köpek çiftliği istanbul anadolu yakası / CANDOSTUM KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Köpek Çiftliği Istanbul Anadolu Yakası

köpek çiftliği istanbul anadolu yakası

Anadolu Yakası Köpek Çiftliği

Anadolu Yakası Köpek Çiftliği

VonMoon Anadolu Yakası köpek çiftliği dir. Türkiye’ nin en seçkin eğitmenlerini kadrosunda barındırır. Toplam görev alan 17 köpek eğitim uzmanı vardır.
Tüm eğitimler ömür boyu garantilidir ve eğitim tamamlandığında köpek sahiplerine eğitim sertifikaları teslim edilir.
Köpek sahibi olarak bize ulaşıp ücretsiz randevu talep edebilir, köpeğiniz ile ilgili problemleri bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sizin yerinize gelerek, dilerseniz köpek eğitim merkezimizde karakter analizlerini yaparak köpeğimizin tüm davranışlarıyla alakalı ve problemleri ile alakalı detaylı bilgiler sunarız. Daha sonrasında tüm detaylar görüşülür ve onay vermeniz durumunda eğitimlerin ilk seansı o an yapılmaya başlanır.
Eğitimler ister evinizde isterseniz eğitim merkezimizde
Tüm eğitimlerimizi dilerseniz evinizde, ofisinizde, fabrikanızda yapabiliyoruz ya da eğitim merkezimize alabiliyoruz küçük dostumuzu.

Eğitim Paketlerimiz

Temel İtaat Eğitimi

Her köpeğin mutlaka alması gereken bir eğitimdir. Köpeğimiz 3,5-4 aylık olduğunda başlanabilir. Bu eğitimde köpeğimiz sizin liderliğinizi kabul eder, yaşam bölgesinin kurallarına uyumlu yaşamayı öğrenir ve davranışsal anlamda sıkıntılar varsa bunlar giderilir. Bununla birlikte köpeğimiz tasmalı olarak komutlarınızı yerine getirir.
Tasmayı çekiştirmeden sol tarafınızda yürümesi, otur, bekle, yat, gel, hayır, aferin, serbest komutları çalışır. Üste başa atlama, kemirme, ısırma gibi puppy problemleri de bu eğitimde çözüme ulaşır.
Toplam 4 hafta süren temel itaat eğitimi dilerseniz evinizde dilerseniz eğitim merkezimizde yapılabilir.

İleri İtaat Eğitimi

Köpeğinizin bu eğitimi alabilmesi için mutlaka Temel İtaat Eğitimini tamamlamış olması gerekir. Temel itaat eğitimini tamamlamamış köpekler bu bu eğitimi alamazlar.
İleri itaat eğitiminde köpeğiniz tasmasız olarak tüm komutlarınızı yerine getirir. Bu eğitimden sonra tasma kullanmanıza gerek yoktur. Köpeğiniz serbest olarak sol tarafınızda sizin hizanızda yürür. Tüm komutları tasmasız yerine getirir ve buna artı olarak yabancıya gitmeme, yabancıdan yemek yememe ve yerden yemek yememe çalışmaları yapılmaktadır. Son olarak APORT çalışması yapılarak eğitim sonlandırılmaktadır.
Toplam eğitim süresi 4 haftadır. Eğer temel itaat eğitimi ile birlikte bu eğitim düşünülürse toplam süre 6-8 hafta arası sürmektedir.

Tüm Eğitim Paketlerimiz
Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi
Yetişkin Köpek Tuvalet Eğitimi
Temel İtaat Eğitimi
İleri İtaat Eğitimi
Alan Koruma Eğitimi
Bodyguard Eğitimi
Davranış Bozukluğu Eğitimi
Sosyallik Eğitimi
Rehabilitasyon
Aktör Köpek Eğitimi
IPO Eğitimi
Bomba Mayın Arama Eğitimi
Arama Kurtarma Eğitimi
Narkotik Eğitimi
Anadolu Yakası köpek eğitimi merkezimizin bölgenizde aktif olarak sürdürdü eğitimler
Anadolu Yakası köpek eğitimi,
Anadolu Yakası evde köpek eğitimi,
Anadolu Yakası köpek eğitmeni,
Anadolu Yakası yerinde köpek eğitimi,
Anadolu Yakası köpek eğitim uzmanı,
Anadolu Yakası profesyonel köpek eğitimi,
Anadolu Yakası sertifikalı köpek eğitimi,
Anadolu Yakası uygun fiyatlı köpek eğitimi,
Anadolu Yakası en ucuz köpek eğitimi,
Anadolu Yakası garantili köpek eğitimi,
Anadolu Yakası köpek eğitim merkezi,
Anadolu Yakası köpek eğitimi
Anadolu Yakası köpek eğitimi merkezimize köpek sahiplerinin en sık sorduğu sorular
Köpeğimin eğitim almasını istiyorum
Köpeğim sözümü dinlemiyor
Köpeğime nasıl eğitim veririm
Köpeğimi eğittirmek istiyorum
En iyi köpek eğitmeni
En iyi köpek çiftliği
En iyi köpek eğitmeni
Köpeğim çok agresif
Köpeğim ısırıyor
Köpeğim herkese saldırıyor
Köpeğime tuvalet eğitimi verdirmek istiyorum
Köpek eğitim fiyatları

Anadolu Yakası bölgesinde yaşıyorsanız ve köpeğinize eğitim verdirmek istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alın.

7/24 İletişim: 0542 290 77 61

Etiketler:ANADOLU YAKASI EN UCUZ KÖPEK EĞİTİMİ, ANADOLU YAKASI EVDE KÖPEK EĞİTİMİ, ANADOLU YAKASI GARANTİLİ KÖPEK EĞİTİMİ, ANADOLU YAKASI KÖPEK ÇİFTLİĞİ, ANADOLU YAKASI KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ, ANADOLU YAKASI KÖPEK EĞİTİM UZMANI, ANADOLU YAKASI KÖPEK EĞİTİMİ, ANADOLU YAKASI KÖPEK EĞİTMENİ, ANADOLU YAKASI PROFESYONEL KÖPEK EĞİTİMİ, ANADOLU YAKASI SERTİFİKALI KÖPEK EĞİTİMİ, ANADOLU YAKASI UYGUN FİYATLI KÖPEK EĞİTİMİ, ANADOLU YAKASI YERİNDE KÖPEK EĞİTİMİ

Türkiye'nin En Büyük Köpek

hause of istanbul
hause of istanbul
Hause of istanbul

Eğitim Merkezine Hoş Geldiniz!

Hause of istanbul

Köpek Eğitim Çiftliği

Hause of istanbul

Köpek Oteli İstanbul
Köpek Oteline Hoşgeldiniz

Bize ulaşın

Köpekler

Köpek cinslerini bizim ile yakından tanımaya ne dersin?

Ateş Vom Goldenhorn

Ateş Vom Goldenhorn

Secere : A SCR KIF-ROTT-0185

Bilgi

Ursa Vom Hause Edelstein

Ursa Vom Hause Edelstein

Secere : A SCR KIF-ROTT-0328

Bilgi

BETTY HAUSE OF Ä°STANBUL

BETTY HAUSE OF Ä°STANBUL

Secere : A SCR

Bilgi

BRANDO vom Entferntland

BRANDO vom Entferntland

Bilgi

SOLLA VOM BENÄ°

SOLLA VOM BENÄ°

Bilgi

Ceh Hause of Ä°stanbul

Ceh Hause of Ä°stanbul

Secere : A SECERE

Bilgi

Cherry Hause Of Ä°stanbul

Cherry Hause Of Ä°stanbul

Bilgi

GiZMO HAUSE OF iSTANBUL

GiZMO HAUSE OF iSTANBUL

Bilgi

Ruslana Nıko Rot

Ruslana Nıko Rot

Bilgi

Cool Hause of Ä°stanbul

Cool Hause of Ä°stanbul

Secere : A SECERE

Bilgi

arrow_forward_ios

arrow_back_ios

Resimler

Köpek Eğitimi, İstanbul Anadolu Yakası Profesyonel Köpek Eğitim Merkezi

Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul
Hause of istanbul

arrow_forward_ios

arrow_back_ios

Makaleler

En son güncel makalelere buradan ulaşabilirsin.

Köpek Çiftlikleri Sizin İçin Ne Gibi Hizmet Sağlar

Kaliteli köpek eğitim çiftliğinde sizinde köpeğiniz eği...

Şişli Köpek Oteli ve Köpek Eğitim Merkezi

Şişli köpek oteli hizmeti ile köpeğinizin eğitimini en ...

Sancaktepe Köpek Eğitim ve Üretim Merkezi

Hayatınızda yeni bir sayfa açmak ve bir köpek sahibi ol...

Hause Of İstanbul Türkiye'nin #1 Numaralı Köpek Eğitim Merkezi

Köpek Eğitim Köpek Oteli ve Jack Russel Terrier, Rottweiler Üretim Merkezi, Profesyonel Köpek Eğitim Çiftliği

whatsapp WhatsApptelefon Hemen Ara

İstanbul Köpek Üretim Çiftlikleri ve Eğitim Merkezleri

Haberimizde, İstanbul’daki hayvanseverlere kılavuzluk edecek en önemli konuları ele aldık.

Köpek sahiplenmek isteyenler, köpeğine en doğru eğitimin nerede verileceğini öğrenmek isteyenler için İstanbul’daki köpek çiftlikleri ve eğitim merkezleri ile ilgili güncel bilgilerin yer aldığı bir yazı hazırladık.

İstanbul’daki ruhsatlı en güvenilir köpek çiftlikleri hangileri? Köpeklerin eğitim alabileceği işletmeler nerede?

İşte tüm bu sorulara cevap niteliğindeki yazımızın detaylarına geçiyoruz.

Haberimizde;

-Greendog Kennels K- 9 Club Köpek Üretim, Eğitim ve Yetiştirme Merkezi

-Von Grand Köpek Çiftliği Eğitim Merkezi

-Topaz Kennel Dog House

-Candostum Köpek Üretim Çiftliği

-Pati Dog Club

-Royal Dog Club

İstanbullu hayvanseverler için en doğru seçim olacak bu 6 işletme hakkında bilgi vereceğiz.

Greendog Kennels  K- 9 Club Köpek Üretim, Eğitim ve Yetiştirme Merkezi

1991 yılından itibaren köpek üretim, bakım, eğitim ve yetiştirme merkezi olarak faaliyette bulunan İstanbul Anadolu yakasındaki işletme, İstanbullulara köpekler hakkında A’dan Z’ye her türlü konuda yardımcı olan bir kuruluştur.

Amerika ve Avrupa menşeili genetiği sağlam köpeklerden üretilen yavru ve eğitimli, Alman Çoban köpeği, Golden Retriever, Labrador Retriever, Rottweiler gibi cins köpeklerin satışı yapılmaktadır.

Aşıları yapılmış, mikroçipli olan yavru köpeklerin eğitim ve ırk ve özelliklerine göre fiyatlar 5000 TL ‘den başlamaktadır.

Kurumda alanında uzman eğitmenler tarafından yavru köpek uyum eğitiminden itaat eğitimlerine, tuvalet eğitimden arama kurtarma eğitimlerine kadar çeşitli eğitimler verilmektedir.

Eğitim fiyatlandırmaları Euro bazında olup eğitimler 250 Euro ile 1000 Euro arasında değişim göstermektedir.

Üretim ve eğitim dışında veterinerlik, bakım ve pansiyon hizmeti de veren kuruluş,  yılların tecrübesiyle işinin ehli kişiler tarafından yürütülmektedir.

Yukarıda belirtilen fiyatlarda değişiklik görülebilmekte olup en doğru bilgi için işletme ile iletişime geçiniz.

Von Grand Köpek Çiftliği Eğitim Merkezi

Tesis, 2000 kennel ve 9 köpek eğitim uzmanından oluşan donanımlı kadroya sahip profesyonel hizmet veren bir kuruluştur.

Çiftlikte itaat, tuvalet ve K- 9 eğitimleri gibi başlıca eğitimler verilmektedir.

Üst düzey standartlarda ki bu eğitimler, hayvan severlerin talepleri doğrultusunda çiftlikte veya evlerde uzmanlar tarafından verilmektedir.

Eğitim sonunda köpekler, sertifika ile ödüllendirilmektedir.

Ayrıca işletmede Alman Kurdu, Cocker, Golden gibi ırkların sahiplendirilmesi de yapılmaktadır.

Topaz Kennel Dog House

Şehrin kalabalığından uzak, Beykoz’da yeşilliklerin arasında bulunan işletme, köpek ve sahiplerinin konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

1998 yılından itibaren az sayıdaki köpeklere üst düzey hizmet vermeyi amaçlayan işletmede alanında en uzman kişilerce motivasyona dayalı eğitim verilmektedir.

Köpekler oyun ve ödül yöntemiyle eğitilmektedir.

Köpeğinizin hangi eğitimi alabileceği ve süreç hakkında bilgi almak isterseniz çiftliği ziyaret edebilirsiniz.

Candostum Köpek Üretim Çiftliği

2005 yılından itibaren faaliyetlerine devam eden İstanbul Silivri'deki çiftlik, yasal prosedürler doğrultusunda ruhsatlı olarak sahiplendirme yapmaktadır.

Yavrular veteriner hekim tarafından gerekli kontrolleri ve aşılamaları yapıldıktan ve 2 aylık olduktan sonra teslim edilmektedir.

Çiftlikte aynı zamanda pozitif köpek eğitimi de verilmekte olup karakter, davranış ve itaat eğitimleri pozitif eğitimin temel unsurlarıdır.

Köpekler çiftlikte değil sahibinin yanında eğitilirler. Alınan eğitimin etkileri köpekte ömür boyu hissedilir. Köpek eğitimi ve satışının yapıldığı kurumda, kuaför ve pansiyon hizmeti de bulunmaktadır.

Pati Dog Club

Pati Dog Club, ticari kaygılardan uzak 2006 yılından bugüne kadar sayısız köpeğe eğitim vermiş, en iyi köpek eğitim merkezi olmayı amaçlayan başarılı bir kuruluştur.

Ülkenin en donanımlı eğitmenleri tarafından profesyonellik ve ekip çalışmasıyla yarışma düzeyinde eğitim verilmektedir.

Kurum, sunduğu hizmetler ve birçok başarı öyküsüyle İstanbullu hayvanseverlerin gönül rahatlığıyla başvurabileceği bir merkezdir.

Royal Dog Club

Royal Dog Club köpek eğitim merkezi Beykoz’da doğa ile iç içe bir mekanda 7/24 güvenlik kamerası ile köpeklerin izlendiği profesyonel eğitimler veren en güvenilir işletmelerden biridir.

Yavru köpek, ileri itaat ve alan koruma gibi birçok eğitimin itina ile verildiği merkezde, köpekler eğitilirken sosyalleşiyor.

30 yıllık tecrübeyle faaliyette olan Royal Dog, eğittiği birçok köpekle ve başarı garantisiyle sektörde yerini almaktadır.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır