edis küçücüğüm / Edis - Buz Kırağı Şarkı Sözleri

Edis Küçücüğüm

edis küçücüğüm

Edis-Buz Kırağı❄ Yanar içim su gülüşüne Bir tebessüm et, söneyim Hava buz kırağı, deli, bozuk Terk edilmez, ah nöbetim Nicedir sarhoşluğum Ayamam, anlayamam Ödenir bedeli aşkın Acıma, kederime, sonuma sebep olur Ama gel, yüreğime sor Kal yanımda, uğrunda deliriyorum Küçücüğüm, kal yanımda Uğrunda deliriyorum Küçücüğüm, kal

views
Edis-Buz Kırağı❄
Hava buz kırağı, deli, bozuk
Acıma, kederime, sonuma sebep olur
Kal yanımda, uğrunda deliriyorum

Songs similar to:Martılar by Edis

TrackArtistTime

Göksel

Tarkan

Hande Yener

Mustafa Sandal

Ajda Pekkan

Kenan Doğulu

Hande Yener

Yalın

Sezen Aksu

Gülben Ergen

Gökçe

Mustafa Sandal

Serdar Ortaç

Tarkan

Serdar Ortaç

Rober Hatemo

Hepsi

Sertab Erener

Nil Karaibrahimgil

Atiye

Simge

Sertab Erener

Hadise

Gülşen

Lara

Zeynep Bastık

Edis
Arıyorum

Edis

Zeynep Bastık
Marlon Brando

Zeynep Bastık

Kenan Doğulu
Doktor

Kenan Doğulu

Sefo
Bilmem Mi?

Sefo

Derya Uluğ
Kanunlar Gibi

Derya Uluğ

Yaşar
Birtanem - Night Club Mix

Yaşar

Oğuzhan Koç
Ayy / Ben Hala Rüyada

Oğuzhan Koç

Gülşen
Nirvana

Gülşen

Murat Dalkılıç
Leyla

Murat Dalkılıç

Sezen Aksu
ŞANIMA İNANMA

Sezen Aksu

Mabel Matiz
Ahu

Mabel Matiz

Pinhani
Bilir O Beni

Pinhani

Pinhani
Beni Sen İnandır

Pinhani

Göksel
Bi Seni Konuşurum

Göksel

Nil Karaibrahimgil
Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum (Şekerli Versiyon)

Nil Karaibrahimgil

Edis
Yalancı

Edis

Edis
Martılar

Edis

Ezhel
İmkansızım

Ezhel

Simge
Üzülmedin mi?

Simge

Emrah Karaduman
Kırk Yılda Bir Gibisin

Emrah Karaduman

Ozan Doğulu
Dağılmak İstiyorum

Ozan Doğulu

Hadise
Sıfır Tolerans

Hadise

Mabel Matiz
Fan

Mabel Matiz

Derya Uluğ
Hadi Çal

Derya Uluğ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası