7 sınıf rasyonel sayılar soruları / RASYONEL SAYILAR İLE İLGİLİ SORULAR ÇÖZÜMLÜ

7 Sınıf Rasyonel Sayılar Soruları

7 sınıf rasyonel sayılar soruları

RASYONEL SAYILAR İLE İLGİLİ SORULAR ÇÖZÜMLÜ

7.Sınıf Matematik Soruları » Rasyonel Sayılar ile ilgili Çözümlü Sorular için yapılan yorumlar

Çağatay Çok güzel olmuş elinize sağlık

Ese23 Bence çok güzel ama daha fazla soru olsun öğretmen 700 istedi çok olsun bence ❤

Sema Öner Size çok ama çok teşekkür ederim hayatımı kurtardınız gibi bir şey oldu galiba çok iyiydi.

Melek Aşırı beğendim çok yardımı oldu teşekkürler.

Bircan Çok güzel bir site full çektim sağolun.

Yusuf Projeme çok yardımınız dokundu teşekkürler.

İsimsiz Sorular çok güzel matematik proje ödevimde bu sorulardan yararlandım ve 100 tam not aldım çok teşekkür ederim...

Sosyalci Güzel sorular dikkat istiyor beğendim.

İsimsiz Çok güzel herkese tavsiye ediyorum yapanın ellerine sağlık. Daha iyi ve güzellerini bekliyorum.

Yok Test çok güzel denemelere hep bunlarla çalışıyorum herkese öneriyorum.

Rasyonel Çok iyi tavsiye ederim çok teşekkür ederim böyle sorular olduğu için.

Ravza Nur Bulut Yapanın elerine sağlık.

Zeynella Gerçekten soruları güzel. Yeni nesil soruları çözmeden önce bu soruları çözüyorum.

Ders Valla çok güzel bir site.

Ahmet Ca Çok güzel olmuş ellerinize sağlık soru bulmaya çalışıyordum katkısı oldu.

Melisaa Çok güzel bir site tavsiye ederim. sınavlarıma hep buradan çalışıyorum şahsen ben çok beğendim.

Nisa Gerçekten harika çok güzel bir site ödevime çok büyük katkısı oldu.

Mert Çok güzel ödevime yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

Azra Bence bu test gerçekten güzel olmuş.

yaprak Çok güzel olmuş ödevime yardımcı olduğunuz için teşekkürler

İsimsiz kız Abicim çok güzel sorularınız var tebrim ederim

Kiristal kelebek Sorular çok basitti hepsini doğru yaptım

Mahmut Tuncer Bunu kullanın tavsiye ediyorum (ultrapanax)

emirhan çakır birazcık güçlendirme sorusu koyun full çıkarttım yaa

ÜMİT CAN YAMAN (İLKSAN TOKİ ANADOLU LİSESİ) VALLA YARDIMCI OLDU AMA 50 TANE OLSA DAHA İYİ OLURDU

Metercedes - Testler Hakkında Hazırlanmış bütün testler gayet güzel, bütün sene her ne kadar sınavlardan düşük alsamda 0 almaktan kurtaran bu site için emek vermiş ve bu emeği ücret talebi dışında sunan herkese teşekkürler!

nur çok iyi bir site ama sorular 20 yada 30 tane olsaydı keşke projemin çoğunluğunu buradan yaptım

isimsiz erkek iyiymiş herkes denesin

sema fena deil ama tavsiye etem

66HASAN66 ÇOK GÜZEL SİTE PROJEMİN BAZI YERLERİNİ BURDAN YAPTIM

süper zeka Bu siteye SÜPER diyorum başka birşey demiyorum ☺☺

enes sen adamsın projem iççin çok yardım ettin sağol

:EREN:(ALTUN) GERÇEKTEN BU SİTEYE BAYILDIM ALLAH RAZI OLSUN HEP SINAVLARIMA BURADAN ÇALIŞIYORUM ARKADAŞLARADA TAVSİYE EDERİM

şeyma çok güzel bir site lütfen herkes arkadaşlarına ve aiilesine iletsin

Ayşe Çok çalıştım ama 07 aldım sağolun teşekkürler

isimsiz erkek iyiymiş herkes denesin

kerem çok güzel bir site herkese tavsiye ederim.

irem çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Umut Güzel bir site.

muhammed çok güzel olmuş

ege aykut güzel bir site hepsini doğru yaptım sınavda kesin 100 alırım

melisa çok güzel bir sınav olmuş elinize sağlık konuyu çok iyi pekiştirdim :):):)

tşk çok teşekkür ederim :d

NECATİ Gerçekten çok güzel konuyu pekiştirdim. HERKESE TAVSİYE EDERİM :)

nur kayasınavım için çok faydalı oldu teşekkür ederim

emir demir çok güzel bir site kesin 100 alırım

Talha Enes Karaca her şey için teşekkürler bana çok destek ve yardım ediyorsun her şey için yine teşekkürler

blackpink muhteşem ama muhteşem bir site

matematik kurdu güzel bir site sınavlarda fayda sağlayacak sorular

Tolu Çok iyi bir test teşekkürler yapanlara!!!!

BTS2013 TR ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BANA YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN

BTS ÇOK İYİ BİR SİTE TEŞEKKÜRLER

BLACKPİNKK çok güzel bir site bayılıyoruz.

eemmooccaann sayenizde sınavdan 99 aldım

pelinsu çok zor değil ama güzel sorular matematik benim işim

kadir Çoook güzel yazılı için

sınav kurbanı sınavdan yüksek almamı sağlar umarım.

Anonim Çok Güzel Bir Site Testleri Konu Anşatımlı Çok Güzel Soruları Var Herkese Tavsiye Ediyorummm

elif çok güzel bir site herkese tavsiye ederim.

FİLOZOF Bana göre en iyi test sitesi çünkü soruyu çözdükten sonra eğer yanlış yapmışsak sorunun çözümünü gösteriyor. Ve sayesinde sınavımdan 90 aldım

BİRİÇOK YARDIMCI OLDUNUZ SINAV SORULARINA ÇOK BENZİYORDU O YÜZEDEN 90 ALDIM SAĞOLUN

Berkay AYAYDINGİL bu site çok güzel harika hocanın verdiği 10 kg mandalina ödevini yaptım ve kurtuldum sizlere minnettarım

ünsüz youtuber çok basit ama yinede sorular güzel:)

123 GÜZEL AMA KEŞKE YAPTIKTAN SONRA SONUÇLARIDA GÖSTERSEYDİ. YANİ İYİMİ KÖTÜMÜ DİYE. MESELA TEST ÇÖZ YAYINLARINDA DA SONUÇLARINI GÖSTERİYOR AMA ORADA DA BU SEFER ÇÖZÜMÜ GÖSTER YOK!!!!!!

çalışkan tebrikler çok güzel sorular yapmışsınız inş sınavdan yüksek alırım sayenizde

Memoli vallahi ne diyeyim yani. ANLATMAYA GEREK YOK!

7.sınıf öğrenci velisi soru çeşitleri ve kalitesi konuların tam kavranmasına yardımcı, başarılı bir çalışma...

medine nur özçelik ben beğendim ama sizi bilmem tmmm

NİSA NUR ÇOK GÜZEL BİR SAYFA BENCE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM KİM HAZIRLADIYSA BU SORULARI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

OGÜN çok güzel bir test. projeme de yardımcı oldu.

Ders Kurucu Sorular gerçekten iyi hazırlanmış, yapana teşekkür ediyorum.

sayısalcıyız çok güzel bir site çok işime yaradı teşekkürler

anonim çok yardımcı oldunuz teşekkürler :)

İSİMSİZ ŞAHIS GAYET GÜZEL BİR SİTE TAVSİYE EDERİM YAZILILARA HEP BURADAN ÇALIŞIYORUM

mert çok iyiymiş arkadaşlar tavsiye ederim

Mehmet çok güzel ama dahada güzel olması bekleniyor.

Hasan Çok güzel bir siteymiş. Hiç denememiştim. Herkese tavsiye ederim. Bide derslerimde bana çok yardımcı oldu.

Anonim Şu matematiği bir türlü anlayamıyorum.

akıllı Çok güzel site. Ben çok beğendim. Tavsiye ederim. Yarın matematik sınavım var.

kelebek çok iyi bir site çözmeye devam

matematik güzel bir site testlerimin hepsini bu siteden çözüyorum.

Damla Dülgerler Bu Site Harika Gerçekten Sınavda Çok İşe Yaradı

Aleyna Çok güzel bir site soruları da aynı şekilde herkese tavsiye ederim arkadaşlar.

zeka küpü çözümünü çok güzel bir şekilde anlatıyor her 7. sınıfa giden arkadaşlara tavsiye ederim ve sınavlarınız da sizlere başarılar dilerim.

matematik çok güzel bir site herkese tavsiye ederim...

can keskin çok anlamlı bir test yazılıya girmeden çözmek beni hazırlıyor.

Tuana müthiş bir site sınavlarda çok yardımı oldu

HÜSEYİN KOÇAK ÇOK GÜZEL BİR SİTE AÇIKÇASI SORULARDA GAYET İYİ EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

erdem bu yayını herkese tavsiye ederim çünkü çok güzel sorular var.

elif çok iyi bir site çok beğendim sınavlarıma buradan pratik yapıyorum

Öğrenci Sınavıma hazırlık olarak tekrar yaparken kullanıyorum kafamdaki soruları çözümü göster de açıklıyorsunuz, teşekkürler.

Eren DGR SÜPER ÖTESİ OLMUŞ PROJE ÖDEVİM VARDI BUNLAR ÇOK İŞİME YARADI HEM YAZILIYA ÇALIŞMIŞ OLDUM HEMDE PROJE ÖDEVİNİ TAMAMLADIM TEŞEKKÜRLER :)

ay yıldız çok güzel bir site herkese teşekkür ederim ve bu dersime çok yardımcı oldu

emreargn site çok güzel herkese tavsiye ederim bundan güzel site ve soru cevap görmedim derslerimde yardımcı oldu bana.

güzel olmuş çok güzel olmuş teşekkür ederim sorular çok kaliteli

sayısalcı ben bu siteyi herkese öneriyorum ve çözümlü sorular sayesinde kendimi yazılıya daha iyi çalışıyorum ...

EMRE GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR SİTE YAPANIN ELİNE SAĞLIK

mehmet yıldız çok iyi sorular vardı işim çok gördü tşk

beliz tuba Bu site çok güzel ellerinize sağlık hep buradan çiziyorum sınavdan 86 aldım ☺

matematik canavarı Gerçekten süper bir site. Bütün sınavlar için buradan test çözüyorum. Emeğinize sağlık.

Abdussamed bu site gibi görmedim çok muhteşem bir site sınava buradan çalıştım ödevimi buradan yapıyorum

damla sueda bence çok iyi ben hep tekrarı bu siteden yapıyorum tebrikler güzel olmuş...

teşekkürler ellerinize sağlık çok güzel olmuş rahatça testi çözdüm

peri çok güzel bir site sizin sayenizde sınavdan 100 aldım

Yarın sınav var Bu site çok güzel sınava hazırım bayıldım herkese tavsiye ederim...

DAVUT emeği olan herkese teşekkür ederim çok güzel tavsiye ederim

MÜKEMMELSİNİZ ELİNİZE SAĞLIK TESTİ RAHATLIKLA ÇÖZEBİLDİM O ZAMAN SINAVA HAZIRIM

Caner Daşdemir sorular çok güzel insanların gerçekten zihnini açıyor.

berat ayıkdag emeği olan herkese teşekkür ederim çok güzel tavsiye ederim

berna benya bence çok iyi bir site çok beğeniyorum çünkü çok yardımcı olduğunu düşünüyorum

Esma Kurt Bence çok güzel bir site. Ben çok beğendim, zaten yarın matematik sınavım var onun için çok iyi bir hazırlık oldu.

Kutay Özgün bu çok güzel site inşallah matematik sınavımda başarılı olurum

ayza sınava bu siteden çalıştım inşallah başarılı olurum test çok güzel teşekkür ederim

Misafir çok beğendim emeği geçen herkese teşekkür ederim.

talha ödevlerim için çok yardımcı oluyor teşekkürler

Fenerist Çok sağ olun bu site sınavlara çalışmamı kolaylaştırıyor..

Mustafa Güçtekin Süper bir site tavsiye ederim

İsim Ödevlerimi Bu Siteden Yapıyorum. Teşekkürler

müberra çok iyi bir site herkese tavsiye ederim

ARİFE Harika bir site çok sağ olun ben çözümlerine bayılıyorum çok iyi anlatıyor herkese tavsiye ederim deneyin :)

erol bu sayfadan öğrendiklerimi okulda çok iyi değerlendiriyorum

alpay mükemmel bir site sayenizde işlem hatalarımı gördüm teşekkürler.

Muhterem Mükemmel bir site proje ödevimi buradan yaptım

berra çok teşekkür ederim sayenizde anlamadıklarımı anladım

Berra Çok güzel bir site proje ödevimi hep bu siteden yaptım bayıldım bu siteye :d

Gökhan Bir anlatım bu kadar iyi bir konu da bu kadar karışık olabilir.

yavuz selim altaş benimde proje var buradan yararlandım çok iyi olmuş teşekkürler!

alev keşke her site böyle olsa projeme çok yardımcı oldu

favori kullanıcı süper bir site çok kullanışlı proje ödevimde çok yardımcı oldu olmaya da devam ediyor teşekkürler sanal okulumuz

Teşekkürler Çok Teşekkürler Sizin Sayenizde Matematik Projemden 100 Aldım...

Anonim BU SİTE ÇOCUKLARIM İÇİN ÇOK FAYDALI OLDU SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

matematik zekası yusuf bu site çok iyi hem projemi hem ödevimi hem de sınavdan yüksek not almamı sağladı

sjsjs çok iyiydi neredeyse hepsini bildim hazırlayanın ellerine sağlık

baba süper proje ödevimde yardımcı oldu sağ olun

çok güzel çok iyi bir site soruları da çok güzel

KARAKARTAL Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Böyle bir site hayatta aklıma gelmezdi. 2 yanlışım çıktı.Yarın sınavım var. İnşallah full çıkartırım.

sınav bu site sayesinde hem proje hem sınav hemde ödevlerime çok yardımcı oluyor SÜPER bir site

Cerrahlık Yarın sınav var ve benim matematiğim kötü ama çalışıyorum . Bu site sayesinde inşallah güzel bir not alırım :))

MÜKEMMEL Arkadaşlar mükemmel bir site bu site sayesinde öğretmenin yaptığı rasyonel sayılarla ilgili değerlendirmeden 100 aldım (:

TOLGA SARITAŞ Ben bu siteyi ilk defa kullanıyorum ama soru tarzlarını çok beğendim artık hep kullanıcam

Kasım TAZ ARKADAŞLAR MÜTHİŞ BİR SİTE SINAVLARIMA ÇOK YARDIMCI OLDU

sınav var çok süper iyi bir site tavsiye ederim yarın sınav var 100 alırım inşallah!!!

zeka küpü çok güzel olmuş yarın sınavım var inşallah yüksek not alırım

yarın sınavım var yarın sınavım var ve konuları buradan test çözerek daha iyi anladım inşallah 100 alırım AMİN :) :)

başak bence çok faydalı bir site herkese tavsiye ederim inş yarınki sınavımda da bana yardımcı olur

UltraZekalıMatematik ben bütün sınavlarıma bu siteden çalışıyorum gerçekten çok faydalı size de tavsiye ederim :)

yarın sınav var yarın sınavım var bence güzel bir site demek ki rasyonel sayıları anlamışım

çalışıyoruz bu siteye bayılıyorum yaaa harika kimler hazırladıysa ellerine sağlık

matamatiksel zeka çok güzel ve yararlı bir site hep bu siteden soru çözüyorum çok teşekkür ederim

kaan hayatımda gördüğüm en iyi çalışma sitesi sizin sayenizde sınavdan tam not aldım teşekkürler

beren yapanın ellerine sağlık çok işime yaradı konuyu işlemedim ama işlemiş gibi oldum

Çalışkan Çocuk Sınavıma yardımcı oldu gerçekten ve 100 aldım

adsız yarın sınavım var. bu site ve sorularını çok seviyorum inşallah yüksek alırım.

Barış ARDUÇ testlerinizi çok beğendim bana sınavda çok yardım da bulunacak eminim çözümünü göstermeniz daha iyi olmuş

Anonim Gerçekten çok güzel site.Sınavım için çok yardımcı oldu 91 aldım sınavdan

İlayda Çok yardımcı oldunuz anlamadığımı çözümden anlayarak baktım çok sağ olun

AyşeN. Genel sorular olduğu için hoşuma gitti.Emekleriniz için teşekkürler.Sınavımda yardımcı olacağını umut ediyorum.

mertcan eğri çok güzel teşekkür ederim elinize sağlık emeğe saygı

can güzel olmuş yapanın eline sağlık en azından yazılıya çalışmış oldum

zeka küpü O kadar iyiydi ki sorular,sınavdan bu test sayesinde 96 aldım.TEŞEKKÜRLER...

şeyma sorular çok güzel sınava çalışmama ve ödevimi yapmama çok yardımcı oldu

berensu gerçekten çok süper ellerinize sağlık pazartesi İngilizce ve matematik sınavım var teşekkürler inşallah iyi not alırım AMİN...

sudee gerçekten harika bir site olmuş pazartesi sınavım var çok işime yaradı

12301203211 çok güzeldi yarın sınavım vardı çok iyi geldi teşekkürler

ayşenur gerçekten işime çok yaradı ellerinize sağlık yarın matematik sınavım vardı... iyi ki varsınız.

berkem demirtas 40 soru yazma ödevim vardı çoook yardımcı oldu

büşra matematik yazılılarıma bu siteden çalışıyorum harika bir site hazırlayanların emeğine sağlık

isim yok muhteşem profesyonel diyecek bir şey bulamıyorum yani süper tek kelime yetersiz kalır anlatamam o kadar güzel

mükemmel Çok güzel sorular var. Herkese tavsiye ederim bu siteyi.

ayşegüll süper bir site pazartesi günü matematik sınavım var çok iyi oldu

süper çok sağ olun süper bir site genellikle test siteleri cevapları verir ama yapılış yolunu vermez elinize sağlık

Anonim bence de çok güzel bir site herkese tavsiye ederim :D

zeki kız gerçekten bu site tek kelimeyle muhteşem.en güzel sorular burada ve gerçekten eğlendirirken de öğreniyoruz. emeği geçen herkesin ellerine sağlık.:)

LİSELİ BAYAN helal olsun gerçekten işime çok yaradı. açıklayıcı ve gayet temiz.. teşekkürler

salih saraç çok güzel olmuş her zaman buradan çalışıyorum

İsimsiz kız Çok teşekkürler sayenizde projede çok işime yaradı.

Lale Harika bir site emeklerinize sağlık teşekkürler :)

miraç onur gerçekten güzel sorular hocamız anlattıkları ile aynı sağ olun eline sağlık var olun, inş sınavımdan yükse alırım amin.

Bu Site Harika GERÇEKTEN YARARLI BİR SİTE ÖZELLİKLE ÇÖZÜMLÜ OLANLARI SINAVLARIMA ÇOĞUNLUKLA BURADAN ÇALIŞIYORUM VE ARKADAŞLARIMA DA ÖNERİYORUM HERKESE ÖNERİRİM :)

arzu çok güzel çok beğendim benim için çok yararlı oldu

belirsiz çok mutluyum çok adımlı işlemleri anlamamıştım ama şimdi anladım çok teşekkürler :)

SÜPERSİNİZ ALLAH RAZI OLSUN SÜPER ÇALIŞTIM SINAVDAN DÜŞÜK ALMAM UMARIM YARIN İNG SINAVIM VAR MATA ÇALIŞTIM BU SAYEDE...

rose Gerçekten testleriniz on numara bayıldım. birkaç tanesi benim sınavımda çıktı ve artık buradan çözüyorum burada konuları iyi anlıyorum gerçekten çok teşekkür ederim harika testleriniz var ancak biraz daha test eklerseniz ve konu anlatımları yaparsanız çok mutlu olacağım gerçekten teşekkürler emeğinize sağlık...

aysu güzel beğendim çözümlü güzel oluyor anlamadığım yerleri anlıyorum

öğrenci ben çok beğendim .dersleri pekiştirmek için süper. herkese tavsiye ederim

....b3r1l Arkadaşlar Müthiş bir sayfa öğrenci arkadaşlarıma tavsiye ederim çözümlü hem muhteşem bir sayfa ben rasyonel sayılarda iyi değildim şimdi biraz daha iyi oldum :D İyi ki böyle bir sayfa açılmış

ALEYNAA ben sadece 7. soruyu bilemedim onun dışındaki bütün sorular doğru test tam sınavda çıkan testlerden gerçekten çok teşekkürler

Öğretmen gerçekten süper öğrencilerime sınav sorusu olarak hazırladım.TEŞEKKÜRLER.

adriana lima yarın bu konularla ilgili matematik sözlüsü vardı bunlar çok işime yaradı . kim hazırladıysa teşekkür ederim ;)

abii cok iyi ya!! harika sorular sınavımda çok yardımcı oldu biraz zordu ama benim için daha iyi

adem bunlar güzel sorular 7. sınıfa uygun ve denk bunların sayesinde daha iyi çalışıyorum ve çok yararlı

bilal çok güzel sorular var her işimize yarar.

beyzanur gerçekten çok güzel bir site herkese tavsiye ederim ben 7. sınıfa yeni geçtim gerçekten çok yaradı

mervem çok iyi sınava çalışmama çok yardımcı oldu teşekkürler

mahmmut ödevim vardı ve çok işe yaradı sağ ol sanal okulumuz

ferhat topaloğlu soru 12 de yanlışlık mı war kusura bakmayın ama -3 ile 3 çarpımı -9 olurda siz 9 yapmışsınız ??
ADMİN : Hayır yanlışlık yok. Evet -9 olur. 9 sayısının işareti (Yani - işareti) kesirin önüne yazılmıştır.

Anonim bir kişi :)) ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :) ÇÜNKÜ PROJE ÖDEVİ İÇİN ÇOK LAZIM OLDU:D :D

rabia süper proje ödevimi sayenizde yaptım..

GAMZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)ÇÜNKÜ PROJE ÖDEVİ İÇİN ÇOK LAZIM OLDU.

isimsiz çok güzel olmuş projemde yaradı sağ olun :) :)

ZEYNEP ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)ÇÜNKÜ PROJE ÖDEVİ İÇİN ÇOK LAZIM OLDU.

ahmet Teşekkür ederim projeye toplam 500 soruyu bu siteden yazdım

muhteşem Tek kelimeyle şahane. Çok yardımcı oldunuz. Sağ olun

nur gezgin matematik proje ödevime çok yardımcı oldu

ilknur edirneli Çok güzel tüm proje ödevim hepsini bu siteden yaptım

ilknur çok güzel hazırlamışsınız emeğinize sağlık

Mevlüt Gürsal Konu anlatımını çok beğendim. Teşekkürler.

_MatematikçiKız_ süper bir site.testlerim bitince hep bu siteden çözüyorum.iyi ki bu site var.

GİZEM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ SİZİN SAYENİZDE MATEMATİK DERSİM DÜZELDİ HEP 100 ALIYORUM

hülya Çok güzel sorular.Bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler:)

atmcı proje ödevim için yardımcı oldunuz teşekkür

busra_kurt200 sağ olunuz proje ödevine yardımcı oldu hazırlayanların ellerine sağlık sizi çok seviyoruz

rukiruki proje odevıme cok yardımcı oldu supersiniz cok tesekkurler :)))

runavvah ulğoarak ben 7. sınıf öğrencisiyim matematik proje ödevime çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim

emre harika sorular çok yardımcı oldu tşkr Allah razı olsun

melisa harika sorular çok yardımcı oldu tşkr Allah razı olsun

enes kervan güzel testti eğlendim ve matematik dersini çok severim

SENA SÜPERSİNİZ BENCE KİTAP BASMALISINIZ

yakup proje ödevlerime yardımcı oldu sağ olun

Yunus Çok teşekkür ederim sayenizde proje ödevimi başarıyla yaptım.Ayrıca sorularınız da çok güzel :))

ömer örnek süper ödevlerime çok yardımcı oluyor

süper bir site adımı gördüğünüz gibi süper bir site gerçekten

vildan ozdemir Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu

tuba matematiği çok sevmeye başladım çok teşekkür ederim

sevgi gerçekten çok teşekkür ederim çok yararlı oldu sorularda muhteşem abi çok güzel YA

EmruLLah Çok Teşekkür Ederim Dersimi Yapmama Çok yardımcı oldu :P

tatlı ayşecik harikasınız ya çözerken çok eğleniyorum

merve Çok beğendim süper çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum :-)

Havva nur yılmaz Merhaba cook teşekkür ederim sizin sayenizde notların çok süper

derya ben çok beğendim teşekkürler sınavıma da bana faydası olacak

Cansu Kars yarın sınavım var ve çok iyi anladım matematik dersini sevmediğim için artık buradan çalışıyorum ve sınavlardan yüksek alıyorum teşekkür ederim SanalOkulumuz

emirkskn021907 gerçekten çok güzel sınavlara buradan çalışıyorum çok yardımcı oluyor

matemetikçı kız.....maths girl inşallah 100 alırım arkadaşlar dua edin bu arada site süper herkeslere öneririm notum düşük fakat bu siteyle düzelteceğimi inanıyorum süper :)

senem teşekkürler sizin sayenizde merdivenli işlemlerin yapımını çok iyi anladım :)

melisa Ecevit Çok güzel teşekkür ederim tüm proje ödevimi buradan yaptım

selein hira Harika bu siteye girdikten sonra hep yüksek not aldım. Sizlere minnettarım :-)

eda sağ olun çok teşekkürler bu sorulardan yararlanarak matematik sınavından 90 aldım çok teşekkürler

kübra saolun sınavda sizin örneklerinizi çöze çöze 100 aldım Allah sizden bin kere razı olsun başımızdan eksik etmesin amin

Cool Wampire Ya inşallah 100 alırım sınavdan. Hiç sevmiyorum kesirler konusunu ama sizin sayenizde anladım çok teşekkür ederim Sanalokulumuz.com ¦

muharrem özcan saolun sınavlarıma çok yardımcı oldu

BARBAROS GÜLÜ SİZLER ÇOOOOK İYİ İNSANLARSINIZ SİZLERE MİNNETTARIM TEŞEKKÜRLER BY BY BY

fenerbahce Bu sorular o kadar güzel ki çözdükçe çözmek hissi oluşturuyor bende bu siteyi kuranlardan Allah razı olsun inşallah sınavlarda basarimi artırır

çalışkan sitenizi çok beğeniyorum testlerini de çok eğlenerek çözüyorum. cevaplarına hemen ulaşmak da çok iyi ama test sayısı çok az size önerim test sayısını daha da arttırmanızdır :D

hamide kaçar bence bu site çok güzel fen sınavına buradan çalıştım 84 aldım inşallah matematikten de yüksek alıcam

yağmur Çok güzel bir test sınavdan 100 aldım

yasemin0156 Saolun çok güzel bir siteymiş çok faydası oldu bana

İsim çözümü de olduğundan anlamadığım konular için muhteşem bir site

ömer önder çok teşekkürler sınava çalışıyordum bende bu soruları bulduğum için çok şanslıyım :)

nurgül ve gülben teşekkür ederiz matematik yazılısından 100 aldık ikimizde

Roni size çok teşekkür ederim bana yardımcı oldunuz

canan çok yardımcı oldu tşkrler keşke biraz uzun olsaydı :(

hande sabahtan beri soru yazıyorum ve bulmaya çalışıyorum ama bu sitede ki gibi hiçbir yerde soru yok çok teşekkür ederim sağlun

caner bencede iyi matematik çok güzel ders

NİSA bende çok beğendim .hatta performans ve projemi yaptım.çok saolun teşekkürler ve biraz daha soru olsaydı daha çooook güzel olurdu...:)

gözde Sorular çok güzel çok yardımcı oldunuz saolun

esmanurum Çok güzel olmuş ellerinize sağlık cok teşekkür ederiz. :-):-) bazıları itiraz ediyor yuhhh yaniiii

prenses nehir çok teşekkürler sizin sayenizde matematiği kurtardım.

uyuyan güzel Sayenizde 2 yazılımda 100 şimdi sıra 3. yazılımda yine buradan çalışıcam.ÇOK TEŞEKKÜRLER...

güzel kiz Rasyonel Sayılar çok güzel olmuş teşekkürler

Esin teşekkür ederim dahada açıklaması olamazdı faydalandım

ela bi kaç soruda takıldım ama onlarında çözümü vardı süper bi site

Elanurr çok kolay ve güzel işime çok yaradı bu site çok güzel herkese öneriyorum

elif pınar Çok kolay cevapları çok iyi olmuş keşke biraz daha fazla olsaydı

anonim tam aradığım site çok güzel olmuş hazırlayana teşekkür Ederim

barbie kız harika sorular var yapanların elleri dert görmesin

Esmanur Çok güzel bir site ve eğitici ben çoooooook beğendim.D:D:D:

yamur ya çooook güzelmiş ama biraz daha soru olsaymış daha güzel olurmuş yinede teşekkürler:)

Zehra Ben 8.sınıf öğrencisiyim. Gireceğim deneme sınavında buralardan da çıkacakmış. Matematikte ki en sevdiğim konulardan biridir, yapması çok zevkli. Konularınızın değerini bilin, seneye bu soruları görür görmez çözeceksiniz :)

neşenur çok saolun matematik bu konu için çok zevkli

ali çok teşekkürler yapandan Allah razı olsun

Kadersiz Melek çok güzeldi fakat biraz sorular fazla olsaydı güzel olacaktı yinede teşekkürler

ismimi sorma her şeye güzel test demeyin okulda da çözüyorum farketmiyor hem bu teste kolay diyenler anca 3 tane 5 tane doğrusu çıkıyor hadi görüşürüz sabah okula gitcem

rukiye teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz sağ olun

^^ Hocam Tekrar sağ olun ellerinize sağlık çok güzel olmuş

duygu süper oldu yarın da matematik sınavım var

selin serez çok teşekkürler çok güzel bir site çok mantıklı harika çok beğendim yani çok beğendik çok güzel olmuş ellerinize sağlık...........

beyzanur Bence harika bir site böyle siteler kolay bulunmaz.)))

ilayda manduz çok mantıklıca çözmenizi tavsiye ederim :)

elif çok mükemmel bir site harika her zaman sanalokulumuz.com

nida cemre Çok beğendim kim yaptıysa helal olsun

ismini vermek istemeyen bir kişi çok güzel beğedim harika :D

isimsiz bende çok beğendim gayet güzel olmuş sınavımız yarın var lütfen herkes başarılar dilesin buda yarınki gireceğim ilk matematik sınavına çok iyi katkıda bulundu teşekkürler sanal okulumuz :) =)

matematik sevgisi süper çok güzeldi kendimi denemiş oldum yine. Matematiği i çok seviyorum zaten daha çok sevmeye başladım

matematik benim işim çok güzel bilgiler var çok teşekkürler çok güzel bir siteniz var anlamadıklarımı pekiştirdim

su çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık gerçekten çok hoş :D

muhamned altunbaş Allah ne muradın varsa versin bunun sayesinde inşallah matematiği kurtarırım...

zeki teşekkürler yapanların ellerine sağlık

kardelen gerçekten çok işime yaradı çok teşekkür ederim

melike çok teşekkürler çok işime yaradı matematiği pekiştirdim

FENERBAHÇE ÇOK GÜZEL ÇOK beğendim sağ olun

Nida O kadar güzel bir site ki anlatamam herkese tavsiye edicem bu site sayesinde matematiğimden 100 alacağımdan eminim TEŞEKKÜRLER :)

Süperr Süper bir site emeğinize sağlık soruları çok sevdim.artık hep burdan çözmeyi düşünüyorum :D

Ceyda Çok beğendim.Çok güzel hazırlamışsınız. Harika olmuş. En önemlisi de işlemlerle olması. Süper olmuş.Ellerinize sağlık. SEVGİLERİMLE CEYDA...

ayşenuur ya mükemmel bi site olmuş ellerinize sağlık

muharrem demiriş size teşekkür ederim tüm arkadaşlarıma bu siteyi tavsiye edeceğim

ecenur dwmie Çok güzel birşey yapmışlar anlamadığım soruyu anlatıyor

Seda Evet ben bu sayfayı seviyorum güzel sorular soruyorlar ben diğer yazılılarıma çalışırken de bu sayfaya giriyorum çözümlü olması bence çok iyi bilemediğin soruda hem çözümünü hemde doğru cevabını gösteriyor :D

Gönül Yorgunuteşekkürler bende nereden bulucam diyordum saolun

PRENSES YAĞMURçok güzel olmuş yapanların sayesinde 100 aldım matematiği kurtardım

ceren yılmazçok teşekkürler sizin sayenizde matematiği kurtardım :)

oğuzhanGüzel site ama sorular biraz basit

senemgüzel beğendim fazla olsa daha iyi olurmuş ama ginede beğendim

misafirÇok iyi oldu yaa ama daha fazla olsa iyi olurmuş yinede tşkkrlr

mahmutsüper sorular fazla olsa daha güzel olurdu

güzel kizcok güzel bir site teşekkürler

aysumatematikte bana yardımcı olun

nagihan erolçok teşekkürler ediyorum.sürekli buradan sorular çözücem. tekrar teşekkürler

ziranyaaaa pek iyi sorular var ama çok değil lütfen çoğaltın çok lazım

Lovatic37Çok harika bir site bayıldım :D yarın matematik sınavı var çalışmama yardım ettiğiniz için sitede emeği geçen herkese teşekkürler... :D

ferhatçok güzel ama biraz daha soru koymanız lazım

aliçok iyi ama biraz zor

nazlıHarika teşekkür ederim

sizi seviyoruzsizden tam isteğimiz biraz daha fazla soru çeşitleri verirseniz çooooooook seviniriz

DemiLenaÇok güzel sorular derslerime yardımcı oluyor :)

şeymaÇok güzel sorular çok işime yaradı

veysel YAVUZçok yardımcı oldu bana teşekürler

matematik sever sezersorular fazla olsa daha güzel olurdu

AbdullahHarika olmuş sayenizde derslerimi kolaylıkla yapabiliyorum

eminem20 soru yetmez uzun olmalı ve mümkünse sorular kısa olsun :)

ilknurrsitede güzel sorular var çoook teşekkürler :) sizler iyi ki varsınız :)

ezgi gulersuper yha coook yardımcı oldu inanın bana emeği gecen herkese coook teşekkür ederiz tum çözenler adına

melisaçok yardımcı oldu ama sorular fazla olsaydı daha iyi olurdu yinede çok teşekkür ederim

eda nutGerçekten isime yaradı Allah razı olsun

tuba balcıgüzel sorular zevkle çözdüm

sametçok güzel Allah razı olsun çok sevdim

rasyonel sayılargerçekten çok zevkli her şey için saolun artık hep burada takılırım

nurgerçekten çok zevkli herşey için saolun artık hep buradan takılırım

sevgisiteniz çok iyi soruları çok çabuk anlıyorum

rasyonel sayılarsayenizde matematik performansımı yapıyorum :)) ÇOK SAOLUN ELLERİNİZE SAĞLIK. SORULAR BİRAZ DAHA FAZLA OLSA DAHA İYİ OLURDU AMA OLSUN :)

yeşimbu siteye emek verenlere saygılarımı sunarım bana çok yardımcı oldu

mahirçok zor durumdaydım çok yardımcı oldunuz emeğe saygılar ama daha uzun olsaydın daha güzel olurdu

melisa çilçok tşk çok yardımcı oldu keşke biraz daha cok soru olsaymış :D

alisaol çok teşekkür ederim projeme çok yardımcı oldu keşke daha devam etseydi

yunusteşekkür ederim güzel olmuş performans ve sınava yardımcı oldu ellerinize sağlık

matematik dükünüAllah razı olsun ben bu siteyi cok seviyorum harika üyesi bile oldum herkese tercih ederim …

sedabeğendim ama soru fazla olsa daha güzel olurdu...

yağmurçok teşekkür ederim sınavım için çok yardımcı oldu sağ olun

ayşeçok yardımcı oldu teşekkür ederim:-)

azrailbu site süper tam sayılarla ilgili sorular da var :D teşekkürler

Emirsağ olun sizin sayenizde Performans ödevim 95 geldi :D

ecegerçekten çok teşekkür ederim matematik performans ödevim için çok iyi yardım ettiniz gerçekten :)) çok teşekkür ederim 100 alırsam sizin sayenizde ki umarım 100 alırım Allah razı olsun sizde lütfen 100 almam için duanızı esirgemeyin kardeşim teşekkürler

elifçoooook teşekkür ederim bana yardımcı olduğunuz için

Allah razı olsunabi Allah razı olsun valla ilaçtan bile iyi geldi .s :) :) :)

sevcan matematikçiinanınki işime yaradı saygılar

misafircok teşekkür ederim yha cok yardımcı oldunuz valla ama biraz daha uzun olabilirdi :)

Nisanur EceBence çok güzel bir sayfa test alacağıma buradan çözerim daha iyi.Çünkü buradan çözmek daha eğlenceli oluyor.

Fatmanur kacırcok sağ olun işime yaradı herkese teşekkürler

Hamza bayramHarika bir site.Çok teşekkür ediyorum.

duru selençok güzel bir site beğeniyorum bu siteyi. bunun sayesinde çok bilgi aldım ve matematiğim 5

bahadırteşekkürler ama biraz daha uzun olsaydı güzel olurdu

ömer faruk beşirabi çook iyi yaaa yemin ediyorum çok iyi bir site bunu yapandan Allah razı olsun bana çok faydalı oldu Allah tekrar razı olsun adamın kare köküsünüz

aylin tilkitşk ederim keşke 40 soru olsaydı

elifçok teşekkürler ama biraz daha soru olsa daha iyi olurdu

SUSA KARAOZANANLAMADIKLARIMI BURADA ANLADIM SİZE COK TEŞEKKÜR EDERİM AMA KEŞKE DAHA UZUN OLSAYDI

merveçok teşekkür ederim çok yardımcı oldu

merve özkayasize acayip derecede teşekkür ederim keşke biraz daha uzun olsaydı

RASYONEL SAYILAR TEST ÇÖZ 7. SINIF

7.Sınıf Matematik Testleri » Rasyonel Sayılar Testi için yapılan yorumlar

semih sorular güzel ama rasyonel sayılar lanet olsun bir türlü yapamıyorum.

İsim testler güzel ama biraz fazla zor değil miydi ya öf çözerken çok zorlandım ya (!)

Mute but smart Sorular güzel ama daha zor ve daha karmaşık olabilir

????? teşekkürler çok güzel bir site ama gerçekten basit sorular var ama matematik çalıştığım tek site burası SEVİLİYORSUNUZ

yaz dostummmmm sorular iyiymiş herkese tavsiye ederim

Sanal Okulunuz yorumum şu: şuyani bu: bu test çözmeye yarıyor :)

Kasırga Takımı Bu test güzel ama fazla kolay. !!Keşke biraz daha zor olsa!!

Sanal Çocuk Sorular biraz fazla kolaydı. 15/15 yaptım

Sorumatik İyi tesleri var sınava hazırlık için biraz kolaylar.

İsimsiz Bir Dost Mükemmel bir sorular var testimi hep buradan çözüyorum.

Yasemin Bu site harika ve sorularıda mükemmel.

Ders Çalışmayı Seven Çok faydalı bir paylaşım olmuş hepsini doğru yaptım maşallah bana :)

Ayşe Teşekkürler güzel testler.

İsimsiz Bencede güzel site devamı gelsin.

Yusuf Valla çok güzel bir site herkese tavsiye ediyorum :)

Einstein Çok iyi bir site ellerinize sağlık :)

Dahi Çok güzel daha fazla soru olsa daha iyi.

Habib Çok iyi bir site iyi olduğu gibi hem başarılı hem de güzel sorular sınavlarda her zaman burdan çözmeden gitmem bence herkes çözsün arkadaşlarımıza söyleyelim ve emeklerinin karşılığını alsınlar. Tekrardan söylüyorum çok iyi ve faydalı site.

Melis Günaydın Site çok güzel hiç yanlış yapmadım.

Ayşe Güzel site 2 yanlış yaptım yapanların ellerine sağlık.

İsimsizler Çok güzel elinize sağlık.

İsimsiz Çok güzel sorular emeğinize sağlık...

Emre Çok güzel olmuş elinize sağlık

Harry Potter İnternetten test çözdüğüm zaman mutlaka bu siteden test çözüyorum. Çok güzel bir site.

Egemetin Çok güzeldi yapanın ellerine sağlık ben 99 aldım umarım herkes iyi notlar alır sınavından.

İlayda Çok güzel böyle testlere devam edin.

İsimsiz Ben güzel herkese vasiyet etmem.

7/A dan Elisa Çok güzel bir site ben tam sayılarda toplama ve çıkartma işlemlerini de çözmüştüm o da güzeldi bence ideal.

Ayperi Çok beğendim aşırı faydalı ben sınava girmeden yaptım ve sınavdan 100 aldım teşekkürler sanalokulumuz.com

Çağlar Bence faydalı teşekkürler.

Fatma Hiç beğenmedim çok saçma bence.

Blackpınk Rose Çoook güzel full çektim hazırlayanların eline sağlık yarın sınavım var çok yardımcı oldu :)

Beko Elinize sağlık çok güzel teşekkür ediyorum.

Nazan Muhteşem bir sayfa sınava hazırlanmış kadar oldum.

Pilot Nisa Bu siteye bayılıyorum soruları çok güzel bu testten de bir yanlışım çıktı ama nasıl yapıldığını öğrendim teşekkür ederim.

Beren Gerçekten güzel bir test olmuş çok beğendim.

Şeyda Test çok güzel hazırlayanların eline emeğine sağlık.

Nehir Çok güzel bir testti kendimi sınava hazırlamış oldum.

Kaan Çok iyi bir test herkesin eline emeğine sağlık.

Asel Efsane bir site yapanin eline emeğine saglik.:)

Albay Sağ olun kendimi ölçtüm çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık.

Bilgisiz Bilge Bence sorular çok iyi seviye belirlemek için çok yeterli.

Matematik Canavarı Hocam çok güzel elinize sağlık.

Alara Ya cidden harika bir site ilkokuldan beri kullanıyorum ve harika bir site sanal okulumuz ekibi çoook teşekkür ediyorum umarım hepimiz sınavlardan iyi notlar alırız amin...

11 çok güzel testler ful çektim

7/C Çok sağolun ilk yazılım 40 şimdi 100 aldım sağolun var olun inşallah sizde 100 alırsınız

AYSİMA MÜMİNOĞLU çok beğendim test çözmek isteyenler buradan çözebilir tam müfredata göre like atın :))))

Hatice naz Çok güzel bir site test çözmenize yardımcı oluyor herkese tavsiye ederim

Döndünur Kaya 3 gün sonra sınavım var çok iyi oldu teşekkürler

Ua-MrZahmet Çok güzel bir test 2 yanlış çıkardım yapanın eline sağlık ve yarın ki sınava hazırlık testi oldu tekrar dan yapanın eline sağlık herkese iyi başarılar.

Adsız Güzel fakat sorunuzu hem arttırın hemde çok basit biraz zorlaştırın

Soru yarın sınavım var test çözdüm güzeldi

zeynep Çok güzel biraz yanlış çıktı ama doğrusunu öğrendim hazırlayana teşekkürler

Tşk Çok güzel tavsiye ederim yarın sınavım var geçenkinden de buradan çalışmıştım 100 almıştım inşallah yine aynı alırım

Büşra Testteki sorular çook güzel bayıldım çok isime yaradı ellerinize sağlık

Selin Çok eğlenceliydi ama sinir bozucuydu

Ömer Faruk Çok faydalı buldum. Teşekkür ederim soruları çözdüm full çıkardım.

7 D Emeği geçen herkse teşekkür ederim çok güzel bir testti

Bünyamin 14.soruyu anlamadım ama sınav çok güzel tavsiye ederim

Melek Eniş Biraz zor ama eğlenceli

Exo Çok güzel konuları daha iyi anlamamı sağladı.

Eğitim Bu tur soruların devamını bekliyorum.. çok yardım edici ve güzel sorulardı tsk

adsız xd ve bir yorum daha yapıcam bu site sadece matematikte değil bütün derslerde test olarak muhteşem

adsız xd Muhteşem side o kadar iyi ki sınavdan 105 aldım bonus soru vardı bu siteyi yapanın ellerinden öperim

Ders seven çocuk Teşekkürler sana sanalokulummm.

Dünya Bilir Fen notum 100 mat 100 sosyal 98 ingilizce 100 din 100 türkçe 99 sizin sayenizde

sssshhhh!!! Site çok güzel ama cevabi göster kısmında açıklamalı olabilirdi. bunun haricinde herşey mükemmel

7/G Gültepe Ortaokulu Batman Çoooookkk güzel sorular okuldan her geldiğimde tekrar yapıyorum ve sonra soru çözüyorum bu sorular kaliteli 1 yanlışım var bu yanlışımı anlayamadım bunun için soruların altına kısa açıklamalar koyarsanız çookkk daha iyi olur (bence).....

Küzbankon Sizin sayenizde 100 aldım çok sağolun umarım herkes 100 alır

cansel çok güzel ama hiç birini hatırlamıyorum

adsız Bu site anlamadığım konuyu anlamam konusunda gayet iyi

İrem su Yarın çok önemli sınavım var çok güzel oldu çok teşekkür ediyorum

ALIS ÇOK GÜZEL YAPANIN ELLERİNE SAĞLIK

:) ÇOK GÜZEL SORULAR YARIN SINAVIM VAR VE SORULARIN İŞE YARAYACAĞINA İNANIYORUM

Almina Çokkkkk güzel sorular emeğinize sağlık

mel çok teşekkür ederim yanlışlarım oldu ama yinede güzeldi tekrardan teşekkürler

ebubekir çok iyiydi sınava çalışmama yardımcı oldu :)

NURİYE çok güzel yapanın ellerine sağlık

diyar güzel bir site

TEST harika bir test hepinize öneririm muhteşem inş 100 alırım yarın sınav var

sa sınavdan 99 aldım thanks

Haktan Umarım sınavımda işe yarar.

HAYAT Ben bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

H.K Çok guzel bir uygulama tavsiye ediyorum

benim ben hepsini yaptım inşallah herkes 100 alır.

gökhan iyi bir test

ESMA BALLLLL ÇOK İYİ SÜPER SAYENİZDE 98 ALDIM TEŞEKKÜR EDERİM BU SİTEYİ ÇOK SEVİYORUM

beren bence gayet güzel sorular

7CcC Elinize sağlık

Hoca Çok güzel bir test. Çok sevdim. Ayrıca soruları oldukça profesyonel.

athena Güzel ve öğretici .

Esmanur testlerin hepsini full yaptım inşallah sınavdan 100 alırım

limon çok güzel bir test 100 aldım

Furkiş Her zamanki gibi bu site sayesinde 100 aldım

bir insan çok iy bir test inşallah sınavdan 100 üstü alırız

Sena Bence çok iyi sorular var full çıkardım.

eylül harika bir test hemde eğitici 10 numara

gökçe çok iyi bir site

Anonim test çok guzel deneme sınavında inşallah full yaparım

teşekkürler sınavda 100 aldım bu test sayesinde.

asdsada mükemmel bana çok yardımcı oldu.

cacc mükemmel bana çok yardımcı oldu.

TEST SEVER ÇOK GÜZEL BİR SİTE HERKESE TAVSİYE EDERİM

reko harika bir site çok yardımcı oluyor .

Egehan Çok mükemmel bir site umarım 100 alırım.

barış harika bir site sorular çok güzel

hatice naz çok beğendim çok teşekürler

Cem yarın sınavım var inşallah 90 alırım

anonim öğretmenler de buradan kullanıyor gerçekten eğitici bir site

güzel güzel bir site teşekkürler

şulenur aksoy gerçekten çok güzel testler var teşekkür ederim bütün arkadaşlarımın adına

selam bu site süper yazılıdan 90 aldım

birisi bence çok güzel bir sayfa emeği geçen herkese teşekkürler. ama çözümüde gösterseler iyi olurdu

YUSUF ALPER KÖÇ SORULAR ÇOK İYİ 12 D 3 Y YAPTIM O YANLIŞ YAPTIĞIM SORULARI İŞLEMEMİŞTİK AMA OLSUN:)

ömer harika bayıldım sağolun

yusuf çok iyi olmuş sorular kim yaptıysa ellerine sağlık

ders aşığı site gerçekten çok güzel sorular hazırlamış inşallah sınıvda 100 alırım emeği geçen herkesten Allah razıolsun

elif bu testi çok sevdim

gizliyim 8.sınıfa geçtim ama yinede konu tekrarı için çözmek istedim bugün tekrar amaçlı çözdüğümüz sorulara benziyordu zaten 7.sınıftada hep bu sayfayı kullanıyordum

osman harika sınavdan 95 aldım

bir dost bence test çözülebilecek bir site tavsiye ederim

Hilos Sayenizde sınavda 100 aldım. Teşekkürler.

nefes çok güzel bir site

Mehmet yıldız en sevdiğim test sitesi burası

7Asınıfı sınavdan 100 aldık çoğunluğu aldı

gsett çok güzeldi sağ olun

şeyma çok güzel bir site

Anonim yani biraz yardımcı oldu.

misafir gerçekten çok iyi bir site herkese tavsiye ederim

TAHA POLAT BU SİTEYİ KİM BULDUYSA ÇOK TEŞEKÜR EDERİM

kerem teşekkürler efendim

yaralden gerçekten çok hoş bir site.

Elanur gerçekten çok güzel bir site. Emeği geçen herkese teşekkürler.TEŞEKKÜRLER SANAL OKULUMUZ

:)) sorular çok güzel sadece 1 yanlışım var.

kod adı neko2 güzelmiş doğrusu emek var

:) Çok güzel bir site çok teşekkürler. Sınava buradan çalışıyorum umarım yüksek bir not alırım :)

Elanur Emeği geçen herkese teşekkürler.Gerçekten çok güzel bir site teşekkürler sanal okulumuz.

azra çok güzel sorular var teşekkürler

boşver çok güzel bir site çok seviyorum bu siteyi her şeyime yardımcı oluyor bütün testlerimi buradan çözüyorum neredeyse

ece nur kök çok güzel bir test

selma gerçekten güzel bir site yarın yazılım var inşallah yarınki matematik yazılımdan 100 alırım. TEŞEKKÜRLER...

sude güzel sorular çok teşekkür ederim sayenizde 100 aldım

Bir Çocuk Çok sağolun önceden çok arıyordum böyle siteyi

ibocum güzelllll bir site yarın sınavım var herkese başarılar

dsfsdf tek kelime ile muhtesem

yokkkkkkkk herkese tavsiye ederim teşekkürler çok güzel

emirhan harbi sizin sayenizde matematikten 100 aldım

nursel harika sorular var emeği geçen herkese teşekkürler...

MERCAN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. YARDIMINIZ DOKUNDU

Manyak Şişko Site çok güzel sınava burdan çalıştım sınavdan 24 aldım çok sağolun.

sudenur gerçekten çok güzel bir site dünki sınavdan 92 aldım artık hep bu siteden çalışıcam bu siteyi herkese öneririm teşekkürler...

Halenur harika bir site herkese tavsiye ederim hep bu siteden çalışacağım.

derya sizin sayenizde sınavdan 99 aldım teşekkürler.

Anonim selam muhteşem bir site gerçekten gayet güzel emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

KARDELEN Çok iyi bir site. Sorularını çok güzel hazırlamışsınız. Sorular tam istediğim gibi. Teşekkürler...

KARDELEN Çok iyi bir site tam bana göre sorular var. Güzel sorular hazırlamışsınız. Teşekkürler...

Muhammed çok güzel olmuş ellerinize sağlık sınavlarda yardımcı oluyor emeği geçen herkese teşekkür ederim başarılı bir site olmuş Allah sizden razı olsun.

güzel site yarın matematik sınavım var umarım yüksek alırım bu ilk kez görüyorum güzel bir siteymiş.

Zeynep YARIN SINAVIM VAR UMARIM 100 ALIRIM VE UMARIM SİZ DE 100 ALIRSINIZ, AMİN...

Hüseyin ÇOK TEŞEKKÜRLER GAYET GÜZEL BİR SİTE SINAVDAN İNŞALLAH 100 ALIRIM

Çok güzel bu site çok iyi matematik sınavına çalıştım inşallah iyi alırım

Ali çalışıyorum çok teşekkür ederim

teşekkür Ediyorum harika sizin sayenizde sınavlara daha iyi çalışıyorum .

Samet Allah razı olsun çok iyi site özellikle matematik testleri çok iyi sağ olsun kim yaptıysa

nazlı sınavlarımda bana yardımcı oldu çok güzeldi

hayat çok güzel bir site sınavıma buradan çalışmıştım ve sınavım da başarılı oldum .

işçi çok iyi bir site sınavlarımda yardımcı oluyor

emine teşekkür ederim ödevime yardımcı oldunuz

Selel Gayet güzel tavsiye ediyorum herkese arkadaşlar :)

Hamza sitedeki sorular çok güzel notlarım 100 dü yine 100 ama çok güzel bir site boş zamanlarımda çözüyorum

Alara bu site sayesinde bu dönem ortalamam 100 geldi çok teşekkürler

zeki çocuk çok güzel bir site hazırlayanların ellerine sağlık diğer derslerin sorularına bakmanızı tavsiye ederim bütün dersleri çok güzel hazırlamışlar

EMİNE BURANIN TESTLERİNİ ÇÖZEREK SÖZLÜDEN 100 ALDIM İNŞALLAH YARIN OLACAĞIM SINAVDAN DA 100 ALIRIM ÇOK TEŞEKKÜRLER

yavuz bu site çok iyi bütün derslerde işime yaradı

GAMZE Gerçekten çok işime yaradı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum :)

zeka küpü gerçekten çok güzel sorularınız var sizin sayenizde sınavdan 100 aldım sizden çözmeye devam edeceğim...

Anonim çok güzel bir test inşallah yarınki testim güzel geçer.

zeka çok teşekkür ederim sizin sayenizde sınavdan yüksek alıcam

matematik zeka hep bu siteden çözüyorum ve 100 aldım tşk ederim bu siteye

seçil test için teşekkür ederim sizlerin sayesinde konuları daha da iyi anlayabiliyorum...

Emirhan çok teşekkür ederim sizin sayenizde konuları daha iyi anlıyorum.

MELEK çok teşekkür ederim inşallah yarınki sınavdan yüksek alırım önceki sınavdan sayenizde çok iyi bir not aldım teşekkürler sanal okulumuz...

ecem göksu çok beğendim sınava hazırlık için süper yapana da teşekkürler herkese sınavlarda başarılar

misafir gerçekten bu siteyi çok beğendim sınavımdan da 94 aldım emeği geçen herkesin ellerine sağlık herkese teşekkür ederim

edanur çok beğendim çok güzel derslerimde de yardımcı oldu

Anonim bence çok güzel sorular var sınava hazırlık için mükemmel

misafir bayıldım bu siteye yapanların ellerine sağlık sınavdan 100 aldım oda bu sitenin sayesinde teşekkürler

hande taker bu testi yapana çok teşekkür ederim. çok yardımcı oldu.

ayşe harika bir test olmuş benim işime yaradı tavsiye ederim

burak dindar çok güzel bir site yapana helal olsun çok faydalı

esra BEN ÇOK BEĞENDİM BANA ÇOK YARDIMI OLDU

Yunus Emre ERSOY bu inanılmaz soruları çok güzel ve kısa yani arkadaşlar bu siteden kesinlikle yararlanabilirsiniz

FENERLİ KIZ Allah razı olsun vallahi projeden 100 aldım çok sağ olun emeğinize ellerinize sağlık.İnşallah başkaları da beğenir.Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

naz çok güzel sistem çok beğendim

bahar berk çok iyiymiş siteniz bana yararı çok dokundu bu siteyi açtığınız için size çok teşekkür ederim saygılarımla

misafir çok harika bir site online sitesine giren herkese tavsiye ederim bütün sınavlarında başarılı oldum sınavlarıma bu siteden çalıştım ve sınavlarım dan 90 aşağı bir not almadım bu siteyi kuranlara çok çok teşekkür ederim

zuhal harika bir site hep buradan çalışıyorum tebrikler

özge çok güzel bir site matematik sınavlarının hepsinden 100 aldım teşekkürler

zeki çocuk çok güzel bir site herkese tavsiye ederim sorularda harika ellerinize sağlık devamını dilerim...

Apaçi Çok Güzel Bir Site Sınavlardan 100 ve 90 aldım şimdi 3.sınava çalışıyorum.

HİMMET HARİKA BİR SİTE HERKESE TAVSİYE EDERİM BEN MEMNUN KALDIM SİTEDEN BU SİTEYİ KURANIN EMEĞİNE SAĞLIK

123 gerçekten çok güzel bir site sınavıma buradan çalışıyorum ve çok işime yarıyor herkese tavsiye ederim :)

Ahmet Sitenizin soruları çok güzel elinize sağlık sizin sayenizde sınavdan 94 aldım teşekkürler :)

süper site :D gerçekten çok yararlı bir site hazırlayanlara çok teşekkürler tavsiyem olur tek kelimeyle HARİKA

petek çok güzeldi sorular gerçekten kendi testlerim deki sorular bile bu kadar açıklayıcı ve güzel değil :))

pelinay tektaş çok güzel bir şey ben çok beğendim bugün ben matematikten yüz aldım

sümeyye tercan çok güzel bir site çok sevdim artık hep buradayım teşekkür ederim bunu bize sunduğunuz için

kadir çok güzel herkese tavsiye ederim 100 aldım çok güzel site teşekkür ederim:D

fenerbahçeli hayatımda gördüğüm en güzel site ilk yazılıdan yüz aldım ilk sözlümden de yüz aldım sizin sayenizde teşekkür ederim artık buradan çalışıyorum

taha özgül bu site çok güzel yarın sınavım var inşallah iyi geçer

yusuf acar çok güzeldi sınavdan 98 aldım tavsiye ederim.

muhammed mert çok güzel sorular yarın sınavım var ve inşallah güzel bir not alırım

utku çok güzel bir testi hatta bu siteden fen bilimleri testi çözdüm ve 95 aldım herkese tavsiye ediyorum

başak su geçekten çok güzel bir site sınavlara hazırlana biliyorum. bugün sınav oldum.sizlere çok teşekkür ederim.

tolga çok güzel sorulardan bir tanesi sınavda çıkacak

furkan çok güzel bir site yarın sınavım var çok işime yaradı tşk

melek gerçekten çok güzel bir site çok işime yarıyor ,yarın sınavım var.Bu testler sayesinde hazırlanıyorum.İlginizden dolayı teşekkür ederim.

melekkız :D çok güzel bir site yarın sınavım var çok işime yarayacak

güneş çok sağ olun yazılım vardı bu gün inş yüksek alırım emeği geçen herkese teşekkürler :)

alime uçar yarın sınavım var inşallah iyi geçer burada full yaptım ama sınavda ne olur Allah bilir bu arada çok güzel bir site

HARİKA ! Çok teşekkürler emeği geçen herkesin elleri dert görmesin çok işime yaradı hem konuyu tekrar etmiş oldum

Büşra Gny Bana göre çok ama çok güzel ve işime yarıyor yarın sınavım var inşallah yüksek bir not alırım. HERKESE BAŞARILAR DİLERİM...

abdullah çok teşekkür ederim sınavımda çok yardımcı oldu...

İrmYlmz Harika bir site cidden yarın sınavım var çok yardımcı oldu.Teşekkür ederim.

ilayda gerçekten çok yararlı bir site işime çok yaradı. o yüzden emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

alisezer testleriniz çok güzel teşekkür ederim sınavdan da iyi not aldım sağ olun

Emin Bu siteyi yapanların elleri dert görmesin gerçekten yararlı ve seviyemize uygun sorular var bundan sonra bu sitede sınavlarıma çalışacağım gerçekten etkili oluyor çok teşekkürler

ibrahim testler çok güzeldi sözlüm süper geçti elinize sağlık çok teşekkür ederim.

Anonim sınavlarım olduğunda hep bu sayfadan test çözüyorum gerçekten çok iyi ve etkili bir sayfa çok teşekkür ederim

gizli testler çok güzeldi sözlüm süper geçti elinize sağlık çok teşekkür ederim.

Ezginur çok teşekkürler böyle bir site kurulduğu için çok sağ olun

Emre Kaya 14. soru hariç tüm soruları yaptım çok güzel olmuş soruları hazırlayanların ellerine sağlık

Kaan Mert Gerçekten çok merak ediyorum herhalde iyidir yorumlarınız gayet güzel umarım sınavlara yardımı dokunur :) :)

emrullah alparslan insanların matematik dersini geliştirmesi yönünden çok faydalı bir aktivite (hepsini çözdüm)

defne yıldız gerçekten yarınki sınavım için çok işe yaradı sizlere ve emeği geçen tüm çalışanlara ayrıca çok teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN sizden...

beyza bence çok yararlı bir site.ve sanki insan yazılıdaymış gibi çok ciddiye alıyor.gayet yararlı,güzel ve müfredata uygun bir site

irem2003 bayıldım çok süper bir site kesinlikle devamını bekleriz soruların :) ;)

becomert Valla sorular süper inşallah sınavım güzel geçer dua edin arkadaşlar

ümran testi çok beğendim teşekkür

ezgi bahadır YARDIMCI OLDU SAĞ OLUN DOSTLAR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :) :) :)

GİZEM EROL ÇOK YARDIMCI OLDU SAĞ OLUN DOSTLAR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :) :) :)

eylül kocabıyık testi çok beğendim size de tavsiye ederim

musab akgül bence çok güzel olmuş çocuklar rahatça test çözebiliyorlar

halil cok güzeldi beğendim herkese tavsiye ederim

hilal uygun Ya oldu iste test dediğin budur iste

emel gerçekten çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık

mavi şapka♥ Testleri çok kolay ve anlatım,çözümleri rahat anlaşılıyor...

ismim yok? çok güzel sorular hazırlamışsınız emeği geçenlerden teşekkür ederim bazıları sınavda çıktı Allah razı olsun:);)

esma çok beğendim ne zaman test çözmek istesem bu siteyi arıyom

Beşiktaşlı Çok güzel bir test yani ben bile matematiği sevmediğim halde çözdüm

LoVaTiC Gerçekten çok güzel bir site ellerinize sağlık. Artık hep buradan çalışacağım.

mstsmstikçi sorularınız çok iyi

hasan talha tansel çok güzel testler herkesin çözmesini tavsiye ederim

SMİLE MUSİCsorular harika ellerinize sağlık.

ömer!!!bu testi cok zor buldum ondan dolayı hiç çözemedim !!!!

ismim yokbana çok yardımcı oldu artık bu sitede çalısacağım

lovaticben çok beğendim süper bir site bunu yapana bravo

güldane özçok güzel yapılmış ama keşke konu anlatımlı olsa

merve günelçok güzel site 6 sınıfta bunlar test soruları için taktir aldım 7 deyede çalışıyorum teşekkür alacam inş

eda ECEgerçektende sorular çok kolaymış hocam

keremsorularınıza sağlık çok güzeller. Sizin için yorumlarımız ne kadar değerliyse bizim için de sorularınız çok değerli...

şafakçok beğendim bence çok guzel gi site herkes denesin

berat seslikayacok faydalı bir test

besiktASLIçok güzel, üstelik çözümlü ! emeğinize sağlık :)

Sanane İsimdenÇok Güzel bir Site Daha çok soru gelsin Bence Yinede emeğinize Saglık :D

matematikbeğendim çok güzel sormuş

hakan akkayabence çok iyi bir site herkes göz atmalı

isim yokkeşke çözümleriyle olsaydı

buseMatematik testleri cok kolay ve testleri beğendim hepinizin yorumu güzel

bucuk orta okulu furkançok güzel site başarılar dilerim

emin posluçok iyi sınavıma yardımcı olacaktır .

beyzabursluluk için de yapsanız :)

SametDoğru Sayısı : 15
Yanlış Sayısı : 0
Boş Sayısı : 0
Başarı Yüzdeniz : % 100.00

SametTeşekkürler hepsi çok kolay.Hiç yanlışım çıkmadı. İnşallah yüksek not alırım ☺ :) :D

isimsizÇOK GÜZEL BİR TEST FUL ÇEKTİM BU TESTİ HAZIRLAYAN ÇOK AMA ÇOK GÜZEL HAZIRLAMIŞ TEŞEKÜR EDERİM SAĞOLSUN

kadirbu siteyi yapan kişiye ALLAH razı olsun. arkadaşlar ya

EsmanurBence çok güzel muhteşem ve halu kulede bir site

filizgerçekten de güzel hazırlanmış özellikle matematik

ben ne biliyim yandex miyimÇok güzel bir site çok beğendim herkese tavsiye ederim kendi feysimde bile paylaştım

senaAllah razı olsun sizden

lojabu testi herkese tavsiye ederim

abdullah akınçok güzel site tüm konular var çalışmak için sizede öneririm

fatihsüper bir siteymiş çok teşekkür edeim

DoğukanÇok Güzel Bir Site teşekkürler.

hilalçok teşekkür ederim yardımınız yarın sınavım var iyi bir not alırım işallah

ismim yokcok güzel bir site bundan sonra hep buradayım

aykutçok güzel bir site her kes çözsün bu soruları

:)sorular güzel ellerinize sağlık :)

memorysorular güzel ve zordu soruları hazırlayana teşekkürler

havvamatematik seviyorum herkese tavsiye ederim

UtkuAllah razı olsun yapandan da yaptırandan da

perigerçekten çok güzel hemde sınavlara çalışmak için çok faydalı

galatasaraybu test sayesinde matametik sınavından 100 aldım :)))

merve nur tasÇok güzel bir site 30 ekim sınavına iyi gelir bir de matematik testini kim ayarlarıyla ellerine sağlık

misafiraynı tam sayılar gibi olmuyor mu ama güzel bi site

nevin tekinçok güzel bir site herkese tavsiye ederim soruyu bilemeyince siteyi beğenmeyenler var.hakkınızı yiyorlar

KudretİYİ BİR SİTE HAZIRLAMIŞLAR ELLERİNE SAGLIK

fatih bey (kral)süper olmuş kim yaptıysa eline ve beynine sağlık

afraÇooook teşekkürler yazılıya çalıştım 100 aldım...

misafirbu siteye bayılıyorum çok güzel olmuş sorular hep bu siteden sınavlarıma çalışıyorum

mervebence çok güzel bi site ben çok beğendim bence süper yarın yazılım var inşallah bunun sayesinde çok olur

ismim yokay ben bu siteyi çok seviyorum harika emeğinize sağlık

seda sena özharika bir site cok beğendim .. bunu yapanın ellerinden öperim..

legolasçok güzel testler herkese tavsiye ederim

bir dostmükemmel cok teşekkürler

UBAÇOK GÜZELDİ BEĞENDİM

alihiç iyi değildi bir suru boşum vardı

aleynaoffff bana acilen matematik soruları lazım

matthilldaHARİKA BİR ÇALIŞMA EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK SAYIN HOCAM

zehra nurmuhteşem sadece 2 soruyu salladım gerisi süperdi elinize sağlık harikaydı

hakanEmeğinize sağlık

nevrozçok güzel sorular

beyzaÇok teşekkür ederim, çoook güzel olmuş

zeynepçok güzel test size teşekkür ederiz

ADSIZSoruları fazlalaştırın .sorular çok güzel.

Kağan Çok iyiÇok saolun ben böyle toplu halde 4 işlem olarak tek bu sitede buldum saolun

KOZMATHARİKA BİR ÇALIŞMA EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK SAYIN HOCAM

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir