instagram biyografi yazıları yabancı / İngilizce İnstagram Biyografi Sözleri - Kısa ve Havalı İngilizce Sözler

Instagram Biyografi Yazıları Yabancı

instagram biyografi yazıları yabancı

İnstagram ingilizce biyografi sözleri, ingilizce kısa bio durum sözleri

İnstagram bio sözleri İngilizce olarak tercih edilmeye başlanalı epey bir süre oldu. Ancak İngilizce instagram sözleri yılında da çok aratılmaya ve kullanılmaya devam ediyor. Siz de İngilizce instagram sözleri arasından birini beğenip bio’nuzda paylaşmak isterseniz işte İngilizce instagram biyografi sözleri;

İngilizce İnstagram sözleri kısa

İnstagram sözleri cool olmak için veya tamamen insanların hoşuna gittiği için İngilizce olarak yazılmaya başlandı. İşte instagram için İngilizce sözler;

- In teaching others we teach ourselves. (Başkalarına öğreterek kendimize de öğretmiş oluruz.)

- Life must go on. (Hayat devam etmeli.)

- Beautiful minds inspire others. (Güzel akıllar diğerlerine ilham verir.)

- Life’s a game, let’s make a high score. (Hayat bir oyun, hadi en yüksek puanı alalım.)

- Eventually, everything goes away. (Sonunda her şey ortadan kaybolur.)

- I know I haven’t changed but I’m not the same.( Değişmediğimi biliyorum ama aynı değilim.)

- People who touch your heart are always with you. (Kalbine dokunan insanlar, daima yanındadır.)

- Try to be a rainbow in someone’s cloud. (Birinin bulutunda gökkuşağı olmaya çalışın.)

- Stop talking about darkness and light a candle. (Karanlık hakkında konuşmayı bırakın, bir mum yakın.)

- Don’t worry, be happy! (Endişelenme, mutlu ol!)

- My life is in under construction. (Hayatım, yapım aşamasında.)

- If life’s a journey i am a traveler. (Hayat yolculuksa ben bir gezginim.)

- Memories last forever. (Anılar sonsuza kadar sürer.)

- Happiness is to love and to be loved. (Mutluluk sevmek ve sevilmektir.)

- My big afraid to losing you. (En büyük korkum seni kaybetmek.)

- Time never comes again. ( Zaman asla geri gelmez.)

- You can do anythink. Just get up and do it. (Her şeyi yapabilirsin. Sadece kalk ve yap!)

- Move on. (Devam et.)

- Love conquers all. (Aşk her şeyi fetheder.)

- Two faced peoples. (İki yüzlü insanlar.)

- Always keep smiling. (Her zaman gülümse.)

- Enjoy every single moment in your life. (Hayatınızdaki her anın tadını çıkarın.)

- Pictures are worth a thousand words. (Resimler bin söze değerdir.)

- Like stars in the sky, I shine at night. (Gökyüzündeki yıldızlar gibi gece parlarım.)

- Sometimes being stupid is also good. (Bazen aptal olmak da iyidir.)

- I’ll see you in the dark side of the moon. (Seni, ayın karanlık tarafında göreceğim.)

- I have nothing to lose,but something to gain. (Kaybedecek bir şeyim yok fakat kazanacak bir şey var.)

- Follow your heart and see where you land. (Kalbinizi takip edin ve nereye gideceğini görün.)

- I’m not lazy, I’m just on energy saving mode. (Ben tembel değilim, sadece tasarruf modundayım.)

- Train your mind to see the good in every situation. (Her durumda iyiyi görmek için zihnini eğit.)

- My secrets of life is a book any one can take a look. (Hayat sırlarım kimsenin bakamayacağı bir kitaptır.)

- Be an encourager, the world has enough critics already. (Cesaret vericilerden ol, dünyada zaten yeterince eleştirici insan var.)

- If you’re reading this, congrats you know how to read. (Eğer bunu okuyabiliyorsanız, tebrikler okumayı biliyorsunuz.)

- I love to walk in fog, because nobody knows i am smoking. (Sisin içinde yürümeyi severim, çünkü kimse sigara içtiğimi fark etmiyor.)

- Always give your best never worry for results. (Daima elinden gelenin en iyisini yap, sonuç için endişelenme.)

- Education is the most powerful weapon which u can use to change the world. (Eğitim dünyayı değiştirmek için kullanabileceğiniz en güçlü silahtır.)

- The future depends on what we do in the present. (Gelecek, şimdiki zamanda ne yaptığımıza bağlıdır.) Mahatma Gandi

- God sometimes removes people from your life to protect you… Don’t run after them. (Tanrı bazen sizi korumak için hayatınızdan bazı insanları çıkarır. Peşlerinden koşmayın.)

- Believe deep down in your heart that you’re destined to do great things. (Kalbinizde derinlere inin, harika şeyler yapmaya muktedir olduğunuza inanın.)

- Everyone wants, happiness. No one wants, pain. But you can’t have a rainbow without a little rain. (Herkes mutluluk ister. Hiç kimse acı istemez. Fakat gökkuşağını görebilmek için biraz yağmur gereklidir.)

- You can’t change what’s going on around you until you start changing what’s going on with you. (İçinde olup bitenleri değiştirmeden etrafında olup bitenleri değiştiremezsin.)

- Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. (Dünden öğren, bugün için yaşa, yarın için umut et.)

- Be not afraid of going slowly, be afraid only of standing still. (Yavaş gitmekten korkma, yerinde durmaktan kork.)

- I hear and I forget, I see and I remember, I do and I understand. (Duyarım ve unuturum, görürüm ve hatırlarım, yaparım ve anlarım.)

- Beautiful minds inspire others. (Güzel akıllar diğerlerine ilham verir.)

- There is only one happiness in life — to love and to be loved. (Hayatta sadece tek bir mutluluk vardır — sevmek ve sevilmek.)

- Where there is love there is life. (Aşkın olduğu yerde hayat vardır.)

- Friendship often ends in love; but love in friendship, never. (Arkadaşlık genelde aşk ile son bulur; fakat arkadaşlıkta aşk, asla.)

- Teachers open the door but you must walk through it yourself. (Öğretmenler kapıyı aralayanlardır ancak içinden kendin geçip gitmelisin.)

- You must be the change you wish to see in the world. (Dünyada görmek istediğin değişim sen olmalısın.)

- Chose a job you love, and you will never have to work a day in your life. (Sevdiğin bir işi seç, böylece hayatta tek bir gün bile çalışmamış olursun.)

- A friend walks in when everyone else walks out. (Herkes çıkarken içeri giren kişi gerçek arkadaştır.)

- The true sign of intelligence is not knowledge but imagination. (Aklın gerçek kaynağı bilgi değil hayal gücüdür.)

- I have not failed. I’ve just found 10, ways that won’t work. (Başarısız olmadım, sadece işe yaramayan 10, yöntemi bulmuş oldum.)

- Love is the beauty of the soul. (Aşk ruhun güzelliğidir.)

- To improve is to change; to be perfect is to change often. (Değişmek gelişmektir; sık değişmek ise mükemmel olmaktır.)

- Men never remember, but women never forget. (Erkekler hatırlamaz, kadınlar ise asla unutmaz.)

- He who opens a school door, closes a prison. (Her kim ki bir okul kapısı açar, o kişi bir hapishane kapatır.)

- Everything has beauty, but not everyone sees it. (Her şeyde bir güzellik vardır, ama herkes bunu göremez.)

- Advertising is legalized lying. (Reklam yasallaşmış yalan söylemektir.)

- Tell the truth and then run. (Doğruyu söyle ve kaç.)

- Every accomplishment starts with the decision to try. (Her başarı denemeye karar vermekle başlar.)

- One thing only I know, and that is that I know nothing. (Tek bildiğim şey, hiçbir şey bilmediğimdir.)

- I cannot teach anybody anything, I can only make them think. (Hiç kimseye bir şey öğretemem, sadece onların düşünmesini sağlayabilirim.)

- When you’re finished changing, you’re finished. (Değişmen bittiği zaman, sen de bitmişsin demektir.)

- No bees, no honey; no work, no money. (Arı yok, bal yok; iş yok, para yok.)

- A mother’s heart is always with her children. (Bir annenin kalbi her zaman çocuğuyla birliktedir.)

- A heart that loves is always young. (Seven bir kalp her zaman gençtir.)

- I don’t trust words, I trust actions. (Kelimelere güvenmem, eylemlere güvenirim.)

- You know what the issue is with this world? Everyone wants a magical solution to their problem, and everyone refuses to believe in magic. – Alice in Wonderland (Bu dünyanın sorunun ne olduğunu biliyor musun? Herkes sorununa sihirli bir çözüm bekler, ve herkes sihir diye bir şeyin var olduğuna inanmayı reddeder. – Alice Harikalar Diyarında)

- A smooth sea never made a skilled sailor. (Dalgasız deniz asla usta bir denizci yetiştiremez.)

- Be an encourager, the world has enough critics already. (Cesaret vericilerden ol, dünyada zaten yeterince eleştirici insan var.)

- If you’re reading this, congrats you know how to read. (Eğer bunu okuyabiliyorsanız, tebrikler okumayı biliyorsunuz.)

- I love to walk in fog, Because nobody knows i am smoking. (Sisin içinde yürümeyi severim, çünkü kimse sigara içtiğimi farketmiyor.)

- Always give your best never worry for results. (Daima elinden gelenin en iyisini yap, sonuç için endişelenme.)

-Education is the most powerful weapon which u can use to change the world. (Eğitim dünyayı değiştirmek için kullanabileceğiniz en güçlü silahtır.)

- The future depends on what we do in the present. (Gelecek, şimdiki zamanda ne yaptığımıza bağlıdır. Mahatma Gandi)

- God sometimes removes people from your life to protect you… Don’t run after them. (Tanrı bazen sizi korumak için hayatınızdan bazı insanları çıkarır. Peşlerinden koşmayın.)

- Believe deep down in your heart that you’re destined to do great things. (Kalbinizde derinlere inin, harika şeyler yapmaya muktedir olduğunuza inanın.) 

- Everyone wants, happiness. No one wants, pain. But you can’t have a rainbow without a little rain. monash.pw Herkes mutluluk ister. (Hiç kimse acı istemez. Fakat gökkuşağını görebilmek için biraz yağmur gereklidir.)

- You can’t change what’s going on around you until you start changing what’s going on with you. (İçinde olup bitenleri değiştirmeden etrafında olup bitenleri değiştiremezsin.)

- A good laugh and a long sleep are the two best cures for anything. -Irish proverb (Güzel bir kahkaha ve uzun bir uyku en güzel ilaçtır. -İrlanda atasözü)

#ingizlice, ingizlice sözler, ingizlice sözler kısa, ingizlice durum sözleri, instagram ingizlice sözler, instagram ingizlice hikaye sözleri, İnstagram bio sözleri, İnstagram Sözleri , zaman, Gain, karar

Instagram biyografi s&#;zleri İngilizce, kısa, anlamlı, ağır, cool ve komik se&#;enekler

Instagram sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Hal böyleyken Instagram profilini daha dikkat çekici bir hale getirmek isteyen kullanıcılar profillerini güzel sözlerle süslüyorlar. İşte Instagram profillerine eklenebilecek farklı özelliklere sahip onlarca seçenek…

COOL INSTAGRAM BİYOGRAFİ SÖZLERİ

Uzak dur çek elini benden senin gibi seviyesizleri çok geride bıraktım ben.

Böcek olmayı kabullenenler ezilince şikayet etmemelidirler.

Sana biraz adam ol diyeceğim seni de zor durumda bırakmak istemiyorum.

Tek başına hayatı öğrenen insanı kimse yokluğuyla korkutmaz.

Yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden başlamıyorsun?

Çok talibim var diyenler sevinmeyin! Ucuz malın alıcısı çoktur.

Piyangonun sana çıkmadığına çok şaşırdım hâlbuki bütün numaralar sendeydi.

Asla deme, bir gün gelir asla dediklerini yapmak zorunda kalırsın.

Biz dostlarımızı kaşarlı sucuklu tosttan seçmiyoruz mertliğine sözüne bakarız.

Yanıltmasın seni masum bakışlar, bazılarını şeytan ayakta alkışlar.

Laf sokma kapak olursun yalvarma köpek olursun delikanlı ol belki yanımda yer bulursun.

Hayat bana hiç yeşil ışık yakmadı sorun değil ben zaten hiç kırmızıda durmadım.

Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olamazsın.

Kalbim karla karışık aşk yaşıyor bugünlerde, beynim ise dolu dolu seni düşünüyor.

Tek nokta bitirir. Üç nokta devam ettirir. Ben iki noktayım ne yapacağım hiç belli olmaz.

Bahar temizliği başlasın artık. Eski sevgiliye çıkarcı arkadaşlara değerinizi bilmeyen insanlara yol vermek zamanıdır.

Ben kimseye beni sevsin diye soytarılık yapmam. Ya sever bildiği gibi ya gider geldiği gibi.

Mükemmel değilim. Senin canını sıkarım, seninle dalga geçerim, aptalca şeyler söylerim; fakat senin benim kadar seven birini asla bulamazsın.

Geçmişe dönük keşkelerle yaşamaktansa geleceğe dönük belkilerle yaşamayı tercih ederim.

Eğer cesaretin varsa, elimi tut ve monash.pw beni kalbinin olduğu yere götür. Senin gibi sevmenin nasıl olduğunu hissetmek istiyorum.

Sessiz insanlar en gürültülü zihinlere sahiptir.

KOMİK INSTAGRAM BİYOGRAFİ SÖZLERİ

Cep telefonuma sinirlendim sevgilimi fırlattım, lanet olsun fakirliğe…

Eğer mutlu olmak istiyorsanız pizza yiyin.

Şarjım yüzde yüz değil ben nasıl beynimin yüzde yüzünü kullanayım…

Hayatta paradan daha değerli şeyler de vardır… Mesela elmas…

Beni çekemeyen tespit çeksin bari imana gelsin…

Hayat sana gülmüyorsa sen gıdıkla…

Neyim ben dünyanın en komik adamı falan mı?

Mentollü şampuan, mentollü sakızdan daha acıymış.

Zeki değilim gözlük takıyorum.

KISA INSTAGRAM BİYOGRAFİ SÖZLERİ

Hayat kısa… Dişleriniz varken gülümseyin.

Güneşin doğduğu günlerde içerim.

En iyi şeyler, konfor bölgesinin dışında yaşamaktan gelir.

Herhangi biri olabileceğin bu dünyada, kendin ol.

Başarı damarlarımda.

Kahve gibiyim: karanlık, acı ve senin için çok sıcak.

İşte buradayım. Diğer iki dileğin nedir?

Hayır bu rüya değil, benim gerçeğim.

Buraya ne koymalıyım?

Sahte mükemmelliktense hata yapmak istiyorum.

Gözyaşlarımı değil, onlara sebep olan insanları sildim.

En iyisi henüz gelmedi.

Ben, sonu böyle olsun diye sevmemiştim.

Hemen değil ama kesinlikle kazanacağım.

Herkes cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez.

Aşk körlük yapar ama evlilik gerçek bir göz açıcıdır.

Çikolata soru sormaz, çikolata anlar.

İnsan özledikçe durgunlaşır.

İlişki durumum? Netflix, Çikolata ve eşofman altı.

Kafein bağımlısı bir yaşam formu.

Yalnız olmayı, gitmem diyenlerden öğrendik.

En büyük yıldız benken neden yıldızlara bakıyorsun?

Başarıya giden yol bir adımla başlar.

Çok fazla para da dahil olmak üzere asla saygı duymadığınız bir şeyiniz olmayacak.

Telefonlar kız/erkek arkadaşlardan daha iyidir, en azından onları kapatabiliriz.

Hayat aptal ve uyumak istiyorum.

Hayatım hayallerin daha güzel.

Başarıya giden yol daima yapım aşamasındadır.

Bazen yoga yapıyorum, bazen içiyorum, bazen parti yapıyorum ve nadiren çalışıyorum

ANLAMLI INSTAGRAM BİYOGRAFİ SÖZLERİ

Hiç beklemediğin şeyi hiç beklemediğin insanlar yapar.

Her şey çok güzel olacak. Belki bugün değil ama, elbet bir gün.

Evlenenler var, nişanlananlar var, okulu bitirenler var. Ben ne hayırlı olsun diyerek yaşıyorum.

En iyi ilişki biçimi; Arkadaşlığın bir üstü, sevgililiğin bir altı.

Hem sevgilim yok hem şarjım bitiyor. Saçmalığa bak.

Bazen eğilip sormak istiyor insan.. Toprak; Dürüst insanlara yük olan o kahpe insanlar. Sana da yük oluyor mu?

Bazen inanmak, en büyük kumardır.

Kolayca okunabilen bir şiirin kolayca yazıldığını mı sanıyorsunuz?..

Sabret, sen sabrettiğin kadar, arzuların senin olacak..

Çatır çutur insan siliyorum yok hatırı varmış, yok kaç yıllıkmış, bu saatten sonra kafa mı yoracağız Allah aşkına..

Kalbi yorgun olanın dili keskin olurmuş. Ya kalbi yorgun olanın yanında olmayacaksın, ya da yanında olduğunun kalbini yormayacaksın.

Çayı közde, sevgiyi gözde, tebessümü yüzde, adamlığı özde, mutluluğu azda arayın..

Susacağım ama unutmayacağım.

Hayırlısı ne güzel kelime.. Önlem alınmış.. Mücadele edilmiş.. Gerisi en yüce makama havale edilmiş..

Şu seni seviyorumlu fıkralarda güldürmüyor artık..

Vazgeçmenin, düşünmemenin, düşlememenin, düşmemenin rahatlığını hissettim.. Sonsuza dek vazgeçtim..

Az ağlıyoruz. Dünya bu yüzden çok kirli.

İNGİLİZCE INSTAGRAM BİYOGRAFİ SÖZLERİ

Turned my dreams into my vision and my vision into my reality

Strong. Silly. Straight up class act.

Just another paper-cut survivor.

Eat…sleep….regret……repeat.

Here to serve… The cat overlord.

I always prefer my puns to be intended.

Hard work never killed anyone, but why take the chance?

I hope one day I love something the way women in commercials love yogurt.

A man of mystery and power, whose power is exceeded only by his mystery.

Insert pretentious stuff about myself here.

Chocolate doesn’t ask questions, chocolate understands.

Probably the best meat eater in the world.

Things just ain’t the same for gangstas.

My relationship status? Netflix, Oreos and sweatpants.

You’re too rad to be sad.

I’m actually not funny. I’m just really mean and people think I am joking.

I’m here to avoid friends on Facebook.

I will win, not immediately but definitely.

How we live our life is far more important than how we say we live our life.

Everybody wishes they could go to heaven but no one wants to die.

Where the heck am I? How did I get here?

Hi, my hobbies include breakfast, lunch and dinner.

A very caffeine dependant life form.

Always aiming to be a rainbow at the end of a thunderstorm.

Perfect has seven letter and so does meeeeee.

Just keep swimming.

Living vicariously through myself.

Instagram Biyografi Sözleri: Instagram Bio'ya Yazılacak İngilizce, Cool, Kısa, Güzel, Komik Sözler

Haberler

Blog

Sözler ve Mesajlar

Instagram Biyografi Sözleri: Instagram Bio'ya Yazılacak İngilizce, Cool, Kısa, Güzel, Komik Sözler

Sosyal medya hesaplarımızda kendimizi ifade edecek içerikler ve sözler paylaşmayı son derece seviyoruz. Bizi tanımlayan görsellerimizin yanı sıra yazdıklarımız da kendimizi göstermemiz için önemli oluyor. Profilimize girenlerin dikkatini çeken ilk alan ise biyografimiz oluyor. Biz de sizler için Instagram biyografinize yazabileceğiniz en güzel, anlamlı, etkileyici, kısa, havalı ve İngilizce sözleri derledik. İşte Instagram bio sözleri

En Güzel Instagram Bio Sözleri

En Güzel Instagram Bio Sözleri

Anlamlı Instagram Biyografi Sözleri

Anlamlı Instagram Biyografi Sözleri

Kısa Instagram Bio Sözleri

Kısa Instagram Bio Sözleri

Etkileyici Instagram Bio Sözleri

Etkileyici Instagram Bio Sözleri

Havalı Instagram Bio Sözleri

Havalı Instagram Bio Sözleri

Bio'ya Yazılacak Sözler

Bio'ya Yazılacak Sözler

İngilizce Instagram Bio Sözleri

İngilizce Instagram Bio Sözleri

Cool Instagram Biyografi Sözleri

Cool Instagram Biyografi Sözleri

Duygusal Instagram Biyografi Sözleri

Duygusal Instagram Biyografi Sözleri

Instagram Biyografiye Yazılabilecek Güzel Sözler

Instagram Biyografiye Yazılabilecek Güzel Sözler

En Anlamlı Instagram Bio Sözleri

En Anlamlı Instagram Bio Sözleri

Duyulmamış Instagram Bio Sözleri

Duyulmamış Instagram Bio Sözleri

Komik Instagram Bio Sözleri

Komik Instagram Bio Sözleri

Yaratıcı Instagram Bio Sözleri

Yaratıcı Instagram Bio Sözleri

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Teknocard" width="" height="">
İnstagram Biyografi Sözleri, Biyografi Sözleri – Pek Güzel Sözler
Hayatı yaşanır kılan hayallerdir ~ Kuaza
İngilizce İnstagram Sözleri, İngilizce Durum Sözleri – Pek Güzel …
Üzülme en azından herkesle hayal kurmaman gerektiğini anladın ~ Kuaza
Havalı İnstagram Biyografi Sözleri, Havalı İnstagram Sözleri – Pek …
İnstagram Duvar Yazıları, İnstagram Biyografi Yazıları, İnstagram …
Boşuna dönüyorsun dünya ~ Kuaza
Olmak istediğin kişi ol ~ Kuaza

Yabancı İnstagram Sözleri ve Anlamları

Resimli İnstagram Yabancı Sözler

İngilizce İnstagram Sözleri, İngilizce Durum Sözleri – Pek Güzel …
En Güzel İngilizce İnstagram Sözleri Türkçe Çevirileri İle …
İngilizce Sözler – İngilizce Güzel, Anlamlı, Kısa, Özlü ve …

Anlamlı İnstagram Biyografi Sözleri

Bunlara da göz atın! : İnstagram Biyografi Sözleri – Resimli İnstagram Sözleri

inasnmz44

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır