istanbul en iyi kuaför ekşi / İstanbul Erkek Kuaför Önerileri

Istanbul En Iyi Kuaför Ekşi

istanbul en iyi kuaför ekşi

SUV HDi EAT6

Konu: İstanbul Erkek Kuaför Önerileri

• , #1

beratyuksel çevrimdışı
    beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul Erkek Kuaför Önerileri

Baktım foruma ama böyle bir konu göremedim.

***** İstanbul'da saçımızı kestirmek istediğimizde ya herhangi bir berberde biçtiriyoruz ya da uçuk fiyatlarla karşılaşıyoruz.

Biraz araştırma yaptım ben konu hakkında da şu anda fiyat performans olarak bir tek Emre Demir'i buldum. Bir ara Ali Gür'den ayrılıp Bodrum'a gitmiş sonra İstanbul'a geri dönmüş. En son Şişli'de Cend Kuaför isimli bir yerdeymiş de şimdi nerde bilmiyorum ulaşabilirsem şimdilik ona bir kestirmeyi düşünüyorum.

Bunun haricinde Salon Nişantaşı'nı çok beğenen var ama onun da fiyatı tl civarıymış.

Bu konuyu da aramızda saçını iyi kestirmek isteyenlerle birlikte tecrübelerimizi ve kuaförlerin fiyatlarını paylaşalım diye açtım.

• , #2

fthdrn çevrimdışı
    fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mahalle berberi iyidir her zaman
    Düğünün olur düğününe gelir cenazen olur yanında olur.
    Patronu nisantasinda bi yere goturmustum gecen senelerde. Banada ısmarladı tabi doğal olarak normal kesime lira vermisti yaptigi tek sey masaj krem cart curt göz boyama. Yer mi anadolu çocuğu

"Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim."
    Mustafa Kemal ATATÜRK

GTİ

• , #3

baskan96 çevrimdışı

AlıntıberatyukselNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baktım foruma ama böyle bir konu göremedim.

***** İstanbul'da saçımızı kestirmek istediğimizde ya herhangi bir berberde biçtiriyoruz ya da uçuk fiyatlarla karşılaşıyoruz.

Biraz araştırma yaptım ben konu hakkında da şu anda fiyat performans olarak bir tek Emre Demir'i buldum. Bir ara Ali Gür'den ayrılıp Bodrum'a gitmiş sonra İstanbul'a geri dönmüş. En son Şişli'de Cend Kuaför isimli bir yerdeymiş de şimdi nerde bilmiyorum ulaşabilirsem şimdilik ona bir kestirmeyi düşünüyorum.

Bunun haricinde Salon Nişantaşı'nı çok beğenen var ama onun da fiyatı tl civarıymış.

Bu konuyu da aramızda saçını iyi kestirmek isteyenlerle birlikte tecrübelerimizi ve kuaförlerin fiyatlarını paylaşalım diye açtım.
    Ankara Vedat Dalokay'da tam anlamıyla istediğim şekli vererek sakala ustura dahil 20 lira veriyorum. lira gibi rakamlar nedir gerçekten anlayamadım..

• , #4

ckrc çevrimdışı

Etilerde tras oluyorum; TL, eskiden liralara tras oluyordum, saci cidden cok kotu kesiyorlar. Gorunusw oonem
    veriyorum, istedigim gibi kesen bir tek burasi var. Verdigim paranin son kurusuna kadar helali hos olsun. Masaj da yok, cilt bakimi da yok. Istiyorsan paylasayim numarayi, randevusuz, refsiz almiyor memnun kalmama sansin yok

• , #5

_driver_ şimdi çevrimiçi
    _driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seven ve silen camiası istanbulu ele geçirmiş

Alıntımesutt1Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    AlıntıdoncarloNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

• , #6

tuFAN çevrimdışı

Mahalle berberim 15 tl'ye saçımı kesiyor gayet de iyi kesiyor

• , #7

Dragger çevrimdışı
    TechTurkeyDragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul'da fenomen olan her dükkana gittim, her berberi denedim. Ama sonuç fiyasko. Ne liralar verdim fıs.

2 senedir Ekrem isminde bir arkadaşa gidiyorum çok memnunum. Bakırköy'de Salon Eko Boss diye yeni biryer açtı. Tertemiz mis gibi mekan, muhabbeti sohbeti de iyidir. Tavsiye ederim.

Fiyat olarak da aralığında. Halkalı'dan gidip geliyorum 3 haftada bir. Yavuz yönlendirdi derseniz daha da bi güzel ilgilenir.

22 15 (Genelde yoğun oluyor randevu alın öyle gidin)

@premiumparts / funduszeue.info

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND

• , #8

AşkınS. çevrimdışı
    AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende berber niye 30 aldı bu sefer diye düşünüp duruyordum

• , #9

MBuğra çevrimdışı
    MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@funduszeue.info nickli arkadaş bu konuda uzman.

iyi berber uğrunda araba bile pert etmişliği vardır.

0 şaka.

"Korkmadık, savaştık"

• , #10

• , #11

• , #12

aslan çevrimdışı
    aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mahalle berberi candır gerisi heyecan ama yıllardır gittiğim yerde çıraklıktan ayrılıp kendi yerini açan varsada kesinlikle ona gitmem

• , #13

ahmet çevrimdışı
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim handa urfali bi kasap var ona gidiyorum tavsiye etmiyorum. Sac sakal yikama agda 30 lira

Polo gti best
    Octavia vRS best
    Polo gti best ''korfez''
    Octavia vRS best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

• , #14

funduszeue.info çevrimdışı
    funduszeue.info - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İyi para verip çöpe atmak istemiyorsanız Erhan Mengel tek geçerim. En son kesiyordu.

• , #15

sahnnn çevrimdışı
    sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla bi arkadaşım da böyle liralar veriyodu dedim traş ol detaylı fotosunu çek getir.Şimdi benim berber saç sakal 30 liraya aynısını yapıyor.

LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL

• , #16

• , #17

Schumi çevrimdışı
    Tech ModeratorSchumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kıla tüye bu kadar para verilmesini anlamıyorum gerçekten. Utanmasam bu paraları veren herkes şuraya en beğendiği fotoğrafını koysun diyeceğim ama ayıp diye demiyorum.

funduszeue.infots

GTI

istanbul&#;da kuaför-güzellik salonu önerileri

7. Bi tık dikiş tutturmuş zincir kuaför fiyatlarını görünce şok geçirip soluğu burada aldım ama başlık hak ettiği değeri görmemiş malesef.

Doğum günüme 1 hafta var, yeni yaşıma güzel bir saçla gireyim dedim ama kısmet olmayacak gibi. Garage, hairchefs, hakan köse, hangar, san kuaför vb haricinde her türlü öneriye açığım. Mahalle kuaförü bile olur, yeter ki işini düzgün yapsın. 

Edit: bir süslümüzün önerisiyle etiler bob kuaföre gittim. Memnun da ayrıldım ancak zemin rengim yıkadıkça kötüleşti. 1 ay içinde ilk günkü Soğuk tonlardan eser kalmadı. Normalde bu tarz işlemler beni ay götürür, funduszeue.infoım ve yeni bir renklendirme lazım. Fiyat olarak o civar için uygun sayılır ödedim yanlış hatırlamıyorsam.

valerie solanas
    ten rengi:buğday tenli
    cilt tipi:karma
    göz rengi:koyu kahverengi
    saç şekli:dalgalı
    saç tipi:kuru
    cilt alt tonu:nötr
    alerjik cilt:evet
    saç rengi:kestane
    saç kalınlığı:kalın telli
    kepekli saç:hayır
    10 ekim ocak

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.