e okul veli telefon listesi / Öğrenci Veli Telefon Numaraları İçin Boş Çizelge dosyasını indir, incele, araştır

E Okul Veli Telefon Listesi

e okul veli telefon listesi

E Okul Bilgi Güncelleme Nasıl Yapılır? E Okul Öğrenci Bilgileri Güncelleme İşlemi için e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (monash.pw)adresinden e okul sistemine giriş yaparak ilköğretim öğrenci işlemlerini tıklayınız

Karşınıza çıkan ekrandan "öğrenci Dosya Bilgilerini" tıklayınız.

Yine açılan sayfada "öğrenci bilgileri,özel bilgileri,genel bilgileri,nüfus bilgileri,veli bilgileri,baba anne bilgileri,ayrılma işlemleri,devamın izlenmesi,özürlü devamsızlık,özürsüz devamsızlık,öğrenci devamsızlık listesi gibi bölümler olacaktır.

Bu seçeneklerden ilgili bilgiyi girerek "kaydet" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İşleminiz tamamlanmıştır Şimdi;

E Okul Öğrenci Bilgileri Güncelleme İşleminizi Gerçekleştirmek için Buraya Tıklayınız

E Okul Bilgi Güncelleme Formu İndirmek için Buraya Tıklayınız

• monash.pw

1. e-okul sistemine giriş yaparak sayfanın solundaki menüden "Öğrenci İşlemleri" kısmına tıklayınız.

2. Açılan sayfanın başında bulunan yazdır butonuna tıklayınız.

3. Açılan ekran raporlarından "Veli Bilgilerini" seçiniz.

4. Bilgilerine ulaşmak istediğiniz sınıfı, şubeyi veya okulun tümünü seçiniz.

5. Sayfanın sol üst köşesinde bulunan " Export Report" butonuna tıklayarak açılan pencereden

"Microsoft Excel- Data Only(xls)" seçeneğini seçip "Browse" butunana tıklayarak belgeyi

kaydedeceğiniz yeri belirledıkten sonra "OK" a basınız.  İşlemler resimde adım adım anlatılmıştır.

6. Bu işlemlerin ardından programımızı açarak "Kayıt Aktar" menüsünden

"E-Okuldan Aktar" seçeneğini seçiniz.

7. Açılan pencereden "Veli Bilgilerini Aktar" ı seçerek "İleri" butonuna tıklayınız.

8. "Gözat" a tıklayarak e-okul'dan indirdiğimiz dosyayı seçip "İleri" butonuna tıklayınız.

9. Bu işlemin ardından bilgi aktarımı tamamlanarak veriler gruplanır.

"Tamam" a tıklayarak işlemi sonlandırın.

E-Okul Veri Transferi kesinlikle kurallara aykırı bir şekilde ve izinsiz E-Okuldan veri aktarımı yapan bir yapı değildir.

Sistem, kurum yöneticisinin Bit SSL sertifikasına sahip Web Panel üzerinden kendi isteğiyle E-Okul Kullanıcı Adı ve şifresiyle giriş yaparak, kendi yapacağı veli bilgilerini alıp, toplu sms paneline aktarma süresini gözle görülür seviyede minimize etmek amacıyla kullandığı bir yapıdan oluşmaktadır. Kullanıcının herhangi bir bilgisi sistem tarafından kaydedilmez. SSL sertifikası kapsamında bu bilgilerin kaydedilmesi mümkün değildir. Ancak ve ancak kullanıcı giriş işlemlerini daha hızlı yapabilmek için Beni Hatırla kutusunu işaretlerse, sistem özel şifreleme algoritmalarıyla güvenlikli sunucuda saklar ve tekrar aynı kullanıcının girişi esnasında kullanır. Bu yapı tamamen kurum yöneticilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılmakta olup, sadece online panellerde mümkün olan bir yapıdır. Herhangi bir masaüstü yazılımda bu tip SSL sertikaları bulunmamaktadır, bu yüzden güvenli olmayan masaüstü yazılımları üyelerimize sunmamaktayız.

ÖNEMLİ UYARI:  Masaüstü yazılımlara SSL Sertifikası entegre edilememektedir. Bu yüzden piyasada bulunan masaüstü yazılımlarla veli bilgilerini aldığını iddia eden firmalara itibar etmeyiniz

Veli İletişim Bilgilerini Alma Modülü
  • Öğrenci Bilgileri: Öğrencinin adı, soyadı, okul numarası, sınıfı, doğum tarihi ve seçili olduğu veli bilgisi (anne,bana, diğer) alınır ve panele sınıflar halinde kaydedilir.
  • Veli Bilgileri: Anne ve Baba bilgilerinin yanı sıra veli olarak seçili olan kişi farklı ise bu bilgi de alınır. İçeriğinde Ad,Soyad ve Telefon bilgileri yer alır. Her bir öğrencinin içeriğine kaydedilir. Mesaj gönderim alanlarında Anne ve Babaya ayrı ayrı ve ya her ikisine de mesaj gönderme özellikleri bulunmaktadır.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır