çok acayip komik sözler / Acayip Sözler, Acayip Mesajlar | Popüler Sözler

Çok Acayip Komik Sözler

çok acayip komik sözler

Kahkaha ile İlgili En Komik Sözler

Kahkaha Sözleri

Yanında huzur bulduğunuz, rahat davrandığınız, kahkaha attığınız, muhabbetine doyamadığınız, bol kahve tükettiğiniz insanlar servetinizdir.

Hüznünü belli etmemek için kahkaha atmak, eşit midir hıçkırarak ağlamaya?

"Duygular acılarla bilenir, kahkahalarla final yapar."
- Ertürk Akşun

Deli kadınlar iyidir. Çünkü ne kahkahaları tutsak ne gözyaşları ne arzuları mahpus ne de öfkeleri prangalıdır.

Kahkaha Sözleri

"Her an gülümse, boş ver ne düşündüğünü bilmesinler. Ve her şeye rağmen patlat bir kahkaha, bırak neden güldüğünü merak etsinler."
- Gabriel Garcia Marquez

"Kahkahasız geçen bir gün, harcanmış bir gündür."
- Charlie Chaplin

Ben daha seninle yağmur yağarken sahilde yürüyecek, aynı gökyüzü altında delice koşturup kahkahalarla yan yana ıslanacaktım.

Kahkaha Sözleri

Kendisini paramparça yapan adamın yanında, kahkahalar atacak şekilde çok güçlü bir kadındı o.

"Kazan ama böbürlenme. Sev, sevil, öfkelen, nefret et, özür dile, vazgeç, gururlan, Geri dön, ağla, kork! Bol bol gülümse, kahkaha at. Hepsi senin, zamanı kaybetme, tadını çıkar."
- Hayko Cepkin

Siz kahkahalarla uçurtmanızı uçururken, sert rüzgarları içimde bir tek ben hissederdim.

"Kahkaha ile doyuyor, alkışla yaşıyorum. Tavsiye Ederim."
- Nejat Uygur

Kahkaha Sözleri

Kadının ne bakımlısı ne bakımsızı, deli olanı güzeldir. Deli kadınlar yemekten sonra çay içer gibi ağladığı dertlerinin üstüne bir de kahkaha atar mis gibi.

"Kahkaha aramakla ömrünü geçireceğine, gülümsemeyi dene."
- Kahraman Tazeoğlu

Kahkaha ile İlgili Şarkı Sözleri

Çok kahkaha atan kadınlar, aynı zamanda en çok ağlayan kadınlardır.

O sokakta, 43 anı, fotoğraf, milyonlarca kez kahkaha ve milyonlarca kez gözyaşı biriktirmişliğim var benim.

Kahkaha Sözleri

Tanrı kimseye acısız günler, kedersiz kahkahalar, yağmursuz güneş sözü vermedi. O size günü atlatmanız için güç, yolunuza ışık verdi.

Her şey o kadar saçma ki, bir kenara çekilip avazım çıktığı kadar kahkaha atasım var.

Hakim bile sordu bu gülüşünü neye borçlusun diye. Bir kahkaha daha patlattım. Kahpe hayata, diye.

Kahkaha Sözleri

Çünkü o ağrı bir zamanlar en büyük kahkahandı senin. Ve sen hiçbir zaman sonu gözyaşı ile biten bir kahkaha atmak istemedin.

"En zor günümde tek başıma kahkaha atmaya başladığımdan beri kimsenin varlığına ihtiyaç duymuyorum."
- Charles Bukowski

Ulan hayat zormuş be diyip yenilgilere kahkaha attıkça öğreniyoruz gülümsemeyi.

Kahkaha Sözleri

Kahkaha atmak denilen şey, bağıra bağıra gülmekten başka bir şey değil. Hiç samimi bulmuyorum kahkaha atanları.

Neymiş efendim, yüzüm niye hiç gülmezmiş, neden asık suratlıymışım? Hayırdır hayat bize tebessüm etti de biz mi kahkaha atmadık?

Gülmek küfür etmekse eğer; kahkaha atmak istediğim insanlar var.

Hayat çok acayip. Kahkaha atmak en güzel ilaç diyorlar ama nedensiz kahkaha atarsan ilaç veriyorlar.

Kahkaha Sözleri

Tek bir cümle, dakikalar süren kahkahalar. Hayat bu kadar, hayat kalbimizden dudaklarımıza dökülen bir tebessüm kadar.

"Ağlayanı güldürebilmek, ağlayanla ağlamaktan daha değerliymiş, gözyaşımı kahkahaya çevirdiğinde anladım."
- Can Yücel

"Acıya kahkaha atabilmek bir sanatsa eğer, ben çok pahalı bir tabloyum."
- Charles Bukowski

Siz gülmekten ağlayan mutlu insanlarınız, ben ağlamanın ortasında kahkaha atan deli.

Kahkaha Sözleri

Boş ver! Şimdi gözyaşlarımı silmeyi gücün yeterse kahkahaya boğ beni bırak yanaklarımı dudaklarımı. Gücün var ise yüreğimden öp beni.

Sade bir tebessüm, süslü bir kahkahadan daha değerlidir.

Her gülen yüzü sanma bahtiyar, her kahkahanın ardında binlerce gözyaşı var.

Ne kalbimin hüzünlerini insanların mutluluklarına değişirim; ne de gamın azalarımdan akıttığı gözyaşlarının, kahkahaya dönüşmesine razı olurum.

Kahkaha Sözleri

Güldüğüme bakmayın kalbim kırık attığım kahkahalar aslında bir hıçkırık.

Ağladıktan sonra kahkaha atmaya başladığım gün, defterleri yakmaya kalkışıp küllerini içine koyup sakladığım gün anladım, ben deliydim, ben deliydim!

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilir misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

"İnsanoğlunun tek bir etkili silahı vardır: Kahkaha."
- Mark Twain

Kahkaha Sözleri

"Hepimiz kahkahalarımızı gözyaşlarımızla ödüyoruz."
- Peyami Safa

Acayip Sözler

Sayfa İçeriği:Acayip Mesajlar Kısa, Acayip Sözler Kısa, Acayip Kapak Sözler, Acayip Aşk Sözleri, Acayip Komik Sözler, Acayip Aşk Mesajları, Acayip Komik Mesajlar

Her konuda damar sözler hazır ettiğimiz en güzel güzel sözler sitesinde sizler için şimdi de acayip sözler hazır ettik. Bu sayfada yer alan acayip sözleri ve acayip mesajları kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın.

ACAYİP GÜZEL SÖZLER

Manşet: Dur hemen gitme! Daha ömrümü yiyecektin.

Seni soğuk bulanlar ısıtamayanlardı.

Başarı bir yolculuktur yol değil. Ben Sweetland

Acayip şeyler acayip düşüncelerden doğar.

Hayattan bıkmış insan. Sudan bıkmış balığa benzer.

Ederinden fazla değer soytarıyı kral eder.

Ben onunla içimden konuşuyordum. Cahit Zarifoğlu

Herkes tarihini geçtiği yola ayaklarıyla yazar.

Okyanusta ölmez de insan gider bir kaşık sevda da boğulur.

Sadece gülüşümü yakala öfkem sana ağır gelir.

Hazır telefon yine deli gibi ısınmışken gömlekleri ütüleyeyim.

Deha insanın kendi ateşini yakmasıdır. J. Foster

Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. Malcomb S. Forbes

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

Zenginlik dedikleri ne ki? Kokunu satın alamayacak kadar fakirim.

Çok sevilmeye değil hep sevilmeye ihtiyacım var.

Milyonlarca ses tonu vardır ama sadece birini duyduğunda aptallaşırsın.

Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir bunun için sevgiliye yar denilir.

Şampiyon olmak demek şampiyon gibi düşünmek demektir. Dennis Waitley

Bir söze bakarım söz mü diye birde söyleyene bakarım insan mı diye.

Sorun ne kadar derine düşmen değil düştükten sonra nereye zıplayacağındır.

Osmanlıda kimseye borç takamıyordun mesela sikke sikke ödüyodun.

Doğru yolda giden kaplumbağa eğri yolda giden yarış atını geçer. J. J. Rousseau

Başarı sıkı çalışmayla üstesinden gelinmiş başarısızlıktır. Jimmy Lyons

Her kahve aynı tadı taşımaz. Nerede içiyorsan kiminle içiyorsan ona göre değişir.

Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız vardığınız yerin önemi yoktur. P. Drucker

Kötülüklerin büsbütün egemen olduğu namussuz bir çağ bu biliyorsun. Cemal Süreya

Hayatınızı cesurca kabullenin başarıya dönüştüğünü göreceksiniz. Emerson

Emlakçı bir ev gösterdi apartman kapısına hızlıca çıkarsan vurgun yiyorsun bir altı mağma.

Bunca boş konuşan insanın arasında dilsiz olmak engel değil devrimdir. Özdemir Asaf

Boğazıma takıldı sevdan. 3 kere sırtıma vur helal de alışık değilim harama ondan olacak herhalde.

Siz benim tellerime hangi notadan vuruyorsanız ben o makamdan çalıp söylerim… Sıkıntı yok.

Hiç önemsemiyormuş gibi gözüküp deliler gibi önemsiyordum. Bu da benim ikilemimdi. Murathan mungan

Ağzınla kuş da tutsan karşındaki öküz olduğu sürece sevgini ancak iki kişi görebilir. Sen ve Kuş

Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız! Karakterim kim olduğumla ilgilidir tavrım sizin kim olduğunuzla.

Uçurtmalar rüzgar kuvvetiyle değil bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler. William Churchill

Hırs bir teknenin yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır. Voltaire

Herhangi bir aptal bile bir krizi karşılayabilir şu günden güne yaşamak seni tüketir. Anton Chekhov

Şu anda çekilmez bir haldeyim. Yorgunum uykusuz hüzünlüyüm. Sanki funduszeue.info bir şey beni engelliyor ve özgürleşemiyorum. Kafka / Günlükler

Başarı bilinçli olanları bulur. Başarısızlık ise umursamadan ve bilinçsizce yaşayanların peşinden ayrılmaz. Napoleon Hill

Başarı başarısızlıkların olmaması değil yüksek amaçlarınızın olmasıdır her savaşı kazanmak değil sonunda kazanmaktır. Edvin C. Bliss

İnsanlar acayip: Ufacık şeylere kızıp duruyorlar ama hayatlarını harcamak gibi büyük meseleleri fark etmiyorlar bile. Charles Bukowski

Japonya’nın da derdi bitmiyo amk yanardağı bunlarda depremi bunlarda tsunamisi bunlarda. Küçükken hep beraber ekmeğe mi işediniz ne yaptınız.

Harikulade şeyler ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. Bruce Barton

Ben yürümeye başlayınca denizlerin üstünde karada koşanlar durup bana baktılar. Ben de gittim sığınacağım adaları birer birer batırdım. Özdemir Asaf

Doğru zihinsel bileşimi yakalamış bir insanı hiç kimse durduramaz yanlış zihinsel bileşime sahip bir insana hiç kimse yardım edemez. W. W. Ziege

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası