rıhtım caddesi / Rihtim caddesi hi-res stock photography and images - Alamy

Rıhtım Caddesi

rıhtım caddesi

rıhtım caddesi

• (bkz: kadikoy rihtim)

• dolmus ve otobus duraklarinin kaldirilmasi halinda tadindan yinmicek cadde. oyle bir proje var yillardir

• kadiköy rihtimi boydan boya kat ederek et ve balik kurumu önünde sona eren yogun caddedir. bu noktadan sonra haydarpasa yönünde tibbiye caddesi, acibadem yönünde haydarpasa çayir sokak adini alir. tikali olmadigi saat tespit edilememistir.

• (bkz: haydarpaşa rıhtım caddesi)

• eskiden, kadıköy'de bu caddenin önü çayırlıktı, zaten o yüzden çayırbaşı diye geçer oradaki durağın adı. tabi o zamanlar sivri zekalı bazı yöneticiler insanları denizden ayırmak için demir parmaklıklar çekmemişti yolun ortasına. dolmuş ve otobüs duraklarının olduğu yer çimenlikti. bu nostalji kulağa hoş gelmekle birlikte babamın ifadesi ile bir zamanlar bu caddenin hemen dibinde deniz başlar, mendirek de olmadığı için lodoslu havalarda dalgalar caddeden geçen tramvaya vurur hatta dükkanlara girermiş.

karaköy'deki rıhtım caddesi'nin eski halini de hayal meyal hatırlıyor insan, hani şu an yürüdüğümüz yerden otobüslere bindiğimiz.

zaman hızla akıp gidiyor.

• kesinlikle ama kesinlikle yürürken, sağınıza solunuza bakmanız gereken cadde.

neden mi efendim? hemen açıklayayım:

bu caddede kaldırım kenarında kolilerin üzerinde kaçak/çalıntı cep telefonu satan, 15 funduszeue.info façaya sahip, boyunda amcalar vardır. eminim ki hiçbiriniz, benim gibi bu amcaların kolilerine çarpıp, telefonlarından ikisini yolun kenarına, suların içine uçurup parçalamak istemezsiniz. istemezsiniz değil mi?
    isterseniz burayı takip edin;
    (bkz: mazoşizm)

istemeyen arkadaşlarımız için devam ediyoruz;
    ne diyorduk, hah şu telefoncu amca. yanlışlıkla telefonlarını parçalara ayırdığım amca. evet efendim bu amcalara dikkat ediniz yoksa böyle bir diyaloğa sahne olabilir o rıhtım caddesi;

nesilsiz:n
    telefoncu:t

gümm, çaatt
    n:(içses:hasssiktir ama ya)ehe. meraba abi, kusura bakma ya görmedim
    t:(parmakla telefonun parçalarını göstermekte)al onu yerden
    n:ehe, aliim abi. abi kusura bakma ya.. biraz da ıslanmış ama.. ehe..
    t:yok güzelim, kusurluk birşeyi yok bunun..
    n:(neylik bişeyi var lan o zaman?)yok abi, bak bişeyi olmamış, sağlam telefonlar. neyse abi hadi kolay gelsin..(gitmeye yeltenme no.1)
    t:dur hele dur
    n:efendim abi?
    t:bunun sim kart takma yeri kırılmış.
    n:yapma abi, nasıl kırılsın o bataryayı çıkarmadan(yemezler)kusura bakma abi iyi akşamlar(gitmeye yeltenme no.2)
    t:gel hele gel
    n:efendim abi..
    t:parasını vercen..
    n:kusura bakma abi, görmeden oldu valla..(gitmeye yeltenme no.3)
    t

ben otobüs duraklarına koşar adımlarla yürürken arkamdan sesler duydum ama bakmadım bile, eve gidene kadar da göt korkusundan bakmadım bile arkama. hem bunlar birkaç kişi de değil, bir ıslıkla 5 adam toplar vallaha ıssız bi sokakta yaşasaydım bunları, alır mıydı götümden kanı? alırdı

• ne hikmetse kadıköyde çomarların istila ettiği bölgedir.

• rıhtımı olan kent, ilçe ve semtlerde görülebilen bir cadde adıdır.
    örneğin kadıköy'deki rıhtım caddesi gibi karaköy'de de bulunan bir cadde adı.

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

Rıhtım Caddesi, Kadıköy, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

Uygulamada yol tarifi al

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Rıhtım Caddesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatları Rıhtım Caddesi - yakınından geçiyor

Otobüs ile Rıhtım Caddesi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Tren ile Rıhtım Caddesi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Tren güzergahına tıklayın.

Durak adıMesafe
Tıbbiye Caddesi1 dk yürüme
Kadıköy-41 dk yürüme
Kadıköy2 dk yürüme
Durak adıMesafe
İskele - Peron Yönü2 dk yürüme
Rihtim - Ibrahimaga Yönü2 dk yürüme
Kadiköy - Rihtim1 Peron Yönü3 dk yürüme
Kadiköy - Rihtim2 Peron Yönü5 dk yürüme
Hamza Yerlikaya - Baglarbasi / Tuzla (E-5) Yönü11 dk yürüme
  • Rıhtım Caddesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Rıhtım Caddesi konumuna en yakın duraklar:

• Tıbbiye Caddesi 16 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesinde.
    • Kadıköy-4 38 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesinde.
    • İskele - Peron Yönü metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde.
    • Kadıköy metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde.
    • Rihtim - Ibrahimaga Yönü metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesinde.
    • Kadiköy - Rihtim1 Peron Yönü metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • Kadiköy - Rihtim2 Peron Yönü metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.
    • Hamza Yerlikaya - Baglarbasi / Tuzla (E-5) Yönü metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesinde.
  • Hangi Otobüs hatları Rıhtım Caddesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Rıhtım Caddesi yakınından geçiyorD, 14K, 14Y, 15F, 16D, 19F

• Hangi Tren hatları Rıhtım Caddesi yakınından geçiyor?

Bu Tren hatları Rıhtım Caddesi yakınından geçiyor:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK), MARMARAY (HALKALI - GEBZE)

• Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Rıhtım Caddesi yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Rıhtım Caddesi yakınından geçiyor:DOLMUŞ: D, MİNİBÜS: C, MİNİBÜS: C

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi, otobüs durak ne kadar uzaklıktadır?

Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna en yakın otobüs durak 2 dk yürüme mesafesindedir.

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna en yakın otobüs durak hangisidir?

İskele - Peron Yönü ve Rihtim - Ibrahimaga Yönü, Kadıköy içindeki Rıhtım Caddesi alanına en yakın otobüs duraklar.

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi, minibüs / dolmuş durak ne kadar uzaklıktadır?

Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna en yakın minibüs / dolmuş durak 1 dk yürüme mesafesindedir.

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna en yakın minibüs / dolmuş durak hangisidir?

Tıbbiye Caddesi ve Kadıköy-4, Kadıköy içindeki Rıhtım Caddesi alanına en yakın minibüs / dolmuş i̇stansyonlar.

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumundan ilk Otobüs saat kaçta geçer?

19S, Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. civarında geçer.

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna son Otobüs saat kaçta gider?

A, Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. civarında buradan geçer.

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumundan ilk Minibüs / Dolmuş saat kaçta geçer?

MİNİBÜS: C- 50, Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır. civarında geçer.

• Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna son Minibüs / Dolmuş saat kaçta gider?

MİNİBÜS: C, Kadıköy bölgesinde bulunan Rıhtım Caddesi konumuna giden son Minibüs / Dolmuş aracıdır. civarında buradan geçer.

• Rıhtım Caddesi için Metroücreti ne kadar?

Rıhtım Caddesi için Metro ücreti yaklaşık ₺ tutar.

• Rıhtım Caddesi için Otobüsücreti ne kadar?

Rıhtım Caddesi için Otobüs ücreti yaklaşık ₺ - ₺ tutar.

• Rıhtım Caddesi için Minibüs / Dolmuşücreti ne kadar?

Rıhtım Caddesi için Minibüs / Dolmuş ücreti yaklaşık ₺ - ₺ tutar.

• Rıhtım Caddesi için Trenücreti ne kadar?

Rıhtım Caddesi için Tren ücreti yaklaşık ₺ - ₺ tutar.

Uygulamada yol tarifi al

Kadıköy şehrinde Rıhtım Caddesi konumuna Toplu Taşıma

Kadıköy, Türkiye Rıhtım Caddesi sokağına nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Rıhtım Caddesi üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Rıhtım Caddesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Tıbbiye Caddesi; Kadıköy-4; İskele - Peron Yönü; Kadıköy; Rihtim - Ibrahimaga Yönü; Kadiköy - Rihtim1 Peron Yönü; Kadiköy - Rihtim2 Peron Yönü; Hamza Yerlikaya - Baglarbasi / Tuzla (E-5) Yönü.

OtobüsD14K14Y15F16D19FTren:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK)MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Minibüs / Dolmuş:DOLMUŞ: DMİNİBÜS: CMİNİBÜS: C

Kadıköy için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Rıhtım Caddesi adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Kadıköy konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Rıhtım Caddesi, Kadıköy

Rıhtım Caddesi, çevresindeki popüler yerler

En popüler yerlere toplu taşıma ile nasıl gidilir - Kadıköy

How to get to Rıhtım Caddesi in Kadıköy by Bus, Cable Car, Train or Metro?

Public Transit to Rıhtım Caddesi in Kadıköy

How to get to Rıhtım Caddesi in Kadıköy, Turkey?

It’s easy with Moovit. Type in your street address and Moovit’s route finder will locate the fastest way to get you there! Not sure where to get off on the street? Download the Moovit App to find live directions (including where to get off on Rıhtım Caddesi), see timetables and get the estimated arrival times for your favorite Bus, Cable Car, Train or Metro lines.

Looking for the nearest stop or station to Rıhtım Caddesi? Check out this list of closest stops available to your destination: Tıbbiye Caddesi; Kadıköy-4; İskele - Peron Yönü; Kadıköy; Rihtim - Ibrahimaga Yönü; Kadiköy - Rihtim1 Peron Yönü; Kadiköy - Rihtim2 Peron Yönü; Hamza Yerlikaya - Baglarbasi / Tuzla (E-5) Yönü.

BusD14K14Y15F16D19FTrain:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK)MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Cable Car:DOLMUŞ: DMİNİBÜS: CMİNİBÜS: C

Download the Moovit App to see the current schedule and routes available for Kadıköy. No need to install a special bus app to check the bus time or a train app to get train time. Moovit is the only all-in-one transit app that helps you get where you need to go.

We make riding on public transit to Rıhtım Caddesi easy, which is why over million users, including users in Kadıköy trust Moovit as the best app for public transit.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Rıhtım Caddesi
(Rıhtım Caddesi, Kadıköy)

Yasa Caddesi
Başçavuş Sokak
Yoğurtçu Şükrü Sokak
Mühürdar Fuat Sokak
Muvakkıthane Caddesi
Neşet Ömer Sk
Üzellik Sokak
Tayyareci Sami Sokak
Güneşli Bahçe Sokak
Nüzhet Efendi Sokak
Kırmızı Kuşak Sokak
Vahap Bey Sokak
Reşit Efendi Sokak
Pavlonya Sokak
Çuhadarağa Sokak
Dumlupınar Sk
Tellalzade Sokak
Bekçi Sokak
Albay Fak Sözdener Caddesi
Laylak Sk
Yoğurtçu Şükrü Sokak
Nail Bey Sokak
Kırtasiyeci Sokak
Misbah Muhayyeş Sokak
Kazasker Sokak
Sakız Sokak
Misakı Milli Sokak
Nakil Sokak
Hacı Hüsam Sokak
Sarraf Ali Sokak
Osmancık Sokak
Nal Sk
Mühürdar Caddesi
Recaizade Sokak
Bestekar Dihayat Sokak
Fazıl Hüsnü Dağlarca Sokak
Mühürdar Başı Sokak
Zuhal Sokak
Arayıcıbaşı Sokak
Güner Sk

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası