merkez efendi devlet hastanesi kbb / Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi - Tahlil Sonuçları - MHRS Randevu - Adres - Telefon - İletişim

Merkez Efendi Devlet Hastanesi Kbb

merkez efendi devlet hastanesi kbb

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ürolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Genel cerrah, Beyin ve sinir cerrahı, Nörolog, Göz doktoru, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Göğüs cerrahı, Çocuk kardiyoloğu , Göğüs hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Gastroenterolog, Biyokimya uzmanı, Mikrobiyolog, Psikiyatrist, Dermatolog daha fazla

25 görüş Manisa, Merkezefendi Mahallesi İzmir Caddesi No

Profilinizin kontrolünü alın

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ürolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Genel cerrah, Beyin ve sinir cerrahı, Nörolog, Göz doktoru, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Göğüs cerrahı, Çocuk kardiyoloğu , Göğüs hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Gastroenterolog, Biyokimya uzmanı, Mikrobiyolog, Psikiyatrist, Dermatolog daha fazla

25 görüş Manisa, Merkezefendi Mahallesi İzmir Caddesi No

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi kadrosunda 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Manisa ilinde Merkezefendi mahallesi İzmir seafoodplus.info adresinde bulunmaktadır. Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (25)

A

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Volkan Zincircioğlu • Omurga Cerrahisi

27 mart tarihinde ameliyatımı yaptı. Bel kayması ve kanal daralması şikayetiyle başvurmuştuk. 1 yıldır bitmeyen ağrılarım bir günde sona erdi. Doktor bey Ameliyat sonrası ve ameliyat sürecinde İlgi alakasıyla, güler yüzüyle ve tecrübesiyle tüm hastalarına destek oluyor. Bana göre Manisanın en iyi beyin cerrahı volkan bey. Çok memnun kaldım iyi ki doktoruma güvenip ameliyatımı bir an önce olmuşum.

T

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Volkan Zincircioğlu • Omurga Cerrahisi

27 Mart tarihinde Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümünde Doktor Volkan Zincircioğlunda kanal daralması ameliyatımı oldum. Tam 10 yıldır ameliyat olmak istememe rağmen parkinson hastalığım nedeni ile çeşitli illerde çeşitli şekillerde ameliyatımda uyanmada sıkıntı olur gibi söylendiğinden cesaretim kırılıyordu ve ameliyat olma kararını veremedim. Volkan Bey ile görüştüğümde parkinson hastalarını da ameliyat ettiğini söyledi ve hemen karar vermemde etkili oldu ,ameliyat oldum. Gösterdiği güleryüzle samimiyeti içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Volkan Zincircioğlu • Diğer

yıllardır boyun fitigini çekiyordum ameliyattan korkuyordum volkan beyi tanıdım ameliyat oldum şuancok rahatım iyiki tanımışım doktorumuzu herkese tavsiye ederim ağrılarından kurtuldum coksükür doktorumuz çok nazik ve ilgili tesekkurler

Y

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Özgür Yılmaz • Diğer

Kontrastlı MR ve endoskopi sonucuma göre alkalen reflü kaynaklı midemde gastrit ve ülser varken ursodeoksikolik asit etken maddeli ilacımı bir gerekçe belirtmeden yazmadı. Memnun kalmadım. Bir daha gitmeyeceğim.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

A

Doğrulanmış

Tansiyon tanısı -tedavisi için gittim gerçekten çok ilgili alakalı ve kişilik olarak çok iyi bir seafoodplus.infoe tavsiye ederim

E

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Tayfun Erözkan • Diğer

Selamlar Dr tayfun beye üç hafta önce safra kesesi ameliyatı oldum , iki üç yıldır ağrı çekiyordum, korktuğum için sürekli öteliyordum. İnsanlardan ameliyattan sonra da farklı sıkıntılar devam ettiğini duyunca daha da korkuyordum Tayfun beyin pozitif enerjisi ile hemen ameliyata tmm dedik, safra çok büyümüştü, iltihaplıydı ve üç tane 1 cm lik taş vardı, zor bir ameliyat olmasına rağmen sadece iki gün yattım. Şu an hiç bir şikayetim yok, herşeyi yiyorum. Nenem saçınızı kesen kuaförün enerjisi ile saçınız küser de güzelleşir de derdi, ben buna çok inanıyorum tayfun bey usta cerrahi yeteneği yanında pzitif enerjisi ile çok çok başarılı bir ameliyat geçirdim çok çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık, çok mutluyum herkese öneririm.

N

Doğrulanmış

4 yıldır boyun fıtığım var bir kaç doktora gittim ameliyat dediler ama çok korkuyordum fizikle bu zmn kadar geldim ama artık oda fayda etmemeye başladı arkadasimin önerisi üzerine volkan beyle tanıştık oda ameliyat dedi fıtıklarım 2 tane olup baya büyüktü benimle o kadar nayif bir sekilde ameliyat sürecini anlattiki korkumu yendim ve pazartesi günü ameliyata girdim daha ilk gün olmasına rağmen geceyi o kadar rahat ağrısız geçirdim ki Volkan bey her an yanimizdaydi kendisinin bir doktor olarak hastalarina karşı o kadar anlayışlı güler yüzlü ki kendisine çok tşk ediyorum

F

Doğrulanmış

20 yaşındayım ve bel fıtığı ameliyatı oldum 20 - 25 dakika sürdü doktorumuz gerçekten çok başarılı çok yakından ilgileniyor

E

Doğrulanmış

Kaç yıldır hastane secimlerimde hep özel tercih etmistim . Hep bir onyargim vardı. Ta ki Özgür Bey i görene kadar alanındaki hakimiyeti bir yana naifligi insancil yaklaşımları hastasıyla olan ilgisi koyduğu teshisleri ile gerçekten mükemmel bir doktor. Annemin çok siddetli mide kasılmaları ve sırt ağrılari vardı . Nokta atışı yapti ve teşhisi dediği gibi çıktı. Gerçekten çok değerli ve mütevazi bir insan. Meslek hayatınız boyunca başarılar ve güzel günler sizinle olsun.

A

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Tayfun Erözkan • Diğer

Hocamız muhteşem bir insandır arkadaş vasıtasıyla gidip muayanemi oldum.
    pilonidal sinüs rahatsızlığım vardı operasyonum başarılı geçti elleri dert görmesin doktorumun yılından bu yana çok şükür hiç bir sorun yaşamadım Sağlıklı Huzurla Saygılarımı Sunuyorum Sayın Hocam Ali Sebzeci

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

seafoodplus.info,/seafoodplus.info

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres MERKEZEFENDİ MAHALLESİ MİMAR SİNAN BULVARI NO: /A YUNUSEMRE / MANİSA
Telefon

20 08 

0 () 45 87

Fax0 () 60 26
E-Mail[email protected]

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi &#;
Salı &#;
Çarşamba &#;
Perşembe &#;
Cuma &#;
Cumartesi&#;
Pazar&#;

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Nerede

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Randevu Alma

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Randevu Al

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları İçin Tıkla

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis Polikliniği

-Akılcı İlaç Polikliniği

-Anestezi Polikliniği

-Beyin Cerrahisi Polikliniği

-Cildiye Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Dâhiliye Polikliniği

-Diyetisyen Polikliniği

-Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği

-Fizik Tedavi Polikliniği

-Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Polikliniği

-Genel Cerrahi Polikliniği

-Göğüs Hastalıkları Polikliniği

-Göz Polikliniği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

-Kardiyoloji Polikliniği

-KBB Polikliniği

-Nefroloji Polikliniği

-Nöroloji Polikliniği

-Obezite Polikliniği

-Ortopedi Polikliniği

-Plastik Cerrahi Polikliniği

-Psikiyatri Polikliniği

-Psikolog Polikliniği

-Spor Hekimi Polikliniği

-Üroloji Polikliniği

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Doktorlar Listesi İçin Tıkla

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir