mısır patlatma tavası a101 / Kiwi KSM-2418 Mısır Patlatma Omlet ve Krep Makinesi - A101

Mısır Patlatma Tavası A101

mısır patlatma tavası a101

Mısır patlatma makinası kullananlar

• Yarbay
    3673 Mesaj
    Konu Sahibi
    Bir kaç defadır Arzum'un Corny'sini kullanıyorum. Fakat ocaktaki gibi olmuyor yağı, tuzu yok, kupkuru.
    Makinada patlattıktan sonra nasıl yağ, tuz ekliyorsunuz?

• Yarbay
    17468 Mesaj
    valal bizdede arçelik vardı

dediğin gibi yağsız tuzsuz

patlattıktan sonra serpiyorduk tuzu ama yağ olmadığı için emmiyor mısır ve tabağın dibine düşüyor

o yüzden aynen rafa

tencerede yağlı yapmaya devam
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    banada arcelik hediye gelmisti 2 kere sans verdim ona ama her seferinde husran oldu.

en guzeli tencerede yaglı yapmak.
  • Binbaşı
    1745 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Akinci

Bir kaç defadır Arzum'un Corny'sini kullanıyorum. Fakat ocaktaki gibi olmuyor yağı, tuzu yok, kupkuru.
    Makinada patlattıktan sonra nasıl yağ, tuz ekliyorsunuz?

ARZUM CORNY'in ürün açıklamasında "Mısır patlarken ölçü kabında margarin, tereyağı eritme imkanı" var diye yazılmış. Ne demek istemişler ki?

Yağ ve tuz konularak mısır patlatan bir makine yok mu?
  • Binbaşı
    1152 Mesaj
    bende de simbo vardı ama dediğiniz sorundan muzdariptim. Mikrodalga fırın alınca rahatladım, koyuyorum borcam tencerenin içine mısırı, yağı, tuzu, kapağını kapatıyorum, 2 dakika içinde neredeyse tüm mısırlar patlamış halde fırından çıkartıyorum.
    Tavsiye ederim.
  • Yarbay
    3983 Mesaj
    Bende aşağıdaki ürünün aynısı var.Ama markası Premier.

Teflon kaplı haznesinin içine mısırı, 1 kaşık yağı,tuzu koyuyorum.Alttan ısıtıyor ve döner karıştırıcı mısırları devamlı çeviriyor.İşlem bitince aleti ters çeviriyorum,yuvarlak şeffaf kapak kase oluyor.Sonuçta aynen sinemalardaki gibi yağlı,tuzlu patlamış mısır elde ediyorum.
    Yanlız dikkat edilmesi gereken bir nokta var.Şeffaf kapağın üzerindeki ikinci siyak kapağı patlatma esnasında açmak gerekiyor.Zira oradan buhar çıkışı oluyor.Kapalı olursa mısırlar yumuşayabiliyor.

• Binbaşı
    1375 Mesaj
    yağsız tuzsuz benimkide öyle yapıyor ama üzerinde bi aparat var mesela tereyağı koyuyorsun orada eriyor istersen üzerine dök ye ama bende tavada yapıyorum ağzımın tadını bilirim çünkü
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
  • Çavuş
    70 Mesaj
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Ben de yağsuz tuzsuz hayatta yemem, elimi sürmem. Yağlu tuzlu mısır patlatan şu Premierden almayı düşünüyorum, internette o kadar aradım sadece o var, başka bir alternatifini göremedim. Evde tencerede ocakta yapılanla karşılaştırırsak bu makinede patlatılanlar nasıl memnun musunuz?
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Şu sinema büfelerinde satılan popcornların yapıldığı makinelerin küçüğü olsa da alsak. O popcornlardaki lezzet hiç bir şey yok. Sanırım onlar bir de tereyağı kullanıyormuş.
  • Yarbay
    3983 Mesaj
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Benim yaptıgım sıstem su.

mısır patlatma makınesınde mısırı patlatırken, bir yandanda derin çelik tencere içinde tereyağ ve tuz kısık ateşte tutuyorum. tam onlar sıvı kıvama geldiği
    vakit zaten mısırlar patlamış olur. mısırları patlamadan once derin bir çuvalın içine geçiriyorum ki mısır patlatma makınesı saga sola sıcramasın diye. cuvalın ıcındekı mısırlarıda tencerenın ıcıne dokup sonra kasıkla 6-7 kez alt ust ederım. oldu sana mısır ıste.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: buraksaınsen

Benim yaptıgım sıstem su.

mısır patlatma makınesınde mısırı patlatırken, bir yandanda derin çelik tencere içinde tereyağ ve tuz kısık ateşte tutuyorum. tam onlar sıvı kıvama geldiği
    vakit zaten mısırlar patlamış olur. mısırları patlamadan once derin bir çuvalın içine geçiriyorum ki mısır patlatma makınesı saga sola sıcramasın diye. cuvalın ıcındekı mısırlarıda tencerenın ıcıne dokup sonra kasıkla 6-7 kez alt ust ederım. oldu sana mısır ıste.

O zaman makinanın pratikliğinin ne anlamı kalıyor ki. Orada patlatıp bir de tencere bulaşığı, aktarımı vs. ile uğraşacağınıza direkt tencerede yapın.
  • Binbaşı
    1336 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

Bende aşağıdaki ürünün aynısı var.Ama markası Premier.

Teflon kaplı haznesinin içine mısırı, 1 kaşık yağı,tuzu koyuyorum.Alttan ısıtıyor ve döner karıştırıcı mısırları devamlı çeviriyor.İşlem bitince aleti ters çeviriyorum,yuvarlak şeffaf kapak kase oluyor.Sonuçta aynen sinemalardaki gibi yağlı,tuzlu patlamış mısır elde ediyorum.
    Yanlız dikkat edilmesi gereken bir nokta var.Şeffaf kapağın üzerindeki ikinci siyak kapağı patlatma esnasında açmak gerekiyor.Zira oradan buhar çıkışı oluyor.Kapalı olursa mısırlar yumuşayabiliyor.

bu ürün güzel bişeye benziyo nerden aldınız hocam hepsi buradada falan göçremedim ?

• Yarbay
    3983 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: rueta

bu ürün güzel bişeye benziyo nerden aldınız hocam hepsi buradada falan göçremedim ?

Bendeki Premier.Ama bu da onun aynısı galiba;Sunny AT 323
    BURADAN fiyatlarını kontrol edebilirsiniz.
  • Binbaşı
    1336 Mesaj
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    ereyonda problem yok görünüyor, bu makineyi gözüme kestirdim en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum, ben izmirdeyim alırsam ereyondan alırım, aynı ilde hızlı gelir
  • Emekli Yönetici
    13632 Mesaj
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Kiwi KSM-2418 Mısır Patlatma Omlet ve Krep Makinesi

HESABIM

Kiwi KSM-2418 Mısır Patlatma Omlet ve Krep MakinesiKiwi KSM-2418 Mısır Patlatma Omlet ve Krep Makinesi

Ürün kodu: 26028219

Marka: Kiwi

Patlamış mısır, omlet, krep, gözleme ve daha fazlasını yapabileceğiniz elektrikli tava

Yapışmaz kaplamalı döküm plaka

Işıklı açma/kapama düğmesi

Işıklı termostat göstergesi

Servis kâsesi olarak kullanılan havalandırmalı kapak ile sıçramayı önler ve pişme süresini hızlandırır

2 farklı ölçüm kabı dahildir

Kaymaz ayaklar

800 W

2 yıl garantili 

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 2 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz 3-4 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
  • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A101 arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile www.kizilay.org.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A101 tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

• ÜRÜN BİLGİLERİ

Patlamış mısır, omlet, krep, gözleme ve daha fazlasını yapabileceğiniz elektrikli tava

Yapışmaz kaplamalı döküm plaka

Işıklı açma/kapama düğmesi

Işıklı termostat göstergesi

Servis kâsesi olarak kullanılan havalandırmalı kapak ile sıçramayı önler ve pişme süresini hızlandırır

2 farklı ölçüm kabı dahildir

Kaymaz ayaklar

800 W

2 yıl garantili 

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 2 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

• TESLİMAT

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz 3-4 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

• Taksit Seçenekleri
  • İADE KOŞULLARI

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
    • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
    • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
    • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
    • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
    • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
    • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
    • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
    • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A101 arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile www.kizilay.org.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A101 tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

etiket İndirim Günleri Başlıyor! 6 - 12 Şubat Haftasında A101, BİM ve ŞOK Aktüel Ürünler Listesinde Ne Var?

Haberler

Vitrin

İndirim Günleri Başlıyor! 6 - 12 Şubat Haftasında A101, BİM ve ŞOK Aktüel Ürünler Listesinde Ne Var?

Türkiye'nin en büyük perakende market zincirleri A101, ŞOK ve BİM'de aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. Üç büyük marketin aktüel kataloğu Onedio'da! Birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 6 - 12 Şubat 2023 tarihleri arasında hangi indirimler var?

4 - 11 Şubat 2023A101 Haftanın Yıldızları kataloğu Onedio'da! 

A101 Haftanın Yıldızları fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz.👇

Doğuş Demlik Poşet Siyah Çay Çeşitleri 100'lü 49,90 TL.

Doğuş Demlik Poşet Siyah Çay Çeşitleri 100'lü 49,90 TL.
onedio.com

10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak indirimler;

10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak indirimler;
onedio.com

👇🏻

👇🏻
onedio.com

9 Şubat 2023A101 Aldın Aldın kataloğu Onedio'da! 

A101 Aldın Aldın fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz.👇

A101 Aldın Aldın kataoğunda bu hafta Philips 50" UHD Smart Led Tv 9.499 TL.

A101 Aldın Aldın kataoğunda bu hafta Philips 50" UHD Smart Led Tv 9.499 TL.

Beyaz eşyalar;

Beyaz eşyalar;

Elektronik gereçler ve küçük ev aletleri;

Elektronik gereçler ve küçük ev aletleri;

Mutfak gereçleri;

Mutfak gereçleri;

Roboom Kabin Boy Valiz 399 TL.

Roboom Kabin Boy Valiz 399 TL.

Canlı Çiçek Afrika Menekşesi 24,95 TL

Canlı Çiçek Afrika Menekşesi 24,95 TL

3'lü Koltuk 2.090 TL.

3'lü Koltuk 2.090 TL.

Giyim ve ev tekstili ürünleri;

Giyim ve ev tekstili ürünleri;

Market ürünleri;

Market ürünleri;

👇🏻

👇🏻

7 Şubat - 10 Şubat 2023 BİM Aktüel İndirim Kataloğu Onedio'da! 

BİM Aktüel indirim fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz.👇

Haftanın Önerileri olarak satışa sunulacak ürünler;

Haftanın Önerileri olarak satışa sunulacak ürünler;
onedio.com

👇

👇
onedio.com

Fakir Closey Filtre Kahve Makinesi 459 TL.

Fakir Closey Filtre Kahve Makinesi 459 TL.
onedio.com

Chef's Karnıyarık Tenceresi 26 cm 179 TL

Chef's Karnıyarık Tenceresi 26 cm 179 TL
onedio.com

Sevgililer Gününe özel ürünler;

Sevgililer Gününe özel ürünler;
onedio.com

Abdullah Efendi Sütlü Türk Kahvesi Makinesi 699 TL

Abdullah Efendi Sütlü Türk Kahvesi Makinesi 699 TL
onedio.com

8 - 14 Şubat 2023 ŞOK Aktüel İndirim kataloğu Onedio'da! 

ŞOK Aktüel indirim fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz.👇

Fenoti 43" Full HD Android Smart Led TV 3.899 TL.

Fenoti 43" Full HD Android Smart Led TV 3.899 TL.
onedio.com

Kadın Pijama Takımı 199,95 TL.

Kadın Pijama Takımı 199,95 TL.
onedio.com

25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak indirimler;

25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak indirimler;
onedio.com

Şok Ekstra Ürünler;

Şok Ekstra Ürünler;
onedio.com

Happy Tv Ünitesi 699,90 TL.

Happy Tv Ünitesi 699,90 TL.
onedio.com

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir