isime yaradı ama biraz daha soru olsa daha güzel olur.

matematikÇok güzel bir funduszeue.infonize sağlıfunduszeue.info daha problem olsa daha iyi olabilir.

yarençok ama çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz size minnettarım tebrikler

merve kayaherkese teşekkür ederim çok kolaydı

sevgiçok teşekküfunduszeue.infotik performansıma çok yardımcı funduszeue.infoz çok güzel.

handegerçekten harika bir site yazılıma buradan çalıştım çok yardımcı oldu

BehlülGüzel olmuş ellerinize sağlık

yakuphankim yaptıysa elleri dert görmesin performansımı buradan yaptım helal olsun :D

melik kurt cambazcok güzel şeyler yapmışınız mama çok güzel

edanurbu siteyi çok beğendim herkese tavsiye ederim

SelinCok beğendim aslında yapmasını biliyordum ama anlamadığım yerleri buradaki çözumler sayesinde öğrendim yararlı ve faydalı bir siteniz var siteniz muhteşem :))))

7. Sınıf Eşitlik ve Denklem Test Soruları Çözümlü

6.Sınıf Matematik Test Soruları » Eşitlik ve Denklem Testi için yapılan yorumlar

Öznur Ben çok beğendim bu testi iyi anlaşılıyor, Tavsiye ederim.

İsimsiz Ben bu teste muhteşem diyorum bayıldım sadece test biraz fazla olabilir.

Kağan Hem çok eğitici hemde eğlenceli çok iyi hep yapın.

Aysunur Bu konuyu pek yapamıyordum bu testi çözdüm şimdi daha iyiyim teşekkür ederim sanal okulum.

Açelya Gerçekten mükemmel bir site yani tek şey harika.

Muhteşem Harika bir test herkese tavsiye ederim.

İrem Ptoje ödevime yardımcı oldu teşekkür ediyorum.

Muhammet Test çok güzel çok başarılı çalışmışlar üstüne inşallah devamını getirirsiniz.

Eylül Gerçekten güzel bir site sınavlara buradan hazırlanıyorum hep.

Enes batur Bence iyi zor olsun şimdikini kafadan salladım ama kolay olduğu için

Can31 Çok güzel herkese tavsiye ederim

büşra BU TESTİ ÇOK AMA ÇOK BEĞENDİM

büşra gerçekten çok güzel bir test ✔

Yusuf Mükemmel yapanın eline sağlık

meri gerçekten harika bu konuyu bilmiyordum konu anlatımlarına baktıktan sonra soruları çok daha hızlı çözmeye başladım gerçekten çok teşekkürler bu siteyi yapanın ellerine sağlık

Buse Ercan Gerçekten çok teşekkür ederim sizin sayenizde sınavdan aldım

Mavi sınavlarımda bana yardımcı olan bu siteye teşekkür ederim

enes yaşasın bu site matematik proje ödevime yardım etti

zehra karakurt teşekkürler sanal okul dersime çok iyi çalışmış oldum :)

şilan ben gerçekten bu konuyu hiç sevmezdim ama bu soruları koyunca çözmek istedim ve hepsini çözdüm hepsi doğru yaptım çok tşk sanal okul sizi çok seviyoruz :) :) :)

merve çok güzel hatta 1. soru sınavda çıkmıştı ve doğru yapmışıfunduszeue.infoık sınavlara buradan çalışacağım

ahmet can Y. sitenin en sevdiğim yanı soruyu çözdüğün an cevabı vermesi ve nasıl çözüldüğünü göstermesi.

mehmet çağrı dur bir kaç tane yanlış soru vardı ama süper bir site

edanur*** Allah razı olsun artık ders çalışabilirim bu sistem sayesinde

oğuzhan çok iyi teşekkürler :)

mehmet teşekkürler ödevimi buradan yaptım :D

Rümüz Açıklayıcı ve kalayca anlaşılır testler çok yardımcı oldu teşekkürler

Süppperrr Çok yardımcı oldu süper bir test gerçekten 10 numara 5 yıldız

senem Allah razı olsun yapanlara yardımcı olur inşallah amin

hadise Benim yeğenimde buradan yaptı çok güzel olmuş

emin ben bu siteden İngilizce testleri çözdüm sınavda çıktı çok güzel yani kim yaptıysa Allah razı olsun

hülya Bu sayfayı hazırlayana çok teşekkür ederim artık x y gibi sorulardan korkmuyorum

eylül Testler gayet güzel her kezin çözmesini bekliyorum :)

abdullah kaya sınavdan yüksek not aldım bunu yapanın ellerine sağlık

isim gerekmez çok iyi olmuş kolaydı beğendim teşekkürler

yusuf faruk gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim sorular harika yani çok güzel bir site

misafir Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz sorular basit ama olsun çok beğendim bu siteyi

ece tan her gün bu siteden ders çalışıyorum gerçekten çok işime yarıyo fakat yinede matematikten 68 alıyorum bence farklı ve daha çok ornek yapabilirsiniz TEŞEKKÜRLER-

gizli hayran yaptşklarınız çok işime yaradı. çok teşekkür funduszeue.infoşallah sınavda sizin sayenizde başarılı olurum ve sınavı kazanırım ALLAH ın izniyle.

çok iyi bugün sınavım var gerçekten çok yardımcı oldu. emeğe saygı.. bundan sonra hep buradan çalışıp arkadaşlarıma tavsiyede bulunacağım. çok teşekkür ederim

şevval ayyyyyy süperr o kadar güzel sorular kim yazmışsa süper olmuş ayy öldüm çok güzel sorular bu siteye bayıldım matematiği sevmiyordum bu site beni matematiğe alıştırdı artık matematiği çok seviyorum saolun emeğinize sağlık çok güzel bayıldım annem sınavlara buradan çalışmamı söylüyor o derece

Mert Harika denklemi hiç bu kadar iyi anlamamıştım herhalde. Çözümlerdeki anlatımlar muhteşem sorular basitten zora doğru gidiyor beynin yorulurken daha iyi anlıyorsun. Benim düğüncem bu

mat dostu sınavda çok işime yaradı ama bayaaa kolaydı yaa :) 94 (:

Erturk Ocak Çok teşekkür ederim defterde pek örneklerimiz yaygın değildi, daha da örnek haznemi gelişfunduszeue.info istediğim Gibi Çözemediğim sorularda yardımcı olan bir site

Taha Yüceloğlu Hocam eyw sorular çok güzel çok işime yaradı inşallah yüksek alırım

çok iyi gerçekten işime çok yaradı. emeğiniz için çok sağ olun.

mehmet bu iste çok işime yaradı keşke daha fazla soru olsaydı yarında sınavım vardı zaten

ben çoook güzel bir site olmuş matematiğin 2. sınavından 90 üzeri almalıyım

öğrenci hepiniz yalancısınız ben zor 90 alıyorum siz nasıl alıyorsunuz

yasin akkaya Sorular cok kolay, inşallah hoca son yaziliyi bu siteden sorar

aslan galatasaray Cok güzel bir site sorularda cok kolay bayıldım

ÇILGIN KIZLAR SÜPER YAAA BU TEST SAYESİNDE PROJEMDEN ALDIM COKK TEŞEKKÜRLER

Necip :D Matematik performansı için işime yaradı çok teşekkürler :)))

aleyna çok güzel hazırlanmış bir test. süper ama biraz daha çok olmalıydı

mehmet k. gerçektende güzel sorulardı biraz daha zor yapsanız daha iyi olurdu bnce

hazel bazı sorular çok basit tanesi de biraz karışık ,ama anlatımlı cevap vermeleri iyi olmuş herkesin ellerine sağlık..

mehmet can kaya gercekten cok verimli bi site cok işime yaradı bu siteyi kuran hazırlayan herkeze tesekur ederimm

cristiano ronaldo Helal olsun size bizim sınavdakileri sormuşsunuz ki

özgenur güzel hemde çok burayı çok begeniyorum ama keşke videosuda olsa daha güzel olur yutybe kapanmış yine o nedenle video izlenmiyor teşekkürler ellerinize sağlık

ismi vermek istemeyen şahıs 6. sınıf için çok kolay hepsi doğru ama çok beğendim ve sisteminiz harika

emir berke bursluluk sınavı için çok işime yaradı çünkü sınava girecektim bu siteyi herkese öneririm bu site çok güzel bir site ve herkezin işine yaramış en çokta benim bursluluk sınavı için işime yaradı sorular hem güzel hemde yarayıcı sorular inşallah bu sorularla matematiği geçerim hayırlısıyla

ÇILGIN KIZ hazırlayan kişiye teşekkürler muhteşemdi

kerem test soruları çok güzel bu siteyi yapanlara çok teşekkür ediyorum. :)

enekanarya sağ olun sorular süperdi

aleyna çok güzel bir test çok işime yarıyor

Arda sağ olun güzel sayfa olmuş derslerime yardımcı oldu!

işte mat sitesi çok işime yaradı burası çok sağ olun arkadaşlar helal olsun size

bir dost çok işime yaradı çok saolun çok yararlı ve tam istedişime uygun bir site

senem sorular çok güzel ve çok basit sınavlar da böyle olsa kesin alırım ama bizim matematikçi çok kazık soruyor

ayşegül süper ya ama biraz daha soru olmalı ve zorluk derecesi artmalı :)

eray hocalarda keşke buradaki sorular gibi kolay sorsa

Ömer Özbay 2 yanlış var ama olsun :) Saol SanalOkulumuz

knk bence fazla iyi değil çünkü problem vermemiş ben çok başarılıyım böyle kolay sorularla takılmam bile

semine gürlerim çok güzel bir test her gün buraya girip test çözüyorum ve çok da faydası olur çünkü çözümlü pekiştirip öğreniyoruz diğerlerinde bilmeyince ne yapıyorsunuz cevap bekliyorum

leyla dilsiz bence çok kolaydı siz olmasaydınız sınavdan 92 alamazdım teşekkürler

musa çok kolaydı ama soru yanlış çıktı

mustafa a sorular güzel ama çok kolay

rojda can çok teşekkür ederim soruları gösterdiğiniz için

çılgın matamatikçi Çok işime yaradı eyvallah tek kelimeye harika

nazlıcan bence çok güzel çok yardımcı oldu

ecesu bence çok kolaydı yazılıda böyle sorular çıksa kesin alırım(2)=(5)

kral FENER BAHÇE ÇOK GÜZEL sizin sayenizde sınavdan 85 aldım

raşit işime yaradı güzel Uygulama beyanda sitesi. :D

merve bence kolaydı tabi birkaç soru hariç

dilara dönmez çok güzel bir site. sorular çok kolaydı. :)

mahmut bugün matematik olimpiyatlarına gidicem (kazık sorular) şimdi burdan çalıştım anlamadığımı artık anlıyorum (emeğe saygı) :D

nisa çok güzel bir site daha çok fazla soru olsa yanlışlarımı anladım :D

ilayda fbbbbb Cok güzel anlamadığım bu konuyu daha iyi pekiştirdim sınavıma cok yardımcı oldu teşekkürler :):)

simay dilmen çetinkaya bence kolaydı tabiki bir iki soru hariç

cemre kahraman bana göre çok kolay bir soruydu .Hemen yaptım daha iyi anladım şimdi :)

esma taş yanlışlarımı burada daha rahat gördüm. Üstelik soru kalıplarınız konumla tam olarak uyuşuyordu. Bu nedenle sınavım çok iyi geçti. Böyle bir siteyi kurmakta emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim

koray_43 çok güzel bir boşum vardi ama yinede çok beğendim :) :)

sude uslu gerçekten mükemmel Quiz ime çok yardımı oldu bunu yapana Allah razı olsun

havva çok güzel ve çok kolaydı çok güzel bi site keşke daha çok sotu olsaydı

rukiye çok güzel bir site yapandan Allah razı olsun

seydi55 bu site çok güzel ben ayşenur derslerde çok yardımcı

rüve yda hepsini doğru yaptım, çok güzel bir çalışma,hepinize teşekkürler

ceren ya çok kolay sınava hazırladı sınavdan aldım çok mutluyum

emirhan bu konuyu anlamıyordum buradan anladım bu siteyi yapan herkese teşekkürler Allah razı olsun

Osman Bence de çok güzel sorular kolaydan zora gidiyor bu siteyi yapan herkese teşekkür ederim

Anonim ÇOK GÜZEL SORULAR HEMEN ANLADIM TEŞEKKÜRLER

şura çok güzel bir alıştırma oldu benim için teşekkürler.:)

deniz harika bir site yapan herkesin ellerine sağlık ..

yudum kaplan bazı sorular zor olsada yinede iyi

Ece Çok kolay bayıldım kendimi sınava daha hazır hissediyorum

Matematik sınavına hazırlanan heyecanlı öğrenci Harika hepsini çözdüm daha fazla soru olsa daha iyiydi birazda kolaydı

murat gerisini boşver sorular çok kolay ve site çok güzeldi

yağmur ece sorular çoook kolay sınavdan aldım zaten çalışkanım abi yaaaaaaa

dicletopcu gerçekten çok güzel çok beyendim ama sorular biraz basit ve kısa.

murat herşey için teşekkürler inşallah sınavdan da yüksek alırım

gamsız tek kelimeyle mükemmel

Furkan Full Yaptım Sorular Dahada Zor Olabilirdi.

şahin çok kral sorular deneyiniz zeka geliştirir

Dicle gerçekten cok harika bir site hazırlayanların ellerine saglik

ayça çk gzl bi site çk yardımcı oldu emeğe saygı

melike bayıldım çok teşekkürler soruyu pek anlamadım ama kafamdaki ? lerini giderdiniz çok tşk ederim

sude Gerçekten yardımcı oldu sınavına calışmış oldum teşekkürler..

yaren gerçekten de çok iyiyim bu konuda soruda hiç yanlışım çıkmadı.yemin ederim hiç yanlışım çıkmadı.

mira harika ful yaptım sınavdan aldım

selin çok güzel bir site hep buradan çalışıyorum çok beğendim

rümeysa(Fenerbahçe) sizlere çok teşekkür ederim sorularınızdan çok yararlandıfunduszeue.infor çok basit ve güzel sorulardı. soruları hazırlayanların ellerine sağlık =)

antepli mamet abi 2 tane yanlışlıkla işaretlediğim var!!! ama sorular çok GÜZEL. çok yardımı dokundu.

demi lovato harika emeğe saygıı sayenizde sınavım harika geçicek

gözde kaynar bu konuyu pek anlamamıştım ama bu site sayesinde çok iyi anladım

belinay ya çok güzel yarın sınavım vardı sayenizde sınavım çok güzel geçecek inş.

mükemmel bayıldım arklar herkes burayı denesin bayıldım ama keşke cok soru olsaydı burayı kim yaptıysa teşekkür ederim

ecem yarına matametik sınavım vardı çok işime yaradı

harika çok güzel sınava çalışıyordum sınıfta kimse anlamamıştı. herkese bu siteyi tavsiye ettim ve sınavdan herkez5 aldı harika sağ olun.

asena çok teşekkürler çalışmamda yardımcı oldunuz herkese sınavda başarılar ben aldım

EnesGokhan Vallahi Allah sizden razı olsun denklemleri çok iyi kavradım sınavda takır takır yaparım inşallah :)

kalemci çok iyi bir test ve gerçekten uğraşılmış çok işime yaradı sağ olun .

süper iyiydi güzeldi ama daha iyi sorular yada daha fazla soru olabilirdi tşkkrlr

halil yıldırım bencede çok güzel bir site full çektim sağol sanalokulumuz teşekkürler !!!

mükammel accayip işime yaradı 0 almaktan kurtuldum :D

fulya sorular gerçekten çok basit

yağmur çok tşk ederim yazılım için çok çok iyi oldu

nicki bu konu benim kafamı çok karıştırmıştı bu sorular sayesinde biraz düzeldi çok iyi bir site zaten ilk önce yorumara bakmıştım çok iyidi siteyi şahsen ben çok beğendim

misafir çözdüğüm sabah sınav vardı gerçekten teşekkürler tüm yapanlara

berna yazıcı çok güzel sorular var tavsiye ederim

mira yaaa iyiymiş beğendim soruları biraz zor ama çözüm göster diye yazıyor hmmm konu anlatımlı daha iyi süper..

zehra Gerçekten harika bi site olmuş kim yaptıysa ellerine sağlık ama daha cok soru olsaymış iyiymiş ama yinede cok güzel

HİLAL Çok güzel bir site yazılımda çok yardımcı olacağını umuyorum çok teşekkür ederim..

melike cok yardımcı oldu yarinda sınavım vardi

Dilara harika bir site çok sevdim yarın matemetik yazılım var inşallah iyi gelir :D

beyza ama sorular çok kolay biraz daha zor olabilirdi ama yine de güzel

Galatasaray acaip güzel sorular var yarin yazılımız var inşallah yüksek alırım :)

cemre cok teşekkür edrm işime cok yaradı sınava daha çok çalışmış oldm sayenizde lütfen her üniteden yapın ve çok soru olsnnn lütfennn :(

yuppiiii !!!!! size çok teşekkür ederim sitenizden çok yararlandım ve yanlışımın nerede olduğunu gördüm artık sınavlarıma hep buradan çalışacağım :) :) :)

teşekkürler: Çok teşekküfunduszeue.infoın ellerine sağlık.Çok yardımcı funduszeue.info teşekkürler

cemal bn denklemden anlıyordum fakat unuttum bir tane denklem yapamamıştım burda cevaplarken buldum saolun bu siteyi sevdim

deniz çok güzel olmuş yapan kişilerin ellerine sağlık teşekkürler

benim sitem çok güzel bir site 98 aldım bir soru ile kaybettim ama takdir getirdim emeği geçen herkese teşekkür ederim :)

Çok teşekkürler Hiç bişey anlamamıştım okulda ama şimdi anladım

yunusemre çooooook güzel konu anlayamıyordum ama u siteden anladım

ayça çok güzel hepsi doğru çıktı melikenin dediği gibi keşke daha fazla soru olsaydı

ilayda süperdi ve çok eylenceliydi yarın mat sınavım var umarım güzel geçer :))))

irem teşekkürler yarın matamatik sınavım vardı ve bu konuyu tam olarak bilmiyordum hemen öğrendim :)

matematik ben ilk anladım sonra unutum ama burdan çalışınca yeniden hatırladım

nazra mina çok beğendim veeeeee matematik sınavından aldım teşekkürler :)

muck gerçekten Allah razı olsun çok güzel ama daha farklı paylaşımlar da bekliyoruz :)))

abdullah yıldız ben derste çok çalışkan oldu bu site sayesinde çok teşekkürler

ceren Allah razı olsun valla şu denklem denen saçmalıktan bişey anlamıyodum sizin sayenizde anladım tşk

birsen bu site çok güzel çok beğendim çokda güzel anlatıyor kim yapmışsa çok ama çok teşekkür ederim :D :) =) =D

Misafir Sanal okul sen bana çok yardımcı oluyorsun teşekkür ederim çok yardımcı oldu.

matematik bende bu konuyu hiç anlamamıştım bunun sayesinde öğrendim

hehehe çok güzel sorular var çözdükçe insanın çözesi geliyo bu siteyi yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz

sude matematik sınavından 90 aldım çok sağ olun BAŞARILAR

Berkay bu konuyu anlıyordum ama dahi iyi kavramama yardım etti bu siteyi yapanlara çok teşekkür ederim

tatlı cadı konuyu çok iyi anladım.sınavım içinde çok yardımcı funduszeue.info iyice kavradım teşekkür ederim. :) :) :)

merve süper demek az kalır konuyu daha iyi kavradım.

enise testi hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkürler

fethiye 2 yanlışım çıktı ama olsun sorular güzeldi

ahsen harika yapanların eline sağlık çok bilgilendirici

rabia çok teşekkür ederim bu konuyu hiç anlamıyordum bu siteyi yapanlar sayesinde daha çok anladım bugün sınavımız vardı inşallah iyi not alırım:D

mustafa bu konuyu anlamıyordum buradan anladım bu siteyi yapan herkese teşekkürler

lol çok güzel konuyu kavramama çok yardımcı oldu

melike çok güzel bir site ama keşke daha fazla soru olsa

ebru karakaş çok güzel sorular vardı. Hepsini çözdüm aldım

sena çok güzel ellerinize sağlık muhteşem ötesi olmuş çok güzel bir siteeeee

deniz 4 yanlışım vardı saolun çok yardımcı oldu elinize sağlık

fatma nur ben bu matematiği hiç çözemedim çünkü matematik hayatı kurtarır

harika güzel ama 15 sorudan daha fazla olsaymış daha iyi olurmuş ama cidden harika

sarah sorular güzeldi daha çok soru olursa çok sevinirim sorular için teşekkürler

cesur yürek harika aldım sınavlara da ön hazırlık oldu

Süper natural bu site cidden çok güzelmiş. kim yaptıysa ellerine sağlık

sanal okulumuz alkışlansın gururunuz süper abi ben fatma normalde 96 dan aşağıya almam sayenizde 3 sözlüde yüz aldım very good

misafir ece harika bir site gerçekten sınavlara burdan çalışılabilir tşkler:)

kübra dadaş bu benim gördüğüm en güzel sorular tavsiye ederim

CyFrodo çok harika sorular beğendim hep buradan cözücem ve eğlenceli de

gökçe nur karabal süper işime yaradı ve aldım soruları güzel yani

süperdi bence süperdi ma sınavına buradan çalışıyorum bakalım kaç alıcaz bu site çok başarılı tebrik ederim

güler ayşe çok güzel çözümleri açık ve net sözlü olacaz bu hafta kesin bu konudan ya da 99 alabilirim

SHAKIRA Bence çok güzel bir funduszeue.infoılıya buradan çalıştığım için 92 aldıfunduszeue.info kutlarım, TEBRİKLER

büşra ya ben zate denklem seviyorum ve çözüyorum bütün soruları doğru yaptım :))

gizem yılmaz o kadar güzel ki tebrik ederim :)

derya subaşı epsinin cevabını doğru yaptım matematiğim 98,

kristen çok güzel bir site yazılıya hep buradan çalışacağım arkadaşıma da önerdim

nisa gerçekten çok kolay anlamadığım halde bile bu site sayesinde hemen anladım.

hayat super sorular vermişsiniz teşekkür ederim hepsi ise doğru çıktı

derin acar muhteşem sorular 1 yanlış çıktı

merve çoook güzel sınavdan 98 aldım zaten çalışkanım

kaan weeeea bütün sınavlara buradan çalışıcam

Helal Abi süper olmuş ben 6. sınıftayım ve full çektim sınavı

Alperen SEZER Çok iyi bir site. bana 5 soru daha lazım ama olsun. Denklemleri yap yap bitmez diyordum bu site sayesinde Okulda - almaktan ve puanımın düşürülmesinden kurtuluyorum :) :D

sla kesinle tek kelime süperrr bazıları sınavda çıktı çok teşekkür ederiz :D

sude bence biraz daha funduszeue.info olsun buda çok işime yaradı

BERRİN HİSARCIK SİTENİZ ÇOK GÜZELMİŞ SINAVA ÇALIŞIRKEN İŞİME ÇOK YARIYOR :) :d :P

misafir cok güzel sorular vardı benim hepsi doğru yani aldım gerçek sınavdan da yüz aldım

leyla guneş cok gül sorular cok basit aldım sınavda da yada 81 alırım

resul ünal cok müthiş bir site ve sorular ama cok az soru biraz daha bazla olursa işime daha cok yarardı ama yinede bayıldım herkese tavsiye ederim :D

reis gerçekten müthiş bu siteyi takip etmeye devam edecem :) :)

simay çok güzel sorular defterimdeki sorulara çok benziyor buraya bakarak daha iyi yapıyorum soruları bu siteye bayıldım bu siteyi yapanlara çok teşekkür ederim

funduszeue.info Uzak çok güzeldi. beğendim. bu sitenin sayesinde aldıfunduszeue.infon saygılar

bensu_08 sınavım vardı iyi oldu çalışmış oldum en az 95 alırım diye düşünüyorum dualarınızı bekliyorum

çağla süper di ama birkaç soru çok zor ve karmaşıktı

fatma bn matematik öğretmeni olarak başarılı buldum okuldaki çocuklara bunlardan sordum yüz aldılar galiba onlara kolay geldi

Irmak Eeeeee yani güzel ama testler biraz fazla kolay

Ruziyenur TAŞAR Bence harika bir testti.Çok güzeldi,soruları kim hazırladıysa çok güzel hazırlamış. TENKYU VERMAÇ

güzel çok güzel sorular var çok teşekkür ederim :)

emre güzel ama kolay biraz daha zor sorular olsa

çoookk beğendim sanal okulumuzdan ben fen dersi için de yararlanmıştım aldım teşekkürler sanal okulumuz

matematik yıldızı bana 20 tane lazımdı ama yinede teşekkür ederim. çok güzel bir sayfa

lol çok güzel konuyu kavramama çok yardımcı oldu

zeka fışkırıyor beah VALAHHA SÜPER HERKESE TAVSİYE EDERİM

dilek atahan çök beğendim hocalarımız cok beğendi 1,oldum size çok teşekkür ederim

Miraa süper bir site çok işime yaradı.yazarların eline sağlık çok teşekkürler :) notumu bekliyorum :)

Sadık Hamza Soyadını boşver :D abi çok süper ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM sanal okula emeği geçen herkese minnettarım ve teşekkür ediyorum hep soru yapın böle çok saolun bu arada abone olun :D

6. sınıf öğrencisi çok güzel sizin sayenizde aldım

büşra Çok çok sağ olun yani nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Çok acildi pazartesiye gitmesi lazımdı. Tekrardan çok çok teşekküfunduszeue.infore hep böyle yararlı şeyler koyun

sima özcan çok süper sorular gerçekten güzel olmuş

deniz kızı çok süper abi sınavlara buradan çalışıcam artık o kesin

hümeyra bilmez ÇOK GÜZEL SORULAR AMA BANA 25 SORU LAZIM AMA OLSUN 15 TANESİNİ YAPTIM TEŞEKKÜRLER

zeka küpü alkış gururu biraz daha zor denklemler olsaydı ii olurdu. işime yaradı ama

gülcan gerçekten çok iyi bir sorular ben matematik öğretmeni olarak öneriyorum

gerçekten çok iyiydi gerçekten sizle gurur duyuyorum çok işime yaradı hatta aldım tşkler

anil cok teşekkür ederim yardımcı oldunuz sınavdan 98 aldım

merve benim de işime yaradı işime çok yaradı arkadaşa katılıyorum :) tanımıyorum ama slm ;) ;)

BERİVAN KAPLAN BENCE ÇOK GÜZEL SORULARINIZ KOPYALAYIP KAĞIDA GEÇİRDİM ÖĞRETMENİMLE BİRLİKTE ÇÖZCEZ

elif aktaş bence kaliteli ve güzel sorular ama diğer arkadaş ne der onu bilemiyorum

hüseyin esmeroğlu çok teşekkür ederiz sorularınız müthişti tekrardan teşekkürler

teşekkür Ederim Pek fazla benim aradığımı bulamadım ama çok güzel bir site anlatımları da çok güzel , emeğinize sağlık tekrardan tebrik ederim hepinizi :)

ferda bayar bu çok güzel olmuş bunun sayesinde performanstan aldım

cok yaradı :) cok güzeldi teşekkürler ya sizin sayenizde birazda olsa öğrendim :)

semanur işime gerçekten yaradı fakat bana 25 tane lazımdı olsun yinede teşekkürler.

matematikçi çok teşekkürler dersime çok yaradı sağ olun sizin sayenizde artı alcam

sevdim ççok güzel bir site teyzem ve babam matematik öğretmeni çok beğendiler

işime yaradı Aynen dediğim gibi işime çok yaradı emeğinize saygı duyuyorum :-)

7. Sınıf Matematik Denklemler Testleri Çöz

7. sınıf matematik öğrencileri aşağıdaki geniş kapsamlı denklemler testlerini çözerek okuldaki başarılarını artırabilirler. Testi bitirdiğinizde kaç doğru ve kaç yanlış yaptığınızı kontrol edebilirsiniz. Sınava başlamak için aşağıdaki “Başla” butonuna tıklayabilirsiniz.

7. sınıf denklemler testleri her sene yeni eğitim sistemine göre güncellenmektedir. Sınavdan önce buradaki testleri çözerek okuldaki başarınızı artırabilirsiniz. En geniş kapsamlı denklemler testlerini sitemizden çözebilirsiniz.

Toplamda 1 tanesi çözümlü 20 test ve yaklaşık  adet denklemler sorusu ve konu anlatımı bulunmaktadır. Sıkılmadan çözebilesiniz diye testleri 10’ar soruluk hazırladık. Bugünkü eğitim sisteminde sınavların önemi tartışılmaz. Bu zorlu yarışta ne kadar çok test çözerseniz o kadar başarılı olursunuz. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz!

7. sınıf öğrencileri matematik denklemler ile ilgili testleri aşağıdaki linkleri kullanarak çözebilirsiniz. 7. sınıf matematik denklemler testi çöz, 7. sınıf denklemler testi çöz.

7. Sınıf MatematikAçıklamaTest Linki
Denklemler7. Sınıf Matematik Denklemler Konu AnlatımıKonu Anlatımı
Denklemler (1)7. Sınıf Matematik Denklemler Çözümlü SorularTeste Başla
Denklemler (2)7. Sınıf Matematik Denklemler TestleriTeste Başla
Denklemler (3)7. Sınıf Matematik Denklemler TestTeste Başla
Denklemler (4)7. Sınıf Matematik Denklemler TestiTeste Başla
Denklemler (5)7. Sınıf Matematik Denklemler Online TestTeste Başla
Denklemler (6)7. Sınıf Matematik Denklemler Test ÇözTeste Başla
Denklemler (7)7. Sınıf Matematik Denklemler ProblemleriTeste Başla
Denklemler (8)7. Sınıf Matematik Denklemler SorularıTeste Başla
Denklemler (9)7. Sınıf Matematik Denklemler İle İlgili SorularTeste Başla
Denklemler (10)7. Sınıf Matematik Denklemler İle İlgili Test ÇözTeste Başla
Denklemler (11)7. Sınıf Matematik Denklemler Testi ÇözTeste Başla
Denklemler (12)7. Sınıf Matematik Denklemler Soru ÇözTeste Başla
Denklemler (13)7. Sınıf Matematik Denklemler Genel DeğerlendirmeTeste Başla
Denklemler (14)7. Sınıf Matematik Denklemler Konu TaramaTeste Başla
Denklemler (15)7. Sınıf Matematik Denklemler Deneme SınavıTeste Başla
Denklemler (16)7. Sınıf Matematik Denklemler TEOG HazırlıkTeste Başla
Denklemler (17)7. Sınıf Denklemler TestleriTesti Çöz
Denklemler (18)7. Sınıf Denklemler TestleriTesti Çöz
Denklemler (19)7. Sınıf Denklemler TestleriTesti Çöz
Denklemler (20)7. Sınıf Denklemler TestleriTesti Çöz

İçinde bilinmeyen bulunan ve bilinmeyenin aldığı değere göre doğruluğu sağlanan cebirsel ifadelere denklem denir. İçinde bir bilinmeyen bulunan ve bilinmeyenin derecesi 1 olan denklemlere birinci dereceden bir bilinmeyeli denklem denir.

Denklemin doğruluğunu sağlayan değerini bulmaya denklemi çözmek denir.

Örnek : 5x + 3 = 18 denklemini sayma pulları ile modelleyelim.

7-sinif-denklemler-konu-anlatimi-1

Çözümün doğruluğunu kontrol edelim.

5x + 3 = 18’de x yerine 3 yazalım.

5 . 3 + 3 = 18

15 + 3 = 18

18 = 18 olduğundan çözüm doğrudur.

5x + 3 = 18 denklemini çözümleyelim.

5x + 3 + (-3) = 18 + (-3) Bir eşitliğin her iki yanı (-3) ile toplanırsa eşitlik değişmez.

5x + 0 = 15 “0 (sıfır)” toplamada etkisiz eleman

7-sinif-denklemler-konu-anlatimi-2

X = 3 sonucu bulunur.

Ç = {3} veya Ç = {x = 3} olur.

Denklem çözümündeki kurallar

• Bir eşitliğin her iki yanı aynı sayı ile toplanır ya da çıkarılırsa eşitlik değişmez.
  • Bir eşitliğin her iki yanı aynı sayı ile çarpılır ya da bölünürse eşitlik değişmez.

Not: Denklemler problem çözümünde kolaylık sağlar. Problem denklemle anlamlandırılarak çözümlenir.

Problem : Cem harçlığında her ay 15 TL biriktirmeye karar veriyor. Cem TL’yi kaç ayda biriktirir?

Çözüm : Problemde bilinmeyene x diyerek soruyu denklemle ifade edelim.

Cem 1 ayda 15 TL biriktiriyorsa x ayda TL biriktirir.

15 . x = denklemiyle ifade edip çözersek;

7-sinif-denklemler-konu-anlatimi-3

X = 20 ay bulunur.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası