raks sf 16 oli en ucuz / Raks SF 16 OLİ Olimpos Soğuk Buharlı Vantilatö - funduszeue.info

Raks Sf 16 Oli En Ucuz

raks sf 16 oli en ucuz

Raks Sf 16 Oli Buharlı Ayaklı Vantilatör W PRA

Raks Sf 16 Oli Buharlı Ayaklı Vantilatör W

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Yeni Yaşam

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 1 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

72 favori

• Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili
  • Tip:Ayaklı
  • Garanti Süresi:2 Yıl
  • Enerji Sınıfı:A
  • Özellik:Su Buharlı
  • Renk:Siyah

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Yeni Yaşam tarafından gönderilecektir.
  • Raks Sf 16 Oli Buharlı Ayaklı Vantilatör W Max. W Vantilatör 60w, Nemlendirici 40w 16 Inch / 40 cm Buhar fonksiyonu ( ml/saat) İyonizer özelliği Geniş lcd gösterge 3 Farklı rüzgar modu 3 Hız kademeli 8 Saat zaman ayarı Uzaktan kumandalı Sineksavar özelliği Aşırı ısınmaya karşı korumalı motor 2 Yıl Garantili
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

TL'ye TL İndirim

Tahmini Kargoya Teslim: 10 gün içinde

Tahmini Kargoya Teslim: 12 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Raks Sf 16 Oli Buharlı Ayaklı Vantilatör W

• Raks Sf 16 Oli Buharlı Ayaklı Vantilatör W Max. W Vantilatör 60w, Nemlendirici 40w 16 Inch / 40 cm Buhar fonksiyonu ( ml/saat) İyonizer özelliği Geniş lcd gösterge 3 Farklı rüzgar modu 3 Hız kademeli 8 Saat zaman ayarı Uzaktan kumandalı Sineksavar özelliği Aşırı ısınmaya karşı korumalı motor 2 Yıl Garantili
  • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
  • TipAyaklı
  • Garanti Süresi2 Yıl
  • Enerji SınıfıA
  • ÖzellikSu Buharlı
  • RenkSiyah

Raks SF Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı Watt Vantilat&#;r Yorumları

Raks SF Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı Watt Vantilat&#;r

( yorum)

Yorum

• kurtarıcı

Olumlu yönleri: mersinde yaşıyorum inanılmaz sıcak burası ama bu ürün bir efsane

• (yorum sahibi &#;r&#;n&#; satın aldı) raks sf 16 oli olimpos vantilat&#;r

Olumlu yönleri: Uzun zamandır kullanıyorum gayet memnunum. Ortamı 1 2 derece serinletebiliyor.

• "İyi"

Olumlu yönleri: İyi

• "normal vantilatorden daha etkili fakat mucize beklemeyin"

Olumlu yönleri: Motor gucu Cok ses yapmamasi Ayaklarinin tekerlekli olmasi Uzaktan kumanda 5 yil garanti Olumsuz yönleri: Malzeme kalitesi Soguk buharin cok da bir etkisinin olmamasi Fiyatinin kalitesine gore yuksek olmasi (maalesef ulkedeki cogu sey gibi)

• Olumsuz yönleri: Maalesef ürünün kargosu bedava yazmasına rağmen bizden kapıda alındı.

• "ŞİKAYET"

Olumsuz yönleri: Ürün elime gelmedi kargo eve hiç uğramadığı halde iadeye göndermiş. Ücreti kesildi satıcıya aktarıldı bu arada. Param iade de edilmedi. satıcıya mesaj atıyorum hala dönüş yapmıyor. Böyle satış olmaz

• "raks vantılator"

Olumlu yönleri: urun harıka Olumsuz yönleri: satıcı ısını cıddıyetle yspmıyor sıyah renk ıstedım kırmızı gonderdı artı urun kargo ucretı yoktu kargo ucretı alındı

• "başarılı &#;r&#;n"

Olumlu yönleri: tebrikler

• "İyi &#;r&#;n"

Olumlu yönleri: 10 dk'da kurulumu yapılabiliyor. Dönüş hızı ve üfleme kapasitesini ben beğendim. Uzaktan kumandalı olması da güzel. Tavsiye ederim.

• s&#;per

çok güzel serinletiyor buhar sayesinde tavsiye ederim

• fiyatına g&#;re g&#;zel bir

ben memnun kaldım

• "ilgisiz ve sorumsuz satış&#;ı"

Olumsuz yönleri: Kargo ücretsiz gönderimi yapılması gerekirken ödemeyi tarafımıza aksettirmiş ayrıca ürünü kırmızı göndermişler. Biraz daha sorumluluk sahibi olması gereken bir firma. Ben iade ettim!!

• Su damlatıyor

Ürünü eksiksiz kurdum fakat su faznesini taktığım gibi alttan damlaıyor ve direk elektronik karta doğru gidyor daha çalıştırmadım yarın servise götürücem

• "Satıcı firmanın &#;zensizliği"

Olumlu yönleri: ürün idare eder kaliteli malzemesi var ve gösterişli bir gövdeye sahip ama işlevsellik bakımından bence normal bir vantilatörden farkı yok. Buharın bir işe yaradığı da yok cafelerdeki gibi su püskürtüp serinleten cihazlar gibi düşünmeyin. Olumsuz yönleri: Eksik puan vermemin nedeni. 1.) Gri renkte sipariş vermeme rağmen, kırmızı renk geldi 2.) ürünün alt kısmında tabanında derin bir çatlak var 15 cm kadar. Bu alanı japonla yapıştırdım. İade için uğraşmamak adına. MNG Kargo da gün boyu evde olmama rağmen ürünü gezdirip şubeye geri götürdü. Şubeye gidip 32 desi ürünü sırtımda 2 km kadar taşımak zorunda kaldım.

• "ON NUMARA &#;R&#;N"

Olumlu yönleri: ON NUMARA ÜRÜN

• Kargo problem

Ürün çok iyi..

• memnun kaldım

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. Beklentiminde üstündeydikademe bile yeterli oluyor. Hersey güzeldi.

• "Tavsiye Ediyorum"

Olumlu yönleri: Ürünü aldığımdan beri sürekli kullandım günde 12 saat hiç durmadan ve aldığım günden bu güne tek bir fark olmadı. Buhar soğuk değil normal su sıcaklığında ısıtmıyor ama soğutmuyorda buna rağmen buhar açık olunca ortam neminden dolayı olabilir ortam daha soğuk oluyor. Bu yıl hiç klima çalıştırmama gerek kalmadı ortam sıcaklığı ortalama 25 derece arasında kaldı çok aşırı sıcak olduğunda tabi yükseldi biraz ama fiyatına göre gerçekten güzel bir ürün.

• "."

Olumlu yönleri: Bence piyasadaki en başarılı vantilatörlerden bir tanesi bu ben çok memnunum hem fiyat olarak da çok uygun. Yaz aylarında vantilatör klima falan olmazsa durulmuyor o yüzden de bu çok işimize yaradı diyebilirim

• "."

Olumlu yönleri: Kurulumu çok kolay on on beş dakikada hazır hale geldi ben kurdum çalıştırdım sonra bu makineler odaya daha çok nem sağlıyor buharlı oldukları için ekstra soğuma isliyorsanız buzlu su kullanabilirsiniz ben içine birkaç damla da oda parfümü damlattım suyun mis gibi kokuturken aynı zamanda nem sağlıyor ve soğutuyor harika bir ürün

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz

bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı

Raks SF Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı Watt Vantilat&#;r kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Raks SF Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Uzaktan Kumandalı Watt Vantilat&#;r yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.

• Ürün TipiAyaklı
  • Salınım ÖzelliğiVar
  • IyonizerVar
  • Dijital GöstergeYok
  • Nemlendirici ÖzelliğiVar
  • Otomatik KapanmaBelirtilmemiş
  • Uzaktan KumandaVar
  • Kafes MalzemesiMetal
  • Güç W
  • Kademe Sayısı3
  • Zaman AyarıVar
  • Isınma EmniyetiVar
  • Rüzgar Modu3 Tip
  • RenkKırmızı
  • YükseklikBelirtilmemiş
  • GenişlikBelirtilmemiş
  • DerinlikBelirtilmemiş
  • AğırlıkBelirtilmemiş
  • Yükseklik AyarıBelirtilmemiş
  • Pervane Çapı16 inç

Lütfen yorumunuzun onaylanabilmesi için küfür, hakaret benzeri kelimeler kullanmayınız.

Yorumunuzu yazarken telefon numarası, ev/iş yeri adresi gibi bilgilerinizi paylaşmayınız.

funduszeue.info © tüm hakları saklıdır

kapat

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası