mcafee karantina dosyaları / McAfee KB - Karantinadaki dosyaları ve programları yönetme ve geri yükleme (TS100843)

Mcafee Karantina Dosyaları

mcafee karantina dosyaları

McAfee Antivirüs Silinen Dosyaları Geri Yükleme/Geri Getirme

McAfee Silinen Dosyaları Geri Yüklemeye Genel Bakış

“McAfee Windows 7 bilgisayarımda kullandığım tek antivirüs programı. Özellikle bu sabah, trojan, virüs veya kötü amaçlı yazılım taramasını tamamlarken beni gerçekten rahatsız eden bir sorun çıkardı. İzinsiz çok önemli belgeleri sildi. Daha da kötüsü, McAfee’nin şüpheli dosyaları silmesini durduramıyorsun, hatta ve hatta yanlış yapıyor olabilir. McAfee silinen dosyaları geri yükleme işleminin nasıl yapıldığını çözmem gerekiyor. Herhangi bir öneriniz var mı?”

McAfee bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım, Trojan veya çok kötü virüslerin saldırısına karşı korumayı amaçlayan en popüler antivirüs programı markalarından biridir. Dışarıdan saldırıların çoğunu engeller. Ancak bazen “tehlikeli” görünen her şeyi silerek işini abartıyor. Bu yüzden birçok kişi McAfee tarafından silinen dosyaları geri yüklemek için güçlü veri kurtarma programı arıyor.

McAfee Tarafından Otomatik Olarak Silinen Dosyaları Geri Getirme

“Güvenli” dosyalarınız McAfee antivirüs programı tarafından izniniz olmadan otomatik olarak silindiyse, ilk olarak Geri Dönüşüm Kutusunu kontrol edebilirsiniz. Silinen dosyalar orada saklanabilir ancak bunun olması olasılığı düşüktür.

Daha yüksek kurtarma şansı için, McAfee, Norton, Avast dahil antivirüs tarafından silinen verileri geri getirebilen EaseUS Data Recovery Wizard gibi üçüncü parti dosya kurtarma programı kullanmanız iyi olacaktır.

Kurtarma programını indirin ve McAfee silinen dosyaları geri yüklemek için 3 adımlı rehberi takip edin.

1. EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazını PC'nize indirin ve kurun.

select data loss location

2. Kaybolan verileri aramak ve kurtarmak, geri getirmek için veri kurtarma aracını kullanın. Bir depolama birimi veya verilerinizin kaybolduğu belirli bir klasörü seçin ve ardından Tara butonuna tıklayın.

scan the drive for lost data

3. Tarama tamamlandığında, tarama sonucu listesinden kurtarılabilir dosya ve klasörleri bulun. Dosyaları seçin ve ardından Kurtar butonuna tıklayın. Kurtarılan verileri kaydetmek için bir konum seçerken ilk sürücüyü kullanmamalısınız.

preview and recover the data

İstediğiniz dosyaları listeden seçin ve kurtarmak istediğinizi ön izleyin. İstediğiniz dosyaları bulmak için “Silinen dosyalar” seçeneğine tıklayabilirsiniz. “Filtrele” seçeneği istediğiniz dosyalara hızlı bir yol sunar, istediğiniz dosyaları bulmakta zorluk çekerseniz bu seçeneği kullanabilirsiniz.

PC için İndirMac için İndir

McAfee silinen dosyaları karantinadan geri yükleme

McAfee Security ürününüzü açın.

Gezinti’ye tıklayın (veya sağ üstteki dişli çarka tıklayın).

Karantinaya Alınan veya Güvenli Öğeler’e tıklayın.

Karantinaya Alınan Öğeler’i açın (kişisel dosyalar için) veya Karantinaya Alınan Potansiyel Olarak İstenmeyen Programlar (programlar için)

Belirli öğeleri ayrı ayrı seçin veya Tümünü Seç’e tıklayın.

Öğeleri Karantinadan geriden yüklemek için “Geri Yükle”ye tıklayın veya öğeleri listeden silmek için Sil’e tıklayın

McAfee karantinaya alınan virüsü güvenilir yapma

• Teğmen
    195 Mesaj
    Konu Sahibi
    McAfee antivirüs programı kullanıyorum,lisanslı program kullanıyorum ,bazı dosyaları karantinaya alıyor ve bu yüzden oynadığım oyunlardan atıyor beni,daha doğrusu oynayamadığım oyunlarda ,baya bir aradım taradım ama bulamadım,karantinaya alınan dosyayı nasıl güvenilir dosya yapabilriz.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    aşağıdaki adımdan güvenilir işaretleyebilirsiniz

SecurityCenter > Navigation > Quarantined and Trusted Items.

Eğer yukarıdaki yöntem sizin için işe yaramadıysa

Başlat tıklayın, Programlar tıklayın , McAfee, VirusScan Console tıklayın .
    Tarayıcı üzerine sağ tıklayın ve özellikleri seçin.
    Tüm proseslere tıklayın, ardından tespit (Detection), Hariç tutulanlar tıklayın (Exclusions) ....
    Tarama yapılmasını istemediğiniz klasörleri işaretleyin . * kullanarak yapacaksınız

Örneğin ;

c:\directory1\*\directory2\

şeklinde tanımlama yaparsanız aşağıdaki gibi bir yapıdaki klasörler taranmayacaktır

c:\directory1\shandy\directory2\
    c:\directory1\roger\directory2\
    c:\directory1\tiger\directory2\
    c:\directory1\thomas\directory2\

directory2 içerisindeki hiçbir şey taranmayacaktır .

sadece dosyaları tarama dışına çıkarmak isterseniz .

örneğin
    c:\windows\abc*.rtf
    c:\windows\abc.*

şeklinde tanımlama yapmalısınız bu durumda aşağıdaki gibi bir dizinde olan dosyalar taranmayacaktır

c:\windows\abc
    c:\windows\abc\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluviaggiatore -- 29 Haziran 2014; 20:46:23 >

• yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

Dosyalarım Nerede? Avast Virüs Sandığı Konumunu Bulalım

Bölüm 2: Avast Virüs Sandığından Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır

Yukarıdaki kılavuz, Avast virüs sandığını nasıl bulacağınızı ve oradan bir dosyayı nasıl kurtaracağınızı gösterir. Ancak, bir temel varsayım üzerinde çalışır. Dosyanızın ilk etapta orada olduğunu.

eğer ne yaparsın Avast dosyanızı zaten silmiş? Silinen dosyaları kurtarmanın bir yolu var mı yoksa çok mu geç?

Neyse ki, bu korkunç senaryo için bile bir çözümümüz var.

Avast Virüs Sandığından Silinen Dosyaları echoshare Veri Kurtarma ile Kurtarın

echoshare Veri Kurtarma Avast tarafından silinen dosyaları kurtarmak için en iyi araçtır ve diğer herhangi bir antivirüs. Bu tür dosyaları kurtarmak o kadar kolay değil. Bunun nedeni, antivirüslerin genellikle virüs izlerini kaldırmak için derin bir temizlik yapmasıdır.

Yine de bu, echoshare Veri Kurtarma için bir sorun değildir. Dosyaları kurtarabilir nasıl silindiyse de ya da neredeler.

Dahası:

• Öyle son derece hızlı, yani iyileşmeyi bekleyerek zaman kaybetmeyeceksiniz.
  • It yarıdan daha az maliyet bir teknisyenin sizden alacağı ücret.
  • Öyle kullanımı gülünç derecede kolay. Teknoloji uzmanı olmanıza gerek yok. Dosya kurtarma en az 3 adım sürer.

Ve işte bunlar:

Avast Virüs Sandığından Silinen Dosyaları Kurtarma Adımları

Birinci adım:

PC'nizde veya Mac'inizde echoshare Veri Kurtarma'yı indirin, kurun ve başlatın.

Recover on Mac NOW

Recover on Win NOW

Recover on Mac NOW

Recover on Win NOW

İkinci adım:

seç Silindi ilk soruda. Ardından, geri yüklemek istediğiniz dosya türlerini tıklayın ve Sonraki.

Üçüncü adım:

Uygulamanın dosyaları geri yüklemesini bekleyin ve kurtarmak istediklerinizi seçin. Ardından, tıklayın Kurtarmak.

PC Veri Kurtarma Görüntüleri Geri Yükleme

McAfee'ye İstisnalar Nasıl Eklenir

McAfee güvenlik ayarlarınıza istisnalar eklemek, uygulama tarafından engellenen dosyalara ve web sitelerine erişmenizi sağlar. Karşılaştığınız kısıtlama türüne bağlı olarak çeşitli istisna türleri ekleyebilirsiniz. Örneğin, Antivirus Plus veya Internet Security gibi bir McAfee güvenlik uygulaması kullanıyorsanız, işaretli dosyaları tehdit listesinden kaldırabilir veya güvenlik duvarınız üzerinden belirli web sitelerine izin verebilirsiniz. Dosyaları veya dizinleri sabit sürücü taramalarından da hariç tutabilirsiniz. McAfee'nin Family Protection uygulamasını kullanıyorsanız, aile üyelerinin başka şekilde engellenen belirli web sitelerine erişmesine izin veren istisnalar oluşturabilirsiniz.

Öğeyi Tehdit Listesinden Kaldır

Aşama 1

Antivirus Plas, Internet Security veya Total Protection gibi McAfee anti-virüs uygulamanız için program arabirimini başlatın.

Adım 2

Ana ekranda "Navigasyon" sekmesine tıklayın.

Aşama 3

Aşağı kaydırın ve "Karantinaya Alınan ve Güvenilir Öğeler"i tıklayın.

4. Adım

McAfee tarafından bulunan ve karantinaya alınan olası tehditlerin listesini görüntülemek için "Karantinaya Alınan Öğeler"e tıklayın. Öğeler McAfee tarafından istenmeyen programlar olarak tanımlanmışsa, bunun yerine "Karantinaya Alınmış Potansiyel Olarak İstenmeyen Programlar"ı tıklayın.

Adım 5

Özel durum oluşturmak istediğiniz dosyayı veya öğeyi seçin.

"Geri Yükle" yi tıklayın. McAfee, öğeyi karantinadan kaldırır ve öğenin taramalar sırasında artık bir tehdit olarak görünmemesi için bir istisna oluşturur.

Engellenen Web Sitelerine İzin Ver

Aşama 1

McAfee anti-virüs uygulamanız için program arayüzünü başlatın.

Adım 2

"Web ve E-posta Koruması" kutucuğuna tıklayın.

Aşama 3

"Güvenlik Duvarı" nı tıklayın ve ardından aşağı kaydırın ve "Ağ Koruması" nı tıklayın.

4. Adım

McAfee tarafından engellenen IP adresini seçin.

Adım 5

"Düzenle"yi tıklayın ve ardından "Tüm Programlar için Bu Bağlantıya İzin Ver"i seçin.

"Uygula" yı tıklayın. McAfee, web sitesi için bir istisna oluşturur ve güvenlik duvarından geçmesine izin verir.

Dosyaları ve Klasörleri Taramalardan Çıkarın

Aşama 1

McAfee anti-virüs uygulamanız için program arayüzünü başlatın.

Adım 2

"Virüs ve Casus Yazılımdan Koruma" kutucuğuna tıklayın.

Aşama 3

"Zamanlanmış Taramalar"ı ve ardından "Hariç Tutulan Dosyalar ve Klasörler"i tıklayın.

4. Adım

Tek bir dosya için istisna oluşturmak için "Dosya Ekle" düğmesini tıklayın veya tüm klasör için bir istisna oluşturmak için "Klasör Ekle"yi tıklayın.

Dosya seçim penceresinde dosyayı veya klasörü seçin ve ardından "Aç"ı tıklayın. McAfee, dosya veya klasörü dışlanan öğeler listenize ekler ve sabit sürücü taramaları sırasında öğeyi atlar.

Ebeveyn Denetimleri ile Web Sitesine İzin Ver

Aşama 1

McAfee Family Protection uygulamasını başlatın ve ardından uygulamayı kaydettirirken oluşturduğunuz yönetici kullanıcı adını ve parolasını girin.

Adım 2

Ana ekranda "Web Siteleri"ne tıklayın.

Aşama 3

Ailenizin belirli bir web sitesine erişmesine izin vermek istediğiniz üyeyi seçin.

4. Adım

"İzin Verilen Web Sitelerini Değiştir" i tıklayın.

"Bir Web Sitesine İzin Ver" altına web sitesi URL'sini girin ve ardından "Ekle" düğmesini tıklayın. McAfee, seçilen kullanıcının diğer ayarlardan bağımsız olarak web sitesine erişmesine izin veren bir istisna oluşturur.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası