akademi koleji büyükçekmece / Akademi Koleji yeni eklenen yorumları - funduszeue.info

Akademi Koleji Büyükçekmece

akademi koleji büyükçekmece

Akademi Koleji Nerede Nasıl Gidilir, Adres Yol Tarifi Haritası

İstanbul Yol Haritası, İstanbul İlçe Haritaları, İstanbul Şehir Haritası, Haritada İstanbul Uydu ve Sokak Görüntüleri, İstanbul Semt Haritası, Kent Haritası

İstanbul Haritası  » Akademi Koleji Haritası

Adres: , Büyükçekmece

Akademi Koleji Adresine Yol Tarifi Almak ve Nasıl Giderim Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Akademi Koleji konum olarak nerede bulunduğunu, Akademi Koleji haritadaki yerini görmekle birlikte nereye yakın olduğunu görebilir ve bulunduğunuz yerden ( il, ilçe veya mahallenizden ) yol tarifi alabilirsiniz.

Akademi Koleji Haritası

Online Akademi Koleji Haritası Kullanımı

Şu an "Akademi Koleji Haritası" sayfasındasınız. Akademi Koleji haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Akademi Koleji Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Akademi Koleji haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Akademi Koleji Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Akademi Koleji haritasına yakın yerler listesi

İstanbuldaki Üniversiteler ve Kampüsleri
İstanbuldaki Önemli Tarihi Müzeler
İstanbul Alışveriş Merkezleri, AVM Rehberi
İstanbuldaki Hastaneler, Devlet ve Özel Hastane Rehberi
Üniversite Yurtları, Özel Öğrenci Yurtları Rehberi
İstanbul Metrobüs Geçiş Durakları

Similar places nearby

• Buyukcekmece Akademi Koleji
    Buyukcekmece Akademi Koleji

Büyükçekmece, , Turkey

• km
    Akçansa Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu
    Akçansa Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu

Fatih Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Büyükçekmece, Istanbul, , Turkey

School, Grammar School, High School
  • km
    Özel Mektebim Okulları
    Özel Mektebim Okulları

Büyükçekmece, , Turkey

• km
    Montessori Materyalleri İmalat ve Satış
    Montessori Materyalleri İmalat ve Satış

Fatih Mahallesi Çanakkale Şehitleri Caddesi No 33, Büyükçekmece, , Turkey

• km
    Özel Istanbul Yükseliş Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Özel Istanbul Yükseliş Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

Kaynak Sokak, Büyükçekmece, Turkey

• km
    Çınar Koleji Büyükçekmece
    Çınar Koleji Büyükçekmece

19 Mayıs Mah. Hilal Cad., Büyükçekmece, , Turkey

• km
    Nurtopu Hatice Ayşe Anaokulu
    Nurtopu Hatice Ayşe Anaokulu

Kumsal (Bostan) Sokak, Büyükçekmece, Turkey

• km
    Gökcan Koleji
    Gökcan Koleji

Pınartepe Mah. Tophane Cad. No : 14 Gürpınar, Büyükçekmece, , Turkey

School, Grammar School, High School
  • km
    المدرسة السورية للمتفوقين
    المدرسة السورية للمتفوقين

beykent Uludağ Sk, Cumhuriyet Mh, Istanbul, , Turkey

• km
    Beylikdüzü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
    Beylikdüzü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Gürpınar Mah. Pekmez Cad. Doğuş Sok. No:8, Beylikdüzü, Turkey

• km
    Kumsal Özel Eğitim
    Kumsal Özel Eğitim

Cumhuriyet Mah. Çoruh Sok. No: 50, 52 Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye, Istanbul, , Turkey

• km
    Kalp Ülkesi Anaokulu
    Kalp Ülkesi Anaokulu

Marmara Mahallesi Yurt Caddesi No Beylikdüzü, Istanbul, , Turkey

Preschool, School, Day Care
  • km
    Beylikdüzü FİNAL Okulları
    Beylikdüzü FİNAL Okulları

Adnan Kahveci Mahallesi, Avrupa Caddesi, No, BEYLİKDÜZÜ, Istanbul, , Turkey

• km
    Gurpinar Yesilkent İlkogretim Okulu
    Gurpinar Yesilkent İlkogretim Okulu

Adnan Kahveci Mh. Kafkas Cd. No:5 Beylikdüzü, Istanbul, , Turkey

• km
    Özel Neşe Erberk Anaokulu Beylikdüzü
    Özel Neşe Erberk Anaokulu Beylikdüzü

Cumhuriyet Mah. Uludağ Sok No Beykent/Beylikdüzü, Beylikdüzü, , Turkey

• km
    Beykent Üniversitesi Beylikdüzü itiraf
    Beykent Üniversitesi Beylikdüzü itiraf

Gürpınar Yolu Cad. Şimşek Sokak, 5, Cumhuriyet Mah., Istanbul, , Turkey

• km
    Beylikdüzü Gürpınar A.Y. İmam Hatip Ortaokulunu Sevenler ve Emek Verenler
    Beylikdüzü Gürpınar A.Y. İmam Hatip Ortaokulunu Sevenler ve Emek Verenler

Adnan Kahveci Mh. Avrupa Cd., Istanbul, Turkey

Non-Profit Organization, Charity Organization, School
  • km
    Beykent
    Beykent

Ayşekadın Tren İstasyonu Yanı Edirne, Edirne, Turkey

• km
    Özel Gülfidan Butik İlkokulu & Anaokulu
    Özel Gülfidan Butik İlkokulu & Anaokulu

Adnan Kahveci Mah. Mimar Sinan Cad. No, Istanbul, , Turkey

Preschool, School, Grammar School
  • km
    Beylikdüzü Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi
    Beylikdüzü Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi

Gürpınar Mahallesi, Vatan Cd. No, Istanbul, , Turkey

High School, Art School, School

Akademi Büyükçekmece İlkokulu ve Ortaokulu

Akademi Büyükçekmece İlkokulu ve Ortaokulu

İstanbul Avrupa Yakası

İngilizce
AlmancaYabancı Dil

Kuruluş Yılı

OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Eğitim Anlayışımız
Bilgiyi farklı kaynaklardan edinen ve sürekli gelişimi öngörüp öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışı, eğitim felsefemizin temelini oluşturmaktadır.
Öğretmenlerimiz; bireysel farklılıklara dayalı çeşitliliği bilen ve demokratik tutumlara sahip birer rehberdir.
Öğrencilerimiz; düşünen, araştıran, tartışan, yorumlayan, hazırlığını kendisi yapan, yaratıcı ve özgüvenli birisi olarak özgünlüğünü ortaya çıkaran yaşadığı topluma ve dünyaya karşı sorumlu bireylerdir.
Eğitim ve öğretim süreci; öğrenci-öğretmen-okul-aile-çevre ve tüm bu unsurları etkileyen eğitim politikalarını kapsar.
Okulumuzun bu süreçteki temel hedefi, "öğrenci merkezli" eğitimi içselleştirerek öğrenciyi aktif kılan bir sistem yaratmaktır.
Öğrenci merkezli eğitim çerçevesinde öğrenci, kendi kendini geliştirebilme duygusunu kazanmalıdır. Başkalarının yapılanmasına ve yönlendirilmesine gerek duymadan, kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ve gelişimine paralel olarak öğrenme ortamı yaratıp, sonuçlarını kendi açısından yorumlama becerisi kazanması gerekir.
Okulumuzda, bu eğitim sistemi ile;
Öğrencinin; oturduğu yerden sürekli dinleyen biri olmaktan çıkıp; düşünen, araştıran, tartışan, yorumlayan, hazırlığını kendisi yapan, özgüvenli birisi olarak özgünlüğünü ortaya çıkarmaya çalışması;
Öğretmenin ise; sürecin merkezinde bulunan etkin konumu ve kürsüsünden/masasından uzaklaşıp çok anlatan değil, dinleyen, gözleyen, değişik düşünmeyi özendiren, süreci ve sınıfı yönlendiren birisi olması hedeflenmiştir. Öğrenci merkezli eğitim adı altında verilen bu eğitimde öğretmenlerimiz; bireysel farklılıklara dayalı çeşitliliği bilen ve demokratik tutumlara sahip birer rehberdir.
BÜYÜKÇEKMECE AKADEMİ ÖZEL OKULLARINDA 

Akademi Büyükçekmece İlkokulu ve Ortaokulu Fiyatları

Kayıt Fiyatı ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Yemek ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Ort. Sınıf Mevcudu 20

FİZİKSEL İMKANLAR

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol

Görsel Sanatlar

Jimnastik

Müzik

Satranç

Tiyatro

Yüzme

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

BURS KOŞULLARI

Akademi Büyükçekmece İlkokulu ve Ortaokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

ADRESİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TELEFONWEB

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

KAYIT ÜCRETİ NE KADAR?

Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için

OKUL SİZİ ARASIN

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası