esenler bahçelievler arası metro / BAHÇELİEVLER, Bahçelievler nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

Esenler Bahçelievler Arası Metro

esenler bahçelievler arası metro

Esenler otogar Esadas Turizm, Bahçelievler, nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

Bahçelievler şehrinde Esenler otogar Esadas Turizm konumuna Toplu Taşıma

Bahçelievler, Türkiye'deki Esenler otogar Esadas Turizm adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Esenler otogar Esadas Turizm adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Esenler otogar Esadas Turizm adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Esenler otogar Esadas Turizm için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Firin; Mevlana Camii - funduszeue.info Metro Yönü; Yıldırım Beyazıt Caddesi - Kuyumcukent Yönü; Molla Gürani Camii - Bahçelievler Yönü.

OtobüsE98BMetro:M1AM3Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: AMİNİBÜS: AMİNİBÜS: A

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Esenler otogar Esadas Turizm için yol tarifi alın.

Esenler otogar Esadas Turizm adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bahçelievler konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Esenler otogar Esadas Turizm için Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Ana Sayfa1 milyon Türkiye fotoğrafı

Giriş Yap

İstanbul Bahçelievler, Bağcılar, Esenler Metro Projesi
« önceki   123   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz

sayfa 3
metro
8 yıl önce - Cum 22 May ,

YENİBOSNA

ibb yenibosnayı bir transfer merkezi olarak düşünüyor, 2 farklı hat için çalışma yapılıyor, birisinin yapımı ihale aşamasında diğeri ise etüt ihalesi 8 haziranda, avrupa yakasında yenibosna odaklı 2 farklı metro olacak,

(+)

mesajı beğendiniz mi?: &#;+1

ilkay ayyıldız

Ben şunu merak ediyorum; m1a hattı şuan her iki yön için otogarda hınca hınç dolmuş oluyor, bir istasyon daha olsa kaldırmaz, bu hatta aktarmaları verip yanlış yapıyorlar, trenleri koltuk dizilimi olsun, vagonlar arası geçiş olmaması olsun zaten dez avantajlı, tüm bunların yanında koskoca marmaray hattı açılınca bölgesel-anahat-uluslarası-hızlı tren-banliyö bunlarda eklenince nüfusu baya artıcak,o güzergahta tek metro olduğu için herkes bu hatta yükleniyor,o hat yapılsa bile bu hatta alternatif olmalıki,bu hattın nüfusu dahada artmasın.

mesajı beğendiniz mi?

metro

Alıntı:
Ben şunu merak ediyorum; m1a hattı şuan her iki yön için otogarda hınca hınç dolmuş oluyor, bir istasyon daha olsa kaldırmaz, bu hatta aktarmaları verip yanlış yapıyorlar, trenleri koltuk dizilimi olsun, vagonlar arası geçiş olmaması olsun zaten dez avantajlı, tüm bunların yanında koskoca marmaray hattı açılınca bölgesel-anahat-uluslarası-hızlı tren-banliyö bunlarda eklenince nüfusu baya artıcak,o güzergahta tek metro olduğu için herkes bu hatta yükleniyor,o hat yapılsa bile bu hatta alternatif olmalıki,bu hattın nüfusu dahada artmasın.

bu hattın alternatifi yenikapı incirli sefaköy metrosu olacak, yapımı için ihale yakında, proje hayata geçtiği zaman e5 incirli bölgesinden direk yenikapıya gidileceği için m1'in yolcusu biraz buraya kayacaktır, çünkü otogarı dolaşmayacağı için çok kısa sürede ulaşacaktır, bir de taksime direk gitmek mümkün olacak, e5in kuzeyindeki iç mahallelerden gideceği için (siyavuşpaşa, zafer, vs.) yolcu e5e çıkmak zorunda kalmadan direk metroya geçebilecek bu da m1 için set oluşturacaktır,

yenibosna tekstilkent metrosu ise bakırköye mutlaka uzatılmalıdır onun işlevi ayrıdır kuzey güney rotasıdır, ben tekstilkent bölgesinden aksaraya gitmek için kirazlıya gidecek kimseyi tanımıyorum öyle olsa bugün ht11 nolu iett hattı var kimse metroya aktarmak için kullanmıyor şirinevlere rahat gitmek için kullanıyor

(+)

mesajı beğendiniz mi?

(Özkan)

Asıl müthiş proje bu olsa gerek, hem trafik hem nüfus yoğunluğunun fazla olduğu ilçeler birbirine bağfunduszeue.info en çok Minibüsçü esnafı etkilenecek.

metro

istanbulun metro ağları geliştikçe m1a hattının yolcu sayısında bazı etkiler olacaktır. özellikle m8 yenikapı sefaköy hattı tamamlandığı zaman M1A'nın havalimanı-otogar arasındaki bölümünde ciddi bir etkilenme bekliyorum, m1b halkalıya uzatıldığı zaman asıl yoğunluk m1b'ye geçecektir, bi de bakmışsınız ki m1a otogar-havalimanı diye bölünmüş mekiğe dönmüş, ana gövde halkalı yenikapı olmuş

yeni etüdü güneşli mecidiyeköye dönüştürmek gerek

(+)

metro
7 yıl önce - Pzr 28 Hzr ,

HALKALI GÜNGÖREN EYÜP TAKSİM BEŞİKTAŞ METRO ÖNERİSİ

ATIŞALANI SİRKECİ METRO PROJESİ ÖNERİSİ:

yeni esenler toplu konut bölgesinden (askeri arazi) bayrampaşa merkez, maltepe çevik kuvvet ve topkapı, çapaya uğrayıp, m1den farklı bir güzergahla giden ve unkapanından sirkeciye ulaşan bir hat

(+)

bayrampaşayı merkeze alan halkalı beşiktaş metro önerisi bu hat fizbıbıl çıkmazsa mühendislik ihalesinin parasını ben ödiycem)

(+)

mesajı beğendiniz mi?

Cemoli D18
7 yıl önce - Cmt 11 Tem ,

Metrokolik başlık olmuş

mesajı beğendiniz mi?

Cemoli D18

7 yıl önce - Sal 26 Nis ,

İbb Akın ağabey ve Mehmet Kasım ağabeyi metrodan sorumlu müdür ilan etse 5 yıl içinde metro konusunda ikinci devrimi yaparlar

mesajı beğendiniz mi?

lütfiesenler
6 yıl önce - Cmt 02 Tem ,

Çoktan sonuçlanması gereken proje hala sonuçlanmadı

İbb ye yazılı sordum bana masal anlattı. Galiba bu projede yenikapı -istoç metrobüs hattı gibi palavra olarak kalacak. Yazık atışalanı ve otobana bakan diğer mahalleler otobüse talim

mesajı beğendiniz mi?

lütfiesenler
6 yıl önce - Cmt 02 Tem ,

El cevap

Başvurunuzda yer alan konu ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama Müdürlüğü ile görüşülmüştür. Görüşme neticesinde tarafımıza verilen bilgi aşağıdaki gibidir:

"İstanbul´un gelecekteki nüfus, istihdam değerleri ve yolculuk özellikleri değerlendirilerek gerçekleştirilmesi gereken büyük ulaşım yatırımlarının belirlendiği Ulaşım Ana Planı öngörüleri doğrultusunda Müdürlüğümüzce İstanbul geneli raylı sistem projeleri planlanmaktadır. Bu kapsamda etüt çalışmalarına başlanan Bahçelievler-Bağcılar-Esenler Metro Hattı raylı sistem hattı projesi devam etmektedir. Bu aşamada kesin bilgi verilememektedir."

mesajı beğendiniz mi?

sayfa 3

cevap yaz

« önceki   123   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası