fifa 2007 satın al / PC DVD FIFA 07 SOCCER - Efemera - kitantik | #

Fifa 2007 Satın Al

fifa 2007 satın al

###FIFA 07'DEN ZEVK ALMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN OKYUYNUZ!!!### (3. sayfa)

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: Kenshi

Fifa guzeldi 07 i hi&#; begenmedim kurmamla kaldırmam bir oldu desem yeridir Pes g&#;nl&#;m&#; &#;aldı
    Fifa nın daha zevkli olduğunu d&#;ş&#;nd&#;ren şey &#;ok basit ,
    Fifada gol pozisyonuna (pes e g&#;re) neredeyse zahmetsizce girilebiliyorsunuz ve kolay goller atıyorsunuz. Zaten gol pozisyonları, atamasanız bile, her iki oyuna da b&#;y&#;k heyecan katıyor. Ee fifada bunlar &#;ok kolay olunca zevkli gelir tabii.

Peste ise gol atmak veya pozisyona girmek kolay değil, % pozisyonlarda bile ka&#;ırabiliyorsunuz. Bu da benim gibi ger&#;ek&#;ilik arayanların g&#;rmek istediği bir şey snırım.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: phizikci

Fifa nın daha zevkli olduğunu d&#;ş&#;nd&#;ren şey &#;ok basit ,
    Fifada gol pozisyonuna (pes e g&#;re) neredeyse zahmetsizce girilebiliyorsunuz ve kolay goller atıyorsunuz. Zaten gol pozisyonları, atamasanız bile, her iki oyuna da b&#;y&#;k heyecan katıyor. Ee fifada bunlar &#;ok kolay olunca zevkli gelir tabii.

Peste ise gol atmak veya pozisyona girmek kolay değil, % pozisyonlarda bile ka&#;ırabiliyorsunuz. Bu da benim gibi ger&#;ek&#;ilik arayanların g&#;rmek istediği bir şey snırım.

Alıntıları Göster
    ABİLER BENCE &#;OK G&#;ZEL Bİ OYUN ZATEN HELE O &#;ZEL HAREKETLER BENİ YEDİ BİTİRDİ YAVVVVV!!!

• Yarbay

Orijinalden alıntı: Seo Hocası

ABİLER BENCE &#;OK G&#;ZEL Bİ OYUN ZATEN HELE O &#;ZEL HAREKETLER BENİ YEDİ BİTİRDİ YAVVVVV!!!

Alıntıları Göster
    funduszeue.infoO , ROBİNHO , RONALDİNHO NUN &#;ZEL HAREKETLERİ VAR BİLDİĞİM KADARIYLA RONALDİNHO FLİP FLAP YAPIYO , ROBİNHO BİLİNDİK HAREKETİNİ, funduszeue.infoO Bİ TOPUK HAREKETİNİ BİDE MEŞHUR HAREKETİNİ YAPIYO (TOPUN &#;ZERİNDEN AYAKLARINI GE&#;İRME VARYA O) BU Y&#;ZDEN OYUN &#;OK ZEVKLİ HEMDE KALECİYE FEYK ATMA FALAN ACAYİP S&#;PER
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Seo Hocası

funduszeue.infoO , ROBİNHO , RONALDİNHO NUN &#;ZEL HAREKETLERİ VAR BİLDİĞİM KADARIYLA RONALDİNHO FLİP FLAP YAPIYO , ROBİNHO BİLİNDİK HAREKETİNİ, funduszeue.infoO Bİ TOPUK HAREKETİNİ BİDE MEŞHUR HAREKETİNİ YAPIYO (TOPUN &#;ZERİNDEN AYAKLARINI GE&#;İRME VARYA O) BU Y&#;ZDEN OYUN &#;OK ZEVKLİ HEMDE KALECİYE FEYK ATMA FALAN ACAYİP S&#;PER

Alıntıları Göster
    bencede fıfa pes'ten daha g&#;zel pes &#;ok &#;irkin

• pes severdim halade severim ama &#;ok kolay bir oyun fifa zor ve &#;ok g&#;zel bir oyun
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: Erhan!

saol
    Arkadaşlar yeri burası değil ama bişey sormak funduszeue.info&#;larda savunma yapamıyorum.D ye basarak yapmaya &#;alışıyorum ama olmuyor yardım ederseniz sevinirim.
  • Yüzbaşı

Ben bug&#;ne kadar hep fast - fastest ' da oynadım zaten.
    Kamera a&#;ısı ne kadar yakınsa grafik o kadar g&#;zel g&#;r&#;n&#;r, futbolcuların hareketleri falan daha g&#;zel anlaşılır, oyunun i&#;inde hissedersiniz kendinizi. Ben genellikle action ve dynamic ''full zoom'' tercih ederim.

Takım i&#;in şunları s&#;yleyebilirim:

&#;rneğin:
    Chelsea, Man. Utd y&#;ksek performans g&#;steren takımlardır.
    Se&#;tiğiniz takımda &#;zellikle kadro d&#;zenine bakınız, futbolcuların birbiriyle uyumuna bakınız(Team Chemistry)
    Futbolcuların mevkisi &#;ok &#;nemli, RB oynayan bir defans oyuncusunu LB, CB'ye koyarsanız overall'ı d&#;şebilir. Buna dikkat ediniz, taktik de &#;nemli, team chemistry iyidir mesela, ama yaparsınız birden d&#;şer. Sağ bek ve sol bek oyuncularına markaj g&#;revi veriniz, karşı takımın forvet oyuncularına ge&#;it vermemek i&#;in gerekeni yapacaklardır.

İyi Oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gary fx -- 25 Nisan ; >

• Teğmen

Orijinalden alıntı: PongoLLe

Tamamen katılıyorum &#;ok iyiydi 99 ki oynadığım ilk bilgisayar oyunudur adam akıllı. Ama g&#;n ge&#;tik&#;e batıyo fifa

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: PongoLLe

Tamamen katılıyorum &#;ok iyiydi 99 ki oynadığım ilk bilgisayar oyunudur adam akıllı. Ama g&#;n ge&#;tik&#;e batıyo fifa

+1

• Onbaşı
    35 Mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKhannn

fifa 07 de bazı hatalar var ama markalaşmış iyi bir oyun, &#;&#;nk&#; spor oyunları deyince akla ilk ea sportsun oyunları geliyor
    haliyle football oyunu diyince ilk akla gelen oyun genelde hep fifa 07 oluyor doğru değil mi sizce de
    adı &#;st&#;nde ea games

Alıntıları Göster
    Kanki ler bende oyanamak istiom bu fifa yi nerden indire bilirim?? Yardim edin arkadaslar ..

quote:

Orijinalden alıntı: Turkwashere

Kanki ler bende oyanamak istiom bu fifa yi nerden indire bilirim?? Yardim edin arkadaslar ..

Alıntıları Göster
    Benim takımım Barcelona oyun d&#;zenim
    Fast- World Class

Karşımada g&#;&#;l&#; takım se&#;ip dişe diş oynuyorum zevkli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizsilah

Benim takımım Barcelona oyun d&#;zenim
    Fast- World Class

Karşımada g&#;&#;l&#; takım se&#;ip dişe diş oynuyorum zevkli oluyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bunu y&#;kleyin sanki yeni bir oyun gibi &#;ok g&#;zel oluyor
    SL Gameplay FX v4 Final Oynanış yaması
    getirdiği &#;zellikler(ingilizce)

+ Keeper React (keeper behaviour changed a lot, the see the ball later, but can react faster! The 1on1 situations have been improved aswell.

+ Timed Shots (A strong shoot needs drive, therefore the players have to strike out harder and fast. From now you you need a good timing, but your shoots look quite realistic.

+ Backspin Plus (As in the real life: If you hit the ball perfect, you get a really strong and placed shoot.

+ Spin Plus 2 (Now you get a really realistic spin

+ Shot Pro X (The speed, skills and condition of the player affects now more on the shoot.

+ Deadly Play 2 (CPU take advantage of your mistakes and makes a realistic and fast attack.

+ N Sprint 2 (CPU sprint now much more effective)

+ Authentic Pro 2 (Realistic behaviour of the ball, completly new ball physics)

+ Free Run 2 (The gameplay is much more free and incalculable)

+ Jost Plus 2 (CPU form up faster in defense to complicate for example header and duels in the midfield)

+ Intercept Plus 2 (more and better tackles by the CPU. That makes the game much more realistic)

+ improved difficulty leves (Legens is now really the most difficult)

+ Smooth Plus 2 (smoother gameplay, improved wings and passes)

+ Dribbling Frequency lower (No senseless dribblings any longer by the CPU)

+ Fernschuss Momentum (As soon as the get a chance, the strikers shoot)

+ Cold Finishing 2 (Strikers use their chances much more effective. Players like Klose, Ibrahimowicz, Adriano, Henry could be a nightmare for you)

+ Release Ball 2 (makes the gameplay faster because players hold the ball as short as possible)

Download
    funduszeue.info?id=
    funduszeue.info?id=

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: win34

pc de fifa oynanıfunduszeue.info stationda pes oynanır.
    arkadaşlar aranızda kamera olarak broadcast ı kullanan var mı ya? yoksa bi tek ben mi kullanıyorum.
    sadece o kamerada istediklerimi yapabiliyorum.
    tıpkı tv den ma&#; izler gibi oluyor bi deneyin derim.
    ama kim g&#;rse beni o kamerada oynarken "nasıl oynuyosun bunda?" diyor.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: ***T.Ç.A***

arkadaşlar aranızda kamera olarak broadcast ı kullanan var mı ya? yoksa bi tek ben mi kullanıyorum.
    sadece o kamerada istediklerimi yapabiliyorum.
    tıpkı tv den ma&#; izler gibi oluyor bi deneyin derim.
    ama kim g&#;rse beni o kamerada oynarken "nasıl oynuyosun bunda?" diyor.

Alıntıları Göster
    ben fast te ve efsane zorluunda oynuyorum(t&#;rk&#;e yama sonucu oldu:D)
    ama pek sarmıyo hala kamera a&#;ısını da kale arkası yapiim kiki
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

FIFA (FIFA 07) ile futbol oyunu severler ilk kez Turkcell Süper Ligi takımlarıyla online maç yapma şansı buluyor.

Tamindir

Tamindir -

FIFA (FIFA 07 veya FIFA 07 Soccer), EA Sports’un futbol oyunu serisinin sürümü. EA Canada tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından yayınlanan FIFA 07’de 27 lig bulunuyor. Ayrıca milli futbol takımlarının yer aldığı bir Uluslararası lig ve dünyanın dört bir yanından başka önemli kulüpleri içeren Dünyanın geri kalanı ligi bulunmaktadır.

FIFA İndir

FIFA 07, Kuzey Amerika’daki MLS ve Meksika 1. Ligi ve 20’den fazla ülkeden 26 lig dahil dünyanın en iyi liglerinin tümü için lisanslı olarak tam gerçeklik sunuyor. Bu yıl kulübünüzü gerçek dünya rakiplerinizin destekçilerine karşı yarıştırmanızı sağlayan yeni bir online mod olan EA Sports Interactive Liglerinde kulübünüzün kaderini şekillendirme gücüne sahipsiniz. Online interaktif ligler F.A. Premier Ligi, Bundesliga, Fransa Ligi ve Meksika 1. ligini içeriyor. Oyunlarınızı gerçek dünya programına göre oynarken online oyunların geleceğini yaşayın. Oynadıklarında oynarsınız. Sonuçlar kulübünüzün lig tablosundaki yerini belirlerken takımınızın ilerlemesini izleyin. Bu yıl yeni zeki yapay zeka sahadaki 11 adamınızın gerçekçi kararlar almasını, alan yaratmasını ve adam geçmesini sağlıyor. Oyun motorunun tamamen elden geçirilmesi artık maçları kazanmak için gerçek dünya taktiklerini kullanmanız, anlık kararlar vermeniz ve bir oyuncu gibi düşünmeniz gerektiği anlamına geliyor. Topları kazanmaya çalışırken oyuncularınızın gerçekçi bir şekilde itişip oynamalarını ve çarpışmalarını izleyin. Özel hareketleri ve özgün oyun stilleri ile hayat bulan dünyanın süper yıldızlarının gerçekçiliğini ve size ince şutlar çekmeniz için daha fazla kontrol sağlayan daha sofistike şut mekaniğini deneyimleyin. Daha yaratıcı duran toplar için topa spin uygulayabilirsiniz.

FIFA (FIFA 07) demo, sadece Arsenal’in Emirates Stadyumunda 4 dakikalık maçlar yapmanıza izin veriyor. Oynanabilir takımlar arasında İngiltere’den Manchester United, Fransa’dan Lyon, Almanya’dan Werder Bremen, İtalya’dan AC Milan, Meksika’dan Guadalajara, İspanya’dan Barcelona var. Yeni uluslarası versiyon, yorumlar, hız seçimleri, tam oyun girişleri ve altyazıları içeriyor. Ek olarak belirli ekran kartlarında grafik hatalarını gideriyor.

FIFA Türkçe oynamak için FIFA 07 Türkçe yama indirebilirsiniz. FIFA Türkçe yama Tamindir'den ücretsiz indirip yükleyebilirsiniz.

FIFA 07 uzun süredir yerini almıştır. ama ilk günlerde neyin nasıl olduğunu hatırlayanlar için, FIFA 07 hafıza şeridinde ilginç bir yolculuk sunuyor.

Tüm FIFA oyunları gibi, FIFA 07 , en yakın rakibi Pro Evolution Soccer'dan farklı olarak gerçek oyuncuların isimlerini kullanma lisansına sahip olduğu için futbol simsleri için olduğu kadar gerçekçi. FIFA 07, franchise için bir su havzasıydı, çünkü oyun motorunun tam bir revizyonunu içeriyordu, çünkü gerçek dünya taktiklerini kullanmalı ve maçları kazanmak için gerçek bir oyuncu ve yönetici gibi düşünmelisin.

Ses efektleri, gerçekçi şarkı söyleme ve fan şarkıları ile ilk kez önemli ölçüde geliştirildi. FIFA 07, EA Sports Interactive Liglerindeki diğer takımların gerçek destekçilerine karşı oynayabileceğiniz yeni bir çevrimiçi moda sahipti. Gerçekçilik, gerçek dünya programına da uzanıyor, yani oynadıklarında oynuyorsunuz. Bu arada grafikler zaman için iyiydi ama şimdi oldukça tarihli görünüyorlar.

FIFA 07'deki oynanış, oyuncularınızı daha gerçekçi bir şekilde harekete geçiren ve zekada, uzay buldukları yolla ve topu geçtikçe ve ateş ettikleri şekilde daha gerçekçi hareket ederek daha akıllı AI ile geliştirildi. Eğer oyun yeterli değilse, oyuncuları satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz, ücret eşiklerini belirleyebileceğiniz ve önemli taktiksel kararlar alabileceğiniz Yönetici Modu'nu ele alabilirsiniz. Ancak, özellikle FIFA Manager ile karşılaştırdığınızda, bu nispeten sınırlıdır.

Dünya genelinde 27 ligde 'in üzerinde oyuncuyla FIFA 07, bugün FIFA 12'de gördüğümüz standartları belirledi.

Fifa

Fifa

değerli fifa yorumcuları öncelikle oyunun iyi kötü taraflarını konuşmaktansa oyunda gelişen modları funduszeue.info geniş bir menü seçeneği dışında ağ ve networkda çalışırken performans olarak gayet güzel verimli ve keyifli bir süreç yaşıyorsunuz.

Oyunu oynamdan önce bilgisayarınızda çalışan tüm işlemleri devre dışı bırakın çünkü bu sanal belleğinizle bütünleşen ekran kartınıza daha ii bir performans funduszeue.info kartı oyununuzu ne kadar ii çözümlerlerse sizde o kadar ii bir performansla karşılaşırsınızı bunu bilmeyiniz yoktur. gelmek istediğim konu ise şu oyun hataları olan bir oyun değil.

Bazen korsan oyunları oyun değiip alan arkadaşlar yaptıkları yorumları dikkate almayın! Fifa0 fifa serisinin en gelişmiş modlarına sahip.. Ve interactiv bir menü var..

Oyunda bir kaç gündür yaşadığım hatalar vardı funduszeue.infoadım bendeOyunda gol atıyorsunuz seyirciden ses yok hepsi rakip taraftar gibi kendi sahanızda bile.. Araştırdım düşünün ki ta donanıma kadar araştırdım .. Birden bu hatanın meydan gelmesini sebebi ne sizce ?

Evimdeki pc
     amd +2,6
     asrock anakart
     2 gb ddr ram
      gb hdd
      mb ati ekran kartı
     vs vs

Evimde asrock anakartın on board ses kartını kullanıyorum üstelik 8+1 ve oyuunu ilk yüklediğimde mükkemmel ses efekleri vardıı.. dbir kaç gündür yaşadığımı bu ses sorunun creative ses kartı alark çözdüm :):)

Şimdi oyuna laf söyleyip celallenmeden araştırdım önce araştırın bilgisayarınız size en iyi performansı vercek ki sizde oynadığınız yüklediğin prg lardan performans alın..

öncelikle bilgisayarınız o oyunu kaldarbiliyormu bunu araştırın bencee.

Her neryse kısacası özetle  FİFA turkcel süper lig ::)
Bence her forumdaki arkadşın yazısını yazmdan önceokumasınıdilerim .. EA böyle basit bir şirket değil zamanında bize maç oynamısını öğreten binsanlardan oluşan bir firmanin böyle basit hataları yapması ımkansız .. Mail atarak bu konularınıza cevap alabilirsiniz tabi oyununuz KORSAN değilse

EA GAMES
                                       designed by fcb :)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası