isimsizler güzel sahneler / İsimsizler dizisinde ağlatan sahne

Isimsizler Güzel Sahneler

isimsizler güzel sahneler

İsimsizler dizisinde ağlatan sahne

Ba&#;rolerinde U&#;ur Güne&#;, Bülent Alk&#;&#;, Taner Ertürkler, Ça&#;kan Çulha, Sedat Mert, Volkan Keskin, Musab Ekici, Alg&#; Eke ve Sera Kutlubey gibi ünlü isimlerin yer ald&#;&#;&#; “&#;simsizler” dün ak&#;am ekrana gelen bölümüyle sezon finali yapt&#;.

Kaymakam Fatih’in ve 7 ki&#;ilik ekibiyle birlikte Virankaya’da dü&#;manlara kar&#;&#; verdi&#;i zorlu mücadeleyi konu alan dizinin sezon finali izleyiciyi ekrana kilitledi.

Dizinin son bölümünde Fuat'&#;n itiraflar&#;yla birlikte hizmetin içindeki yap&#;lanmay&#; çözen Kaymakam Fatih ve Day&#;, onlar&#; kö&#;eye s&#;k&#;&#;t&#;rmak için Fuat'&#; da al&#;p Ankara'ya gitmeye karar verir. Savc&#; Zeki ise bu duruma engel olmak için bütün adamlar&#;n&#; devreye sokar ve Fatih ile Day&#;'n&#;n da içinde bulundu&#;u helikopterin dü&#;mesine sebep oluyor. Dü&#;en helikopterle birlikte ölümle burun buruna kalan Day&#; ve Fatih'in ba&#;&#;na suikast ekibi toplan&#;r.

SOSYAL MEDYADA YORUM YA&#;DI: A&#;LATTINIZ BEN&#;

Dizinin sezon finali yapmas&#;n&#;n ard&#;ndan ölümle burun buruna kalan Fatih ve Day&#;'n&#;n ak&#;beti izleyenleri ekran ba&#;&#;na kitledi. Dizi hakk&#;nda sosyal medyadan çok say&#;da yorum yap&#;ld&#;.

Emre Duru

Tam yerinde bitti dizi yine a&#;alatt&#;n&#;z beni. Yeni sezonu bekleyece&#;iz art&#;k.

Aysel Tuner

Lütfen Day&#; ve Kaymakam Fatih ölmesin, çok kötü bitti.

Ahmet Kalay

&#;yiler her zaman kazan&#;r, merak etmeyin gelecek sezon izlemeye devam.

Ahmet &#;amil Avc&#;

&#;simsizler dizisinin bu bölümünün ba&#;&#;nda yer alan yaz&#; Böyle dizinin Allah'&#;na kurban

Day&#;

Koçyi&#;itler, Ba&#;kan'&#;n Afran'a söyledi&#;i sözü hat&#;rlay&#;n. Bana bir &#;ey olursa B plan&#;n var demi&#;ti. &#;n&#;allah bu odur.

Nur

13 bölümdür bana ö&#;retti&#;iniz o kadar çok &#;ey var ki Her birinizden Allah bin kere raz&#; olsun

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Ana Sayfa1 milyon Türkiye fotoğrafı

Giriş Yap

İsimsizler [Dizi]
« önceki   56   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz

sayfa 5
Uğur ÖZ

5 yıl önce - Pzr 12 Ksm ,

Klasik Türk dizisi işte. İlk sezona çok özenmişler, yan karakterler bile başarılıydı. Gerçek yaşanmış olaylar anlatılıyordu. Savcıların nasıl ülkeye ihanet ettiğini kimlerin ne dalavereler çevirdiğini öğreniyorduk.

funduszeue.infoa 3 bölüm seyrettim bıraktım.

Başroldeki o kel rol yapamıyor
Emrinde çalışan Handan rol yapamıyor
Kurmay diye biri var berbat oynuyor

Yani ilk sezonda küçücük çocuk bile süper bir oyunculuk performansı gösterirken funduszeue.infoa başroldekiler dahi yapmacık oynuyor. Murat, Afran ve Yadigar dışında adam akıllı oynayan yok.

Nerede o yüzbaşı olcay gibi oynayan? Nerede herkesin dağ kadrosundan mı transfer ettiler dediği heval?

Dizinin yönetmeni, senaristi değişmiş. Oyuncular değişmiş. O zaman Çukur gibi başka bir isimle devam etsinler ne diye böyle milleti hayal kırıklığına uğratıyorlar.

Bu ülkede hangi dizi funduszeue.infonda dahi başarılı olmuştur?

Behzat Ç, Kurtlar Vadisi hep funduszeue.infoa sıkıcı oldu.

İçerde gibi reyting rekoru kıran bir dizi bile son haftalarda saçmaladı.

mesajı beğendiniz mi?

drummer man Cihan

5 yıl önce - Pts 13 Ksm ,

İlk sezon gerçekten çok şaşırtıcıydı çünkü herşey gerçekti. Fetö, savcılar, bylock, 1 dolar herşey anlatılmıştı. Bence bir yerlerden uyarı gelmiş olacak ki hem senaryo hem de birçok şey değişti. Ama dizi yine de izlenebilir durumda. O kadar da abartmayalım.

mesajı beğendiniz mi?

Recep ALKAN
5 yıl önce - Pts 13 Ksm ,

Alıntı:
Recep Hocam iki ay geçti ne düşünüyorsun dizi hakkında.

Dizinin ilk sezonunu eksiksiz seyrettim.
Bu sezon ise sadece bu hafta ki bölümü dışarıda olduğum için kaçırdım.
Şunu söyleyebilirim ki ilk sezon ile ikinci sezon arasında çok ama çok büyük farklar var.
İlk sezonda insanları çeken şey senaryonun Türkiye gerçeklerini anlatması idi.
Sizlerinde söylediği gibi, pkk - fetö ilişkisi çok net anlatılıyordu.
Ülkenin nasıl içerden yıkılmak istendiği Mete Yarar yorumu ile vatandaşa aktarılıyordu.
Fakat ilk sezonun son sahnesi ile birlikte başlayan saçmalama evresi, ne yazık ki ikinci sezon ile de devam etti.
Bildiğiniz gibi dizinin ilk sezonu Balıkesir'de çekildi.
Duyduğumuza göre, özellikle oyuncuların çekim saatleri dışında yapacak çok sosyal aktivite bulamamasından dolayı dizi istanbul'a taşınmış.
Keyfi istekler de seyredilesi diziyi bu hale sokmuştur.
Ne yazık ki ülkece içimizde olmayan profesyonel çalışma isteği bu sektörde de kendini göstermiştir.

Televizyonlarımızda onlarca mafya dizisi var.
İsimsizlerde bu yolda hızla ilerlemeye başladı.
İnsanlar artık bunu görmek istemiyor.
Bu hafta ne oldu bilgim yok, ama geçen hafta yeniden dağa dönme sinyalleri verildi gibi gelmişti bana.
Umarım öyle olur.

Yine de çok gömmeden izlenebilir düşüncesindeyim.
Her yerde vıcık vıcık aşk, ilişki, ahlak yoksunu dizilerin cirit attığı düşünülürse, Dayı'nın iki çift vatansever cümlesi halen daha bir tık önde benim gözümde

mesajı beğendiniz mi?

H ibrahimcan
5 yıl önce - Prş 16 Ksm ,

Sn Recep ALKAN ''SÖZ'' Veyahut Fox'daki Diğer Benzer Dizilere Göz Attınız Mı bilmiyorum. Ben de Aşağı Yukarı İSİMSİZLER Dizisinin İlk Sezonunun İkinci Sezonuna göre Çok daha iyi olduğunu Düşünüyorum Fakat,İzlememek ile beraber SÖZ Dizisinin Bir Kaç Sahnesi Denk Geldi AMAN ALLAHIM O da nedir Abartılı Uçurtma Sahneler İlerleyen Zamanlarda Gene Benzer Sahneler Denk Gelince İSİMSİZLER'in Gerçekten Hepsinin Önünde Olduğunu Anladım En azından Dizi içinde Bazı güzel Mesajlar Veriliyor.Söz Dizisi Ne olduğu Belirsiz Magazinsel Sıradan bir Diziden Farklı Yok bende Şahsi görüşüfunduszeue.info Bu tür Diziler de EKİBE Hata yaptırılacak ise veyahut EKİP Kahramanlaştırılacak ise Biraz Kitabına uydurulup üSTURUPLU Olmalı Çok Uçuk olanlar var . Bu arada İsimsizlerin SON Bölümü Bence iyi idi TÜRKMEN Köyü ve Dağlar Sizin de beklediğiniz gibi KIRSALDA Geçti Saygılar .

mesajı beğendiniz mi?

Recep ALKAN

Üstad,

Şu andaseyrettiğim, takip ettiğim 3 tane dizi var.
İsimsizler, Diriliş Ertuğrul ve Çukur dizisi.
Başka dizi izlemiyorum.

Söz, Savaşçı ve İsimsizler aynı tarihte başladı.
Söz dizisini takip etmedim. Birkaç sahne, replik izlediğimde bana hitap etmediğini anladım.
Hatta ya bu başlıkta, yada Söz dizisi başlığında bu dizinin tutmayacağını da yazmış olmam lazım.
Fox Tv'de yayınlanan savaşçı dizisinin Söz'e göre gideri daha çok. Onun da ilk sezonunu izlemiştim, gayet güzeldi.
Bu sezon onlar da biraz saçmalama evresine girdi.
Bir adamın koca bordo bereli timine kan kusturması falan.
Bu üç benzer dizi içerisinde İsimsizler açık ara önde benim için.

Eleştirilerimizde anlatmak istediğimiz ilk sezona göre düşüşte olduğu.
Ama bu aslında standart Türk dizilerinin sorunu. Efsane bir ilk sezon, sonra çökmeye başlayan bir senaryo.
Recep İvedik Serisi bile sona yaklaştıkça kötüleşmeye başladı mesela.

İsimsizler dizisi revaçta olmak istiyorsa izleyicisine kulak kabartmalı.

Standart aşk filimlerinde bile artık çata pat sahneleri aldı başını gidiyor.
Ülke gerçeklerini anlatmak için çıktıkları bu yolda, şehirde ki iki üç silah sahnesi ile günü kurtaramazlar.
Kurtlar Vadisi ile çata pata doyduk artık, gerekirse hiç silah sıkılmasın, ama biz ülke gerçeklerini, içimizde ki hainleri görelim, izleyelim.

Saygılar bizden olsun.

mesajı beğendiniz mi?

Recep ALKAN

7 ay önce yazmışım bu mesajı.

Alıntı:
Söz, Pazartesi akşamları yayında olacak. Yani İsimsizler ile aynı günde ve saatte.
Söz'ün fragmanlarını izledim, sizin tabiriniz ile çok yapmacık, kaliteli ve uzun soluklu bir iş çıkacağını düşünmüyorum o diziden.

Fikrim o günden bu yana hiç değişmedi.

mesajı beğendiniz mi?

H ibrahimcan

Sn . Recep ALKAN Fikirlerinize Tamamen Katılıyorum Ve değerli olduğunu Düşünüyorum Teşekkürler. İSİMSİZLER Dizisini izlemeye devam ediyorum. Birde Payitaht "Abdülhamid" Dizisini takip funduszeue.infoırım Şu anda Trt Bir Dizisi daha başlayacak Kut'ül Amare Ona da bir göz atarım inş Her gün de biz Dizi olur ise işin içinden çıkılmaz O Husus da da artık eskisi gibi Günün de değil de daha sonra vakit buldukça İnternetten İzlemek en iyisi. Benzer Diziler hakkında önümüzde ki günlerde fikirlerinizi beyan ederseniz memnun olurum fikir alış verişi açısından teşekkürler hayırlı günler.

mesajı beğendiniz mi?

drummer man Cihan
5 yıl önce - Pts 20 Ksm ,

Dünkü bölüm çok heyecanlı bir anda bitti. Dayı, Biruzke’nin kızı olduğunu ne zaman anlayacak merak ediyorum.

Handan ne işler çeviriyor anlayamadım iki tarafa da ikili oynuyor. Bu arada Handan’ın Hatem’i yere serdikten sonra ayağıyla ezip dövdüğü sahne ilginçti.

mesajı beğendiniz mi?

drummer man Cihan

5 yıl önce - Cmt 02 Arl ,

Bir bölümde dizinin içine ancak bu kadar edilirdi. Dayı terörist olan kızı tarafından vuruluyor, Hatem Fatih’i rehin alıyor, Kudret Kor Yakup’u öldürüyor. Ciğerimizi de sökün bari final yapın anasını satayım!

mesajı beğendiniz mi?: &#;+1

AhmetDemir

5 yıl önce - Cmt 02 Arl ,

Arka sokaklardan bir farki yok

mesajı beğendiniz mi?

sayfa 5

cevap yaz

« önceki   56   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası