oguzhan ozkaya koleji / Oğuzhan Özkaya Koleji Fiyatları | Okullar Hakkında Tüm Bilgiler Açıklamalar ve Yorumlar

Oguzhan Ozkaya Koleji

oguzhan ozkaya koleji

Oğuzhan Özkaya Anadolu Lisesi

İzmir

İngilizceYabancı Dil

Kuruluş Yılı

OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

Oğuzhan Özkaya Anadolu Lisesi fiyatları, fiyat listesi, kardeş / öğretmen indirimi, bursluluk sınavı, lise taban puan, kontentan, erken kayıt indirimleri hakkında bilgi almak, okulun adres, telefon ve iletişim bilgilerine ulaşmak veya okuldan ücretsiz randevu almak için lütfen bilgi formunu doldurun.

Okul hakkındaki yorumları okumak için aşağıdaki Yorumlar kısmına gözatabilirsiniz.

Oğuzhan Özkaya Anadolu Lisesi Fiyatları

Kayıt Fiyatı ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Yemek ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Ort. Sınıf Mevcudu 24

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası

Açık Voleybol Sahası

Akıllı Sınıf

Akıllı Tahta

Bilgisayar Laboratuvarı

Kapalı Spor Salonu

Kütüphane

Müzik Atölyesi

Yemekhane

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol

Futbol

Görsel Sanatlar

İngilizce

Müzik

Satranç

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

BURS KOŞULLARI

Oğuzhan Özkaya Anadolu Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

ADRESİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TELEFONWEB

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

KAYIT ÜCRETİ NE KADAR?

Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için

OKUL SİZİ ARASIN

Oğuzhan &#;zkaya G&#;zelbah&#;e Anadolu Lisesi

KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
seafoodplus.info sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv seafoodplus.info Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve seafoodplus.info aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,

Ä°zin Veriyorum.

Hemen Fiyat Ä°ste

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir