behzat ç rakı koy la / – Rakı Koy La, Amirim Döndü: Behzat Ç.

Behzat Ç Rakı Koy La

behzat ç rakı koy la

Buket — Rakı koy la

Rakı koy la

See more posts like this on Tumblr

#behzat ç#behzat amirim#behzatc#erdal beşikçioğlu#savcı esra#berna ç#esra ç#akbaba#hayalet#leyla ile mecnun#neşet ertaş

More you might like

Benim merhametim senin s&#;rt&#;na yük olacak

“&#;imdi sarho&#; olup ölümü bekleyebiliriz.”

“Beni dönü&#;türdü&#;ün hal için özür dileyeceksin. Hayat&#;m&#;n orta yerine koydum seni, orada duramad&#;&#;&#;n için benden özür dileyeceksin. Biz bu ili&#;kiyi bamba&#;ka bir yere ta&#;&#;yabilirdik, buna izin vermedi&#;in için benden özür dileyeceksin. Beni sevebilecekken nefret etti&#;in bir adama dönü&#;türdü&#;ün için özür dileyeceksin. Ben napaca&#;&#;m biliyor musun? Bütün özürlerini kabul edece&#;im.”

Ama bil ki farkl&#; bir hayaldi

&#;&#;kenceydi bazen bazen çok güzeldi

Belki de iyi gelir &#;zmir'in &#;&#;&#;klar&#;

buketkaynakk: “Hiç sevmedi diyemedim, korktu dedim, kaçtı dedim, nedenleri vardı dedim, sevmedin diyemedim. Beni yine haksız çıkardın. Sevmedin, hiç. ”

Hiç sevmedi diyemedim, korktu dedim, kaçt&#; dedim, nedenleri vard&#; dedim, sevmedin diyemedim. Beni yine haks&#;z ç&#;kard&#;n. Sevmedin, hiç.

xoxm-deactivated asked:

Seni uzun zamand&#;r takip ediyorum asl&#;nda. Her payla&#;&#;m&#;nda her kelimende sana dair baz&#; anlamlar ç&#;karmaya çal&#;&#;mak gerçekten güzel bi his. Kendini böylesine güzel anlatt&#;&#;&#;n ve hissettirdi&#;in için te&#;ekkür ederim.

Te&#;ekkür ederim &#;

Her geçen dakika hayat&#;n&#; de&#;i&#;tirmek için yeni bir f&#;rsatt&#;r

image
image

Bugün aklıma

yazısız ve çizgisiz

bir resim geldi,

Ve benim, birdenbire

yüzünü değil,

gözünü değil,

senin sesini göresim geldi,

Penceremin kenar&#;ndaki &#;araptan vazolar&#;n içindeki çiçeksin sen.

See this in the appShow more

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir