cengiz kurtoğlu yalancı bahar mp3 / Cengiz Kurtoglu Yalanci Bahar mp3 mp4 flv webm m4a hd video indir

Cengiz Kurtoğlu Yalancı Bahar Mp3

cengiz kurtoğlu yalancı bahar mp3

Cengiz Kurtoğlu Yalancı Bahar Mp3 İndir, Yalancı Bahar Müzik İndir Dinle

Cengiz Kurtoğlu Yalancı Bahar Şarkı Sözleri

Gözlerin ayrılık adresi sanki

Aşkıma ihanet beklemiyorum

Bu muydu sevdanın payına düşen

Ben seni gözümden sakınıyordum

Yaşamaksa yaşanılır

Kader buysa katlanılır

Bende bir kaç hazin duygu

Kalleşliğin sende kalır

Yalancı baharın yalan çiçeği

Vefasızlık senin meziyetinmi

Sen beni bırakıp gidiyorsun ya 

İnsanlığın seni çoktan terketmiş

Yolunda harcarken

Bütün ömrümü

Sende görmek varmış

Zalim zulmünü

Yaşamaksa yaşanılır

Kader buysa katlanılır

Kalleşliğin sende kalır

Yalancı Bahar Anahtar Kelimeler
Cengiz Kurtoğlu Yalancı Bahar Mp3 İndir Dinle , Cengiz Kurtoğlu Yalancı Bahar Şarkı Sözleri , Cengiz Kurtoğlu Albümleri , Cengiz Kurtoğlu Yalancı Bahar Cep Telefonuna Mp3 İndir,Yalancı Bahar bedava mp3 indir ,Yalancı Bahar cepten ücretsiz indir

Kullanıcı Yorumları (Cengiz Kurtoğlu - Yalancı Bahar )

Yalancı Bahar Şarkı Sözü

Cengiz Kurtoğlu Yalancı Bahar Şarkı Sözleri

Gözlerin ayrılık adresi sanki
Aşkıma ihanet beklemiyorum
Bu muydu sevdanın payına düşen
Ben seni gözümden sakınıyordum

Yaşamaksa yaşanılır
Kader buysa katlanılır
Kalleşliğin sende kalır

Yalancı baharın yalan çiçeği
Vefasızlık senin meziyetinmi
Sen beni bırakıp gidiyorsun ya İnsanlığın seni çoktan terketmiş

Yolunda harcarken
Bütün ömrümü
Sende görmek varmış
Zalim zulmünü

Yaşamaksa yaşanılır
Kader buysa katlanılır
Kalleşliğin sende kalır

Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ funduszeue.info maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap

Yalancı Bahar / Düşerim Dillere

About Yalancı Bahar / Düşerim Dillere Songs :

Presenting, The full album from the turkish movie ("Yalancı Bahar / Düşerim Dillere"). There is a total of 10 Songs in ("Yalancı Bahar / Düşerim Dillere") Movie. ("Yalancı Bahar / Düşerim Dillere") Movie Songs were composed by talented musicians such as CENGIZ KURTOĞLU, and more. Hungama music allows you to play and Download New MP3 songs of ("Yalancı Bahar / Düşerim Dillere") Movie online for free or you can Download MP3 songs for offline listening. Hit Songs of the year in your playlist? Best ("Yalancı Bahar / Düşerim Dillere"). Movie Songs like Yalan Mıydı, Unutamam Ki, Senin İçin Burdayım, Düşerim Dillere, and more classic collections to cherish with beloved ones for years to come on Hungama. Download ("Yalancı Bahar / Düşerim Dillere") Movie Songs for a better experience on Trips or Parties.
Look out for all the Latest MP3 Songs Online or New Movie Albums Online only on Hungama. Go to Hungama App for more MP3 Songs, New Movies, New Albums, Podcasts, and more.
Music-Label : Esen
Released on : Oct 16,
Tracks : 10
Language : Turkish

Related Tags
Yalancı Bahar / Düşerim Dillere Film Songs , List of Yalancı Bahar / Düşerim Dillere Songs , MP3 Yalancı Bahar / Düşerim Dillere Songs , Yalancı Bahar / Düşerim Dillere MP3 Songs Download , download Yalancı Bahar / Düşerim Dillere movie songs ,

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası