oto taban halısı tamiri / Focus I - Taban Halısı Sökme & Tamir - Focus - Oto Club Türkiye

Oto Taban Halısı Tamiri

oto taban halısı tamiri

Nakkaş Oto Döşeme

Evren 1 San. Sit. 3B Blok No Esenyurt/İstanbul

Nakkaş Oto Döşeme

Deri Döşeme-Tavan Kaplama-Taban Muşambası-Koltuk Tamiri-Her Nevi Döşeme İşlemleri

Bize Ulaşın

Nakkaş Oto Döşeme

Deri Döşeme-Tavan Kaplama-Taban Muşambası-Koltuk Tamiri-Her Nevi Döşeme İşlemleri

Bize Ulaşın

Nakkaş Oto Döşeme

Bize Ulaşın

Nakkaş Oto Döşeme

Bize Ulaşın
  • GÜVEN

Yaptığımız her işlem için açık ve şeffaf olmayı taahhüt ediyoruz.

• KALİTE

Marka araçlarınızı yüksek kalite parçalarla servis ve onarım hizmeti alırsınız.

• FİYAT

Tedarikçilerinden en uygun olan fiyatlarla parçalarını satın alır

İç döşeme onarım hizmeti, oto iç döşeme malzemelerinden plastik, deri, vinleks, kumaş, halı, kaplı aksamları üzerinde sigara yanığı, çizik, yırtık, kopuk (plastik aksam) vs. gibi hasarların, hasarlı parça değiştirilmeden, çoğu zaman tamir sonrası fark edilmeyecek şekilde gerçekleştirilen mini onarım tekniğidir.

Etiketler: nakkaş oto döşeme, oto döşeme, deri döşeme, dereksiyon kaplama, koltuk tamiri,  nakkaş oto

Araç Taban ( Döşeme ) Kaplaması - Resimli-

• Yarbay
    quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

G&#;zel olmuş g&#;le g&#;le kullanın bir şey sormak istiyorum arka koltuğun altında battaniye gibi olan kaplamadan yokmu..

İstediğin her turlu kaplama var. Hatta ben mekanı gezerken dimarsunun rulo haline bitirilmiş &#;elik tabanlı kaplama malzemesi gene var. İstediğin her malzeme ile kaplatabilirsin, bug&#;n &#;ok m&#;şteri g&#;rd&#;m &#;&#;nk&#;. Sadece otomobil değil m&#;şteriler, tırlar, dolmuşlar, pikaplar..
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

G&#;zel olmuş g&#;le g&#;le kullanın bir şey sormak istiyorum arka koltuğun altında battaniye gibi olan kaplamadan yokmu..

İstediğin her turlu kaplama var. Hatta ben mekanı gezerken dimarsunun rulo haline bitirilmiş &#;elik tabanlı kaplama malzemesi gene var. İstediğin her malzeme ile kaplatabilirsin, bug&#;n &#;ok m&#;şteri g&#;rd&#;m &#;&#;nk&#;. Sadece otomobil değil m&#;şteriler, tırlar, dolmuşlar, pikaplar..

Yok hocam beni yanlış anladınız aracın orjinalinde arka koltuğun altına dediğim kaplamadan koymamışlar mı demek istedim

• Konu Sahibi
    &#;yle bi malzeme yoktu. Koltuğu kaldırınca direk kaporta (: dosemeciye zemin halisinin kalitesimi beğenmediğimi s&#;yleyince tam da sizin dediğimiz yer yapılırken g&#;stererek dedi ki : passatin dosemelerini begeniyorum, buralardaki malzemesi daha kaliteli dedi. Taban halısı kalitesi &#;zerine konuşurken boyle bi yorum yapti. Bence de hakli. Amacım tartisma &#;ıkarmak değil, i&#; d&#;şemede VW bir adim &#;nde bence de
  • Yarbay
    Anladım hocam bug&#;n bende aracımı temizledim grande punto ama koltuk altını dediğim malzeme ile g&#;zelce kapamışlar diğer aracım fd6 civic i&#;in hi&#; bakmadım kaplama var mi yok mu diye :) normalde 10 liralık birsey ama k&#;r uğruna kaliteden &#;alıyorlar.
  • Konu Sahibi
    quote:

Anladım hocam bug&#;n bende aracımı temizledim grande punto ama koltuk altını dediğim malzeme ile g&#;zelce kapamışlar diğer aracım fd6 civic i&#;in hi&#; bakmadım kaplama var mi yok mu diye :) normalde 10 liralık birsey ama k&#;r uğruna kaliteden &#;alıyorlar.

Valla isin asli oranın &#;ylece kabak olması benim de garibime gitti. Hatta kaplatsam mi ded i&#;imden, sonra teoride ve pratikte hic bi fayda sağlamayacağını d&#;ş&#;nd&#;m. Bu d&#;şeme işi ses yalitimi a&#;ısından bana ilham verdi. Biraz araştırıp eğer faydası olursa tabanı ve &#;amurluk i&#;i davlumbazlarin orayı yalitimlatacagim
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

5 sene &#;nce daha k&#;t&#; malzemeye aynı fiyatı vermiştim. hem bu kadar g&#;zel olmamıştı.

• Yarbay

quote:

Valla isin asli oranın &#;ylece kabak olması benim de garibime gitti. Hatta kaplatsam mi ded i&#;imden, sonra teoride ve pratikte hic bi fayda sağlamayacağını d&#;ş&#;nd&#;m. Bu d&#;şeme işi ses yalitimi a&#;ısından bana ilham verdi. Biraz araştırıp eğer faydası olursa tabanı ve &#;amurluk i&#;i davlumbazlarin orayı yalitimlatacagim

Hocam arkadaşın başına gelen olayı anlatayım size bir &#;nceki kasa i30 aracı vardı koltuğun arasından oğlu bozuk para d&#;ş&#;rm&#;ş oda direk olacak kaporta &#;st&#;ne gelmiş ve kasiste olsun parke yolda olsun hep ses yapıyordu aradık aradık bulamadık sorunu servise gitti en sonunda 1 g&#;n serviste kaldı sesin kaynağını buldular aracı ikinci el almıştı servis burayla oynamışlar kaplama olması lazım demişler hatta &#;cret karşılığı yaptırmıştı..

Hatta bende d&#;n temizlerken 6 adet madeni para buldum direk kaporta &#;zerine gelse ses yapardı diye d&#;ş&#;n&#;yorum :)

Ses yalıtımı konusunda ben eski aracım vectra b nin i&#; davlumbaz i&#;ine yaptırmıştim faydasını &#;&#;zemedim &#;&#;nk&#; km yapmadan araba satıldı :) ama aracınız dizel ise yaptırın derim..

• Yarbay

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

quote:

quote:

Hocam arkadaşın başına gelen olayı anlatayım size bir &#;nceki kasa i30 aracı vardı koltuğun arasından oğlu bozuk para d&#;ş&#;rm&#;ş oda direk olacak kaporta &#;st&#;ne gelmiş ve kasiste olsun parke yolda olsun hep ses yapıyordu aradık aradık bulamadık sorunu servise gitti en sonunda 1 g&#;n serviste kaldı sesin kaynağını buldular aracı ikinci el almıştı servis burayla oynamışlar kaplama olması lazım demişler hatta &#;cret karşılığı yaptırmıştı..

Hatta bende d&#;n temizlerken 6 adet madeni para buldum direk kaporta &#;zerine gelse ses yapardı diye d&#;ş&#;n&#;yorum :)

Ses yalıtımı konusunda ben eski aracım vectra b nin i&#; davlumbaz i&#;ine yaptırmıştim faydasını &#;&#;zemedim &#;&#;nk&#; km yapmadan araba satıldı :) ama aracınız dizel ise yaptırın derim..

Alıntıları Göster
    Yer d&#;şemesi g&#;zel olmuşta.

Ne yalan s&#;yleyeyim koltuk kılıfı bence hoş olmamış.

Siz de titizliğinizden yaptırdınız biliyorum.&#;&#;nk&#; megane'ın nasıl o bej-beyazdan,kirli bir beyaza d&#;n&#;şebileceğini bende

g&#;funduszeue.info kılıflar olmamış.

Bir de yan hava yastıkları i&#;in kılıfta yer var mı?

• Emekli Yönetici

Orijinalden alıntı: Automobilista

Yer d&#;şemesi g&#;zel olmuşta.

Ne yalan s&#;yleyeyim koltuk kılıfı bence hoş olmamış.

Siz de titizliğinizden yaptırdınız biliyorum.&#;&#;nk&#; megane'ın nasıl o bej-beyazdan,kirli bir beyaza d&#;n&#;şebileceğini bende

g&#;funduszeue.info kılıflar olmamış.

Bir de yan hava yastıkları i&#;in kılıfta yer var mı?

Alıntıları Göster
    S&#;per olmuş
  • Yarbay
    Koltukları Battal boy poşetle kaplasaydınız da olurmuş.

Şaka Maka o kadar masraf yap. Aracı orijinal olarak kullanma. Satarken adam s&#;ks&#;n mis gibi kullansın. Ne anladım aldığım arabadan
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Asla arabama kaplama yaptırmam orijinal kılıfına ben oturmuyosam niye alayım arabayı.
    Ben hi&#; kullanmayayım sattığım adam tadını cikarsin.
    Araba &#;amur olmuş filan takmam kafama tatile gittiğimde her yeri &#;amur ve kum doluyor.
    &#;şenmeden temizliyorum kirlendik&#;e silmek gerek bence kaplama sa&#;ma geldi bana.
  • Binbaşı
  • G&#;le g&#;le kullan hocam hoş olmuş. Şaft t&#;neline ayak koyanlara ben de sinir olurdum benim ara&#; o masrafa değecek bir şey olmadığından &#;areyi paspasları değiştirirken şaft t&#;nelini &#;rten par&#;aya sahip bir paspas takımı almakta buldum.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: LENCER

G&#;le g&#;le kullanıfunduszeue.infoız s&#;r&#;c&#; ve yolcu koltuklarının hava yastıkları kapalı sanırım.

Alıntıları Göster
    Kimi usta vardır illallah ettirir kimi vardır dua funduszeue.info ikincisine denk gelmişsiniz resimde g&#;z&#;ken kendi arabasını yapar gibi yapmış maşallah diyelim nazar değmesin

• quote:

&#;yle bi malzeme yoktu. Koltuğu kaldırınca direk kaporta (: dosemeciye zemin halisinin kalitesimi beğenmediğimi s&#;yleyince tam da sizin dediğimiz yer yapılırken g&#;stererek dedi ki : passatin dosemelerini begeniyorum, buralardaki malzemesi daha kaliteli dedi. Taban halısı kalitesi &#;zerine konuşurken boyle bi yorum yapti. Bence de hakli. Amacım tartisma &#;ıkarmak değil, i&#; d&#;şemede VW bir adim &#;nde bence de

Arka koltuk altı &#;ıplak metal b&#;lgeyi bit&#;self malzeme ile kaplayabilirsiniz. Fark edilir yarar sağlar.

Bağajı da TL ye sanayiden alacağınız "ziftli ke&#;e" ile kaplayabilirsiniz. Ben yapmıştım, faydası olduğunu d&#;ş&#;n&#;yorum.
    En azından 20TL lik fayda sağlasa parasının hakkını verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 28 Aralık ; >

• Binbaşı

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Arka koltuk altı &#;ıplak metal b&#;lgeyi bit&#;self malzeme ile kaplayabilirsiniz. Fark edilir yarar sağlar.

Bağajı da TL ye sanayiden alacağınız "ziftli ke&#;e" ile kaplayabilirsiniz. Ben yapmıştım, faydası olduğunu d&#;ş&#;n&#;yorum.
    En azından 20TL lik fayda sağlasa parasının hakkını verir.

Alıntıları Göster
    kılıf g&#;zel olmuş.Ancak taban kaplama bana uygun funduszeue.info direksiyonu maun kaplama yapmak iki tabanı kaplatmak hi&#; huyum değfunduszeue.info kaplatan bir ka&#; tanıdık koku ve pas sorunuyla karşılaştı ama tabi sizde de olacak diye bir şey yok.G&#;le g&#;le kullanın.

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası