allah allah diye diye yandım sözleri / Hasan Dursun Hu Allah(Açtım Gözümü) | En fazla ilahi sözleri sitemizde.

Allah Allah Diye Diye Yandım Sözleri

allah allah diye diye yandım sözleri

Hasan Dursun - Allah Allah Diye Diye Yandım *** Açtım gözümü,verdim özümü Tuttum sözümü,dedim Hu Allah Allah Allah diye diye yandım Allah Allah diye diye yandım Çünkü Ona muhtacım Dağları aştım,çok yer dolaştım Doldum ve taştım,dedim Hu Allah Allah Allah diye diye yandım Allah Allah diye diye yandım Çünkü Ona muhtacım Zemzemi içtim, kendimden geçtim Yolumu seçtim,dedim hu Allah Allah Allah diye diye yandım Allah Allah diye diye yandım Çünkü Ona muhtacım Deryalar yardım,yaramı sardım Huzura vardım,dedim Hu Allah Allah Allah diye diye yandım Allah Allah diye diye yandım Çünkü Ona muhtacım Çoktur günahım,affet Allah’ım Gönülde ahım,dedim Hu Allah Allah Allah diye diye yandım Allah Allah diye diye yandım Çünkü Ona muhtacım ..

Hasan Dursun - Allah Allah Diye Diye Yandım

Açtım gözümü,verdim özümü

Tuttum sözümü,dedim Hu Allah

Allah Allah diye diye yandım

Çünkü Ona muhtacım

Dağları aştım,çok yer dolaştım

Doldum ve taştım,dedim Hu Allah

Çünkü Ona muhtacım

Zemzemi içtim, kendimden geçtim

Yolumu seçtim,dedim hu Allah

Çünkü Ona muhtacım

Deryalar yardım,yaramı sardım

Huzura vardım,dedim Hu Allah

Çünkü Ona muhtacım

Çoktur günahım,affet Allah’ım

Gönülde ahım,dedim Hu Allah

Çünkü Ona muhtacım ..

Dinim İslam, İslamiyet,İslami Bilgiler>İlahiler, İlahi Sözleri, Seçme İlahiler, En Güzel İlahiler

ALLAH ALLAH DİYE DİYE İLAHİ SÖZLERİ (İLAHİSİNİN SÖZLERİ, İLAHİLER, İLAHİ SÖZLERİ) (SÖZLÜ + VİDEOLU, DİNLE)

Seher vakti ötüyorlar,

Hakk aşkı ile bitiyorlar,

Hakk deyip zikrediyorlar,

Aşk ile öten bülbüller.

Allah, Allah Allah Allah diye diye,

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Allah, Allah diye diye,

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Ötüp zikre doymuyorlar,

Zikretmeden durmuyorlar,

Ötüp de uyumuyorlar,

Aşk ile öten bülbüller.

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Allah, Allah diye diye,

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Kanadını çırpıyorlar,

Güllere göz kırpıyorlar,

Canlara can katıyorlar,

Aşk ile öten bülbüller.

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Allah, Allah diye diye,

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Mevla’ya naz ediyorlar,

Allah diyip ötüyorlar,

Cenneti seyrediyorlar,

Aşk ile öten bülbüller

Ötüp (bilgi yelpazesi. com) duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Allah, Allah diye diye,

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Ötüp, ötüp gelirdiler,

Çekerler dert ile çile,

Can-ı dilden bir ses ile,

Aşk ile öten bülbüller.

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

Allah, Allah diye diye,

Ötüp duruyor bülbüller,

Ya Muhammed diye diye,

Aşka geliyor bülbüller.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası