colormax yorum / Colormax saç Boyası Kullanıcı Yorumları - seafoodplus.info

Colormax Yorum

colormax yorum

Colormax Tüp Boya 7 Kumral APK

Colormax Tüp Boya 7 Kumral

Kurumsal Fatura

Satıcı : GİYDA

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün GİYDA tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Colormax Tüp Boya 1 EVDEN ALIŞVERİŞİN GÜVENİLİR ADRESİ - GÜNEYLİ AVM
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (9)

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Colormax Tüp Boya 7 Kumral

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Colormax Tüp Boya 1 EVDEN ALIŞVERİŞİN GÜVENİLİR ADRESİ - GÜNEYLİ AVM
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• FormTüp
  • RenkSarı
  • TipAnti Alerjik

Sayfamızdan Sodexo ile alışveriş yapabilirsiniz !!! Sayfamızdan Sodexo ile alışveriş yapabilirsiniz !!! Sayfamızdan Sodexo ile alışveriş yapabilirsiniz !!! Sayfamızdan Sodexo ile alışveriş yapabilirsiniz !!!

COLORMAX AMONYAKSIZ KREM SET BOYA -KOYU KESTANE 3

60 ml, 54 farklı moda renk seçeneği
Argan Yağı ve ;Keratin içerir
Amonyaksız

TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya seafoodplus.info ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat `den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Yükleniyor

Bu site QukaSoft profesyonel e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.

colormax saç boyası

3. geçtiğimiz hafta sonu, beni hayal kırıklığına uğratan ve sağlığımı tehlikeye atmama neden olan boya markası.

ben bu markanın numaralı çilek kırmızısı renginden, iki tüp almıştım. iki tüpün de numarası aynı olmasına rağmen, tüpteki boyaları plastik kaba sıktığımda, biri beyaz diğeri de sarı bir tondaydı. bu renk farkı beni tedirgin etse de, elimde farklı bir boya olmadığından ve boyaların da son kullanma tarihi geçmediğinden, boyayı denemek istedim.

bu rengin içerisine çok az farklı bir markanın mor rengini ekledim ve her zamanki oksidanımı da ekleyip karıştırdıktan sonra boyayı saçıma uyguladım.

colormax boyayı plastik kaba sıkarken kokusu beni çok rahatsız etmişti ve bu koku biraz daha etkisini göstermeye başladı. midem bulandı, başım döndü. saçımın yarısına gelmeden, bir sıkıntı olacağını fark ettim. şakaklarıma değen boya, cildimde yanma ve kızarıklığa neden oldu. boyayı ıslak mendille sildiğimde bu durum geçti ama ufak ufak yanma hissi devam etti.

tüm saçımı boyadıktan sonra yaklaşık bir on dakika bekledim, sonra dayanamayıp boyayı yıkamak istedim. eldivenleri elimden çıkarırken, elimin üzerindeki hassas bölgelere değen boya elimin üzerinde de yanma yaptı. ama öyle böyle bir yanma değil. derim kabardı ve küçük su kabarcıkları oluştu. sonrasında ellerimi bol su ve sabunla yıkadım, üzerine hametan krem sürdüm. ellerim biraz yatışınca eldiven takıp tüm saçımı akıttım.

açıkçası boyadaki bu renk farklılığı ve yaşadığım bu olaydan sonra bir daha bu markanın boyasını satın almak istemem. çünkü yaşadığım korkuyu ancak Allah bilir. Allah&#;tan üstesinden gelebildim de daha kötü bir durumla karşı karşıya kalmadım.

tanıyanlar bilir, ben yaklaşık 3 senedir saçlarımı hep kızıla boyadım ve bu süre zarfında pek çok boya denedim, boya karıştırdım ve hiçbir zaman böyle bir durumla karşılaşmadım. umuyorum, bir daha da karşılaşmam.

bu olaydan çıkardığım ders; bir daha herhangi bir marka hakkında yeterince araştırma yapmadan boya almamak ve her boyamada alerji testi yapmak.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir