bal sözleri bilal / Account Suspended

Bal Sözleri Bilal

bal sözleri bilal

Bilal Hancı & Zehra - Bal şarkı sözleri

Bilal Hancı & Zehra - Bal şarkı sözleri

Bilal Hancı ve Zehra'nın yeni parçası "Bal" ritmi, klibi ve sözleriyle müzik severlerden yoğun ilgi görüyor. Kısa sürede milyonlarca dinlenme oranı elde eden parçanın sözleri ise pek çok kişi tarafından arama motorlarında hızla araştırılıyor. Peki Bilal Hancı & Zehra - Bal şarkı sözleri nedir? İşte yanıtlar

"Kafalar" adlı Youtube kanalıyla geniş kitlelere ulaşmayı başaran Bilal Hancı, son dönemlerde yayınladığı "Rüzgar", "Sevdanın Böylesi" ve "Ağlama Beni Ana" gibi parçalarla da adından söz ettiriyor. Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Bilal Hancı, yeni parçası "Bal" için "Cennetten Çiçek" parçasıyla büyük yankı uyandıran şarkıcı Zehra ile bir araya geldi. Kısa sürede 4 milyona yakın dinlenme oranı elde eden ikilinin şarkısı dijital müzik platformlarında trend 1'e yükseldi. Sözü ve müziği Sefa Nuh Polat'a ait olan parçanın sözleri pek çok kişi tarafından arama motorlarında araştırılıyor. İşte Bilal Hancı & Zehra - Bal şarkı sözleri;

Semicenk & Funda Arar - Al Sevgilim şarkı sözleriİLİŞKİLİ HABERSemicenk & Funda Arar - Al Sevgilim şarkı sözleri

BİLAL HANCI & ZEHRA - BAL ŞARKI SÖZLERİ

Nasıl da güzel gülüyorsun
Bence sen "O"sun
Yüreğime dokunuyorsun
Her hâlinle çok güzelsin
Bir ömre bedelsin
Rica etsem bi' daha güler misin?

Bal damlıyor her kelimenden
Kimse alamaz seni benden
Öyle güzel ki yerin bende
Güller açar her güldüğünde

Her gecem günüm senin olsun
Al ömrümü, ne istiyorsun?
Bitmesin seninle bu hikâyemiz
Aşkınla delirdim işte tertemiz

Bence sen "O"sun
Yüreğime dokunuyorsun
Her hâlinle çok güzelsin
Bir ömre bedelsin

Bal damlıyor her kelimenden
Kimse alamaz seni benden
Öyle güzel ki yerin bende
Güller açar her güldüğünde

Her gecem günüm senin olsun
Al ömrümü, ne istiyorsun?
Bitmesin seninle bu hikâyemiz
Aşkınla delirdim işte tertemiz

Bence sen "O"sun
Yüreğime dokunuyorsun
Her hâlinle çok güzelsin
Bir ömre bedelsin

Bence sen "O"sun
Yüreğime dokunuyorsun
Her hâlinle çok güzelsin
Bir ömre bedelsin

Bilal Hancı & Zehra - Bal

Bilal Hancı & Zehra - Bal

Sefo & Revart - Yarım Kalır şarkı sözleri

İLİŞKİLİ HABER

Sefo & Revart - Yarım Kalır şarkı sözleriElif Buse Doğan - Samsak Döveci şarkı sözleri

İLİŞKİLİ HABER

Elif Buse Doğan - Samsak Döveci şarkı sözleriCem Adrian & Emircan İğrek - Bana Unutmayı Anlat şarkı sözleri

İLİŞKİLİ HABER

Cem Adrian & Emircan İğrek - Bana Unutmayı Anlat şarkı sözleriVelet - Aşk Sadece Anlayana şarkı sözleri

İLİŞKİLİ HABER

Velet - Aşk Sadece Anlayana şarkı sözleriSagopa Kajmer & Şehinşah - Bla Bla Bla Bla şarkı sözleri

İLİŞKİLİ HABER

Sagopa Kajmer & Şehinşah - Bla Bla Bla Bla şarkı sözleri

Şarkı Sözleri

Müzik ruhun gıdasıdır. Edebiyat da öyle. Edebiyat ile müziği birleştiren en önemli faktör de şarkı sözleri. Bazı şarkı sözleri öyle değerli ki, en büyük şiirler kadar etki bırakıyor dinleyende. Pek çok şarkı sözü yazarının ozan olarak anılmasının sebebi de bu sanırız. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız. Bazı şarkılar dilimize takılır, nakaratını söyler dururuz ama sözlerinin gerisini unuturuz. Şimdi bütün şarkı sözlerini tek tıklamayla önünüze seren bir site var -> seafoodplus.info

Bu Site

Şarkı Sözleri

Sitesidir şarkı notaları

Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini seafoodplus.info'te bulabilrisiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir