gc9640 en ucuz / Philips Gc/60 Steam Generator Hv-s Ütü Cookplus

Gc9640 En Ucuz

gc9640 en ucuz

Philips Gc/60 Buhar Kazanlı Ütü

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : SuNuR

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 3 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

favori

• Garanti Süresi:2 Yıl
  • Güç (Watt): - Watt
  • Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili
  • Tip:Buhar Kazanlı
  • Otomatik Kapanma:Var
  • Su Kapasitesi:

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün SuNuR tarafından gönderilecektir.
  • ÖZELLİKLER Ürün Tipi Buhar Kazanlı Ütü Maks. buhar çıktısı (g/dak.) g Sabit Buhar Miktarı g/dk Su haznesi kapasitesi Maksimum güç Isıtma süresi 2 Otomatik Kapama Evet Taban malzemesi Tionic Glide Yüksek basınçlı buhar Evet Dikey Ütüleme Evet Su seviyesi düşük göstergesi Evet Özel Nitelikler Enerji Tasarrufu, Akıllı Çip Teknolojisi, Güvenli Otomatik Kapanma, Güvenli Bekleme, Sessiz Buhar Teknolojisi, Değişken buhar ayarları, Tüm kumaşlarda güvenli: İpek gibi hassas kumaşlarda bile, Kablo saklama: Kablo saklama bölmesi, Hortum uzunluğu: 1,7 m, Hortum saklama: Hortum saklama bölmesi, Ultra hafif ve rahat, Çıkarılabilir su haznesi Entegre kireç çözücü sistem Evet Giriş Voltajı Ağırlık (Üreticiye Göre) Ütü: kg, Kazan + taban ağırlığı kg Ambalaj Boyutu xx34 cm Üretici Garantisi 2 Yıl Türk Philips Garantili Üretim Yeri Endonezya Ambalaj Genişliği 30 Ambalaj Yüksekliği 34 Ambalaj Derinliği 50 Çevre Ölçüsü cm Genişlik Yükseklik Derinlik Kablo Uzunluğu
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

GÜÇLÜ MUTFAK GEREÇLERİ

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• ÖZELLİKLER Ürün Tipi Buhar Kazanlı Ütü Maks. buhar çıktısı (g/dak.) g Sabit Buhar Miktarı g/dk Su haznesi kapasitesi Maksimum güç Isıtma süresi 2 Otomatik Kapama Evet Taban malzemesi Tionic Glide Yüksek basınçlı buhar Evet Dikey Ütüleme Evet Su seviyesi düşük göstergesi Evet Özel Nitelikler Enerji Tasarrufu, Akıllı Çip Teknolojisi, Güvenli Otomatik Kapanma, Güvenli Bekleme, Sessiz Buhar Teknolojisi, Değişken buhar ayarları, Tüm kumaşlarda güvenli: İpek gibi hassas kumaşlarda bile, Kablo saklama: Kablo saklama bölmesi, Hortum uzunluğu: 1,7 m, Hortum saklama: Hortum saklama bölmesi, Ultra hafif ve rahat, Çıkarılabilir su haznesi Entegre kireç çözücü sistem Evet Giriş Voltajı Ağırlık (Üreticiye Göre) Ütü: kg, Kazan + taban ağırlığı kg Ambalaj Boyutu xx34 cm Üretici Garantisi 2 Yıl Türk Philips Garantili Üretim Yeri Endonezya Ambalaj Genişliği 30 Ambalaj Yüksekliği 34 Ambalaj Derinliği 50 Çevre Ölçüsü cm Genişlik Yükseklik Derinlik Kablo Uzunluğu
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Garanti Süresi2 Yıl
  • Güç (Watt) - Watt
  • Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
  • TipBuhar Kazanlı
  • Otomatik KapanmaVar
  • Su Kapasitesi
  • RenkBeyaz

Philips GC W Buhar Kazanlı &#;t&#; Yorumları

Philips GC W Buhar Kazanlı &#;t&#;

(78 yorum)

78 Yorum

• (yorum sahibi &#;r&#;n&#; satın aldı) oldukca hafif kullanimi kolay bir urun

Olumlu yönleri: Günlük kullanım için oldukça kullanışlı Hafif ve kolay kullanıma sahip bir ürün Alanlar memnun kalacaktır

• Orta seviye

Olumsuz yönleri: Bu ütüyü kız kardeşimin önerisi ile almıştım fakat ben çok da memnun kalmadım. Altındaki su haznesi oldukça geniş. Hem fazla yer kaplıyor hem de ütüyü kullanımımı oldukça kısıtlıyor. Ben o su haznesi yüzünde rahat bir ütüleme yapamadım. Buhar gücü de fana sayılmaz ama kalın dokulu kumaşlarda pek etki etli gibi gelmedi.

• (yorum sahibi &#;r&#;n&#; satın aldı) &#;t&#; harika

Olumlu yönleri: kesinlikle tavsiye ederim harika ütülüyor ve çok hafif

• Harika &#;t&#;

Çok güzel bir ütü. Buhar gücü çok iyi ayrica turbo özelliği ile buhar gücü artirilabiliyor. Çok yeterli ve fiyatı uygundu. Ürünü öneriyorum

• S&#;rekli fiyat değişikliği

Olumlu yönleri: Ürün gayet güzel kargo firması hızlı Olumsuz yönleri: Satıcı gün içerisinde durmadan fiyat ile oynuyor. Bir bayıyorsunuz tl bir bakıyorsunuz tl bu kadar fark olurmu ben süper fiyat diye aldım. Kaç kez fiyat düşüp çıkıyor. Bence kurumsal firmaya hiç yakışmıyor.

• (&#;r&#;n&#; satın aldı)

Çok hafif ve çok kullanışlı bir ütü tavsiye ederim

• gitti gidiyor hakkinda

Olumsuz yönleri: ürüne bir lafım yok 9 taksid aldığım ürün kart hesabıma tek çekim olarak yansımış her hangi bir yardım yok herhangi ilgi yok bu açıkçası büyük bir sorun oldu peşin fiyatına aldığım bir ürünü karta faizli olarak böldürecegim bu konuda hakkımı helal etmiyorum

Mükemmel!

• MUHTEŞEM

amazzon prime, ürün teslimatını sipariş sonrası 12 saat içinde yaptı, paketleme ve hız takdiri hak ediyor.Ütü markası konusunda Tefal ve Philips arasında kalmış olup detaylı araştırmalar yapmıştık. Sonunda philips markasında karar kıldık. Ürün tek kelime ile MUHTEŞEMütü yapma hızınız artacak, 15 dakikada bir ütüye su doldurma sıkıntınız bitecek, ütüleriniz eskisinden daha güzel olacak, ütü yaparken kolunuz ağrımayacak zira ütü çok hafif ve aynı zamanda funduszeue.infoç olarak; imkanınız varsa kesinlikle kazanlı ütü alın ve kesinlikle Philips alın

İyi ki bu modeli seçmişim. Ütü yapmayı sevmediğimi sanıyordum. Meğerse doğru ütüyü bulamamışım. Buharı çok çok iyi. Kuş gibi de hafif. Tabanı kaygan .paketleme de iyiydi. Kargo süresi de. Satıcıya teşekkür ederim.

2 yıl önce aldıydım eşim çok memnun. Aynısından kızımda aldım

• (yorum sahibi &#;r&#;n&#; satın aldı) urun guzel

Olumlu yönleri: Basarili urun

• (yorum sahibi &#;r&#;n&#; satın aldı) Hızlı, etkili, kolay

Olumlu yönleri: Yeni kullanmaya başladım ama gerçekten etkili ve hızlı ütülüyor. Hafif olması bir avantaj, kolaycacık, hızlı ütüleme işimi bitirebiliyorum.

• k&#;t&#;

Olumsuz yönleri: Philips marka Ütü siparişinde bulunmuştum su sızdırıyor devamlı hiç kullanışlı değil doğru düzgün buhar vermiyor Ben hiç memnun kalmadım en sevdiğim gömleğimi en küçük derecede ütüleme rağmen yaktı ve çok pişmanım kullandığımı Keşke satın alma Saydım dediğim bir ütü oldu Bir daha kesinlikle sipariş etmeyeceğim

Başarılı ürün hep hafif olması hem kendi kendine kumaşa göre ayarını yapması çok kolay kırışıklık açması ütü zamanını kısaltması iyiki almışız çok memnunuz

Mevcut Phillips ütüm kırıldığı İçin aldım, yetkili servise danışarak bu modeli tercih ettim diğer modellerin fiyatı civarıydı, kesinlikle çok iyi, 2 saat içinde dağ gibi ütüyü bitirdim. Ütüyü çok kullanan kişiler kesinlikle pişman olmaz. Teslimatı da hızlı ve sorunsuzdu

Philips kalitesi, yağ gibi kayıyor gömlekler üzerinde

• m&#;kemmel

bu ürünün fiyatı süper diyerlerinden daha güçlü ve hızlı artı sesizz

• G&#;zel

Bu fiyata bu özelliklerde alınabilecek en iyi ütü, çeyizim için sipariş verdim.

• Fiyatı cok uygun

BU fiyat baska bir sitede yok. Kaçırmayın derim

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz

bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı

Philips GC W Buhar Kazanlı &#;t&#; kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Philips GC W Buhar Kazanlı &#;t&#; yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.

• Ürün TipiBuhar Kazanlı
  • TabanT-onicGlide
  • Güç W
  • Su Tankı Kapasitesi ml
  • Ağırlık kg
  • Otomatik KapamaVar
  • Kireç ÖnlemeVar
  • Damlama ÖnlemeBelirtilmemiş
  • Şok Buhar Değeri gr/dk
  • Sürekli BuharBelirtilmemiş
  • Dikey BuharVar
  • Şok BuharVar
  • Otomatik Kablo SarmaYok
  • Derin BuharYok
  • Taşıma KulpuVar
  • Akıllı Isı KontrolüYok
  • Kendi Kendini TemizlemeVar
  • Isınma Süresi2 dk
  • Maksimum Buhar Basıncı7 bar
  • Kordon Saklama BölmesiVar
  • Sürekli DoldurabilmeVar
  • Taşıma KilidiVar
  • Buhar KazanıVar
  • Ayrılabilir Su TankıVar

Lütfen yorumunuzun onaylanabilmesi için küfür, hakaret benzeri kelimeler kullanmayınız.

Yorumunuzu yazarken telefon numarası, ev/iş yeri adresi gibi bilgilerinizi paylaşmayınız.

funduszeue.info © tüm hakları saklıdır

kapat

Ürün Kodu: GC
Kargo : Ücretsiz'

Ürün özellikleri

* Güç W

* Sürekli Buhar Özelliği gr/dk

* ÜrünTipiBuhar kazanlı ütü

* TabanT-ionicGlide

* Su Dondurma Kapasitesi ml

* Buhar KazanıVar

Buhar Tanklı Ütüler kategorisinde bulunan Philips GC PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü ürününü en ucuz fiyat fırsatı ile siz değerli müşterilerimiz için Happy'de satışa sunmaktayız.

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla buluşturduğumuz kategorilerimizde ihtiyacınıza uygun tüm ürünler bulunmaktadır.

Almak istediğiniz ürünleri, kredi kartı ile ödeme, kapıda nakit ödeme, havale ile ödeme ve BKM Express ile ödeme seçenekleri arasından istediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.

Tüm siparişleriniz özenle paketlenerek, Türkiye'nin her şehrine kargo ile adresinize kadar teslimat sağlanmaktadır.

Philips GC PerfectCare Elite Silence Buhar Kazanlı Ütü Fiyatı

PHILIPS GC/60 Buhar Kazanlı Ütü

Ana SayfaElektronikElektrikli Ev & Mutfak AletleriÜtülerBuhar Kazanlı ÜtülerPHILIPS GC/60 Buhar Kazanlı Ütü

PHILIPS GC/60 Buhar Kazanlı Ütü - 1
PHILIPS GC/60 Buhar Kazanlı Ütü - 2
PHILIPS GC/60 Buhar Kazanlı Ütü - 3

PHILIPS GC/60 Buhar Kazanlı Ütü

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
FİTFİYATHOME

Bu ürün şu an satışa açık değildir. Diğer ürünleri incelemek için tıklayınız.

Kargo Bedava

Bu ürünün kargosundan ücret alınmayacak.

Kargomata Teslimat

Kargo beklemeyin paketlerinizi Kargomattan istediğiniz zaman alın.

Toptan Fiyat İste

Ürünü 10 adetten fazla alacaksanız bizimle iletişime geçin

• Ürün Açıklamaları
  • Ürün Yorumları (0)
  • Taksit Seçenekleri
  • PHILIPS GC/60 Buhar Kazanlı Ütü

• Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

• Taksit Seçenekleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası