lg g4 32 gb hepsiburada / LG G4 Stylus Akıllı Telefon Fiyatı ve Özellikleri - funduszeue.info

Lg G4 32 Gb Hepsiburada

lg g4 32 gb hepsiburada

funduszeue.info BİTMİŞTİR (3. sayfa)

• Teğmen
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    quote:

Orijinalden alıntı: fiatbrava

-Arkadaşım iyi g&#;zel şikayet ediyorsunuz funduszeue.info , funduszeue.info, ncom adlı e-ticaret sitelerini ancak yine de alışveriş yapıyorsunuz. &#;ok ilgin&#; değil mi?

Siz istiyorsunuz ki alayım cep telefonunu hoşuma gitmesin iade edeyim, sorun &#;ıkınca anında değişm yapılsın vs. vs. vs.

Evet şimdi bana kızıp k&#;f&#;rler etmeye başlayanlara sakin olmalarını tavsiye ederek şunu &#;neriyorum.

Ger&#;ekten m&#;şteri memnuniyeti , karşınızda muhatap vb. kolaylıklar istiyorsanız BİMEKS , VATAN BİLGİSAYAR , MEDİAMARKT , TEKNOSA , GOLD BİLGİSAYAR gibi mağazası olan yerler var buyrun oralardan alın. Amaaaaa aradaki fiyat farkınıda peşinen kabulleneceksin. Yok &#;yle yağma hem ucuz olsun hem kaliteli olsun hem servisi m&#;kemmel olsun .. Bakın aşağıya &#;rnek linkler koyuyorum . Aynı &#;r&#;n beğenmediniz internet sitelerinde ka&#; TL , diğer teknoloji mağazalarında ka&#; para bi bakın.

gittigidiyor. com --> = TL link -->funduszeue.info

funduszeue.info --> - = TL link -->funduszeue.info

VATAN MAĞAZA --> (Hi&#;bir kampanya yok) link >funduszeue.info
    Mediamarkt --> Link >funduszeue.info%C3%A7ek-deri-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefonhtml
    BİMEKS -- > TL (arada biparaiadesi olabiliyor) link -->funduszeue.info
    TEKNOSA --> TL link >funduszeue.info

G&#;rd&#;ğ&#;n&#;z gini nerdeyse TL fiyat farkı var. El insaf bu kadar fiyat farkı bi şekilde satış sonrası servis kalitesini ETKİLEYECEKKKKK

Yok &#;yle 3 kuruşa 5 k&#;fte.

hocam kıyaslamalarınız paralel ve distrib&#;tor olarak yapmışsınız. fiyat farkının da &#;oğu kısmı bundan kaynaklanıyor.

• Er
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 8
    Hepsiburada MAĞDURİYETTİR. 1 aydır sorunum &#;&#;z&#;lmedi. İnstagram sayfalarına yazıcam mağdur ettiniz beni diye. Doğan holding y&#;neticilerinide etiketllerim. İnşallah b&#;yle &#;&#;zerim.
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 27
    en g&#;venilir sitelerdendir &#;ok &#;ok memnunum gidip hepsiburada harici bi satıcıdan &#;r&#;n almadığınız s&#;rece iade konusunda hi&#; bir sıkıntı olmaz.
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    Amazon'da da aynı durum var, satıcının kim olduğu &#;nemli.

Benimde &#;ok veryansın ettiğim zamanlar oldu ama &#;st&#; &#;st&#;ne koyunca Hepsiburada ticaret siteleri i&#;erisinde T&#;rkiye'de her konuda bir numara.

İ&#;inden domates par&#;aları &#;ıkan blender mı dersin, kırık aletler mi dersin ama &#;&#;zd&#;ler mi &#;&#;zd&#;ler. Tabi ki sistem yavaş, binlerce iadeyi yola sokmak, &#;&#;zmek zaman alıyordur.
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    umarım iflas eder,
    aydın doğanın yurt dışına ka&#;tığı g&#;nleri g&#;r&#;r&#;m

tarihe not d&#;şelim burdan..
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 21
    markayı savunmak değil amacım lakin şimdiye kadar defalarca alışveriş yaptım iadelerimde oldu hi&#; sorun yaşamadım
  • Teğmen
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    kargoyu teslim alırkende paketini a&#;arkende iade yada değişim i&#;in geri g&#;nderirken kargoda teslim ederkende videoya &#;ekerim, hele telefon aldığımda wifi ye bağlamam simkartı takmam 1 g&#;n cihazı kurcalarım.

Ne kadar taş atsakta hb nn kendi sattığı &#;r&#;nlerde iyi k&#;t&#; sorunlar hallediliyor, artık adam akıllı rakibide kalmadı hızlıal kliksa can &#;ekişiyor. Esasında organize olup şu diğer satıcı muhabbetinden bolca dert yanabiliriz. Bu arada kendi sattığı matkabı aldıktan sonra g&#;n&#; hbye geri g&#;nderdim onlarda servise g&#;nderdi, ayıplı &#;r&#;n dedim iade hakkım olmasada ayıplı mallarda 30 g&#;n i&#;inde tamir falan olmadan 1 e 1 bir değişim hakkımız olduğunu duymuştum bilmiyorum doğrumudur, 25 g&#;nd&#;r bekliyorum bakalım ne olacak.
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: fastmustaine

en g&#;venilir sitelerdendir &#;ok &#;ok memnunum gidip hepsiburada harici bi satıcıdan &#;r&#;n almadığınız s&#;rece iade konusunda hi&#; bir sıkıntı olmaz.

Konu bu zaten
    Eger kendi sitende bi urunsatiyor ve o saticilardan yuzdelik aliyor isen o urunun arkasinda duracaksin
    Orada urun satan a veya b firmasinin kendi siteleri de var kim alir oradan? Neden hepsiburadan aliyoruz guvendigimizden. Peki o firmalardan niye yuzdelik aliyor? Etliye sutluye karismiyor isen sadece adini kullandırıyorsun demektir buda a&#;ık&#;a dolandırıcılık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    quote:

Orijinalden alıntı: fiatbrava

-Arkadaşım iyi g&#;zel şikayet ediyorsunuz funduszeue.info , funduszeue.info, ncom adlı e-ticaret sitelerini ancak yine de alışveriş yapıyorsunuz. &#;ok ilgin&#; değil mi?

Siz istiyorsunuz ki alayım cep telefonunu hoşuma gitmesin iade edeyim, sorun &#;ıkınca anında değişm yapılsın vs. vs. vs.

Evet şimdi bana kızıp k&#;f&#;rler etmeye başlayanlara sakin olmalarını tavsiye ederek şunu &#;neriyorum.

Ger&#;ekten m&#;şteri memnuniyeti , karşınızda muhatap vb. kolaylıklar istiyorsanız BİMEKS , VATAN BİLGİSAYAR , MEDİAMARKT , TEKNOSA , GOLD BİLGİSAYAR gibi mağazası olan yerler var buyrun oralardan alın. Amaaaaa aradaki fiyat farkınıda peşinen kabulleneceksin. Yok &#;yle yağma hem ucuz olsun hem kaliteli olsun hem servisi m&#;kemmel olsun .. Bakın aşağıya &#;rnek linkler koyuyorum . Aynı &#;r&#;n beğenmediniz internet sitelerinde ka&#; TL , diğer teknoloji mağazalarında ka&#; para bi bakın.

gittigidiyor. com --> = TL link -->funduszeue.info

funduszeue.info --> - = TL link -->funduszeue.info

VATAN MAĞAZA --> (Hi&#;bir kampanya yok) link >funduszeue.info
    Mediamarkt --> Link >funduszeue.info%C3%A7ek-deri-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefonhtml
    BİMEKS -- > TL (arada biparaiadesi olabiliyor) link -->funduszeue.info
    TEKNOSA --> TL link >funduszeue.info

G&#;rd&#;ğ&#;n&#;z gini nerdeyse TL fiyat farkı var. El insaf bu kadar fiyat farkı bi şekilde satış sonrası servis kalitesini ETKİLEYECEKKKKK

Yok &#;yle 3 kuruşa 5 k&#;fte.

Mediamarkt , teknosa , bimeks, vatanda işi yokuşa s&#;ren yalancı firmalardır

daha ge&#;en g&#;n philips 49PUK'&#; uydu alıcısı 4K yi destekliyor diye satmaya &#;alıştı bi m&#;şteriye

M&#;şteriyi ben uyardım , satış temsilcinin y&#;z&#;ne YALAN S&#;YL&#;YORSUN diyerek ,ST yi yerin dibine soktum .

• Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Arkadaşım,senin bu mantığınla herkes kendi siyasi g&#;r&#;ş&#;ne g&#;re ticari hayatımızı kurgularsak baştan kaybetmeyi kabullenmiş oluruz. Yanlış anlaşılmasın kesinlikle ne Aydın Doğan'cıyım ne de senim mantığındanım. yalnız yıllardan beridir alışveriş yaparım ALLAH a ş&#;k&#;r hi&#; bir sıkıntı yaşamadan &#;ok avantajlı bir şekilde teslim aldıfunduszeue.infoar tercihlerini istediği gibi yapabilirler. MM bimeks teknosa ve hatta Vatan dan &#;ok daha avantajlı ve garantili alışveriş yapabildiğimiz şirketi bu kadar (dikkatsizliğimizden kaynaklı olarak) karalamamızın bizler gibi DH forumdaşları olarak bizlere zarar vereceğini de unutmamamız gerektiğini d&#;ş&#;n&#;yorum. Ha bunu s&#;ylerken herkesinde bildiğini d&#;ş&#;nd&#;ğ&#;m net ten alışveriş yaparak daha hukuksal haklarımızın olduğunu ve koşulsuz iade hakkımızın olduğunuda hatırlarmak funduszeue.info &#;z&#;m yemek se sorun yok. Hep beraber tarihe not d&#;şelim MERT METE ALP Kardeşim

• Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: humanist67

Arkadaşım,senin bu mantığınla herkes kendi siyasi g&#;r&#;ş&#;ne g&#;re ticari hayatımızı kurgularsak baştan kaybetmeyi kabullenmiş oluruz. Yanlış anlaşılmasın kesinlikle ne Aydın Doğan'cıyım ne de senim mantığındanım. yalnız yıllardan beridir alışveriş yaparım ALLAH a ş&#;k&#;r hi&#; bir sıkıntı yaşamadan &#;ok avantajlı bir şekilde teslim aldıfunduszeue.infoar tercihlerini istediği gibi yapabilirler. MM bimeks teknosa ve hatta Vatan dan &#;ok daha avantajlı ve garantili alışveriş yapabildiğimiz şirketi bu kadar (dikkatsizliğimizden kaynaklı olarak) karalamamızın bizler gibi DH forumdaşları olarak bizlere zarar vereceğini de unutmamamız gerektiğini d&#;ş&#;n&#;yorum. Ha bunu s&#;ylerken herkesinde bildiğini d&#;ş&#;nd&#;ğ&#;m net ten alışveriş yaparak daha hukuksal haklarımızın olduğunu ve koşulsuz iade hakkımızın olduğunuda hatırlarmak funduszeue.info &#;z&#;m yemek se sorun yok. Hep beraber tarihe not d&#;şelim MERT METE ALP Kardeşim

bizden farklı ne s&#;yledin?
    bizde diyoruz bu dediklerine g&#;vendiğimizden aldik
    ama iş değişmiş
    oradaki bilinmedik firmalardan hepsiburadaya g&#;venerek alırsan yolda kalırsın diyoruz
    neden yorumları okumadan yorum yaparsınız?
    burda bir karalama yok bir tespit bir gercek var.
    konu başlığı okuyarak değil konuyu ve yorumaları okuyunca tekrar bir yorumunu bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 25 Şubat ; >

• internetten alırsan en azından 14 g&#;n iade imkanın oluyor ; yeter ki g&#;venli satış siteleri olsunAyrıca funduszeue.info HB değil şu anda yani g&#;venli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durrsun -- 25 Şubat ; >
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 35
    Bu gidişle Amazon gibi şirketlerin T&#;rkiye'de faaliyet g&#;stermesini bekleyeceğiz. (Gittigidiyorun amazonla bağlantısı vardı galiba).
    Dolar ucuzken işler iyiydi.
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 14
    burada belki 3 4 senedir e ticaret sitelerinden alışveriş yapanlar veya yılda toplasan 5 par&#;ayı ge&#;meyen &#;r&#;n alanların başına bir şey gelmemiş olabilir. Ama yaklaşık 10 k&#;s&#;r senedir, beyaz eşyadan, mobilya ya, cep telefonundan, tv ye kadar y&#;zlerce &#;r&#;n alan biri olarak problem yaşamadığım site yok. hatta bir kısmı iflas edip kapattı. Anlayacağınız hepsi aynı funduszeue.info laciverti. &#;zellikle en &#;ok problemi hepsiburada ile yaşadım. en bombası iptal ettikmedikleri &#;r&#;n&#;n 38 g&#;n sonra elime ulaşmasıydı. digerlerini buraya yazsam sayfalar alır. Şimdi n11 gibi farklı satıcılarda &#;r&#;nlerini burada satabiliyor fakat n11 de en azından para havuz hesabında bekliyor, sen onaylarsan karşı taraf parasını alıyor, &#;r&#;n&#; test etme şansın var. ama hepsiburada da bu olay olmadığı i&#;in &#;ok daha sakat durum. &#;r&#;n alırken dikkat edin, &#;zellikle pahalı bir &#;r&#;n alacaksanız aman dikkat!

• Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    Konuyu a&#;an arkadaşın mesajını okudum ama burada HB'nin su&#;u yok. Sonu&#;ta orada satıcının kim olduğu ifade ediliyor. Mesafeli Satış S&#;zleşmesi diye birşey var, okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca Sayılı Yasa gereğince 14 g&#;n i&#;erisinde hi&#;bir neden belirtmeksizin iade hakkınız var. Ancak sorunlu &#;ıktığını d&#;ş&#;n&#;yorsanız ve muhatap bulamıyorsanız o zaman T&#;ketici Hakem Heyeti veya T&#;ketici Mahkemesine vereceksiniz bu kadar basit. Sonrasında &#;cret iadesi isteyeceksiniz.

Yasa gereği malı aldığınız yere değilde yetkili servise g&#;ndermeniz gerekiyor.

Ben HB'den &#;ok alışveriş yaptım. Birka&#; &#;r&#;nde sorun &#;ıkmıştı, ben değişim falan istemeden kendileri aynı &#;r&#;nden &#;cretsiz g&#;nderdiler. Bunu yapan T&#;rkiye'de site yok şuan HB dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 2 Mart ; >
  • Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Akrabama &#;ve &#;ve bitiremediğim hepsiburada dan bir &#;r&#;n sipariş ettik ama &#;r&#;n&#; 3. Haftaya girdik h&#;la g&#;ndermiyorlar. 3 kere tedarik tarihi verildi hepsi ge&#;ti. &#;nerdiğim kişiye mah&#;up olduğuma mı yanayım yoksa onlarca kez aramama rağmen h&#;la g&#;nderilecek diye oyalandığıma mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hb. bitmedi ama bu yurti&#;i kargo davası beni bitirdi :)
    bu kargoyla g&#;nderdikleri i&#;in alım yapamıyorum
    alım yapsam resmen &#;ile &#;ekiyorum
    kargo g&#;nlerce gelmiyor ,evde ya bug&#;n gelirse korkusu ile hep birileri beklemek zorunda kalıyor
    şubeye gitsen dağıtımda diyorlar
    şikayet etsen tınmıyorlar
    &#;m&#;r t&#;rp&#;s&#; olacağına hi&#; bulaşmamak en iyisi :)
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

LG G4 Stylus

Ekran Tasarım Donanım Ana Kamera
Arka Kamera Lens Sayısı

2

Optik Görüntü Sabitleyici
Arka Kamera Çözünürlüğü

13 MP

Diyafram Açıklığı

f/

Kamera Özellikleri

Coğrafi Konum Etiketleme, Elle Odaklama, Gülümseme Yakalama, HDR, Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF), Otomatik Odaklama, Panorama, Seri Çekim (Burst) Modu, Sesli Komut, Zamanlayıcı

Flaş

LED

Video Kayıt Çözünürlüğü

p (Full HD)

Video Kayıt Özellikleri

Optik Görüntü Sabitleme (OIS)

Video Kayıt Seçenekleri

p@30fps

İkinci Arka Kamera
2. Arka Kamera Çözünürlüğü

8 MP

2. Arka Kamera Diyafram

f/

Ön Kamera Batarya Kablosuz Bağlantılar Özellikler Genel Bilgiler Diğer Bağlantılar Ağ Bağlantıları
3G
3G İndirme

Mbps

3G Karşıya Yükleme

Mbps

3G Teknolojisi

HSPA+

4G
5G
İşletim Sistemi Çoklu Ortam
Ses Çıkışı

mm

mm Jack Girişi
Radyo
Diğer Özellikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası