arif susam beni unutma / Arif Susam - Sakın Unutma: lyrics and songs | Deezer

Arif Susam Beni Unutma

arif susam beni unutma

Sakın Unutma">

Digital Download

Purchase and download this album in a wide variety of formats depending on your needs.

You are currently listening to samples.

Listen to over million songs with an unlimited streaming plan.

Listen to this playlist and more than million songs with our unlimited streaming plans.

From kr,00/month

Sevgini Kurşuna Dizdim

Taner Demiralp, Composer - Hakkı Yalçın, Lyricist - Arif Susam, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Ruhi Birkalır, Composer - Hülya Şenkul, Lyricist - Arif Susam, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Gönlümün Hatası

Ahmet Selcuk Ilkan, Lyricist - Arif Susam, MainArtist - Necil Topuz, Composer

Özer Kardeş Özer Kardeş

Arif Susam, MainArtist - Aysuda Ayaz, Composer, Lyricist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Hep Senin İçin

Yusuf Kaya, Composer, Lyricist - Arif Susam, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Salih Ceylan, Composer - Hakan Kambay, Lyricist - Arif Susam, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Mahmut Ogul, Composer, Lyricist - Arif Susam, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Murat Gürkan, Lyricist - Arif Susam, Composer, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Yakarım Dünyayı

Aydın Aydınlık, Composer - Arif Susam, MainArtist - Vurak Şahin, Lyricist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Cengiz Coşkuner, Composer - Kamil Başaran, Lyricist - Arif Susam, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Mecbur Bıraktılar

Askin Tuna, Lyricist - Taner Demiralp, Composer - Arif Susam, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

Murat Gürkan, Lyricist - Arif Susam, Composer, MainArtist

Özer Kardeş Özer Kardeş

About the album

Özer Kardeş Özer Kardeş

Improve album information

Qobuz logoWhy buy on Qobuz

On sale now

More on Qobuz

By Arif Susam

Arif Susam - Sakın Unutma

de ilk tanıştığımız zamanlarda imkansiz askimizi yasamaya çalışırken dinledigimiz sarkiydi bu. Birbirimizden baska kimsemiz yoktu. Oyle bir cikmazin oyle bir imkansizin icindeydik ki. Herşeye rağmen pes etmedik. Bugunlere geldik biz. Yeşil düşlerimizi unutmadik.. Vazgecmemiz mümkün olmadi.. Oyle zor geldik ki bugünlere. Ama biliyorum her ne kadar bugun yanımda olsada birgun olmayacak dedim ya imkansiz aşk diye bizimkisi. Zaten kavuşursan adı aşk olmazmış ki.. Onunla geçirdiğim hergune şükür ediyorum. Bana sevmeyi öğreten güzel kalpli melek sevgilim seni ölsem de unutmayacağım.. Icimde ki acı oyle buyuk ki onu her görüşümde, birdaha gorebilecek miyim diye yaşadım .. yaşıyorum Isterdim ki şu dunyadaki son günüme kadar yanımda ol.. Çünkü ben sensiz bir an bile nefes alamayacağım.. Aklımdan kalbimden hicbirzaman cikmayacaksin Dilerim Allah benim yaninda olmadigim zamanlarda senin hep yuzunu guldurur. Seni bütün kotuluklerden korur. Ben seni cok baska seafoodplus.info baska kimse olmayacak hayatımda. Pes etmicem ben bizim icin birakmicam seni soz verdiğim gibi.. bizim birbirimizden baska kimsemiz yok ki.. Ben sensiz naparim Ya sen senn naparsin.. bebek gibi buyuttugum sevgilim uzulurse icim acir benim. kimse benim gibi sevemez ki seni.. insallah kader bizi hic ayirmaz be kuzum insallah bir yazilmistir da bizim de artik yüzümüz güler. Sakın unutma seni herşeyden, herkesten çok seviyorum, sevicem.. 27 Eylül Cuma

Ne aşk be arkadasş varmi boyle dunyalar

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir