nike çalışan yorumları / Nike güncel 11 çalışan maaşı, prim ve yan haklar| İşteMülakat.com

Nike Çalışan Yorumları

nike çalışan yorumları

Nike'da Çalışmak?

• Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibi
    slm arkadaşlar. Nike de tam zamanlı çalışmayı planlıyorm bay eleman arıyolarmış. Gittim resimli cv bırakın dediler ama işin ilginç tarafı benm bu işle ilgili tecrübem yok. Bunu da belirttim onlara. Onlar da buraya bu işi ilk defa yapan çok eleman aldık önemli olan müşteriyle arandaki diyalog dedi kestirip attılar. Şmdi ne yapayım dersiniz? Başvursam mı cv bıraksam mı? Maaşı da söylemediler ztn. O görüşmede konuşulur dedi onu da kestirip attılar. Sizin de görüşünüzü alayım dedim. Var mı deneyi mi olan? Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    3 Mesaj
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    Kardeşim 2 sene bilgi işlemlerine baktım Adidas'ın. Bu tarz işletmelerin mantığında iş bilmen veyahut bilmemen pek mühim değil. Tipin elin yüzün düzgün olsun, diksiyonun güzel olsun yeter. Zaten oraya gelen vatandaş ürünü, markayı biliyor. Sana sadece başında dikilmek ve istediği bedeni tedarik etmek kalıyor. Yorucudur biraz satıştaki çocuklarla sohbet ederdim genelde çok yorucu olduğunu falan söylerlerdi. Asgariden yüksek vereceklerini sanmıyorum belki aylık satış rakamlarına göre prim falan vardır. AVM falansa zaten berbat ötesidir. Sabah 10 akşam 10 mantığı çalışıyorlar, senide öyle çalıştırırlar. Zevklidir ama zaman su gibi akıp gider. Değişik insanlar tip tip vatandaşlar kişisel gelişimine de katkın olur en azından kimle nasıl konuşacağını öğretir insana bu tarz mağazalar.
  • Binbaşı
    1323 Mesaj
  • Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: God Loves Ugly

Kardeşim 2 sene bilgi işlemlerine baktım Adidas'ın. Bu tarz işletmelerin mantığında iş bilmen veyahut bilmemen pek mühim değil. Tipin elin yüzün düzgün olsun, diksiyonun güzel olsun yeter. Zaten oraya gelen vatandaş ürünü, markayı biliyor. Sana sadece başında dikilmek ve istediği bedeni tedarik etmek kalıyor. Yorucudur biraz satıştaki çocuklarla sohbet ederdim genelde çok yorucu olduğunu falan söylerlerdi. Asgariden yüksek vereceklerini sanmıyorum belki aylık satış rakamlarına göre prim falan vardır. AVM falansa zaten berbat ötesidir. Sabah 10 akşam 10 mantığı çalışıyorlar, senide öyle çalıştırırlar. Zevklidir ama zaman su gibi akıp gider. Değişik insanlar tip tip vatandaşlar kişisel gelişimine de katkın olur en azından kimle nasıl konuşacağını öğretir insana bu tarz mağazalar.

Eyw kardeşim. Büyük bi ihtimal ben de öyle müşterinin başında dikilen tiplerden olucam. Bu arada şirket avm içersinde değil. 2 dükkanı var birbirine çok yakın. Sanırım herhangibirinde çalışıcam başvurursam ama asgariden yüksek değil diyosun o kötüymüş. Ben bi de tek başıma ev tutcam fln ağır gelebilir bana

• Yüzbaşı
    375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yüksek topuk naylon çorap

quote:

Eyw kardeşim. Büyük bi ihtimal ben de öyle müşterinin başında dikilen tiplerden olucam. Bu arada şirket avm içersinde değil. 2 dükkanı var birbirine çok yakın. Sanırım herhangibirinde çalışıcam başvurursam ama asgariden yüksek değil diyosun o kötüymüş. Ben bi de tek başıma ev tutcam fln ağır gelebilir bana

Bizim Adana'da böyleydi. Bir çok ilde mağazamız vardı oralara da giderdim ama asgari alırlardı onlarda. Senin ki farklı olabilir. Ama şöylede güzel bir yönü vardır mağazacılık sisteminin senin sağlamlığına bakarlar, istikrarına, iş başarına göre mağaza müdürü yardımcılığı, müdürü falan olursun o vakit hem kafan çok rahat eder hemde cebin. Bu yönünü de unutma.

• Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

quote:

quote:

Bizim Adana'da böyleydi. Bir çok ilde mağazamız vardı oralara da giderdim ama asgari alırlardı onlarda. Senin ki farklı olabilir. Ama şöylede güzel bir yönü vardır mağazacılık sisteminin senin sağlamlığına bakarlar, istikrarına, iş başarına göre mağaza müdürü yardımcılığı, müdürü falan olursun o vakit hem kafan çok rahat eder hemde cebin. Bu yönünü de unutma.

Sen ne iş yapıyorsun kardeşim? Bilgisayar işi derken? Ne olarak başvurdun?

• Yüzbaşı
    375 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Sen ne iş yapıyorsun kardeşim? Bilgisayar işi derken? Ne olarak başvurdun?

Kullandığımız özel bir program vardı onun arızaları, 10 tane mağazanın IP kameraları, her ay sayımları vs. ben ilgilenirdim. Ben başvurmadım aslında ayakkabı almaya gittim tesadüf sahibi ilgilendi zorla işe aldı Hemşeri olma sebebimizle.

• Er
    3 Mesaj
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

Nike Satış Danışmanı İş İlanları 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Nike Satış Danışmanı İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Nike Satış Danışmanı iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Nike Satış Danışmanı iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Nike Satış Danışmanı iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Nike Satış Danışmanı İş İlanları

Nike Satış Danışmanı İş İlanları 2023

Nike, 1974 yılında kurulmuş ve spor tekstili konusunda üretim yapan bir firmadır. Türkiye’de de pek çok mağazaya sahip olan firma, sık sık personel alımı yapmaktadır.

İş ilanlarını internet üzerinden yayınlamaktadır. Nike Satış Danışmanı iş ilanları, sıklıkla yayınlanan ilanlar arasında yer almaktadır. İşe alım süreci; Nike başvuru formunun adaylar tarafından doldurularak yetkililere teslim edilmesi, insan kaynakları ile yapılan mülakatlar, kişilik envanteri ve bir takım testlerden oluşmaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer NIKE İş İlanları İçin Tıklayınız.

Nike Kariyer.net İş İlanları

Nike firmasıyla birlikte sektörde yerinizi almak ve personel alımı başvurusu yapmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde birçok iş ilanına erişebileceğiniz gibi Nike iş ilanına da ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanıyla bünyesinde çalışmak istediğiniz Nike hakkında bilgi edinebilir, çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve en önemlisi şirketin eleman alımı sırasında beklediği kriterleri de bu sayede öğrenirsiniz.

CV ve başvuru formlarını hazırlamanız halinde Kariyer.net adresine kayıt olup iş ilanları kısmından Nike iş ilanında başvuru formunu doldurup CV’nizi bırakabilirsiniz. Eleman alımı aşaması sırasında Nike tarafından kabul edilmeniz halinde şirket sizinle iletişime geçecektir. Beklemede kalmanız gerekmektedir.
Eğer aradığınız size en uygun işi Nike şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan Nike iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

Nike Satış Danışmanı Çalışma Şartları 2023

Nike Satış Danışmanı iş ilanları, adaylar tarafından oldukça talep görmektedir. Mağazanın düzenini sağlamak, ürün sunumunu tasarlamak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakla görevli bu kişiler, firma bünyesinde müşteriler ile birebir iletişime geçen ve onların sorularını yanıtlayan kişilerdir. Ürün sevkıyatları ve kabullerinde etkin rol oynayan satış danışmanları, satış hedeflerine ulaşmak için çalışmaktadır. Bu pozisyon, part time ya da ful time çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sayede, öğrencilerin de rahatlıkla çalışabileceği bir iş pozisyonu haline gelmektedir.

Satış danışmanları; özel sağlık sigortası, yemek kartı (Multinet, Ticket, Sodexo) ve hayat sigortası gibi yan haklara da sahiptir.

Nike Satış Danışmanı Adaylarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Nike Ayakkabı Satış Danışmanı İş İlanları

Nike, gerçekleştirdiği eleman alımlarında satış danışmanı adayları için titiz bir değerlendirme süreci bulundurmaktadır. Bu adayların perakende satış alanında deneyim sahibi olmaları beklenmektedir. Özellikle spora ilgi duyan ve spor konusunda tutkulu kişiler seçilmektedir. Bunun sebebi, müşteriler ile etkin bir iletişim kurulabilmesidir. Ayrıca, adayların hafta sonu ve bazı tatil günlerinde de çalışabilmeleri beklenmektedir. Nike Satış Danışmanı iş ilanları, bay ve bayan adayların başvurusuna açık olup öncelikle genç adaylar tercih edilmektedir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

• Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
  • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Boş Cv Örneği Doldur

Nike iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği

Çalışan Yorumları

Üretken ve Disiplinli Bir İş Ortamı

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.

Eğlenceli Ve Öğretmeye Yönelik Bir İş

İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.

Disiplin ve Programlı Bir Çalışma Ortamı

çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.

Üretken bir iş ortamı

Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

Personel Alımı Yapılan Nike Şubeleri

Deepo Outlet

Adres: Havaalanı Yolu No:371 Deepo Outlet No: 54-55, Antalya

Adres: Kadriye Mah. Atatürk Cad. no:104-5, Serik

Manavgat City

Adres: Aşağı Hisar Mah.Antalya Cad.No:33 Cıty Avm, Manavgat

Adres: kumluca Antalya Yeni belediye sarayı altı zemin kat., 07350 Kumluca (Antalya)

Nike Satış Danışmanı İş İlanları

Ankara - Nike Satış Danışmanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIFirmamız da görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı ve Satış Danışmanı arıyoruz.
  • Tercihen üniversite mezunu
  • Mağazacılık sektöründe deneyimli
  • Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konusunda bilgili
  • Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli
  • Nebim V3 programına hakim
  • Tercihen İngilizce bilen
  • Modayı ve trendleri yakından takip eden
  • Planlama ve organizasyon becerileri güçlü
  • Ekip yönetmek konusunda başarılı
  • İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli
  • Aktif satışı seven ve İkna kabiliyeti yüksek
  • Verilen satış hedeflerini gerçekleştirebilecek
  • Diksiyonu düzgün
  • Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı
  • Kişisel bakımına özen gösteren
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 1 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil, Mağazacılık 
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu

Ankara - NIKE Mağaza Müdürü

Firmamız da görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı ve Satış Danışmanı arıyoruz.
  • Tercihen üniversite mezunu
  • Mağazacılık sektöründe enaz 5 yıl deneyimli
  • Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konusunda bilgili
  • Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli
  • Nebim V3 programına hakim
  • Tercihen İngilizce bilen
  • Modayı ve trendleri yakından takip eden
  • Planlama ve organizasyon becerileri güçlü
  • Ekip yönetmek konusunda başarılı
  • İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli
  • Aktif satışı seven ve İkna kabiliyeti yüksek
  • Verilen satış hedeflerini gerçekleştirebilecek
  • Diksiyonu düzgün
  • Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı
  • Kişisel bakımına özen gösteren
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 1 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil, Mağazacılık 
Departman: Satış
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: Ankara
İş Başvurusu

FacebookTwitterLinkedInTumblrPinterestRedditVKontakteE-Posta ile paylaşYazdır

Sneaks Up'da Kariyer

Kariyerinde fark yaratmak, ekibimizin bir parçası olmak ve gücümüze güç katmak istiyorsan seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Bizimle ve tüm Sneaks Up dostları ile birlikte “hayallere ulaşmak” konusunda aynı tutkuyu ve heyecanı paylaşabilir ve farklılık yaratabilirim diyorsan hemen başvur!

Başvuruların için başvuru yaptığın pozisyonu belirterek güncel CV’ ni [email protected] mail adresine gönderebilirsin veya yönlendirilen linklerdeki başvuruları tamamlayabilirsin.

Açık Pozisyonlar

Genel Başvuru (Yeni Mezun) OpenClose

Kariyerinde fark yaratmak, ekibimizin bir parçası olmak ve gücümüze güç katmak istiyorsan seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Bizimle ve tüm Sneaks Up dostları ile birlikte “hayallere ulaşmak” konusunda aynı tutkuyu ve heyecanı paylaşabilir ve farklılık yaratabilirim diyorsan mailini bekliyoruz.

Başvuruların için varsa ilgilendiğin pozisyonu veya departmanı belirterek güncel CV’ ni [email protected] mail adresine gönderebilirsin.

Genel Nitelikler

• Perakende alanında kariyer yapmayı hedefliyorsan,

• Üniversitelerin tercihen Mühendislik ve İşletme Fakültelerinden yeni mezun olmuşsan,

• Analitik düşünüyor ve insan ilişkilerinde başarılıysan,

• Ekip çalışmasına önem veriyorsan,

ERP Uzmanı OpenClose
Genel Nitelikler

• Perakende/Mağazacılık sektöründe minimum 3 yıl Bilgi İşlem departmanında görev yapmış,

• Nebim V3 ERP teknik fonksiyonlarına ve menülerin tamamına hakim, tercihen PowerBI konusunda tecrübeli,

• Nebim V3 entegrasyon, süreç tasarlama, proje takibi ve uyarlama konusunda deneyimli,

• MS SQL Server üzerinde temel düzeyde basic sorgu yazabilen,

• Analitik düşünme, sonuç odaklı ve detaylara önem veren,

• Problem çözme becerileri ve sorumluluk duygusu yüksek,

• Takım çalışmasına yatkın,

• İnsan ilişkilerinde başarılı ve sözel iletişimi gelişmiş,

• Çok iyi seviyede İngilizce bilgisi olan,

• Aktif araç kullanabilen.

İş Tanımı

• Bilgi İşlem sorumluluğunda olan sistemlerin 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlamak,

• Yurtdışı ve yurtiçi projeleri takip ederek bilgi paylaşımı yapmak,

• Yapılacak projeler için dokümantasyon ve süreç takibini gerçekleştirmek,

• MS SQL veritabanlarının kurulum, yönetim, bakım ve güncelleme işlemlerini yapmak,

• Performans tuning, kapasite planlama, yedekleme, iş sürekliliği ve güvenlik yönetimi konularının takibini yapmak,

• Database yönetimi,

• Bilgi işlem envanterinin yönetimi,

• Son kullanıcı sorunları ile ilgili çözüm üretmek ve uygulamak,

• Nebim V3 ERP programı ile entegre çalışan şirketimizin geliştirdiği özel uygulamalara ve raporlama süreçlerine destek olmak,

• Nebim V3 program konusunda, mağazalar ve diğer departman kullanıcılarından gelen destek taleplerine yerinde veya uzaktan zamanında müdahalede bulunmak,

• Nebim V3 hizmet sağlayıcı firma ile hizmet sürecini yürütmek ve case takibini sağlamak,

• Yazılım ekibi ile birlikte çalışarak ürün iyileştirme ve departman taleplerini geliştirme sürecinde yer almak,

• Uygulanan süreçlerle ilgili dokümantasyonları oluşturmak.

Başvuru için;

Human Resources Business Partner OpenClose
We are looking for a Human Resources Business Partner to take part in Sneaks Up Headquarters located in Maslak / Istanbul;

QUALIFICATIONS

• Bachelor’s degree in management, engineering, social sciences or similar fields,

• 3 to 5 years of experience in the field of Human Resources,

• Retail industry experience is a plus,

• Good knowledge of all HR operational processes and experience in managing full recruitment & staffing process,

• Very strong communication and negotiation skills, with ability to relate and influence people at all levels,

• Eager to learn, open-minded and team-work oriented profile with planning, organizational and problem solving skills,

• Proactivity, attention to details, strong time management skills and attentiveness to responsibilities,

• Strong analytical thinking and problem- solving skills,

• No restrictions for domestic and international travels,

• Excellent verbal and written skills in English,

• Proficiency in MS Office applications.

JOB DESCRIPTION

• Executing recruitment, on-offboarding, performance management, talent management, employee engagement and organizational changes processes for his/her accounts,

• Acting as a first point of contact for business units while ensuring the execution and delivery of all HR activities (from the recruitment process, talent acquisition, organizational development, employer branding, orientation process, performance management, compensation and benefit, headcount planning and exit process, and HR reporting etc.),

• Coordinate related process and lifecycle including job description, audits, interviews, offers, orientations and onboarding,

• Acting as a bridge between the HR team and the employees, it will analyze the needs of the department and ensure the coordination to work in this direction,

• Working closely with the leadership team and employees to improve work relationships, build morale, and increase engagement,

• Provide generalist operational and strategic HR Business Partner support across responsible accounts,

• Build and maintain operationally excellent data tracking processes to capture application, interview and hiring activity across the business accounts,

• Work alongside in-house HR team and external recruitment agencies (as required) in the sourcing, resume screening, candidate interviewing, and consulting to hiring managers,

• Responsible for providing HR guidance to all employees within their defined scope,

• Initiating, developing and implementing HR processes,

• Ensuring policies and procedures are tracked and applied,

• Working together with the HR team and will take an active role in the development and implementation of new projects,

• Conducting exit interviews, analyzing and reporting the results,

• Prepare and follow up HR reports.

For apply;
https://www.kariyer.net/is-ilani/sneaks-up-human-resources-business-partner-2927484
İç Mimar OpenClose
Genel Nitelikler

• Üniversitelerin Mimarlık ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun,

• Mağazacılık ve perakende alanında kariyer hedefleyen,

• Alanında minimum 5 yıl tecrübeli,

• AutoCAD ve 3D Max programlarına hakim,

• İletişim becerileri yüksek, dinamik ve sonuç odaklı,

• Şirket kültürüne uyumlu ve marka imajını yansıtabilen,

• Şantiye ve saha süreçlerine hakim,

• Müşteri ve çözüm odaklı, inisiyatif alabilen,

• Aktif olarak araç kullanabilen,

• İyi derecede İngilizce bilen.

İş Tanımı

• Mağazalardaki mimari yapılanmayı geliştirmek,

• Mimari yapının projelendirilmesi, tasarımı ve uygulama projelerinin hazırlanması, 

• Teknik ve 3D çizimlerin oluşturmak, iç ve dış mekân detay ve uygulama çizimlerini gerçekleştirmek,

• Satın alım için teklif alınması ve süreçlerin takibi.

Başvuru için;
https://www.kariyer.net/is-ilani/sneaks-up-ic-mimar-2912894
Kategori Ürün Yönetim Uzmanı OpenClose
Genel Nitelikler

• Üniversitelerin tercihen İşletme, Mühendislik veya ilgili bölümlerinden mezun,

• Minimum 3 yıl ürün yönetiminde görev almış,

• Tercihen perakende sektöründe, Planlama ya da Kategori bölümünde en az 2 yıl tecrübeli,

• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,

• Analitik düşünebilen,

• Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,

• MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 

• Tercihen Nebim V3 Programını iyi seviyede kullanabilen.

İş Tanımı

• Tüm Satış kanallarındaki ürünlerin satış, stok ve siparişlerini takip etmek, gerekli analizleri yapmak ve RPT çalışmalarını yapmak.

• Günlük olarak sezon ve mağaza bazında ürün ihtiyaçlarını belirleyerek gerekli sevk emirlerini vermek ve depo çıkışlarının takibini yapmak.

• Yapılan Satış - Talep tahminlemeleri sonucunda haftalık olarak mağaza/ürün grubu bazında stok seviyesini kontrol ederek verimliliğin artırılmasını sağlamak.

• Mağazaların günlük-haftalık ürün taleplerini incelemek ve stok uyumluluğuna göre gerektiğinde depo ya da mağazadan anlık ihtiyacı karşılamak.

• Hazırlanan raporların günlük takibi, yorumlanması ve iş geliştirme amacıyla kullanılmasını sağlamak.

• Mağaza kapasiteleriyle ilgili geliştirme çalışmaları yapmak ve sipariş-kapasite döngüsünü takip etmek ve bu konuyla ilgili Bilgi İşlem departmanıyla geliştirme yapmak.

• Departman için günlük, haftalık ve aylık olarak raporlar hazırlamak.

• PowerBi aktif kullanarak raporların sağlıklı akışlarının sürekli test edilmesine destek olmak.

Başvuru için;
https://www.kariyer.net/is-ilani/sneaks-up-kategori-urun-yonetim-uzmani-2896615

Kurumsal İletişim ve Marka Uzmanı OpenClose
Genel Nitelikler

• Üniversitelerin İşletme, Pazarlama, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,

• Marka Yönetiminde en az 4 yıllık deneyim sahibi,

• Marka tarafında ajans ile çalışmış ya da ajans tecrübesi olan,

• Tercihen iyi seviye İngilizce dil bilgisi,

• Moda, sokak stili ve spor ayakkabı kültürü hakkında tutkulu,

• Proje ve zaman yönetiminde güçlü beceriler,

• Trend eğilimlerini analiz edebilmek ve stratejik önerilerde bulunabilmek,

• MS Office programlarını aktif olarak kullanabilmek,

• Güçlü yazma ve düzenleme becerileri de dahil olmak üzere, mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip olmak.

İş Tanımı

• Yıllık pazarlama ve iletişim planlarının oluşturulmasında aktif rol almak,

• Önemli KPI' lara karşı performansı değerlendirerek marka performansının aylık/üç aylık bazda analizini gerçekleştirmek ve raporlamak,

• Markanın günlük operasyonel faaliyetlerine yardımcı olarak, Marka Pazarlama Müdürüne gerekli pazarlama desteğini sağlamak,

• Tüm iç paydaşların yanı sıra ajanslarla (reklam, etkinlik, halkla ilişkiler gibi) sorunsuz bir işbirliği gerçekleştirmek,

• Yıllık pazarlama ve iletişim planlarının oluşturulmasında aktif rol almak,

• Yurt dışı ve yurt içi rakip ve sektör araştırmalarını yakından takip etmek ve aksiyon almak,

• Mağaza açılışları, lansman vb. gibi tüm etkinlik süreçlerinin takibi gerçekleştirmek.

Başvuru için;
https://www.kariyer.net/is-ilani/sneaks-up-kurumsal-iletisim-ve-marka-uzmani-2940764
Marketing Intern OpenClose
Qualifications

• Being a student in the 3rd or 4th grade from universities or master students,

• Able to continue their internship for a long term (min.6 months) and a minimum supporting of 3 days a week,

• Internship or experience in Marketing, Corporate Communication departments or experience in a PR agency is a plus,

• Excellent command of English both in writing and speaking,

• Strong problem-solving and organizational skills,

• Analytical thinking and result-oriented,

• Positive approach / Can-do attitude,

• Willingness and potential for learning and development & curiosity,

• Professional appearance and excellent communication skills,

• Using the internet and social media actively,

• Proficiency in MS Office Applications.

Job Description

• Supporting all photo shooting processes,

• Providing product visuals to magazines and newspapers,

• Supporting the digital content process,

• Conducting necessary research for the Sneaks Up archive,

• Identifying insights by analyzing market, customers and competitors,

• Conduct market research to find answers about consumer requirements, habits and trends,

• Brainstorm and develop ideas for creative marketing campaigns,

• Leading all brand-related customer relationships,

• Giving support for all marketing related administrational activities,

• Assists with the development, monitoring, coordination and implementation of projects,

• Provides quantitative and qualitative analysis and reporting,

• Collaborate with marketing and other professionals to coordinate brand awareness and marketing efforts,

• Assist in outbound or inbound marketing activities by demonstrating expertise in various areas (content development and optimization, advertising, events planning etc.),

• Undertake individual tasks of a marketing plan as assigned.

For apply;
https://www.kariyer.net/is-ilani/sneaks-up-marketing-intern-2926522
Satış Danışmanı OpenClose
Mağazalarımızda çalışacak; (Full Time / Part Time) tutkulu, dinamik, sporla ilgilenen, mağazacılıkta kariyer hedefleyen takım oyuncuları arıyoruz. 

Genel Nitelikler

• En az Lise mezunu,

• Tercihen iyi seviyede İngilizce veya Arapça bilen,

• Perakende mağazacılık konusunda deneyimli,

• Etkin iletişim kurabilen ve ekip çalışmasına yatkın,

• Satış ve müşteri odaklı,

• Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık,

• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli.

İş Tanımı

• Satış hedeflerini gerçekleştirmek.

• Satışı yapılan ürünün kullanımı ve bakımı hakkında müşteriyi bilgilendirmek.

• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmetin sağlanmasına destek olmak.

Başvuru için;
https://www.kariyer.net/is-ilani/sneaks-up-sneaks-up-satis-danismani-2931074
Videographer & Photographer OpenClose
Genel Nitelikler

• Üniversitelerin Fotoğrafçılık, Görsel İletişim Tasarımı, Reklamcılık, Kameramanlık, TV-Sinema bölümlerinden mezun,

• Studyo ve E-Ticaret fotoğrafçılığı konusunda deneyimli,

• DSLR ve aynasız kameralar ile lens ekipmanlarına hakim,

• Adobe Premier, Adobe After Affect, Mac OS, Adobe Photoshop vb. gibi fotoğraf ve video kurgu ve montaj programlarına hakim,

• Video ekipman cihazlarını etkin kullanabilen, 

• Kurgu, ses, görüntü ve renk düzenleme konularında güncel trendleri ve sosyal medya trendlerini takip eden,

• Stüdyo ekipmanları konusunda deneyimli ve ışık bilgisine sahip,

• Yaratıcı bakış açısı gelişmiş, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,

• Enerji seviyesi yüksek, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli.

İş Tanımı

• Ürün still life çekimlerinin yapılması,

• Ürünlerin model üzerinde de fotoğraflanması,

• Çekilen fotoğrafların belirlenen standartlarda Photoshop retouch yapılması işlemi ile düzenlenmesi,

• Stüdyonun yönetilmesi ve çekimde kullanılan ekipmanların güvenliğinin ve bakımının sağlanması.

Başvuru için;
https://www.kariyer.net/is-ilani/sneaks-up-videographer-photographer-2918391

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası