indigo makarna / Ama Şu Var - Indigo | Shazam

Indigo Makarna

indigo makarna

Selam! Ben Indomie, hani şu 3 dakikada hazır olan noodle. Bu hızlı ve bir o kadar lezzetli macerada bana eşlik etmeye ne dersin? Senin için hazırladığım eğlenceli içerikleri görmek için sabırsızlandığını biliyorum, Indomie ile sohbetimiz de, eğlencemiz de, kahkahamız da bitmez. Zaten Indomie severler bunu çok iyi bilir, Hadi sen de kap bi Indomie ve dünyamı birlikte

keşfedelim…

Birbirinden heyecanlı kampanya ve yarışmalara katılarak, bol bol hediye kazanabileceksin. Indomie Dünyasının kapıları senin için açıldı. Benim hakkımda merak ettiğin her şeyi burada bulabilirsin. Hazırsan istediğin sayfadan gezinmeye başlayabiliriz.

Keşfet

Merhaba, Ben Noodle

Buraya kadar geldiysen, sen de beni yakından tanımak istiyorsundur. Indomie Hazır Noodle olmak hiç kolay değildir. En kaliteli buğdayları özenle seçilir ve pek çok testten geçtikten sonra yolculuğa başlanır. Bu yolcuğun tüm adımlarını senin için tek tek gösterdik. İstersen bir göz atabilirisin. Beni İstediğin her yere götürebilir, 3 dakikada hazırlayarak tadımı doyasıya çıkabilirsin. Bunu nasıl yapacağını anlatmama gerek yok… Zahmetsiz lezzetin peşindeysen doğru adrestesin.

Ürünler

Ürünler

Sosyal Medya Kampanyalar&#x;

Sosyal Medya Kampanyalar&#x;

Türkiye’nin en yüksek kulesi metredir.
Peki sen Türkiye’nin en büyük Indomie Kulesi’ni yapmaya hazır mısın? 🗼🏰
Yapabildiğin en büyük Indomie kulesini yap, fotoğrafını çek, @indomie_turkiye sayfasını tag’leyerek hikayende paylaş ve süper hediyelerden birini kazanma şansı yakala. Bu sefer hediyeler süperrrrrrrr. 🎉
İşte Hediyeleeer;
🛴 1 Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Elektrikli Scooter
🎮 1 Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu Beyaz GB
🖥️ 1 Apple iPad 9. Nesil 64GB ” WiFi Tablet
🎧 1 JBL Tune BT Multi Connect Mikrofonlu Kulaküstü Kablosuz Kulaklık
🎁 30 Indomie Box
Bunlar önemli 😉 👇👇👇
- Profilin açık olmalı ki paylaşımını biz de görebilelim 😎
- @indomie_turkiye sayfasını takip et 😜
- Daha fazla farklı paylaşım yaparak kazanma şansını arttır 🎈
- Son katılım tarihi 29 Mayıs ⏰
- Kazanan talihlilerin duyurusu tarihinde, Instagram hikaye kısmında yayınlanacaktıfunduszeue.info bu kadaaarrr 🙃🙃Bol şanslar 🍀

Ama Şu Var

Mutlu gibi büyüdün yıllarca Kimse demedi bul bir amaç, koş peşinden büyüdüğün yıllarda Sorunsuzdu eğitimin, okudun istekle okulu Fark ettin 20'nde, yolunu çizmekti sorun Yapıyodun bi' şeyler Ama bi' şey eksik Yine böyle de eksik ki bu, çok büyük olsa gerek Düşkünsün mor renge İntihar saplantısı demek bu Ve gerçekten yapcaksan, sebep bul Öyle öl ki, cesedin söylesin niye böylesin Aslında senden başkalarının gerek ölmesi Kabul güçlü değilsen, bekletme hiç, sonunu getir Yaşanmaz nefretle Bu geçtiği geçmekse sokiyim öyle geçmeye Geliyom ben de senle Reddettin ya yaşamayı başka yerde Şimdi bi'şi dicem belki saçma gelcek (Ama gerçekten) Esrarla polis gibidir aşkla gerçek Yalnızsın sen de varken bile etrafında insan (Aksini iddia edebilir misin ki?) Hatta böyle zamanlarda kolluyosun kaçmak için fırsat, eminim (İddia etsen bile seni yalnız olduğuna anında inandırırım) Ama şu var yalnızsın sende varken bile etrafında insan (Bunları nerden mi biliyom? Bi' düşün!) Hatta böyle zamanlarda kolluyosun kaçmak için fırsat, emimim (Sence nerden? Ha?) Ama şu var Oyalan şimdi,satın al, para harca Tüket köpek gibi dolsun boşluğun Saramazsan açık kalır, narkozsuz dikilen yaran ancak kapancaktır Tutulursan birine, ki o da masal artık Sırf kalbin yorgun diye topallarsın Kafan meşgulken, elin kolun çok ayarsız Uyanırsın sanki Dayak yedin sopalarla gece Diyemiyon bitti şimdi, çünkü çünkü o, o zamandı Hatırlatır geçmişi, siktiri boktan polar atkı Şişe üstüne şişe, yetmez! Ot ararsın! Yaşamaya başlarsın aç ve duman altı Ama hala gözünün önünde duran surat aynı Sıkıldın sonuçsuz kalan bu çabalardan Endişen şu artık: Ya aniden nefes alamazsam? O kadar korktun ki olmasından karar aldın, yapcan kendin İmkansız, sen etmezsin bana yardım Yalnızsın sen de varken bile etrafında insan (Böyle olmadığını düşünen insanlar da böyle) Hatta böyle zamanlarda kolluyosun kaçmak için fırsat, eminim (Kovsan da diğerlerinden sıkılırlar. Kesinlikle!) Ama şu var yalnızsın sen de varken bile etrafında insan (Seninkisi onlardan daha şiddetle olabilir) Hatta böyle zamanlarda kolluyosun kaçmak için fırsat, eminim (Ama kesinlikle aynı şey) Ama şu var (Böyle hiçbir şeyden keyif almayan biri haline gelmek istemiyosan yapman gereken şey bu hisle yaşamaya alışmak.) (Başkaları buna adaptasyon diyebilir. Ben buna duyarsızlaşma diyorum.) (Evet ve neden biliyon mu?) (Neden biliyon mu?) (Çünkü)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası