ruyada bir yeri yikamak / Rüyada Pazar Görmek

Ruyada Bir Yeri Yikamak

ruyada bir yeri yikamak

В моем сне перевод на турецкий

Translate.vc / русский → турецкий / [ В ] / В моем сне

108 параллельный перевод

В моем сне, Фрэнк Синатра держал подушку у меня на лице и я не дышала.

Rüyamda Frank Sinatra beni yastıkla boğuyordu..

Он был в моем сне.

Benim rüyamdı.

Вы ударили его в моем сне.

Rüyamda ona vurdunuz.

В моем сне мы тоже встретились там, в космосе.

Benim rüyamda, boşluktaki o yerde birbirimizi bulduk.

В моем сне, на пыталась остановить его.

Rüyada onu durdurmayı denedi.

В моем сне у Сары Палмер было видение - убийца её дочери.

Rüyamda, Sarah Palmer kızının katilini görüyor.

Я думала она могла бы появиться в моем сне снова, если я запомню её.

Sandımki... Eğer tekrar rafa kaldırırsam rüyalarıma girebilir.

В моем сне, фильме-сне, есть место на берегу Берингова моря.

Rüyamda, Bering Denizi'nde bir yer vardı.

Я была в своей постели, но в моем сне не было другого человека.

Yataktaydım ama başka kimse yoktu.

Все было точно как в моем сне.

Tıpkı rüyamdaki gibiydi.

Как в моем сне.

Rüyalarım.

В моем сне я умерла.

Rüyamda olduğumu gördüm.

Но в моем сне, она делает это ради парня.

Ama rüyamda bunu bir erkek için yapıyordu.

Я снова засну, найду тебя в моем сне и разберусь с тобой там.

Uykuma devam edip, seni bulacağım, ve bunu orada tartışacağım.

Я был так удивлен, что ты была в моем сне.

Çok şaşırmıştım çünkü rüyamdaydın.

В моем сне ты выглядела очень эффектной.

Rüyamda gerçekten çok güzel görünüyordun.

Ну, ладно. В моем сне Келсо был одет медсестрой и обтирал меня влажной губкой.

Rüyamda, Kelso hemşire gibi giyinmişti... ve beni süngerle yıkıyordu.

А в моем сне я подложила тебе овчарку.

Ve unutma, David'i okuldan alacaksın... ve süt bitmiş. Evet. Ben de seninle Alman çoban köpeği pozisyonunda yaptığımız bir rüya gördüm.

Ты тоже была в моем сне

Sende rüyamda vardın.

Как сказал Гарри в моем сне : "Приближается шторм." перевод :

Harry rüyamda fırtınanın yaklaştığını söyledi sanki.

Забавно, думаю ты тоже был в моем сне.

Bu çok komik. Sanırım sen de benim rüyamdaydın.

Но вот что странно. Робин из путешествия снова вернулась в моем сне прошлой ночью.

Garip olsa da tatildeki Robin gece tekrar rüyama girdi.

Точь-в-точь как в моем сне.

Tam hayallerimde ki gibi.

Но в моем сне в конце ты бросалась в море.

Ama rüyamda denize düşüyordun.

Так было в моем сне.

Gördügüm bir rüyadan.

Ты был в моем сне.

Rüyamda seni de gördüm.

В моем сне мы возвращались в этот номер, и ты делал мне предложение, и каждый раз я говорила "да".

Benim rüyam buydu, bu otel odasına geri dönüyoruz sen bana evlenme teklif ediyorsun ve ben her defasında, "evet" diyorum.

Так или иначе, в моем сне, мы катались на коньках - только ты и я.

Her neyse, rüyada, sen ve ben buz pateni yapıyorduk, sadece ikimiz.

Я никого не убивала, но.. в моем сне, Тодд Эмори - мужик, в чьем теле я нахожусь, хоронил мужчину, мертвого, того же самого, которого я осматривала с Дэвалосом, когда потеряла сознание.

Aslında birini öldürdüğümü düşünmüyorum ama rüyamda bu vücudun sahibi Todd Emory ölü bir adamı gömüyordu.

Я видела это место в моем сне прошлой ночью.

Bu yeri dün gece rüyamda gördüm.

И я говорила вам, что в моем сне была другая пара, смешанная.

Söylediğim gibi, rüyamda başka bir çift daha vardı. Zenci ve beyaz.

Человек в моем сне, не имел преступной карьеры.

Rüyamdaki adam sürekli suç işleyen birisi değil.

И угадай, кто вышел из леса в моём сне?

Tahmin et, rüyamda ağaçların arasından ne çıkıyordu?

В шикарной машине - как в моём сне.

Rüyalarda görebileceğin türde bir arabanın içinde.

И я подумала, может в моём сне я видела Майка?

"Rüyamda gördüğüm adam Mike mıydı acaba?"

Что делал маленький человечек в моём сне?

Rüyamdaki cüce ne yaptı?

Вы говорили мне в моём сне о Бобе.

Rüyamda benimle konuştun. Bob hakkında.

В моём сне Майк сказал, что они с Бобом жили над ночным магазинчиком.

Rüyamda Mike dedi ki, Bob'la birlikte bir bakkalın üstünde yaşıyorlarmış.

Почему ты в моём сне?

Rüyamda ne işin var?

- Ты был в моём сне.

- Sen de vardın.

- Вы в моём сне?

— Benim rüyamda mısın?

Совсем как в моём сне.

Aynı benim rüyam gibi.

В ту ночь, в баре у МакГилла она напомнила мне об одном моём сне.

O gece McGill's'de bana bir rüyamı hatırlattı.

Ты говорил это в моём сне.

Rüyada bunu söylüyordun.

В моём сне они сказали, что хотят заставить меня страдать.

Rüyamda bana benim de acı çekmemi istediklerini söylediler.

Она сказала так в моём сне.

Rüyamda bana bunu söyledi.

Она ведь будет в моем следующем сне.

Sonraki rüyamda ortaya çıkar.

В моём сне ты это делала.

- Hayır. Çamaşırlarımı yıkamak için bana yalvarıyordun.

Поэтому ты появилась в моём сне.

Bu yüzden rüyama girdin.

Откуда ты узнал, что это был Том в моём сне?

Rüyamda Tom'u gördüğümü nasıl bildin?

© 2017 - 2023 Translate.vc [email protected]

RÜYADA PAZAR GÖRMEK

Feb 22, 2023 Evlilik, gerçek hayatta önemli bir olay olduğu için, rüyada evlenmek ya da başka bir deyişle rüyada evlendiğini görmek de sık karşılaşılan bir durumdur. Rüyada evlenmek, gelinlik. Dec 8, 2021 Rüyada Ev Görmek Kişinin günlük yaşantısında daima olumlu olaylar ile karşılaşacağına delalet etmektedir. Rüyada görülen ev huzurun ve güvenliğin simgesi demektir. Sıkıntılarından kurtulacağına, Sizin için yepyeni rüya tabirleri okumaları gerçekleştirdik. Rüyalar hakkında bir çok detay içeren bilgileri bloglarımızda bulabilirsiniz. Rüya bilinç altını. Dec 17, 2022 Rüyada içi dolu pazar arabası görmek insanlar arasında iyi anılır olacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları Dini olarak Rüyada yatak dolabı görmek tabiri. Dini olarak rüyada yatak dolabı görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, makamının sürekli yükseleceğine, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine. Rüyada pazar tezgahı görmek tabiri. Rüyada pazar tezgahı görmek ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, işlerin düzene Feb 24, 2023 RÜYADA DÜŞMAN ASKER GÖRMEK NEDİR. Rüyada düşman asker, günlük yaşamda belirli sorunları çözeceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda sorunu çözeceğinize veya düşmanınızla. Dec 17, 2022 Rüya tabir edenlere göre rüyada pazar tezgahı açmak yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, büyük tatsızlıklar ile Rüyada pazar kurulması iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına inanılır. Rüyada pazar aramak hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine Feb 22, 2023 Rüyada beyaz köpek görmek, rüya sahibi için temiz haberler olduğunu işaret eder. Beyaz saflık, temizlik ve mutluluktur. Köpek ise sadakati ve dostluğu temsil eder. Rüyada beyaz köpek görmek ise rüya sahibinin sadık, iyi dostları olduğunu ifade eder. Bu dostlar sayesinde düşmanlarının kötülüklerinden korunan rüya sahibinin işleri rast arçelik eskiyi getir yeniyi al beyaz eşya kampanyaları 20202 days ago Öte yandan rüyada deprem gören kişi sürpriz gelişmelere, yeni ve farklı kararlara hazırlıklı olmalıdır. Rüyada bulunduğun yerde depremin olması, o yerden başka yere göç etmeye. Rüyada pazar yeri görmek ihya. Pazar yeri fitne, çalkantılı günlere, günaha girmeye, hile ve altatıcı dünyaya delalet edebilir. Gıda maddelerinin toptancıların satın alıp saklamasına Dec 17, 2022 Rüyada hayvan pazarı görmek hayata yeniden sarılacağına, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, büyük aşamalar Feb 23, 2023 Rüyada pazar arabası görmek maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, insanlar tarafından ayıplanacağına, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına şanslı çark comFeb 23, 2023 Rüyada tanıdık birinin öldüğünü görmek ne anlama gelir ve rüyada tanıdık bir erkeğin öldüğünü görmek nedir merak ediliyor. Rüyada tanıdık bir erkeğin öldüğünü görmek. Rüyada pazarda çanta görmek yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, güzel yakışıklı ve Jun 4, 2020 Zarar verdikleri kişiler için faydalı işler yapacaklarının ve bağışlanacaklarını gösteren rüyada çıplak kadın yıkadığını görmek ayrıca bireylerin hastalıklarından kaynaklı kusurların gideceğine de işaret etmektedir. Rüyada çıplak bayan yıkamak, düş sahibinin yaptığı sorunları onarmak için alın teri vereceği anlamına gelmektedir. yolcu uçak kaç km hızla gider.

Значение слова "akrep" в словаре турецкий языка

НОВОСТИ, В КОТОРЫХ ВСТРЕЧАЕТСЯ ТЕРМИН «AKREP»

Здесь показано, как национальная и международная пресса использует термин akrepв контексте приведенных ниже новостных статей.

Akrep Nalan'ın son haline bakın!

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisinden yaz başında ayrılan Akrep Nalan, aylar sonra ortaya çıkarak Bodrum'daki bir restoranda sahne almaya başladı. «Internet Haber, Сен 15»

İnsan boyunda akrep fosili bulundu!

ABD'deki bilim insanları, 460 milyon yıl önce denizlerde yaşadığı düşünülen ve 170 santimetre uzunluğunda olan akrep benzeri bir canlının fosilini gün yüzüne ... «Hürriyet, Авг 15»

CAMİ BAHÇESİNDE OTURAN GENCİ AKREP SOKTU

Köy camisinin bahçesinde bir ağacın dibinde uzanarak dinlenen Adnan Cangir (18) adlı genci akrep soktu. Fenalaşan Cangir, yakınları tarafından Batman ... «Milliyet, Авг 15»

Siirt'te bir günde 6 çocuğu akrep soktu

Alınan bilgiye göre, Doğan Mahallesi'nde ikamet eden Hatice Ekin'i (7), bahçede arkadaşlarıyla oynadığı sırada akrep soktu. Ekin, getirildiği Siirt Devlet ... «Anadolu Ajansı, Авг 15»

Akrep burcu Süper Mavi ay nasıl etkileyecek

Akrep burcuna Süper ayın etkileri nasıl olacak. Astroloji uzmanı Demet Baltacı yorumladı. Mavi Ay olarak görünecek Süper dolanay burçları nasıl etkileyecek. «Internet Haber, Июл 15»

100 araçlık askeri sevkıyat

Şırnak'a aralarında Kirpi ve Akrep adı verilen zırhlı araçlarla birlikte aralarında komanda askerleri taşıyan otobüslerin de bulunduğu yaklaşık 100 araçtan oluşan ... «Milliyet, Июл 15»

Meyvenin içinden akrep çıktı

Akrebin zehirli olması olasılığı yüzünden korkuya kapılan üç kişilik aile hemen itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiyeciler, yaklaşık bir santimetre ... «Sabah, Июл 15»

Şanlıurfa Tarlada Çalışan Suriyeli Hamile Kadını Akrep Soktu

Tarlada çalışan Suriyeli hamile kadını akrep soktu ŞANLIURFA'da, tarlada tarım işçisi olarak çalışan 28 yaşındaki Suriyeli, 4 aylık hamile Dünya Mosen, akrep ... «Haberler, Апр 15»

Akrep kadına çarptı Şırnak karıştı

Şırnak'ın Cizre ilçesinde akrep tipi zırhlı polis aracı, kazara bir kadına çarptı. ... kaymakamlık binası kavşağında, 73 A 3935 plakalı akrep tipi zırhlı araç çarptı. «İhlas Haber Ajansı, Апр 15»

Akrep Nalan'a bakıcı şoku

Şarkıcı Akrep Nalan, kalacak yeri olmadığı için acıyıp 6 Nisan'da oturduğu Beşiktaş Akatlar'daki evine aldığı bakıcısı Z.K.'nin altın ve bazı değerli takılardan ... «Sabah, Апр 15»

ССЫЛКИ

« EDUCALINGO. Akrep [онлайн]. Доступно на <https://educalingo.com/ru/dic-tr/akrep-1>. Июн 2023 ».

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası