etkileyici sözlü duvar kağıtları / Sözlü Resimler | Manzara Resimleri

Etkileyici Sözlü Duvar Kağıtları

etkileyici sözlü duvar kağıtları

Siyah duvar kağıtları ile 4 etkileyici dekorasyon &#;nerisi

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASINA İLİŞKİN

AYDINLATMA METNİ

İşbu yazı yoluyla internet sitemizi ziyaret eden sizleri, sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (kısaca “Kanun”) gereğince bilgilendirilmekteyiz. İşbu Aydınlatma Metni, internet sitemizi kullanan ziyaretçilerimizden toplanan kişisel verilerin kaydedilmesi, işlenmesi, paylaşılması, üçüncü taraflara aktarılması, saklanması, silinmesi ve imhası süreçleri ile bunlara ilişkin ilkelerimiz hakkında ziyaretçilerimizin bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

I) Veri sorumlusu

Kalekim Kimyevi Maddeler San. Tic. A.Ş. (kısaca “KALEKİM”) Adres: Firuzköy Mah. Firuzköy Bulvarı NO Firuzköy / Avcılar /İstanbul, Mersis No: Kanun kapsamında “Veri Sorumlusudur”.

II) Kişisel verileriniz hangi amaçla işlenecek?

Kişisel verileriniz, aşağıdaki durum ve koşullarda KALEKİM tarafından Kanun kapsamında işlenmektedir:

Kişisel verileriniz;
1. Kampanya, satış ve pazarlama faaliyetlerinde kullanmak için,
2. Düzenlediğimiz organizasyonlar ve sunduğumuz hizmetlere ile ilgili bilgi iletişimi yapılması için,
3. Sosyal medyada yapılan etkinlik haberlerinde kullanılmak amacıyla,
4. İnternet sitesi kullanıcıları ve ziyaretçilerinin kullanım alışkanlıklarının belirlenmesi, veri analizi yapabilmek için,
5. Sitede sunulan hizmetlerimizin kalitesinin artırılması için,
6. Site üzerinden hizmet alınması durumunda bu hizmetin gerekliliklerinin yerine getirilebilmesi için.

III) Hangi kişisel verileriniz işlenecek?

Aşağıdakilerle sınırlı olmamak ve bunlar örnekleyici olmak kaydı ile sizinle kurulacak hukuki ilişkiye veya yapılacak işleme göre aşağıdaki verileriniz işlenecektir,

1. Bize iletmiş olduğunuz ve/veya internet sitenizde veya diğer kanallarda ilan ettiğiniz iletişim bilgileriniz,
2. İnternet sitemize ve burada bağlantısı verilen sosyal medya hesaplarımıza yüklediğiniz veya gönderdiğiniz her türlü veri, fotoğraf, paylaşım vb.
3. İlgilendiğiniz ürünler, teklif almak istediğiniz ürün veya hizmetler
4. İnternet sitemize ulaşmak için kullandığınız tarayıcı, üzerinden geldiğiniz internet sitesi veya uygulama gibi bilgiler
5. sayılı yasa gereği tutulması zorunlu olan IP, kullanılan protokol ve iletişim kayıtları,
6. Ziyaret ettiğiniz alt sayfalar, buralarda harcana süre vb. kullanım istatistikleri

IV) Kişisel verileriniz kimlere ve hangi amaçla aktarılabilecek?

İşlenen kişisel verileriniz yukarıdaki amaçlar ve Kanun’un belirlediği şartlara göre;

1. İştiraklerimize, grup şirketlerimize, hissedarlarımıza,
2. Ürün ve hizmetlerimizin sunulabilmesi amacıyla sınırlı olmak üzere iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize,
3. Ticari, mali ve hukuki danışmanlıklar ve denetimler amacıyla danışmanlara ve denetim firmalarına,
4. Kampanya, tanıtım ve duyurularımızın yapılabilmesi için bu süreçlerin içinde olan taşeron ve hizmet alınan seafoodplus.infoara,
5. Müşteri şikayetlerinin çözümlenmesi amacıyla alınan Çağrı Merkezi ve/veya Şikayet takibi hizmeti şirketlerine,
6. Yalnızca Kanunlarda şart koşulduğu ve kapsamıyla sınırlı olmak üzere yetkili kamu kurum ve kuruluşlarıyla yargı mercilerine,
7. İnternet sitemiz veya burada bağlantı verilen sosyal medya hesaplarımız üzerinden bir hizmet almakta iseniz bu hizmete ilişkin yükümlülüklerimizin yerine getirilebilmesi amacıyla hizmeti sağlamak için işbirliği yaptığımız tedarikçi ve danışmanlarımızla
8 Sitemizle bağlantılı sosyal medya hesapları ile yaptığınız iletişim için yer sağlayıcı veya sistem sağlayıcı olan sosyal medya platformu sahibi şirketlerle
9. Veri aktarımı için rızanızı aldığımız diğer alıcılara, açık rızanız ya da
Kanun ile belirlenmiş koşullar çerçevesinde aktarılabilecektir.

V) Kişisel veri işlemenin yöntemi ve hukuki sebebi

Kişisel verileriniz, KALEKİM veya KALEKİM adına veri işleyen gerçek ya da tüzel kişiler tarafından; internet sitesi, sosyal medya kanallarımız, mobil uygulamalarımız ve bu sayılanlarla sınırlı olmamak üzere sözlü, yazılı, görsel veya elektronik kanallar aracılığıyla ve açık rızanız alınmak suretiyle toplanmaktadır. İnternet sitemiz ve bağlantılı sosyal medya hesapları ile ilgili otomatik veri toplama yöntemlerimiz için seafoodplus.info adresinden çerez politikamıza ulaşabilirsiniz. Kişisel verileriniz, KALEKİM tarafından, ticari faaliyetlerimizin sunulabilmesi ve faaliyetlerimizde sürekliliğin sağlanabilmesi, Kanunlarca öngörülen sorumluluklarımızın tam ve doğru bir şekilde yerine getirebilmesi amacıyla işlenmektedir.

VI) Kanun gereğince yasal haklarınız
KVKK’ nın maddesinde haklarınız yazılı olup, bunlar aşağıdaki gibidir:

KALEKİM’ e yazılı olarak başvurarak, kişisel verilerinizin;
a) İşlenip işlenmediğini öğrenme,
b) İşlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
c) İşlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
ç) yurt içinde veya yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme,
d) Eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
e) KVKK’ nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini isteme,
f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme,
g) Münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
h) Kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarınızı kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ile
kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi;
seafoodplus.info adresindeki formu doldurarak “Firuzköy Mah. Firuzköy Bulvarı NO Firuzköy / Avcılar /İstanbul” adresine
bizzat getirebilir veya noter kanalı ile gönderebilir veya formun imzalı bir suretini [email protected] kayıtlı e – posta adresine veya [email protected]
adresine güvenli elektronik imzalı olarak kayıtlı elektronik posta adresinizden iletebilirsiniz. Talepleriniz, talebinizin niteliğine göre mümkün olan
en kısa sürede ve en geç 30 gün içerisinde ücretsiz olarak sonuçlandırılır. Ancak işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi halinde, Kişisel Verileri
Koruma Kurulu tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınabilir. Talebiniz başkası adına yapılacaksa bu konuda almış olduğunuz bir vekaletnamenin ve
kimliğinizi doğrular diğer belgelerin başvurunuza eklenmiş olması gerekmektedir.

Yukarıdaki aydınlatma metni ve ilgili mevzuat çerçevesinde kişisel verilerimin satış, pazarlama tanıtım faaliyetleri çerçevesinde ve yukarıda belirtilen amaçlara uygun şekilde işlenmesine ve bu faaliyetlerin yürütülmesi konusunda grup şirketlerine ve hizmet alınan tedarikçi ve iş ortakları ile paylaşılmasına rıza gösteriyorum.

Duyulmamış ve Resimli Duvar Sözleri

Duvar Yazıları

Uzaktan iyi insanlarsınız Uzak durun.

Kimin ne olduğu belli de kime ne olacağı hiç belli değil!

Rihanna tarz ise Yıldız Tilbe farzdır.

Unuttum desem de inanma sakın… Anılarla yazdım seni kalbime

Yerle bir oldum da senle bir olamadım mı?

Ne demiş şair; “Bahçemin halinden baharımı kıyasla”

Duvar Yazıları

Sevme! Zaten beceremiyorsun.

Bu dünya dinozorların hakkıydı.

Biraz güler misin? İlaç alacak param yok!

Anlayamazsın çünkü cahilsin!

Büyük aşklar ya sonsuzdur, Ya da O"nsuz!.

Duvar Yazıları

Bana da yazıklar olsun, çağırsan yine geleceğim.

Sakın düşme arkadaş. Elinden tutan olmaz.

Yaşam olduğu sürece umut vardır.

Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır.

Sadece hayallerim yıkıldı, Duruşumda bir sıkıntı yok!

Sen Mavi giyin, ben denizi unuturum.

En Güzel Duvar Yazıları

Duvar Yazıları

Oda sevecekti İşi çıktı demek ki, yoksa kesin severdi.

Dünya Güzel Olsaydı Doğarken Ağlamazdık, Yaşarken Temiz Yaşasaydık Ölürken Yıkanmazdık

Duvar Yazıları

Bir gün ay bana sordu; neden seni ağlatan biriyle berabersin? Ay'a döndüm ve dedim ki; sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Gittiğim yol, yol değil de manzarasını seviyorum.

Eski başka, eskimiş başkadır. Nice eskiler vardır ki, hiç eskimez.

Hayaller Paris, gerçekler Eminönü.

Duvar Yazıları

Bizim yolumuz dikenli. Ayağını seven gelmesin.

Deli sormuş deliye aşk nedir diye, deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye.

Ben yalan dünyayı kaldıramıyorken birde sanal dünyayı çıkardılar.

Duvar Yazıları

O senden binlerce kez gitmişken, sen ona bir kez daha kalmak için çabalıyorsun ya, kaybediyorsun işte

Seviyorsan git kolunu ısır, saat yap ve Bu saatten sonra “Benimsin” de..

Vicdanlar pas tutmuş, Yürekler çok soğuk,güneş ısıtmıyor artık baba!

Sinirliyken sus! Sözlerin kestiği gönül dikiş tutmaz!

Duvar Yazıları

Beni almaya gelen Azrail’e ‘seni seviyorum’ desem o da gider mi senin gibi.

Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor?

Ben dokunamıyorum. Bari yazdıklarım dokunsun….

Yara dışarıdan kapanır ama sızı hep içerdedir.

Duvar Yazıları

İkimizde maviydik aslında, Fakat ben gökyüzü, Sen deniz.

Sokağın köşesine dönüyordum; seni ilk o zaman gördüm

Erkekleri bilmemde ama adamlar kıyamaz sevdiğine.

Tam öğrenmeye başlamıştım ki, okul bitti.

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.

Duvar Yazıları

Yemişim aşk acısını. Bu dünyada küçük ayak parmağını sehpaya çarpmak gibi bir gerçek var.

Harcadıkça bitmeyen tek servet sevgidir.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.

Duvar Yazıları

Farkımı fark etmedin ya artık fark etsen de fark etmez.

Bu hayatta gülmemi isteyen tek kişi fotoğrafçıydı.

Duvara bir şeyler yazma zamanı geldi sanırım Bu duvar, sevgi duvarı

Kaç promil gerekiyor? İkimizi çift görebilmek için..

Ve Tanrı dedi ki; O konuyu biliyorum: O iş yaş..!

İzin verdiğim kadar bilirler beni, gerisi sadece zannettikleridir.

En Etkileyici Duvar Yazıları

Duvar Yazıları

Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçseydi, odalarında Adriana Lima yerine, Emine Beder’in posterleri asılı olurdu.

Fark edilmek istiyorsan, sarımsak ye :)

Duvara yazı yazmayın demiş altına tamam diye yazı yazmışlar.

yılında Anadolu’nun kapıları Türklere açıldı ve Türkleri Ajda Pekkan karşıladı.

Duvar Yazıları

Ölsem de gam yemem, gaz yapıyor..

İki ayda İngilizce'yi öğrenmek ister misin? Tabi ki istersin ama öğrenemezsin boru değil bu İngilizce sonuçta koskoca bir dil.

Ankara’nın bağları şarkısı olmadan önce insanlar nasıl evleniyormuş acaba ya. İnsan hayret ediyor.

Asgari ücret gibiyim kimse benle geçinemiyor.

Ne kadar çok param olursa olsun sinyal sesinden sonra mesaj bırakmaya cesaret edemiyorum.

Duvar Yazıları

Bir gün seninle aynı evin elektrik faturasına “oha lan!” deriz.

Eğer evrende bizden başka uygarlık yok ise, büyük bir yer israfıyla karşı karşıyayız.

Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler hemen eksik var mı diye sayarım.

Babam takdir getir bilgisayarını yenilicem dedi, bende getirdim. Geldi F5’e basıp gitti.

Eğer bir kızın fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişman, sadece gözleri görünüyorsa kaçın.

Arabada bebek var diyene ne yapalım kırmızı ışıkta durup da çeyrek altın mı takalım.

Hatay ile İlgili Duvar Yazıları

Duvar Yazıları

İki ayda İngilizceyi öğrenmek ister misin? Tabi ki istersin ama öğrenemezsin boru değil bu İngilizce sonuçta koskoca bir dil.

Bir insanın yılda ortalama 8 sevgilisi oluyormuş, bu duruma göre ben insan değilim.

Ulan Muhittin diye bebek ismi mi olur 2 aylık çocuğun elini öpesim geliyor.

Uyurgezerliğin çaresi bulunmuş, yıllarca boşuna yürüdüm.

Duvar Yazıları

İnan seni sevecektim ama hayvanlara haksızlık olur diye vazgeçtim.

Matematiğin kuralı: ”Çözüm basit geliyorsa, yanlış çözüyorsundur.”

Fakiriz diye demiyorum ama geçen gün eve hırsız girdi, hayatımdan yarım saat çaldınız diye not bırakıp çıkmış.

Annesinin altın gününü basan genç, 12 adet çeyrek altın, 1 adet mezdeke kasedi ve 2 tabak kısırla kayıplara karıştı.

Avonun 10 yaş gençleştiren kremini kullanan 9 yaşındaki kız kayboldu.

Odamın kapısını her seferinde sanki narkotik ihbarı alıp baskına gelmiş gibi açan anneme yıllardır anlam veremiyorum.

Türkiye’de artık yüz nakli yapılıyor. Yüzsüzlere duyurulur.

Duvar Yazıları

Adamın biri öyle zayıf öyle zayıfmış ki pijaması tek çizgiliymiş.

Kalabalık içinde giden kadın ŞOKA girmiş. Başka bir kadında canı sıkılmış BİME girmiş.

Ben hayata at gözlükleriyle bakmakta ısrar edersen Birilerinin sana ÇÜŞŞ demesi zorunu gitmesin.

Herkes sakız çiğner ama benim gibi patIatamaz.

Ağladığımı gördüğü halde bana gelip de; Ağlıyor musun? Diye soran mala; yok, “ben gözümden işiyom” diyesim var.

Üç günlük dünyada beş gün okula gidilir mi hiç!

Mezarlık girişinde; ‘Bizde gezerdik siz gibi, sizde geleceksiniz biz gibi’ yazıyor. Lan adam ölmüş, hala laf sokuyo ya.

Dersler boş kafada boş daha doğrusu kafa nereye biz oraya…

“ TL ver” yaz babana gönder, hiç duymadığın küfürler cebine gelsin.

Öğrenci 16 yıl uzunluğunda, hafta çapında, ay genişliğinde, günaydın ile yatıp “iyi dersler ile kalkan, disiplin ile uslanan, tost ile beslenen, forma ile süslenen, hocanın itmesi müdürün geri tepmesi ile alışan, defter ve elle dayak yiyebilen bir gün okul bitecek diye kandırılmış Allah’ın en aciz kuludur.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir