sagopa karabiber / Cifra Club - Sagopa Kajmer - Karabiber Duasi

Sagopa Karabiber

sagopa karabiber

Lyrics of Karabiber Duası - Sagopa Kajmer

Kibritin kıvılcımıyla başlar an Kiralık katil oldum duygularına, şimdi ağla Kaç kiracı kovabilirsin dünyandan? Nedeni yoksun arzularından bahçe yapsan Tohumuna suyunu serpeler misin? Pesimistim, sendeler mi kalemim? Sezin, kesilecek mi biletin? Kinde yaşar alemim Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap kara haber selası, kalp de hep biçare Tep şu seli, kolayca yüklenip kaldırdınız cenazemi Geride hep bükük boyunla anılageldim, gücünüz yetmedi mi? Elendi insanoğlu günbegün, hüzün tünellerinde fareler hücumda Sen yüzünde terlerinle savaşır haldesin yazık Mahrem Adem günahla yanacak, Ulu’ya servis olacak madem Bilin ki men harabem Huzur N Darem Koca hestiy aya bedenem? Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Koca hestiy aya bedenem? Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Koca hestiy aya bedenem? Doğrunun önünde duramaz olmuş insanoğlu Karabiber duası lanetimin son ezgisi Işığın içine bakamaz olmuş insanoğlu Korkar olmuş ölmüş ruhlardan Gelecekten hesap soramaz olmuş insanoğlu Mutantlarla yapılmış dünyanın gerçeklerinden Acıyı çekemez olmuş bedenim Her gün acılarla sevişmekten hissedememiş duyguları Ağla sen de haline benim gibi Sessizliğin içinde kaybolan ruhlar gibi Suskun olma haline Konuş dünyaya, paranın kölesi olmuş insanoğlu Yanlış bedenlerle ruh doğurmuş sistemin katili Sonuçta karabiber duası hümanist olmuş Geçmişte yaşatılanların yüzünden sözlerim Ben hep bu duayı özlerim Duymazsam açık gider gözlerim, gözlerim (Koca hestiy aya bedenem?) Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Koca hestiy aya bedenem? Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Cenazemin omuzlarında yazılı karabiber duası Rap, kara haber selası, kalp de hep biçare Dudaklarımda senfonim çalarken hep duacım oldu Bass Drum Koca hestiy aya bedenem? Think different

Karabiber Duasi

Sagopa Kajmer

(sagopa)
Kibritin kivilcimiyla baslar an, kiralik katil oldum duygularina simdi agla! Kac kiraci kovabilirsin dunyandan, nedeni yoksun arzularindan bahce yapsan tohumuna suyunu serpeler misin pesimistin? Sendeler mi kalemim? Sezin, kesilecek mi biletin? Kinde yasar alemim, cenazemin omuzlarinda yazili karabiber duasi, rap karahaber selasi kalpte hep bicare tep su seli, kolayca yuklenip kaldirdiniz cenazemi, geride hep bukuk boyunla anila geldim, gucunuz yetmedi mi? Elendi insanoglu gun be gun, huzun tunellerinde fareler hucumda, sen yuzunde terlerinle savasir haldesin yazik! Mahrem Adem gunahla yanacak, uluya servis olacak madem bilinki men haraben, huzur ne darem. Koca hestiy aya bedenem.
Nakarat
Cenazemin omuzlarinda yazili karabiber duasi rap
Karahaber selasi, kalpte hep bicare, dudaklarinda
Senfonim calarken hep duacim oldu Bass-drum
Koca hestiy aya bedenem (bedenim acaba nerelerdesin?
(Kasirga)
Dogrunun onunde duramaz olmus insanoglu
Karabiber duasi lanetimin son ezgisi
Isigin icine bakamaz olmus insanoglu
Korkar olmus olmus ruhlardan,gelecekten
Hesap soramaz olmus insanoglu
Bu tanklarla yapilmis dunyanin gerceklerinden
Aciyi cekemez olmus bedenim
Hergun acilarla sevismekten hissedememis duygulari
Agla sen de haline benim gibi
Sessizligin icinde kaybolan ruhlar gibi
Suskun olma haline, konus dunyaya
Paranin kolesi olmus insanoglu
Yanlis bedenlerle ruh dogru mu sistemin katili
Sonucta karabiber duasi humanist olmus
Gecmiste yasatilanlar yuzunden sozlerim
Ben hep bu duayi ozlerim, duyamazsam acik gider gozlerim

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası