efe balkanlı / KASIMPAŞA A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. - Maç Detayları TFF

Efe Balkanlı

efe balkanlı

Efe Balkanlı Profil Bilgileri

Adımlarımın Katkısı
Toplam Bağış: 0Toplam Bağışçı: 0
  • Efe Balkanlı
  • İstanbul
  • Firma: - Meslek: öğrenci
  • En Uzun Koşum: 5km
  • İlgilendiğim Sporlar:
  • Favori Parkurlarım:
  • Profil Sayfamı Paylaş:Tweet monash.pw

Geçmiş Kampanyalarım

1 öğenin arası gösteriliyor.

© İyilik Peşinde Koş

Sedat Balkanlı&#;yı sanıyorum hepiniz hatırlarsınız Ocak doğumlu, merhum milli futbolcumuz. Gaziosmanpaşa, Konyaspor, Bursaspor, Galatasaray, Eskişehirspor ve Fenerbahçe&#;de stoper mevkisinde oynamış, defans oyuncusu olmasına rağmen kritik maçlarda attığı kafa golleriyle &#;altın kafa&#; lâkabını almış futbolcu. yılında milyonda bir görülen ALS hastalığına yakalanan Sedat Balkanlı, doktorların tedavisi olmayan ilerleyici sinir hastalığıyla 2 yıl yaşayabileceğini söylemesine rağmen, solunum cihazına bağlı olarak yaşamını sürdürmüş, 29 Nisan Çarşamba günü ise kaldırıldığı Amerikan Hastanesi'nde vefat etmişti. Merhum Sedat Balkanlı&#;nın iki evladı var. Birisi Efe, diğeri ise Uğur. Efe Balkanlı 20 yaşında, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi. Uğur Balkanlı ise 19 yaşında, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi. İlginç bir not ise Efe, 23 Şubat doğumlu, Uğur da 23 Şubat doğumlu&#;

Babam gibi olmak istiyorum

Hem Efe hem de Uğur futbola çok meraklılar. Ancak Efe, Uğur&#;un anlattığına göre futbola kırgınmış, sebebi ise malum Babasının zamansız ölümü. Uğur ise tam aksi, &#;hep Babam gibi olmak istemiştim&#; diyecek kadar futbola düşkün. Uğur Balkanlı futbolu bu kadar çok sevmesine rağmen, yıllarca uzak durmak zorunda kalmış. Sebebini ise, &#;ya Babam gibi olamazsam diye endişe ediyordum&#; şeklinde açıklıyor.

Uğur bu sezon takım arkadaşı Yasin&#;in iknası ile Ramispor&#;da ilk defa futbola başladı. 19 yaşında futbola başlamak zordur. Hem de Süper Amatör Lig gibi oldukça zor bir ligde. Ancak Uğur, genlerinde var olan futbol yeteneği sayesinde bu zorluğu hemen aşacak gibi&#;

1 aydır Uğur&#;u dikkatle takip ediyorum. Ben Babasının gençlik halini pek bilemem ancak Erol Kutval ağabeyimiz Uğur için &#;aynı babası&#; diyor.  Bu hafta buna şahit oldum, Gümüşsuyu maçındaki performansını ve kafa vuruşlarını görünce, &#;evet dedim, Babasının oğlu&#;

Annem ve ailem çok destek veriyor

Uğur Balkanlı, &#;Amacım Babamın yolundan yürümek, futbolu bu yüzden oynuyorum. Annem ve ailem sonuna kadar destekliyor. Ağabeyim Efe futbola pek hevesli değil. Ancak ben futbola aşırı düşkünüm. Geçmiş yıllarda Babamla birlikte, ailece oturur, babamın kasetlerini izlerdik, kafa ile attığı golleri artık ezberlemiştim, nereye koştuğunu, nasıl sıçradığını vs. babam da bize hep anlatırdı zaten&#; Bu hafta Gümüşsuyu maçında iki pozisyon geldi, aynı Babam gibi vurmak istedim, ilkinde başarılı olamadım ve topu auta gönderdim, ikincisinde de tam başarılı olamadım ama golü de attım. Babam hep öne koşar, arkaya doğru vururdu, ya da kalecinin tam üzerine doğru vurmayı denerdi. Ben de öyle yaptım. Bir de babam gollerden sonra hep pası veren arkadaşına koşardı, ben de öyle yaptım. Attığım golü rahmetli Babama ve bana hep destek veren aileme; Anneme ve ağabeyim Efe&#;ye ve akrabalarıma hediye ediyorum. Bir de bana çok güvenen Osman Kibar Hocama hediye ediyorum. 2 ay gibi kısa bir sürede bana çok büyük güven aşıladı. Sanki yıllarca oynamış gibi hissediyorum kendimi. Ben antrenmanlarda ve maçlarda her kornere gitmek istiyorum ancak Hocam benim eksiklerimi bildiği için &#;Uğur bekle, ya da tamam şimdi git&#; diyor. Hocamı mahcup etmediğim için çok mutluyum.

Rami&#;de müthiş bir ortam var

Uğur Balkanlı açıklamasının devamında; Arkadaşım Gökhan beni Ramispor&#;a getirirken buranın büyük bir kulüp olduğunu anlattı. Arkadaşlarımla tanışınca, Hocalarımız ile tanışınca buraya gelmek ile çok doğru bir iş yaptığımı daha iyi anladım. Huzurlu bir ortamımız olmasındaki en büyük etken hocam Osman Kibar&#;a ait. Sonra Erol ve Sinan Hocalar ve tabii ki Murat ağabey&#; Burada mükemmel bir ortam var. Herkes birbirine yakın yaşlarda. Herkes çok yetenekli. Bu da takıma ve bana çok iyi yansıyor. Ramispor birbirinden farklı özellikleri olan çok kaliteli oyunculara sahip ve tam bir kolej takımı havasında. Ben de performansımı sürekli daha ileriye çıkartmak zorundayım. Buradaki arkadaşlarımı ve Hocalarımı çok seviyorum.

Çok eksiğim var

Ramispor olarak ilk maçımızda çok zorlandık ancak son dakikalarda bulduğumuz goller ile maçı kazanmayı başardık. Ancak Hocamızın söylediklerini harfiyen yerine getirmemiz gerekir. Sonuçta çok zorlu bir grupta mücadele ediyoruz. Ancak bizimavantajımız, çok genç bir takımız, başarıya aç bir takımız, şampiyonluğu ve Bölgesel Amatör Ligi çok isteyen bir takımız.

Hocam bana hazırlık maçlarında sürekli şans verdi. İlk lig maçında da oynama fırsatım buldum. Ancak çok hata yapıyorum, Halit ağabey çok yardımcı oluyor, oyun içinde sürekli, &#;yanlış yerde duruyorsun&#; diye uyarıyor. Osman Hocamın dediklerini dinliyorum, çok çalışmam gerekli, sonuçta iyi bir alt yapı eğitimi alamadım. Daha çok eksiklerim var daha çok koşmam ve tecrübe kazanmam lazım. Bundan sonra daha iyi olacağım. Bu takımda daha çok forma giymek istiyorum&#; dedi.

RÖPORTAJ: BURAK KURTULUŞ

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır