hey siri kral şakir i ara / TV+ Çocukları Kral Şakir’le Buluşturdu

Hey Siri Kral Şakir I Ara

hey siri kral şakir i ara

Cartoon Network Yayın Akışı

•              

•              

•              

•              

•              

•              

•              

•              

•              

• Cartoon Network

gızem
    cok guzel bir sey

rəvan
    Çox gəşəng kanal

rəvan
    Çox gəşəng kanal çox sevirəmdim

max
    hepsi güzel kral şakir % funduszeue.info %0

casper bilgisayarcı
    brawl stars oynayanlar kaç k ben 38 karakterle

Ali
    Kral şakirin yeni bölümleri için gelen

kral pubg
    kral şakire yeni bir köpek olan bir şey gelsin

mR bEAN
    MR Bean diger yeni cizgi filmlerden dah ıyı daha cok cıkmalı

Eski Hayran Eski Kuşak
    Gerçekten reebot çizgifilmeri kaldırırsanız seviniriz çünkü aşırı çocuksu ve izlenecek kalitede değil tabikide bir emek var kimsenin hakkına girmemek lazım izleyenlerde vardır ama zaten bizde küçükken çocukken izliyoduk yani değişen birşey yok aşırı çocuksudan kastım eskisi gibi değil dahada basitleştirdiler eski ben 10 eski ben 10 alien force eski ben 10 ultimate alien çok güzeldi çok süperdi bu reebot çizgi filmler kaldırılıp tekrar eski düzen ve eski çizgifilmler veya eski çizgi filmlerin aynı çizim şekliyle veya şekilleriyle yeni bölümleri ekranlara getirilirse çok güzel olur ve bana göre izlenir. Lütfen eski çizgi filmlerin yeni bölümleri gelmiyorsa bile tabikide yeni bölüm çekmek o kadar kolay değil ama en azından sadece ve sadece eski çizgi filmler; (ben 10 çizgi dizileri sırasıyla en eskisinden başlayarak biri bitince diğeri başlayarak döngü halinde güzel olur(Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Ve bu dev listede yazdığım çizgi filmler veya diziler en iyileridir. Daha hatırlayamadıklarımda olabilir, yine Eski kalitesine dönerse tabikide çok zor bir ihtimal Hayranlıkla izleyeceğini en azından kendi adıma söyleyebilirim Not: Hepsini Yazarken Çok Uğraştım Aklıma Gelen VE Listede Gördüklerimden de Yararlanarak Daha Önce İzlediğim Bütün Çizgi Filmleri Yazmaya Çalıştım. Hatırlatma Olarak, Aklıma Gelmeyen Çizgi Film Veya Diziler de Olabilir Umarım Yazdığım Listeden Aklınıza Gelen Ama İsmini Hatırlayamadığınız Çizgi Film Veya Dizileri Bulabilirsiniz SAYGILARIMLA

Eski Hayran
    Cartoon Network un Eski sahibi varken baya güzeldi ve ben 10 yapımında rol üstlenen yonetmenmiydi senaristmiydi hatırlamıyorum vefat edince bidaha aşırı iyi denilebilecek eskisi kadar kaliteli çok çizgi film Veya Dizi gelmedi cartoon network un sahibi değişince ve ben 10 serilerini güzelleştiren adam vefat edince kötüleşmeye başladı ve birdaha Eski haline geri dönmedi kanal

Eski kuşak
    Gerçekten reebot çizgifilmeri kaldırırsanız seviniriz çünkü aşırı çocuksu ve izlenecek kalitede değil tabikide bir emek var kimsenin hakkına girmemek lazım izleyenlerde vardır ama zaten bizde küçükken çocukken izliyoduk yani değişen birşey yok eski ben 10 eski ben 10 alien force eski ben 10 ultimate alien çok güzeldi çok süperdi bu reebot çizgi filmler kaldırılıp tekrar eski düzen ve eski çizgifilmler veya eski çizgi filmlerin aynı çizim şekliyle veya şekilleriyle yeni bölümleri ekranlara getirilirse çok güzel olur ve bana göre izlenir. Lütfen eski çizgi filmlerin yeni bölümleri gelmiyosa bile tabikide yeni bölüm çekmek o kadar kolay değil ama en azından sadece ve sadece eski çizgi filmler; (ben 10 çizgi dizileri sırasıyla en eskisinden başlayarak biri bitince diğeri başlayarak döngü halinde güzel olur) 1-Ben 10 (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 2-Ben 10 Alien Force (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 3-Ben 10 Ultimate Alien (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 4-Bakugan (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 5-Samuray Jack (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 6-Megasxlr (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 7-Hayalet Casper (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 8-Jony Bravo (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) 9-Jony Test (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Kamp Lazlo (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Adventure Time (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Transformers (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Ninjago (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Scooby Doo (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Sürekli Dizi Reglar Show (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Ed Edd ve Eddy (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Fosterin Hayali Dostlar Mekanı (Eski Bölümler Veya Rski Çizimler) Gumball (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler) Powerpuff Girl (Eski Bölümler Veya Eski Çizimler)

Kral Şakir Fan
    Kral Şakır keşke 2 li yeni bölüm olasa

kral şakir canavarı
    kral şakir gumball kafadar ayılar craig creek çok güzel en güzelleri

e
    e

Steven universe gelsin
    Steven universe gelsin

bts army
    slm

ıyy veletler
    ve dan sonra doğanlarla dolmuş sizlerden nefret ediyorum

love
    gambıll

gambıll
    gambıll çok çok seviyorum

gambıll
    gambıll cok iyi

yeşil kanat
    gambıllı seviyorum

yesil kanat
    bece bütün cizgi filimleri cok güzel

Furkan
    Benten gelsin

Furkan
    Benten gelsin

Tobot w
    Dünyalı elıyıt daha güzel yakında cartoon networke geloyor

Yağız
    adım ProY XxImRedxX KULÜBE GELİN

kral
    kralşakiribendeizliyorum

YAGIZ
    BEN BRAWL STARS OYNUYORUM

grey grow
    kim bravlstars oyniyor

Noob Adam
    Şu ben 10 reboot saçmalığını,maşa ile koca öküz,grizzy ve lemingler midir nedir böyle saçma şeyler izlemeyin kafanız aptallaşır gidin samuray Jack izleyin "şimdiki çizgi dizi denilmeyecek boş şeylere" tek atar

Hasan
    Kral şakir&#; in yeni bölümleri gelsin artık bu arada çizgi filmler çok güzel ama daha çok çizgi film olsa daha güzel olurmuş ama yine de çok güzel bu arada kanalım var çok güzel oyun videoları var adi X alp ona da bakarsanız sevinirim

GRİFF
    craig in krallığı çok iyi abi

mr bean
    artik mr bean hafta sonu keyfi baslasin yaa

Ben 10 Fan
    Ben 10 gel sin ben çoo sıkıldım ben 10 istiyoruuum!.

Grizy ve leminglerin hayranı
    Grizy ve leminglerin Yen&#;i bölümleri neden oynamıyor bide oggy neden oynamıyor haksızlık bence yaa hep aynı bölümü izliyorum sıkıldım

Osman
    Merhaba

Gumball
    Gumball başlasın artik gumbal için açtım

winx
    ben planet çocuğu seviyorum

məhəmməd
    Yorumunuz..

Ali
    Ee benle kim mucizeyi bekliyor

ben 10 hayranı
    ben 10 omniverse ultimate alien gelsin

Cartoon network cartonotoo kuşağı hayranı
    Harika kanatlar cartoon networka geri gelsin

Furkan
    Ben 10

Trt çocuk
    Z takımı

Nisa
    HARİLA KANATLARIN YENİ BÖLÜMÜNÜ İSTİYORUZ VE AYRICA HARİKA KANATLAR. NEDEN ARFIL OYNAMIYOR

Mr Bean hayranı
    Mr Bean çizgi filmi çok güzel ve komik

Cartoon network hayranı
    Ve bide teen titans go güzel

Cartoon network hayranı
    Bence gambull ,kral şakir, bakugan ,gormiti ve Tom ve Jerry çok güzel diğerleri güzel değil

bye
    yes

hi
    no

Miraç Fatih
    Mükemmeldi

DİSNEY CHANNEL
    GUMBALL BAŞLASIN

arda
    çok bejen

İsmimi ne yapmam hehe
    (G)oldlar: şimdiki ben 10 tam bir şaklaban Neler:eskiden ben 10&#;mu vardı? Dostlar internetten eski ben 10&#;u izleyin ben izliyorum:D

çiğdemsu
    birtek gumball kral şakir tom ce jerry güzel diğerleri hiçte hoş değil

Lord Voldemort
    En iyisi Kral şakir ve gamboll

lord vodemort
    En iyileri Gamboll,Kral şakir,Teen titans go,schooby do,sürekli dizi ve johnny bravo

Grafi
    Kral şakir benim elimden çıkmıştır bence izleyin

Murat
    BENDE BİR ÇİZGİ LLİM GURMESİYİM VE HARİKA KANLARDAN HİÇ BİRŞEY IZLEMİYORUM AMA HARİKA KANATLAR OYNAMIYOR

Piskopat morrrrruk
    Çok iyi aga

Süper enoş
    Bencidü çak ayı

kötülrer sizi
    noob adam öyle dem hakkın yok

cartoon network hayranı
    cartoon networkü semeyenler kötüdür bence

Mucize Uğur böceği
    Bence Mucize uğur böceği ve zatonya olmalı

Akif
    Ben Skunk Fu`yu Severim

Zübeyir
    Kral sakir en iyisi

gumbal hayranı
    gumbılı akşam çıkar mayın erkene alın ya

gumbal hayranı
    gumbıl hep akşam çıkıyor biraz erkene alın

Akif
    cartoon network eski haline keşke gelseydi

ben insan
    ben insanim uzayli diyilim

engin
    krrrr

İsmimi napmam hehe
    Ve o eski çizgi filmleri anıyorum Kral şakir çöp ağa

İsmimi ne yapmam hehe
    En iyisi Scooby doo, Gumball,ben 10 (reboot olmayan), sürekli dizi,adventure time , Johnny Bravo

Hero man yt
    Kral şakır izliyom yuppi

Mehmet
    Gumballlllımı geri ver

Isim
    Scooby doo en iyisi

Yasemin
    keşke sürekli gumball ve kral şakir oynasa abim 25 yaşında o bile gumball ve kral şakiri çok seviyor

M❤M
    Gumball Haricinde Başka Bir Şeyi İzlemiyorum Xd Yaşım Ama Gumball Hayla Müq

Hıyarcı
    Vallaha hacılar çok Eyidoğan onu sölem

Noob Adam
    Şimdi ki çizgi filmleri sevenler %99 velettir

Ördek Besleyen adam
    Şimdiki çizgi filmler berbat ötesi (Scooby doo bil bakalım kim resim ve grafik olarak şuan cartoon network ün en iyi çizgi filmi)

ttrd
    çok güzelllllllllllllll

Ahmet
    Ulan ben çocukken ne çizgifilimler vardı megasxlr samurai jack camp lazlo ed edd ve eddy fosterın hayali dostlar mekanı johny bravo falan çok güzeldi regular show ve gumballda bu kadar sansür yoktu ve çok ince espriler vardı. Ne günlerdi be şimdi ezik bir kanal oldu bu cartoon

Kral sakir ve okko hayrani
    Okko niye geç çıkıyor erken alsinlar saat alsinlar

cartoon network hayranı
    zeynep bunun neresi bebeki hepsi çok iyi

Roket
    Roket basma

Cizgi film gurmesi
    Bende cizgi film gurmesiyim 8 yasindan beri izliyorum harika kanatlar ve 44 kedi haric tum cizgi filmler guzel

Cizgi film gurmesi
    Bende bir cizgi film gurmesiyim harika kanatlar ve 44 kedi haric tum cizgi filmleri seviyorum

Yaprak
    Lütfen aşk gibi şeyler söylemeyelim burası çizgi film izleyen ÇOCUKLAR var.

İstebirisi
    iyii

melisa
    meraba ben melisa kral şakir filmini çok seviyorum

Melisa
    ..

ada
    naber

Çizgi film gurmesi
    Çok güzel ama sadece powerpuff girl gece da çıkıyor ben o saatte uyuyorum onun için sadece o benim için sıkıntı ama çokkkkkkkk güzellllllllll

Lloyd
    müq

şevval
    filim çooook güzel

Hamoke 21
    Hepiniz kral şakir izleyin abem

Nurcahan Ağayeva
    ben yarışmaya katılmak istiyorum

Hüseyin
    R

Eylül
    Slm ben cartoon networkten birtek funduszeue.info seviyorum kalanını pek sevmiyorum ;)

Lol
    Polly pocket berbat jdjddj

Balık
    Çoooooooooooook güzel çoooooook sevdim benim yaşım 9 güzel başka ne diyebilirim ki?

melisa
    powerpuffu seviyorum

ilayda
    böyle bebeksi şeyler izlemeyin diyorsunuz ama bunlar çocuklar için bende kardeşime açıyorum ayrıca beğenmiyorsanız izzlemeyin

Sude :3
    Zeynep bunların neresi bebeksi? Ben de 15 yaşındayım, 16 Aralık&#;ta 16 olacağım, ve hâlâ severek izliyorum. Dizi gibi şeyleri de hiç sevmem, sadece Cartoon Network&#;te çizgi film izlerim ve idol animeleri(örnek olarak Love Live! serisi) Fırıldak Ailesi benim pek ilgimi çekmedi. Ben 10 yaşında bir şeyken fnaf bölümü vardı, o zamanlar çok fnaf severdim,(Artık fnaf hayranı değilim,&#;de bıraktım.) bi o bölüm hoşuma gidiyor.

Toy Chica
    @ENES BATUR tam bi şapsalsın

Toy chica
    Selam adım Aydan 11 yaşındayım ve fnafçıyım ama konu çizgifilm olunca bırak fnaf oynamayı,fnaf&#;ı bile unutuyorum en sevdiğim Ben 10 çigifilmlerden ve ztn cartoon network&#;ü fazla önermem ben daha çok Disney Channel&#;daki Mucize uğur böceği ve kara kedi yi tavsiye ederim ve bu arada DERSLERİNİZE ÇOK SIKI ÇALIŞIN AMAAN BEN BU DERSİ ÖĞRENDİM,DAHA FAZLA ÇALIŞMAMA GEREK YOK ASLA DEMEYİN!ÇÜNKÜ BEN BİR KERESİNDE DEDİĞİM ŞEYİ YAPTIM VE 4 SORUDAN SADECE 2 SİNİ DOĞRU CEVAPLADIM!O YÜZDEN ASLA AMAAN BEN BU DERSİ ÖĞRENDİM DAHA FAZLA ÇALIŞMAMA GEREK YOK DEMEYİN!Ha bu arada gece ders çalışmanızı tavsiye ederim ve ders çalışırken müzik dinlemeyin! Diyeceklerim bitti hadi baayy!

Balık Adam
    Zeynep sana aşık oldum

ZEYNEP
    slm yaş 14 ve ben çizgi film izlemiyorum merak etmeyin kardeşim için açtım ve böyle bebeksi şeyler izlemenize hiç gerek yok bitane çizgi film var çizgi filmin adı fırıldak ailesi 15 yaşlar için çok güzel ama küfür içeriyo o çizgi filmide kral şakir gibi varol yaşaroğlu yapmış öneririm

Kumsal
    Çok güzel olmuş

Ecrin Su Çoban
    Keyifler nasıl bakalım?

John
    Çok

Çizgi film gurmesi
    Bende çizgi film gurmesiyim çizgi film gurmesi ben sizin en büyük hayranım ve arkadaşım ikimizdebaşka çok sevemez

Çizgi film gurmeleri
    Çizgi film gurmeleri çok seviyorum

Minika
    Roket basma

yiğit
    abi filmler çok iyi şimdi lego scobby doo başlicak

berat efe parlar
    selam çizgi film gurmeleri

Zehra
    Çok güzel olmuş

Balık Adam
    Şu anki çizgi filmler berbat

Polly pocket
    bende hepinizi seviyorum

Fatma
    Cok komuk

among us XD
    among us nereden çıktı üzgünüm kabalık etmek istemedim sadece soruyorum

Nehir cengiz
    Güzel

bilmenize gerek yok
    iyi yani

ÇILGIN AİLE
    ÇILGIN AİLE Yİ ÇOK SEVİYORUM Kİ HİÇ BİR BÖLÜMÜ NÜ KAÇIR MI YORUM

Kas adam
    Başka kim bu çizgi filmleri seviyor biliyor musun?

when the impostor is sus :O
    oha amogus1!!! impostorda izlermiş ama daha ismini yazamıyor bu çok sus(şüpheli :OO) ding ding ding ding ding dın dın diğerlerinede haber verip onu atmalıyız yoksa bizi öldürecek O-O

YAŞAR
    POWERPUFFU SEVİYORUM

MELİSA
    POWERPUFFU SEVİYORUM

S Mirzezade
    Məryəm Can ne zaman gelecek

Sanane
    Kötü

amongus
    ben hain ipostır olarak cartoon netwoork izliyorum uzayda norlamlde bu tableti sabotaj için kullanmam gerkiyo neyse izlemyedevam

tsubasa fani
    negar bende seviyorum tsubasayi negar b&#;de adamsin negar

Şura pocket
    Polly pocket çok seviyorum

Malaklı
    Çok güzel beee

negar
    komik masa ve ayi kral sakir iyi tusubasa favori film benim icin

masa ile koca yi mi? nostalji yasayalim dedim gumball falan bekliyordum

Hamit’
    Bayağı olsa gerek

gamze
    sevdiklerim*maşa ile koca ayı-poly pocet-harika kanatlar-mrbean-kral şakir-*.,sevmediklerim*ben

gamze
    maşa ile koca ayı çok komik gülmekten ölüyorum ya

Işıl
    Süper dünya dönya için güzel hikayeler

Çılgın Mı Ne
    Eski cartoon network keşke geri gelseŞimdiki çizgi filmler berbat ötesi zaten ve çocuklar YouTube dan eski çizgi filmlere bakınEski Ben 10 serileri muhteşemdi ama şimdiki tam ve eksiksiz olmuşEskiden Ben 10 omniverse filan vardı öbür Ben 10 dizilerini filan izlemiştimisimlerini unuttum ama süperdiGumball, Sürekli Dizi,Adventure time , Scooby doo animasyon dizileri çok iyiydi kısacası çocuklar YouTube dan eski çizgi filmleri izleyin bunlardan kat funduszeue.info pocket,Gormiti filan dünyanın en kötü çizgi filmleri şaka Maka ..

sa
    sa

Zeliha Çorbacı
    Çok süper çizgi filmler

James
    Krall Şakirin hayranıyım çok süper

mr. farulye
    beni izleyin

bora
    çok iyi

umid
    ayfon promaks 12

murad

final oldu
    bir fan onun finali yapıldı artık yeni bölümleri gelmez ki bir fan

Hüseyin
    Yayın gecikmeli olarak burada görünüyor televizyondan da açık

Hüseyin susulu
    Kral şakir

Hüseyin
    Eee

Şura pocket
    Niye kimse Polly Pocket sevmiyor, izlemiyor!! Neresi kötü Polly pocket’ın bizim ev Polly pocket dünyası resmen dünya kadar Polly pocket oyuncağım var ❤️❤️❤️❤️

Şura pocket
    Off Polly pocket’ı bugün kaçırdım bugün en kötü günüm Polly pocket’ı kaçırdığım için kendimi gebertesim var!!!!!!! Çok üzgünüüüüüümmm

evet
    evet tsubasa fanı ben sevmiyorum :/

Devam
    Devram

Milyoner
    E hadi

Milyoner
    Joni test çıksın artık

Btv
    CANLI izle

Kral sakir
    "Kral sakir haftasi" oldugu icin cok ama cok mutluyum!

iso
    carttonito kardırılmalı cok cok ama coooooook funduszeue.info ve kiral sakir ve reglar show cok cok cok cooooooook guzel

tsubasa fanı
    lütfen bir gün tsubasa pasar keyfi olsun oldu ama çok seviyorum bide sadece tsubasayı özleyen ben miyim

A2
    Aşle

PİYU
    MERABA BEN PİYU

BATURAY ANAR
    NAABER

NEKO
    MERABA

ENES BATUR
    ŞU AN VİDEODAYIM

kral sakir
    KRALLLLLLLLLLLL ŞAKİRRRRRRRRR

aylin
    gumball pazar keyfi gelsin

Yorumlar bölümü ve sonrası doğan veletlerle dolmuş.
    Yorumlar çok cringe, ne kadar da çok beyinsizsiniz, yazık size gerçekten,saçma şeyler yazmayı bırakıfunduszeue.info keşke Cartoon Network eskisi gibi olabilse &#;dan sonra bozdu. :(

İsim bulamadım ftftftft
    Kral şakire de 1 milyon yeni bölüm lazımmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İsim bulamadım
    Kral şakire yeni bölüm gelsin

kl
    carttonito kardırılmalı çünkü 3 saat 30 dadika sürüyo benim canımı sıkıyor çok bebekçe şeyler var ve kardırılsın lütfen

Muhammed
    Ck kötü

Şura pocket
    OLEEEY!!! Birazdan Polly pocket başlayacak ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şura pocket
    SİZ SAÇMASAPAN GORMİTİ MORMİTİ İZLEYİN POLLY POCKET EN GÜZELİ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Hasan
    Su ayip seyleri kaldiririsaniz daha guzel olicak

asmn
    harika çizgi filmler var, kral şakir gibi rezalet ötesi ve insanı çizgi filmden soğutan bu tarz çizgi filmlerde ne alaka, titans tarzı scooby doo tarzı çizgi filmler iyi ama kral şakiri 70 yaşındaki dedelere yapmışlar sankiçizgi film dediğin biraz fantastik biraz hızlı biraz hayal gücü biraz esprili biraz ruyalar aleminde insanı değişik dünyalara götüren manyak bir şey olmalı saat kral şakir görünce yayın akışında oha falan oluyorum yani,şaka gibi ne iş

Şura pocket
    Polly pocket dünyadaki en güzel film ❤️❤️❤️ Polly pocket hep başlasın diğer filimleri kaldırın Polly pockettan daha güzel bir film olamaz Polly pocket hafta içi de başlasın

carton nerkvork
    he

Ioko
    Cartonork vork

BEN 10 Reboot EN İYİSİ
    şuan ben 10 reboot var ve ben dünyanın en mutlu kişisiyim ama ben 10 alien x tinction başladığında bitecek lütfen bitmesinnn

Ben ali
    Neden yalan atiyon tom adli velet ben 19 yasindayim usak

ben 10 alien x tinction
    ben 10 alien x tinction ne zaman başlicak (abi lütfen ben 10 reboot bitmesin :(

Gormiti
    Gormitiyi &#;a almakla iyi akıl ettin

Ahmet tekin
    Gudall. Çok İyi yeni bölümü gelsin

Talha
    Gumball ile pazar günü gelsin siz bilmiyorsanız izleyin eminim siz de benim gibi seviceksiniz ben bayıldım

Canan
    Kral şakir harika en sevdiğim karakterler Canan, Şakir, Necati, Remzi bu kadar umarım hiç bitmez çünkü cartoon Network te tek seyrettiğim çizgi film umarım hiç bitmez

Baleban
    Polly pocket hafta içi de gelsin yeni bölümlü

zeynep
    o reklamlar hiç de ugun derğil lütfen dikkat edelim

ybj
    guball cok iyi

Gormiti
    uff ya ben görmitiyi çok seviyom ama saat başlıyo ve dersim var bu saate alınsın yaaaa

Hanife
    Severek seyrediyoryzda lütfen eski cizgifilmleride koysaniz jetgiller taşdevri ayıyogi retkit temelreis biz ailecek 40 yaşin üstündddde ve aşagısindayiz sürekli seyretmek istedigimiz için bizede hitap edin lütfen

Çizgi film gurmesi
    Kral şakire yeni bölüm gelsin

cartoon network fanı
    inşallah funduszeue.info kaldırıp bi daha yayınlanmaz

ben10 hayranı
    Paw petrol çok kötüüü

şakir
    kral şakir hem çok güzel hem süper hemde komik çoooooooooooooookkk seviyom necati&#;ye öyle gülüyom öyle gülüyom ki habere çıktım

ben gen 10
    OH be ben gen 10 başlıyor lan inanabiliyormusun acayip sevindim asla ama asla bilemezsin ama ben 10 reboot bitmesi kötü oldu :(

Yasemin
    Keşke sadece Gumball sürekli dizi birde kral şakir oynasa bu 3ünden başka diğerleri hiç güzel değil

Çizgi film canavarı ❤
    23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun

Moruk
    Ben 34 yaşındayım her sabah zula e spor izliyorum bu uygulama çok güzelmiş yanız googledede sitesi olsaymış daha iyi olurdu minecaftı almayın sakın haa abone olup like atarsanız instagram kanalıma çok sevinirim .d buradan cinlilere sesleniyorum amk herşey yemek değildir yasa çorbasi icilirmi hangi ara okyanusdaki sozde yemek olan yosun balik vb leri daha somurmediniz once onlari yiyin sonra mutasyongecirmis yarasa corbasini yiyin nez sinir oldum roblox gelecek varmı?

Nisa
    Ali Emir arkadaşımıza katılıyorum

Bir Fan
    Esrarengiz Kasaba yeni bölüm gelsin

Bir Fan
    Esrarengiz Kasaba yeni bölüm gelsin

Kral Şakir fanı
    MR. Bean ı pek sevmiyorum ben

inan pektaş
    mükemmel bir çizgi ffilm

ali emir
    Mr. Bean en kötüsü

Emiroooo
    Çok güzeeeeeeel

ali
    cekmeyın artık mr bean e

Burak efe
    funduszeue.info GELMESIN IGRENCCCC

Çok sevindim
    televizyon da Cartoon network izliyodum bideo ne görüyüm ben gen 10 Yakında başlicak öyle sevindim ki bilemezsin yani ama lütfen ben 10 reboot bitmesin

Gizemli çizgi film
    Maşa ve koca ayı dünyanın en kötü çizgi filmi gerçekten

Roblox bağımlısı
    Mr. Bean en kötüsü

pikacu
    teen titans gto’yu ve gumball’lı çok seviyorum bence en iyileri bunlar

İkizler
    Bence GUMBALL ın bölümleri çoğaltırmalı

Çizgi film canavarı
    Gumball daha fazla yaptın

Elif Naz
    Kral sakir çok güzel yeni bölümünü yapın lütfen

Çizgi film canavarı
    Gambull daha fazla yaptın

Yusuf Eren
    Grezi ve lemigler kötü

muhammed
    bence gumbal bazen saçma

muhammet
    bende şu anda mr. bean a bakıyorum çok komik

ali wadada
    eeeeeeee ızlecem fılım yok suan

Cartoon Network Hayranı
    ROBLOX OYNAYIN CN ÇK İYİ AMA ROBLOX OYNAYIN VALORANT DAAAA

Cartoon Network Hayranı
    O aşık olan kim doğru düzgün konuşsun ve in iyi gumball kral şakir tom ve jerry şov ve teen titans go en iyi bunlar

nedennnn
    şuan ben 10 var ama ben canlı dersdeyim izleyemiyorum da başlasın Allah rızası için lütfen

Mehmet akif
    En güzeli pav petrol

Emrah Yasemin
    en güzeli gumball kardeşimle izliyoruz

gumball31
    gumball koymuyolar

Hayranlar
    Merhaba favri olduğunuz filmlerin yeni bölüm tarihleri: -Ben 18/04/21 -Grizzy&lemingler /04/21 -Tom ve Jerry Şov/04/21 -Teen tens go /04/21 Diğerlerinin yeni bölüm tarihleri henüz elime ulaşmadı görüşmek üzere

şuan
    şuan ben 10 var ama ben canlı dersdeyim izleyemiyom da başlasın

Berat
    Ben baska ulkenin cartoon networkunu nasil izleyebilirim

Yorumlar bölümü ve sonrası doğan veletlerle dolmuş.
    Yorumlar çok cringe, ne kadar da çok beyinsizsiniz, yazık size gerçfunduszeue.info keşke Cartoon Network eskisi gibi olabilse &#;dan sonra bozdu. :(

Elif Nihan nadir isim
    Gumbal 6a çıksa muq olur

Emir
    En çok kral şakir tom jerry maşa ve koca ayı ve girizzy limingler bunlari çok seviyorum

Irmak
    Hiç görmedim

taha
    GUMBALLLLLL

Tugc
    En sevdigim ve tek izledigim kanal

Chara Dreemurr
    : )

Ahmet
    ben grizzy & les lemingler iyi ve güzel hemde maşa ile koça ayı grizzy gibi

İkizler
    Bence GUMBALL en öne çıksın

Plague inc.
    Hihiiiiiiiii

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Aşık olduğum biri var❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    ben sınıfımdaki ibrahime aşığım ama umarım buraya girip bu yazımı görmez belki oda bana aşık sizce ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Sila
    Kiralsakir

ama
    ben 10 izlemek istiyom ama izliyemiyom da başlasın

efe
    ya ben 10 u da değil da başlasın

mehmet

BEN 10 EN İYİSİ

Neco
    Hühhhhü

Akif
    En çok Grizzy & les Lemmings çıksın

BabiOYUNda
    bence masa koca ayi iyi

TOM
    Merhaba cocuklar ben gercek Tom .Exe sizi oldurucem funduszeue.info . HA

Caki
    Ben kotuyum dunyayi size yikarim

Beyzanur
    Tozkoparan iskenderi kimler izliyo

ÖMER BAŞKAN BABA PRO REİS
    Bu uygulama play story re dede olsaydı çok iyi Di bu uygla mayı çok seviyorum❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Güzel bence ama gumballı daha öne getirin
    Mehmet

The Fert
    Cartoon Network çok güzel CN karakteriyim gibi Cartoon Network of the characters - en sevdiyim çizgi filmler arasında - Gumball, We Bare Bears, Regurlar Show - ama hepsi güzel.

Hakan_
    Çok güzel site ve bütün çizgi filmleri seviyom en Çok GUM BALL

Hakan GÖK
    Cartoon Network de en sevdiğim ve isteyerek izlediğim tek çizgi film Kral Şakir

Hakan GÖK
    Darwinin şarkısı çok güzel yoldayım ben yoldayımmmm

Hakan GÖK
    Gumballı çok seviyom

İsimsiz
    Ben cartonnetwork i izlemek için sadece bu yeri açıyorum çünkü televizyonda yok

❤Aşık olabilirim❤
    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Açelya
    lan ben winx çıksın Allahım diye açıyorum winx ç ıkıyor

TOMAR
    Naberrr

Yusuf
    Gumball Türkçe

Yusuf Karaaslan
    Abi gumball başkadı

AraS kral Kaman
    Çok güzel site ve bütün çizgi filmleri seviyom en Çok GUM BALL

Pico
    Amongus

Ben Gen 10
    Birisi 28 şubatta versin dedi ama 20 ve 21 şubatta verildi.

Ben Gen 10
    1.&#;si ben gen 10 benim 2.&#;si iki film için sabırsızlanıyorum

Ben Gen 10
    1.&#;si ben gen 10 benim 2.&#;si ben gen 10 alien x-tintion fragmanları çıktı sabırsızlanıyorum 2 filminide

İsimsiz
    Cartoon Network de en sevdiğim ve isteyerek izlediğim tek çizgi film Kral Şakir

Baha Eymen
    bence en güzeli teen titans ve kral şakir

isim
    İYİ olur hocam

Yusuf Eren
    Mall ve gumball

TRT tren
    Tom ve jerry sadece TRT tren&#;de

ben gen 10
    ben gen 10 ve öbür filmi için sabırsızlıkla bekliyom ama o iki filmden sonra ben 10 reboot bitecek ya çok kötü oldum olum ben&#;e uzaylı x geliyor acaba nasıl olcak ya off çok sabırsızım fragmanı çıkar çıkmaz izledim çok iyi acaba nolcak sabırsızlıkla bekliyom

Yusuf Eren
    Gumball harika

MUHAMMED
    KRAL ŞAKİR KRALIN DA LRALI BE AYRICA VALLA EFSANE SİTE BURASI

enes batur
    bence güzel bir site emek var

CARTON
    Çok güzel

canlı ders sıkıcılığı
    canlıders te izliyom iyiki ses kısma var

Yusuf Eren
    Öbür gün daha da iyi olur aslında ama gumball

pro
    yanlışlıkla kardeşim yazdı

pro
    deliler sizi

Teen titans
    Teen titans çokkkk güzel ve her gün kaçırmadan izlerim ama yaşım büyük ama ben hala çoçukmuşum gibi yaramazımm

Cartoon Network Hayranı
    Gumball ve Kral şakir efsane tek onun için geliyom buraya

Pro
    Çok iyi işi me yarıyor

Gumball
    Gumball çok güzel = Üstüne konuşulmaz gumball çok güzel noktaaa

LAZLO ADLI KİSIYE KATILAN KISI
    LAZLO ADLI kişiye katılıyorum

Lazlo
    kardeşim yayınlasanıza adventure time ı kafadar ayıları ve camp lazlo yu boş şeyler yayınlamayın

babi oyunda
    harika site

emre dağ yt
    bakugan eniyisi

Selin
    Sana hayranım

Selin
    Guzel video

muhtişim dedektifler
    kral şakir çok güzel

Maymuncuk
    Ben bir maymunum uu AA uu aa

siteci
    güzel site

Ömer
    Yaş 21 Gumball için her gün burdayım :d

Ömer
    Yaş 21 Gumball için her gün burdayım :d

Hakan gök
    Kral şakir kralllll

Queen winx and my little pony
    Bence my little pony de carton networkte yayınlanmalı

Blackpink fan
    En güzel gumbal nokta❤️❤️❤️

KRAL ŞAKİRCİ
    KRAL ŞAKİR,KRAL ŞAKİR, KRAL

Tamam gumbal
    megayı adopt me den aldığını çaktırmayız bide adop me de lecenderi petin varmı bende unicorn var

İbrahim
    Çok güzel bir çizgi film

İbrahim
    Güzel bir çizgi film

sayilari
    Brawl stars

Gizem Yazıcı
    Winx club 1 sezon dan yayınlayın

BAKUGAN BENCEDE ÇÖP
    Bakugan vallah çöp DEMİŞ BİRİSİ AMA BENCE HAKLI

güzel
    güzel bir site

Mirtogrul
    Miri

camp lazlo
    kamp lazlo çok güzel ama sabah ta çıkmasını istiyorum

BRAWL STARS
    beritan yılmaz haklısın

alperen
    jet güzel

Emir
    Kral şakir=çöp hem mantargiller hem kral şakir güzel bunu anlamadınmı sen çöpsün

gumbal
    gumbal aşırı + mega komik ( megayı adoptme den aldım çaktırmayın )

Emil nerimanli
    Televizordadiki.i

kral sakir
    Coknefsane

gumball
    olum hepiniz ml sısız aq gumball varken bakugan diyonuz

Bu çok güzel elinize sağlık
    Mükemmel

Havva Keskin
    Her akşam da burdayım Gumball i kaciramam

Dilba Tokan
    MR bean çok komiktir

Dilba tokan
    MR bean çok beğendim

Kral şakir =çöp
    Kral şakir çöp mantargiller çok güzel

girzzy
    grizy ve lemingler iğrenç değil ve asıl gıcık sensin

pro minecraft
    aktifim 1

MORDO & RİCBY
    EYYY!!! CARTOON NETWORK İZLEYİCİLERİ SÜREKLİ DİZİ İZLENMEZMİ BEEEE.

Gumball
    Gumball efsane bunu hep buraya koyun akşam olmuyor

BERİTAN Yılmaz
    En iyisi kıral şakir ve tom and jeryy

Bakugan çöp
    Bakugan vallah çöp

Kral. Şakir
    Herkese tavsiye ederim çok güzel bir film

İsimsizAdam31
    Grrizy ve lemingler iğrenç ya gıcık kapıyom

Mantargiller
    EN SEVDİĞİM MANTARGİLLER HATTA ŞUANDA MANTARGİLLER VAR

yalancı
    hehe slenderman gerçek deği be mal

Oğuz
    Bence kafadar ayılar daha güzel

Zeynep
    bence kesinlikle yüzde yüz gumball

MEHMET
    KRAL ŞAKİR ÇOK GÜZEL

Zeynep
    Gumball&#;ı daha erken yayınlayın lütfen nolur

Baran
    Gumball en iyisi

Araf
    bence en güzeli tom jeryy ve mr. bean

baran
    bence girizy the lemmàngler

Yakup
    Çoooopooooooooooooook güüüüüzel bir şey

kral şakir
    carton network´te en sevdiğim kral şakir

Sadık Kağan Sünbül
    Bence funduszeue.info daha güzel.

Eren Akkaya
    Netvorktee poly pocket geldi şuan hafta içi saat 14 00 da yayınlanıyor hafta sonu ve başka zaman saatlerine artık siz bakın

CAPTAN TUSUBASA
    EN İYİ CAPTAN TUSUBASA VE BATMAN

AMO
    EN İYİ CAPTAN TUSUBASA

slendrman
    çok güzel ben slendrman gerçek

yakup karadağ
    kral şakir efsane keşke canlı bölüm olsa

bilinmeyen?
    bence ben 10 alien force ben 10 omniverse veya ben 10 ultimate alien geri gelmeli eski bölümler olsa bile bence yeniler bunları görmeli siz ne dersiniz?

Kral şakir
    Çok güzel

Mehmet Ahmetoğlu
    SA

BEN 10 EN İYİSİ
    lütfen ben 10 öğlen başlasın ben çok uzun ve fazla yarumlar yaptım paylaşmamışlsınız cartoon network ü artık izlemiyorum lütfen ben 10 öğlen başlasın

ABS
    EN SEVDİĞİM KRAL ŞAKİR

Gamer Emirhan
    grızzy the lemingleri çok severim bence güzel cartoon network

Arda
    Beyler aktif olan varsa 1 yazsın

necati
    lahmacun

ssssssss
    cok guzel

MR BEAN
    MR BEAN ÇOK GÜZEL

ben 10
    ben 10 öğlen başlasın lütfennnnnnn

BEN 10 EN İYİSİ
    ben 10 öğlen başlasın

Gormiti armysi
    Gormiti harika bi çizgi flim hemen 3. Sezonu çıksa keşke

Bebeler çekilin
    Burada bebek ve ayak kokusu geliyor ayanızı yıkayın looooo

kerem
    çok iyi bir kanal bence :) :) :)

sa
    cartoon network@ çok boş yaptın

Uzisekiz
    Adeventure time is good. So ı vote Adventuretime.

Dudu devecioğlu
    İzlemedimki

Murat
    Giriş ve leminglar Gumball BEN 10 kral şakır ve ne ben Hep si çok güzel

Kral Eymen
    Kral Şakir Favorim

BERAT
    Kral şakir

Ben 10 yılındaki versiyonu
    Ben 10 ilk çıktı sezonları harika bebeklimden beri izliorum ben 10 çıktı günden bericizliorum yılındaki çizimleri çok iyi yetişkinlere uygundu geri gelsin yılı ben 10 çizimleri berbat ve çok bebeksi çizimler lütfen yılındaki bölümler gelsin

Super gırls
    Dc süper huro gırls yayınlansın

necati
    Kral şakir remzi

deniz
    Girzi ve lemminglar

ARAS YT
    BEN GUMBALLI SEVİYOM

Ben 10 bitmese
    Ben 10 bitiyor son iki film o yüzden saat ve &#;de veriliyor. Malasef

Adventure Time
    Süppppppeeeeeerrrr!..

muhtişim dedektifler
    kral şakir filmi çok güzel bence hep izleyin

Duygu
    kral şakir gelsiin

Kral Şakir Fan
    geşke şuan kral şakir olsaaa

nazlı
    powerpuff girls geri gelsin

PRENSES
    kafadar ayılar da çıksın ve yeni bölümler gelsin

PRENSES
    şu cartoonito çok kötü kaldırın cartoonitoyu

Yanlış
    Körükleyen

BEN 10 EN İYİSİ
    ben 10 saat ve arası başlasın

ben 10, kral şaki
    ben kral şakiri ben 10 u bebekliğimden beri izliyom ve tüm bölümlerini biliyom kral şakir komik ve güzel ben 10 da güzel ama başlamıyo, başlıyoda ve da başlıyor ama ben izleyemiyorum lütfen ben 10 saat ve arası başlasın lütfennnnnnnnnnnnnn

BEN 10 EN İYİSİ
    ben 10 başlasın dedim ama siz ve saat da başlatıyorsunuz lütfen saat arası başlasın lütfennnnnnnnnnnnn

çınar
    aga saçma sapan şeyler bune olum yok kral şakirmişte gumballmuşta bn full oyun kanalını izliyom e spor finalleri var

Kral şakirdeki canan
    çok güzel kral şakir çıksın

onur
    bebek

KORAY

Koray
    rezi ve rmiglerin ilk bölümü gelsin

Koray
    bütün çizgi filimler çoooooooook güzel

Koray
    rezi ve remigler çok güüüüüzzeeeeeeellll

Necati
    Harika bu arada lahmacun varmı,

VU11TTON
    Çok süper bir site kuzenimle izliyok Xd

Ergün
    Gormiti ve ben10 çok güzel

Ergün
    Gormiti harika

enoş
    çooooooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüüüüzel

mr bean
    mr bean cok akılı :)

lp
    lost on you

KRAL ŞAKİR
    BU SİTE ÇOKKKKKKKKKK GÜZELLLLLLLLLLLL BABAM BİLE BURDAN MAÇ SEĞRETİYO

Cartoon network
    YAŞASINNN

kimse
    her akşam bu siteden izliyorum filimleri çok güzel ve kardeşimde bayılıyor

Busra
    Izleyerek eğleniyoruz

Hilalbutun
    Ben çok sevdim iyiki bu kanalı yaptınız ve en çok sevdiğim çizgi filim kral şakir

Tayfun
    Mr bean var gelin

sürekli dizi delisi
    Sürekli dizi yeni bolum gelsinnnnn

Cartoon network
    Bize küfür edenlere virüs yolluyoruz

meraj
    Cartonatwork

Tuğba
    Çok güzel bir şey

arda
    vay be çocukluğum eskiden izlerdim ahh nostalji!

Yaren
    Gumball çok sev

Cemre solmaz
    Siz bunlari mi seyrediyoruz yaa yıktık nun.

Titanlar
    Çok güzel bir çizgi film

Cartoon network
    Bize kötü şeyler söyleyenlerin telefonlarına virüs yollucaz

Ergün
    Ben10 harika

Kral pro
    Kral şakiiir

Yusuf Efe
    En sevdiğim çizgi film Gumball

Yt
    Mr bean

Ali
    Necatigil seslendiren öldü

Qulam
    Ben Azeriyim çok güzel kanal en sevdiğim çizgi filmi kral Şakirdir

babalarxlarc
    kafadar ayılar advanture time gumball dışı hepsi iğrenç

Yusuf efe
    Bu çok güzel bir kanal

Zeynep
    Maşa ve koca ayı

mr bean
    mr bean ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

krall
    kral şakirr yeni bölüm istiyorum çooooooooooooook güzzell bir çizgi dizi size öneririm bayılacaksınız ❤❤❤❤

tusu bakugan
    tusubasa ve bakugan savaşın yeni bölümlerini istiyorum lütfen plase

MAHIR Akkus
    tom ve jerry deki insanlarin yuzu neden gozukmuyor

Ben 10 Sever
    eski ben 10 daha güzeldi

Memo
    Bennnn başlasin

KANDIRAMAZSIN
    KRAL ŞAKİR BENİ KANDIRAMAZSIN BEN BEBEKLİĞİMDEN BERİ İZLERİM ŞU ANDA İZLİYOM VE YAŞIM 11 NACATİ (LEVENT ÜNSAL) GİTMİŞ VE EMRE TURANLI GELMİŞ AMA LEVENT ÜNSAL ÇOK KOMİK

ben 10 başlasın
    artık ben 10 başlasın ben 10 un bütün bölümlerini izledim kral şakirinde o 2 çizgi film süperrrrrrrrr ama ben 10 başlamıyor lütfen başlasın bide ben 10 evrene karşı 2 defa çıktı ama ben kaçırdım lütfen yine başlasın ama pazar günü yani şubat ayının 28 de

Bahar
    Kral şakir

Bahar
    Mister bin

Bahar
    Engüzlleri maşa ve ayı ve tom ve ceryy

Bahar
    Engüzəl tom ve ceryy

Tsubasa fan
    kaptan tsubasa rüya takımı başlasın

Regular Show funner
    Lütfennnn "Sürekli dizi" gelsin bakın benim 13 yaşım var küçüklüyüm onunla geçti eyer onu verirseniz çok mutlu olurum

gumgum
    gumball dışında hep iğrenç

Fikir
    O günkü bölümler de izleyebilsek mesela saat keşke daki çizgi filmi izleyebilsek ayarlarmısınız

ben 10 başlasın artık
    ben 10 başlasın cartoon network de yoksa cartoon network deiyi çizgi film kalmicekkkkkkkkkkk

Azio
    Ben 10

ben 10 başla
    ben 10 başlasın

İnci
    En güzel kanal bu!

yorumcu
    Gumball günlükleri maratonu güzel olmuş

darwin
    darwine bayılırım,

Tsubasa
    kaptan tsubasa rüya takımı neden başlamıyor

Balım
    Benim enn sevdiğim çizgi film gumball peki ya siz? Yani bende küçukluğumden beri hele bebekken bile yani izlemizi öneririm☺

Bakugan hayranı
    bakugan artsın bir günde 2 kez oluyo bu 4 olsun

muhammmed gamer
    güzel

Asya
    ben bu programi kücüklügümden beri severek izliyorum cok güzel iyi ve muhtesem

yusuf
    DİJİTAL TAYFA ÇOK GÜZEL

kafadan ayılar
    sabahta başlasın lütfen

braw tv
    gençler brawl starsta karakter çıkartma tatiği verecem destekleme yerine önce joker sonra yazın bendenedim bana amber çıktı

Muharre
    çok iyi

Prof.
    bendede istediğim kanalı otomatik acmıyo

emir
    ben paw patrol seviyorum ve hatta benim paw patrol games adlı kanalım bile var bulun ve abone olun benim 2 aboneliğim var

yorumcu
    en gūzel kuşak offair kuşağı ama çok geç yayınlandı için verilmiyor gumbull artsın diyenler gumball final verdi bile ve şunu söylemeliyimki mr bean berbat ama

yalancı
    aşkın yaka diye bir kanal yok sahteka rmal kandırıkçı

hayal yıkan
    biliyormusunuz ben ten ten nedemek biliyormusunuz ben ten aslında ten 10 demek hahaha hayaller yıkılıyor luigi oye

catnoil
    helloguys Im catnoil new york tv omg

haklısın
    benimkide televizyonda disney channeli göstermiyor :(

göktürk
    1 pakette 6 tane ayn

göktürk
    hadi reklam bit

winx hayranııı
    vinx yeniden başlasın

Mine Turtle
    Reklam bitmiyor!

Prowl stars
    Brawl stars oynayın

BRAWL STARS
    Çok güzel

Mısır bin hayranı
    Mısır bin çok güzel

Gamer Emirhan
    ben paw patrol izliyom

muffin time
    ben duru git dizney izle beyenmiyosan bide muffin eeeeeeeaeaeaeaeaeae muffın time

MAHDI
    KRAL ŞAKIR

hatice
    ben mucize uğur böceği new york onu bekliyorum 2dakika qalmış benim televizyonumda disneu channel kanalı göstərmiyor ondan

kral şakir hayranı
    kral şakir yaaayıııınlaaaaa

Salih
    Cok reklam var ve uzun

Winx sihirli periler
    Bizim film

ege
    lego ninjago verilsin yaa

Yusuf
    Neden ben ten yayınlanmıyo ki yayınlansa sizi beyenirim

Zeynep
    Herkes kafayı buna bozmuş çok güzel bence bu kanal. Ben duru,Rcrın,isim lazım değil’i dinlemeyin.

BLAW STAR
    Bütün hepsi çok güzel

BLAW STAR
    Ben bilmem ama ben bu kanalı seviyor gece dizneyden güzel

BLAWL STAR
    Yaş bu çok güzel laf demeyin televizyondan bakacağız al ne kadar güzel siz niye kötü diyorsunuz efsane

BLAW STAR
    Bence gayet iyi

Limon ye ben duru
    Ben duru asıl sen burada ne arıyorsun git ben şurubu arada ismine bak

Ben duru
    •—• Bütüüüüüün hepsi çok kötü

Ben duru
    Bu kanalda ne buluyonuz? Açıklar mısınız

efe
    neden lego ninjago verilmiyo lütfen verisin

Efe
    Bence cartoon network te Disneychanal da iyi ama abartuyorsunuz diyelimki birisi senin sevdiğin filmi sevmiyor nasıl hissedersiniz

Zeynep
    Son 1 dakika

Zeynep
    Çok güzel

Zeynep
    Seviyorum çizgi film i

Zeynep
    Güzel

Roblox İsmim : GizemSirinKiz
    Bence Çok İyi. Kral Şakir ve Gumball Favorim :3

Rcrın
    Işk lez bunu oszledım coktan ızlemıyom ve

Feraye Doğa Özdemir
    bu kanal çoooooooooooooooooook güzel kral şakir ve gumbal en sevdiklerim.

❤️
    Winx club neden hep acayip bölümleri var Ben Winx club&#;ın eski bölümleri izliyorum

1. HAYRAN
    Gamball saat verin Teet Titans Go ise

USTA YORUMCU
    paw patrol çok kötü başlarken hadi hadi hadi hadi diyo ya çoooooooooooooooooooooooooook saçma

Gamer Emirhan
    bence gayet iyi süper ama erken kalkıp saat da paw patrol başlıyor izlemeye bayılıyom

Fatih
    Mistır binin yeni bölümü çıksın

İsmim lazım degil
    BENCE BU ÇİZGİ FİLİMLER ÇOK SAÇMA YENİ ÇİZGİ FİLİMLER GELMELİ BEN HEP DİSNEY CHANELİ İZLİYORUM BİN KAT DAHA GÜZEL✌✌

Zeynep
    Oley kral Şakir devam ediyor!

ACABA BU KİM?
    Bence kral şakir çok güzel. Saçma diyenler asıl siz sacmaliyorsunuz bunun biri de abc33

Xanım
    DC süper hiyo görbün hayranıyım MR BİENİNDE

Kerem
    Gumbâl çok saçmâ ve bazı bölümleri küçük çocuklar için korkutucu

Nurten Berra
    Kral Şakirin yeni bölümü çıksın

Harun bey u2
    BENCE HERKESE PEPEEYI DE HERKESE TAVSİYE EDERİM ASLINDA ODA TRT ÇOCUKTA OYNUYORDU AMA KALDIRILDI OYNAMIYOR ARTIK AMA ÇOK GÜZEL DI ÇOK TA ESKI BIR Çizgi filimdi ah pepee ah keşke oynasaydın yaw

Harun bey 72
    TRT ÇOCUĞA TRAFIK TAYFA DINITAL TAYFA GELMIS HERKRSE BU ÇIZGI FLMI TAVSIYE EDERİM ARKADAŞLAR

HARUN BEY 72
    ARKADAŞLAR TRT ÇOCUĞA YENI BIR ÇIZGI FLIM GELMIŞ CIZGI FILIMIN ADI Z TAKIMI BENCE BUNU HERKRS IZLEMELI SEVGILI ARKADAŞLARIM

Zeynep
    Benim için Kral Şakir her zaman mükemmel bir film oldu ve hala da öyle

ramo
    kral şakir yeni bölümü gelsin nnoolluurr

abc33
    KRAL ŞAKİRDEN NEFRET EDİYORUM KEŞKE KALKSA ÇOK SAÇMA

Öylesine biri
    Gormiti ve DC super hero girls bence en iyisi

Eymen
    İyi olmuş

kafadar ayılar
    yeni bölümler atın lütfen kafadar ayıların

yeni bölüm
    kral şakirin yeni bölümleri ne oluuuuuuuuuuuuuuuur gelsin

BATUHAN ÖLÇER
    kral şakir efsane

meraba
    kral şakir ve ben 10 kralşakir zaten var

Pepee
    Yokoda ne saçma bir film

Disney Channel daha güzel
    Daha güzel cartoon network kötü sevmem

mahmut
    süperr kral şakir

Winx club kızıyız biz
    Litfen winx club tekrar başlasın yeni bölümlerle lütfennn nn winx club çok şeviyorum lütfennn

Harun Şen
    Eğer anneniz yada babanız ablamız size tv kumandasını vermiyorsa google üzerinden cartoon network canlı yayın yazın çıktığında böyle televizyon gibi bir şekil çıkıcak oraya basın ve izleyin

Bts seven kız
    Lütfen Gumball ve Kral Şakir artsın ve erken saatlere alınsın.

gambol
    ben gambolu en çok seviyorum en iyisi o bence

Kral Şakir Mr. Bean ve Gumball seven kız Beren
    Kral Şakır ve Gumball artsın ve erken saatlere alının lütfeeeeeeennnnnnn

kral şakir ve ben 10
    kral şakir çoooooooooook güzel ben 10 da çooooooooooooooooooook güzel ama başlamıyo lütfen ama lütfen ben 10 başlasın cartoon network çok güzel bir çizgi filim kanalı amaben 10 olmiyınca biraz kötüleşiyo eskiden çok güzeldi ben 10 ve kral şakir vardı

Şahin
    iyi

Hayrunisa
    Çoooooooooooooooooooook güzelllllllllllllllll

Harun Źen
    Ben bayıldım burdan harika kanatlar izleyebiliyorum

Harun şen
    Bence iyi harika kanatlarda var

Betül Gözüm
    Ben Cartoon Network&#;te Kral Şakir&#;de Mirket&#;in telefonu Dünya ele geçerecekler ananas Fil Necati ananos 1 Hafta Keşke Cartoon Netowokü çok severdim

11
    çook güzellllllllllll

Cemre
    Süper

Roblox
    Keske disnep channel da olan cizgi filmler cartoon networktede olsa keske

rüzgar
    filmler harikaaaa

nano altuğ
    hepinize hak veriyorum ben sabahtan akşamakar bukanalıdeğiştirmiyorum hemde 7 24 d: benim en severek izlediğim gıriyzi ve lemingirler kral şakir yeni sevimlikahramanlar daha ççççoooooookkkkkkkkk sevdiğimvar ama yazam anladınızmı yani çok var !!!!!!!!

Ben duru
    Esrarengiz kasaba da billdip die bişe var yutube bildip yazarsanız görürsünüz ne oldunu şaşırcanız UwU açikliim bil ile dipper i sevgili yapıyolar

Ben duru
    Bu kanalı izlecenize gidin Disney Channel izleyin çok uygunsuz bu kanal Disney Channel da müzize New York falan var onu izleyin daha heycanlı bu kanal 13 yaş üstü için — power giriş mi ne varmiş onu izleyin sadece

Sudem Çınar
    Çok iyi ama bilgisayardan izlemeyin yoksa sorun veriyor ve gerçekten donmuyor en iysi tabletten izleyin mükemmel 11 Yaşındayım ve bu MÜKEMMEL

Cartoon Network takipçisi
    Bu Filme ve Cartoon Network En İyisi

Eren AKKAYa
    Lütfen çok reklam yapmayın ve reklam için tam zamanında yayın yapmamazlık ediyorsunuz Lütfen yayınınızı tam zamanında yapın ve sadece reklam ve para için yayın yapmayın toplum için de yayın yapın cartoon netvork birazcık kabalım ettiysem beni bağışlayın

KEREM
    ÇOK İYİ

Neşe bilginç
    Cartoon network harika bir çizgi bir film

Sefa
    Çizgi Filmler harika

?????
    Power rangers o minika go da başlıyor saat filan

Kral şakir
    Kral şakiri coooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum bence çok ğüzel maceraları var ben beğeniyorum

Yiğit resmi
    Esrarengiz kasaba

NM
    Eskiden Sürekli Dizi, Gumball, Adventure Time, Ben 10 (Eski), Samurai Jack, Generator Rex, Steven Universe, Drama Adası, Johnny Test, Johnny Bravo, Clarence, Uncle Grandpa, Camp Lazlo ve daha sayamayacağım bir çok güzel çizgi film yayınlanırdı. Şimdi sadece Sürekli Dizi, Gumball ve Adventure Time gece saatleri ve çok az yayınlanıyor. Lütfen bu çizgi filmleri tekrar yayınlayın ve yayınladıklarınızı erken saatlere alın!

Türk
    Hepsi güzel

MAHIR
    OSWALDO ARTIK NIYE YOK?

MAHIR
    KAMP LAZLO GECE NIYE BASLAMIYOR

MAHIR
    TEEN TITANS DAHA GUZEL

MAHIR
    GUMBALL

Mohammad
    Momiya dance bolamadim adi ne

Rüya
    Gumball kafadan ayılar,kral şakir ne bean, tren Titans go çok güzeller

YİĞİT
    GUMBALL SEVENLER ERKEN 20 . 00 DA ÇIKSIN İSTESİN

funduszeue.info
    MY NAMES funduszeue.info

funduszeue.info
    WHAT YOUR NAME

YİĞİT
    SÜPER

kral kral ben kral
    kral sakir olsun

Kral şakir ve funduszeue.info&#;a bayılıyorum
    Kral Şakir ve funduszeue.info&#;i çok seviyorum kısacası çoğunu beğeniyorum

merhaba
    kralşakirin yerine başka çizgi film gelsin

selam
    mert boş yapma

???
    gumball çoğalsın

isimsiz
    velet hunters boş yapma

komedi festivali
    power rangers niye çıkmıyor

funduszeue.info
    Çok iyi mor beyan lütfen yorumu yayın

mert
    en fazla yazan benim

mert
    ben cartoon network da reklam var en fazla disney channel fazal reklam var

Kral Şakiri çok seviyorum
    Kral Şakir mükemmel

Gumball fanı
    Gumball çok güzel

GFK. ◖⚆ᴥ⚆◗
    Bence teen tantıs go güzel ve komik saçmalamakta çok iyi çizgi filimi fazla çizgi filim izlemem ama izlemekten zevk alıyorum ve dalıyorum keşke beğenme butonu olsa sizi beğenmedim çok yorum yapmışsınız ve hepsini okudum gerçekten gül yorumlar öve öve bitmiyor bence çok güzel yorumlar kitap okumak gibi aslında diğer çizgi filimleride izliyorum ama teen tantıs go yayınlanıyor DC süper yeri girl çoook iyi yaz kuşağı maraton muhteşem neyse başladı okuduğunuz için teşekkürler.

Alihan
    Güzel filmler

umut
    mr bean çok güzel

mr . fasulye
    beni izleyin kafam bezelyeye benziyıo

baba rro
    cevikmerttt Yaşlar kaç?

Cansın İstanbul
    Cartoon Network&#;e bayılıyorum! En sevdiğim çizgi diziler bu kanalda. Canım ne zaman çizgi film izlemek istese ilk Cartoon Network&#;e bakıyorum. Teşekkürler Cartoon Network!!!

Betül Gözüm
    Çok güzel bir Cartoon Network Türkiye çok seviyorum

Hayran kıral şaki
    Bayıldım

Kuzey
    Kral şakır çok güzel

Kuzey
    Canlı yayın ıslamak istiyorum

Mr. Bean
    Bence beni izleyin

Djjx
    Ben beyenbeğeniyorum

Ceren Ada Özdemir
    Gerçekten çok güzel

İsimsiz
    Benim favorim kafadar ayılar çokkkkkkkkk güzzzzzzzeeeeeeel

emir alp
    advanture fanfanfnfanıyım yayınlansabile

Alperen
    Bence hepsi çok çok güzel

J
    Çok güzel. Tabletten izliyorum

Bruh
    Gumball EFSANEEEE33

ömer
    çooooooooooooooooook iyi

NeonLine
    Ben bu kanaldaki bütün çizgi filmleri severek funduszeue.info Bean,Kral Şakir olsun hepsi de birbirinden güzel ve komik

Dtaha
    Kral şakir süpeeer

kral şakir delisi
    kral şakir superrrrrr

Cool
    Bence en güzel MR BEAN

Faruk Türkiye
    Gumbalın yerini hiçbişey alamaz

Gumball fanıyım
    Bayılıyom gumball a kral şakirde güzel fanlarıyım

YİĞİT
    FULL EĞLENCE GİBİ AMA KIZLAR DA İZLİYO ONDAN ERKEK LER BİZLER ERKEK LERİN HOŞLANMADIMIZ FİLMLER VAR AMA AKSİYON EĞLENCE ALTA YAZI OKUYANLAR BİLİR

YİĞİT
    GUMBALL SAKIZ TOPU DEMEK AMA EN SVDİĞİM FİLM

babaqulu
    kral sakir+++

babaqulu
    kral sakir cok guzel+++

muhammed
    kral şakir çok güzel

Azra Nisa
    kral şakire bayılıyorum

cevikmerttt
    Yaşlar kaç?

Titanlar fan
    Reklam bitmez kardeş bu ne 10 dakikada bı raklam veriyo bu ne ya

çizgi gurmesi
    çok güzel televizyon dolu olduğunda laptoptan açıp severek izliyotum

Critcet
    Grenlerin büyük şehir mecraları daha iyi bence

Uzay
    Atli ne katılıyorum

Asya
    Gumball cokkkkkkkk guzellll,❤️❤️

Aylin fiyat
    Evet karda mahsur kaldılar ve ne kadar

Aylin
    En çok Gumball seviyorum

çizgi filmci kız(:
    kral şakir, powerpaffgrils , adventure time saymakla bitmez cartoon network ve disney channel ikisinin çizgi filmlerinede bayılıyorum

Melis
    Neden sesi gelmiyor ama normalde ben bu kanalı seviyorum

necati
    çok güzel

Bonnie is here
    Güzel telivizyonumuz bozulmuştu

Qadir
    Kral Şakir çoooooooook seviyorum.

velet avcısı
    mert sen daha 8 yaşındasın yani hızlı yazamassın

Alex
    publish more "Gumball and Teen Titans Go"

dayak
    siz hiç bişi bilmiyosunuz

teen titans go gelsin
    teen titans go çogalsın

BABA PRO
    Bence iyi ki böyle bir şey var

sinan
    velet hunters ne dersende herkez gumball olsun yada kral şakir azalsın diyecek yine

neva
    Kral şakiri çok seviyorm

selamın hello
    nabıyonuz genclık

büyücü
    Bu yorumumu okuyan sen , evet o muhteşem kişi seni seviyorum

Fırtınalı Çayır
    biraz geriden göstetriyo ama olsun istediğiniz şey açılmadıysa tavsiye ederim

Kral şakiri çok seviyorum
    Hem kral şakiri hem funduszeue.info i hemde koca ayı ile maşayi

Kral şakir i çok seviyorum
    Kral şakiri çok seviyorum ve yeni bölümlerininde çıkmasını istiyorum

mert
    ooo reklam sabahdan akşama kadar bitmez

mert
    ooo reklam çıktı.ama yinede olsun harika panda you tubar seviyorum onu da funduszeue.info bilgisa ayra hızlıca yazıfunduszeue.info zaten kocaman bilgisayarım funduszeue.infoşım 8 buçuk yaşındayıfunduszeue.info zaten en hızlı ben yazıyorum.

mert
    yaa ben dayanamıyorum.çünkü cartoon networkun da reklam var uzun süre reklam var

Neva
    keşke hep kral şakir verseler

Powerpuff girls
    powerpuff girls gelmiyor ;( lutfen gelsin

Velet Hunters
    Salaklar Bir Kere Sürelerin Uzamasını Burda Söylemeniz Mallık Bu Adamlar Sadece Canlı Yayını İletiyorlar Gidin Kanalın Yapımcısına Söyleyin

Ege. Yurdakul
    Gambıll. Sürsün

Ecrin enes batur
    Gumbbal dan öğlen kaadar sürsün

bugra
    kral şakir çok seviyorum

selam
    kral şakiri azaltın

gumball
    gumball daha çok olsun

Emre Yiğit
    İyi ki varsın

Sıla
    Ben brawın sıtar

Darwin
    Daha çok film verin zaten iki gün aynı filim oluyor .

Murat yılmaz
    keşke reklamları olmasa

Eren Akkaya
    Bak temas beni iyi dinle regular show samuray jack johnny bravo geride kaldı şimdi ise Maşa ile koca ayı Gumball 44 kedi Mr bean Kafadar ayılar var

Ere
    Bencede emir

ece
    arkadaşlar teen titans go ve power puff grils daha fazla oynasın

teen titans go
    teen titans goyu fazlalaştırın

KYB
    oldların gözü yaşlı ;( samuray jack çıkarın 15 yaşındayım

Aleyna
    Çok iyyyyuyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii be

Defne
    Burası çok güzel

Ela
    Çok iyi

Bilinmeyen
    Bence cartoonnetwork çok güzel ve en sevdiğim çizgi filimler:kafadar ayılar, powerpuff girls, cartoonnetwork tatil kuşağı ve yeni sevimli kahramanlar

Emir
    Kral şakiri çok seviyorum ta altı yaşından sekiz yaşıma kadar izli yorum ve sekiz yaşımdayım

Emir
    Bence mr. Bean in saati uzatılsa

bralw stars
    bunları görüyom

Kral Şakir
    Neden birtane yeni bölüm yapıyor sunuz?

mert
    zaten ben rüyamda hep cartoon network deki çocuk kanalınl görüyom

isimsiz
    gumballı daha erkene alın

Emir Alp Buldu
    Bu kanalı çok seviyorum en sevdiğim çizgi filmler:Kral Şakir, Kafadar Ayılar, Niko, Tom & Jerry. Öneririm

E
    AYNEN

EEFD
    EVET BİDE SİNEMASI

gurme
    titaytıns go çok güzel

Tomas
    Abi neredeeeee o eski günler eskiden çok iyiydi regular show ,gumball,samurai jack , johnny bravo Şimdi maşa,44 kedi,funduszeue.info,kafadar ayılar,paw patrol ne yaa CN seninle büyüdüm sende kanalın içine ettin senden bunu hiç beklemezdim sen düzelene kadar ben artık seninle yokum Elveda CARTOON NETWORK

NO
    AYNEN

müq izleyici
    en sevdiğim film teen titans go

Ahmet Sıraç Veyis
    Ben CN&#;yi aşırı seviyorum bence ayrılmayalım ben ayrılmadım

Ahmet Sıraç Veyis
    Bence funduszeue.info ben 10 yazdığımda hiç bir şey yazmıyor neden

Aho çakır
    Keşke eski çizgi filmler çıksa

Masha Ve koca ayı isterim
    Bence kıral şakir mantargiller ben ten gelsin 6 yaşındayım

sedajf
    sapık resimler çıkıyor alın

joker gamed-s
    sapık reklamlar çıkıyoronlar alın

film fanı
    tek kelimede anlatıcam müq

cartoon kral şakir
    bakugan en kötüsü birde hayri canavar gilleri silseler keşke ve gormiti en kötüleri diğer filmler daha iyi

Melek lina sen
    Benim en sevdiğim kral şakir Çok güzel

Momet
    Bakugan denkadar sürsün

amed
    ve kral şakir olmasın

idilsu
    evet ya

idilsu
    bencede emir

emir
    paw petrol sabah&#;dan öğlen &#;a kadar sürsün.

selamın hello
    nabıyonuz genclık

ecrin
    harika çigifilm&#;ler var.

ecrin
    harika

kdk
    benim de dersim var ama izliyorum

klar kral benn kral
    yoo bumerang diye bi kanal var orda kral sakir var aa kıral sakir mi e ben niye burdayım hadi görüsürüz

Muhammed Veysel Üstün
    Yeni bölümler olsun artık

carton netwörk adresleri
    ben maşa yı yıllar önce bıraktım ne arıyorum burada

kral sakır
    cok guzel bır karıkatur cok severek ızlıyorum kardesım ızlemezse aglıyo

Emir
    Çok güzel

ömer
    ben kral şakirin hiç bir bölümünü kaçırmıyorım

ben 10 başlasın artık
    ben 10 lütfenn da başlasın ve da başlasın lütfennnnnnnnnnnnnnnn

ben 10 yayınlansın
    Cartoon Network ün ben 10 a ihtiyacı var ben 10 olmazsa Cartoon Network olmaz

Mehmet
    Çok iyi yayın yapan bir kanal

kralca seviyorum
    o kadar iyiki şuan dersim var ama yinede bakıyorum

isa
    bence ben10b

Hk
    Burda isteyen kimsenin çizgi flim çıkmaz canlı yayın olduğu ićin televizyonda ne çıkıyorsa onu izliyeceksiniz yo tren Titans kafadan ayılar olsun demiceksiniz

mantar giller
    mantar giller geri gelsin

kafadar ayılar
    yeni bölümler için teşekkürler

Reklamları Azaltın Looo!!!
    Reklamları Azaltında Doğru Dürüst Birşey İzleyek sonra başka kanala gidiyoruz ordada bir şey yok kapıyoruz tv yi reklam bitince bir şey başlıyor göremiyoruz ayrıca bu reklam kanalımı? çizgi filim kanalımı?

En çok ben severim
    Benden daha çok kral şakiri kimse sevemez

Rıdvan
    Gormitinin 3 sezonunu bı başlamadı sinirim bozuldu

Rte
    Ay gumbalı çıkartın lütfen

kafadar ayılar
    yeni bölümler için teşekkür ederim başka yeni bölümler olursa daha iyi olur

Waybig
    Ben 10 gumball Teen Titans en iyisi izlemekde çok fazla işe yarıyo TV ye bakamadığım için :(

Remx
    ÇOK GÜZEL

Teen Titans Fanı
    AALLLAHIM NOLUR MR BEAN I SİLİN HER ZAMAN AYNI BÖLÜMLERİ GÖRÜYOM

sıķıcı
    niye se hiç bişey izlemem ama bu çok guzel

Scooby Doo İstiyoruz
    Ben 7 yaşındayken Scooby Doonun çizgi film kuşağı vardı .Lütfen onu getirin ve sinemalarda en çok Scooby Dooyu koyun.

Muhammed
    Kral Şakir&#;i çok seviyorum

Muhammed
    Ben kıralşakir çok seviyorum ve artık onu çıkmasını istiyorum Tek onun

Muhammed
    Artık çıkmasını istiyorum

Mantar
    Mantargiller çok güzel :)

Amazing Regular Time
    Cartoon network çok bozdu bebeklere göre şeyler var Örneğin Masha ve koca şapşal ayısı veya bebek ben ten on hepsi çok çocukça eskiden ne güzel samuray Jack, Gumball, Adventure time, Sürekli dizi vardı.O günleri çok özledim

Ahmet Emir SERT
    sonic boom u görmek istiyorum.

İklim
    Lütfen gumbal oynatınn

nazım
    yaşım 21 olduğu halde sürekli dizi izliyorum ve geç saatlerde olması canımı sıkıyor

CN gazisi
    CN gerçekten çok bozdu. Nerde o gumball, advanture time, regular show&#;lar, samuray jack&#;ler. Kral şakir, koca ayı ve maşa,44 kedi, superhero girls nedir ya resmen küçük çocuklara hitaben çıkarılmış cizgi diziler. Eskiden CN gençlere hitap eden yapımlar ve çizgi filmlerle beni çok tatmin ederdi ama şuanda o eski havadan eser yok. Vay be CN resmen çocukluğumu geçirdim senle ama böyle devam edip, çocuklara daha doğrusu bebeklere hitap edenler yapımlar ortaya koyarsan artık bir daha senle alakam kalmaz ve benim için o eski çizgi dizilerinle mazi olarak kalırsın. Hoşçakal CN, sen iyisini yapana kadar ben yokum :)

Gamboll hayranı
    Artık sansür koymayın

Alican
    Cartoon network cokgüzel ve ben hala seyrediyorum ve cokgüzel

Tss
    Gumball ve Gormiti favorim

ışıl zeynep
    çok güzel

Zërina
    çok güzel

Offf
    Yine mi bakugan yaa Onu hiç sevmiyorum gormiti daha güzel

corton wetvok
    ben kartonnetworku cokseviyorum

treekkkk
    çok güzel

Waybig
    Bence ben 10 i getirin

Muratcan
    Süper

ben 10
    ben 10 gelsın

Uğur böceği
    Ugur böceği yeni bir ödev

Alper
    Tenin Titan go Kafadar ayılar Gumball çok iyi

Ben bir kediyim
    Çok güzel bir site♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

MAHMUT
    RELAM NE ZAMAN BİTECEK

sevinç
    lütfen harika kanatları oynatmayın

Sezer uA
    Sürekli dizi ve Johnny Bravo en iyileri tekrar da olsa verirsin

kafadar ayılar
    kafadar ayılar ın yeni bölümünü istiyorum lütfen

İbrahim
    Ay kıral şakir çok güzel

Melike eşit
    Biraz geriden gidiyo ama neyse kral şairi çok seviyorum ne bean kaldırılsın gerçekten beee mr bean &#;ın yüzü çok çirkin ama izliyorum arada.

Nuni
    Ben çok seviyorum

Gumball
    Merhaba ben Gumball cartoon network&#;ü çok seviyorum ve annem nicoli çok seviyordum

Rümeysa büyük yıldız
    Çok iyi bir site Gumball gibi çizgi filmleri yatağa yatarak izleyebiliyorum. Donmadan, bu siteyi yapana Allah razı olsun ♥️♥️♥️

Tmm
    Çok iyi

Betül
    Ben Kral Şakir i çok seviyorum çünkü türk yapımı

Cat
    Vay canın canına çok iyi bir site tek kelimeyle harika!!!!!!! Buradan gumball izleyebiliyorum . Hem de donmadan

Metehan
    Güzeldi

Zeynep
    Gumbaal darwin çok tatlılaaar çok seviyorum 20 yaşındayım çizgi film izleme sebebi resmen

Aliosman
    Gumbaal

Pro gamer09
    Mr bean kaldirilsin

Kral Şakirin hayranı
    Ben tek kral şakir olsun mükemmel

Hayranı kral şakirin
    Bence tek kral şakir olsunn kıral şakir mükemmel

Talha
    çaok iyi tusubasa ve kral şakir

Samii..
    Hepsii de GüzeLL

Cholete
    Kral şakiri bidaha verin bitinnce

Kanka
    Cokkkkkkkkkkkkk güzellllllll olmşşşşşş

Açelya rüya
    Lütfen gumbal

cn
    cartoonito kuşağı ve mr bean kaldırılsın

şakir
    çok güzel bi site herkeze tavsiye ederim arkadaşlar

Yorumcu
    Çok iyi dil

Amed
    Ben cartoon network u çoooooook seviyorum harika

liyanur sepik
    çılgın aile ve kıral şakirrrrr lütfen

muhammet
    bence kral şakir en iyisi

tusubasa
    tusubasa severim

baran
    pawr rencıs koyun

baran
    cok iyi yes

feyza
    kral şakir çoooooooooooook güzel

En iyi hayran
    Çooooooooook güzel

En iyi hayran
    Çooooook güzel

Muhammed
    Müthiş ennn sevdiğim çizgi film kanalı

feyza
    bence bütün çizgi filmler güzel

EFSA
    Asa insan oldulaaaar

Efsa
    Ben cartoon network u çoooooook seviyorum harika

Melis
    Gormitinin başlamasinı bekliorum

Kral Şakir Hayranı
    Kral Şakir&#;i lütfen çoğaltın.

Avakado durum
    Tusubasa pavir patrol hicde guzel deyil

Umut Ardıçoğlu
    Çok Güzel Olmuş

Ahhemta
    Ben gormitiyi izliyom tam ekran yaptığımda tam sinemaya benziyor

Velid
    DC SUPER HERO GIRL kaç saate çıkar akşam sabah kaç

Eylül
    Çok iyi bir kanal ve ben bu kanalı çok sevinirim neyi de beğenirim

Aşkın yakar
    TSUBASA keşke 10 miliyon gün boyunca verseler

Umut Ardıçoğlu
    Bu Videoya Bayıldım Ama YouTube TV de Canlı Yayın Yapsın

hüseyin
    tsubasa yener mi yenilir mi

İZLEYİCİ
    &#;&#;İlginizi çekebilir&#;&#; bölümünü istenildiğinde görüntülenir 1 hale getirseniz de bizde istediğimizde kapatabilsek olmaz mı???

Eren Akkaya
    çizgi filmler çok iyi ama lütfen reklamları kısaltın lazım

Burak ege
    Çok iyi canlı yayın

TARO MİSAKİ
    kaptan tsubasa &#;da tam japonya maçları başlıyıcak en eski bölüme geri sarıyor otururum size ya

Mehnet
    En güzel yer

Kafadar ayı
    Gumball @ gerçekten öyle kral şakir@ kardeşim adama katılıyorum senin buna hakkın yok ayrıca 1 yaş çizgi filminde kalmışsın ayrıca bu işin yaşla ala0kası vaaaar yaş sınırı ne kadar düşükse o sınırın üstündekiler için içerik o kadar saçmadır eğer o kişi o içeriği seviyorsa o kişinin beyni ve zevki çooooook geride kalmıştır ama bazı çizgi filmler vardır 7+ hak etmezler kral şakir de bunun çoooooooooooooook dışındadırrr finish

Erva
    Tsubasa@ bide niye merak ediyosun programın işleyişi böyle sevmiyerum ama kafadan atsan kazandılar zaten

Erva
    Gumball @ doğru bi de jessie var

Gumball
    Erva@ aaa bende iyi şanslar charlieye bayılıyorum ve o siteden izliyorum ama gerçekten çok güzel herkese öneririm ve jessie iyi şanslar charlie kadar güzel değil ama ondan bi somra o geliyo benim için onuda tavsiye ederim

Erva
    Tsubasa@ niye siteye soruyorsun kaçıncı bölümse ara bul biz ne bilelim rica ediyorum

tsubasa
    tsubasayının yeni bölümünü kaçırdım acaba ne oldu kim kazandı

Erva
    Merhaba disney channel da sevdiğim bir dizim var size0de tavsiye ederim adı iyi şanslar charlie 2 sezonuna webteizleden ulaşabilirsiniz 2 sezon dizinin bölümleri yayınlandıkça tamamlanacak

Gumball
    Kral şakir@ bak kardeşim senin zevkin ayrı onun şunun zevki ayrı sen çıkıyosun diyosun ki benim için en saçma şey olan kral şakiri sevmeyen çatlasın oluyomu hiç Za0te0n67 bölüm ard a0rda konuyo bi şey diyemem kendi zevkin ama çıkıpta senin sevdiğini sevmeyenlere laf edemezsin hem de cartoon network çocuk kanalı değil 10 yaştan 18 yaşa kadar olan kitle içindir hemde ne sananesi o kanalı oda izliyo oda0 izliyo karışmaya hakkı var bitek sen izlemiyosun

Kafadar ayı
    Bencede Erva@ ve gumball@ haklı kral şakir 3 bölüm olmalı ve güzel çizgi filmler biraz daha çok yayınlanmasını r0ica ediyorum

cortoon netvork çok güzel

eray
    sevil ler

MİSAKİ
    Böyle güzel saati

Kral Şakir
    Kral Şakir gelsin hem kral şakire gereksiz demeyin ben ve arkadaşlarım funduszeue.info bu işin yaşla alakası yok ben 12 yaşındayım ve çok funduszeue.info niye çıksın diyorsunuz sanane bir çocuk kanalı zaten ve Kral Şaki azalmasın çoğalsıfunduszeue.infoenler çatlasın.

Another Lawliet ♤
    Lütfen Tsubasa olsun

Hellooo
    Nolur yaa lütfeeenn lütfeen lütfeen da dershanede olduğum için Tsubasa &#;yi izleyemiyorum de evde oluyorum Sizden çok çok rica ediyorum lütfen Tsubasa &#;yi a alıın

Arda
    Kursumun olduğu saate geldiği için tsubasa &#;yi izleyemiyorum nolur Allah rızası için Tsubasa &#;yi a felan yapın gözünüzü seviyim lütfeen

Ponçiikk
    Lütfeen tsubasa &#;yi a alın canlı derslere denk geliyo izleyemiyorum lütfeen

Zumra
    Kral şakir,in hep aynı bölümlerini veriyorsunuz bu hiç hoşuma gitmiyor

Gumball
    Kral şakir 3 bölüme düşürüldü Erva @ ya katılıyorum güzel çizgi filmlerin yerini çalıyor ve çok saçma 6 7 yaş çizgi filmi

Erva
    Herkesin çizgi film zevki farklı ama şundan eminimki winx bu kanaldan kaldırılmalı 4 5 yaşındaki çocukların kanalına dönmeye başladı hele kral şakir tamamm seviyorsunuz ama 6 7 bölüm ard arda verip güzel çizgi film leri azaltıyorlar en azından 3 bölüm ard arda verilip günde sabah akşam 1 kere verilen çizgi filmler 2 3 bölüm yayınlansa çooook iyi olurdu

Finn
    Tsubasa Bence da Olsun

Ahsen calis
    Cragin krallığını 16 ya alamazmisinizz

MUSTAFA
    KRAL ŞAKİRİ NEDENSE ÇOK SEVİYORUM AMA TSUBASA GİBİ ANİMELERİ HİÇ SEVMİYORUM.

Raul
    İyi iyi

Cartoon viewer
    TSUBASA &#;yı da felan gösterin lütfen

Sanae Nakazawa
    Kaptan Tsubasa (akşam sekiz) veya (akşam sekiz buçuk ) gibi yapar mısınız lütfen lütfeen

Ben10
    Tsubasa &#;yi da gösterir misiniz

İsimsiz***
    Kaptan Tsubasa &#;yi saat veya &#;a felan alır mısınız

Barut
    Tsubasa &#;yi 30 alır mısınız

Lalin Su
    "Kaptan Tsubasa Rüya Takımı" çizgi filmini saat akşam a yapabilir misiniz

Angelangelangel
    Tsubasa çizgi filmini felan gibi yapabilirseniz çok seviniriim

Sweetheart
    Tsubasa nın saatini lütfen akşam gibi yaparmısınızz

Tsubasa hayranı bi ponçik
    Kaptan Tsubasa&#;nın saatini gibi yapabilir misiniz lütfeen

Deniz
    Burada bütün çizgi filimlerini çok beğenerek izliyorum

-
    kral şakire lütfen yeni bölüm verin çünkü çok eylencili ve çok güzel bir çizgi flim

Selce
    19 yasindayim ama hayla 8 yaw seyini izliyorum ne sacma

Erva
    Gumball da çoğaltılsın bide siteniz çok güzel helal olsun

Hasan
    Bazen çekmi yo ama güzel

Roblox_girl
    Çok iyi bizde eskiden disney kanalı çalışmıyodu böyle bir fikir buldum gerçekden güzel

Bilge
    çok güzel

Erva
    Bence kral şakir azaltılır dc super hero gurls çoğaltılması zaten kral şakir çok saçma ve kötüyken güzel çizgi film lerim yerini çalıyor

Mert
    Bu hiç olmamış

Aleyna
    iyi ve favorim,ama bazen çekmiyor

Aleyne
    İyi ve favorim,ama bazen çekmiyor

furkan
    2 yaşında buldum şu an 18 yaşındayım hala izlim

Ezgi
    Fark etdimde ninjagonun yeni sezonu ne zaman

Yiğitalp
    Kral şakir&#; in yeni bölümleri gelsin artık bu arada çizgi filmler çok güzel ama daha çok çizgi film olsa daha güzel olurmuş ama yine de çok güzel bu arada kanalım var çok güzel oyun videoları var adi X alp ona da bakarsanız sevinirim

Aşkın yakar
    Evet 9 oldum hata geçti neyse bu arada kanalım in adı #aşkinyakar

Aşkın yakar
    Dedim gibi 9 oluçam oldum zaten kevti bu arada bu kanalım #aşkinyakat

Aşkın
    Baya iyi Olmuş

Zeliha
    Ben bunu kesfettiyimden beri sadece bundan izliyorum hemde butun kanallari

Furkan Orhan
    Olum velet sen ne diyor ben 4 yaşında izlemeye başladım şu an 14 yaşındayım ve bu arada bu yayın akışının sinyali zayıf

Can Mete SÜRMELİ
    Cartoon Network dünden beri bozuk çekiyor lütfen düzeltin hem TV&#;De hem telefonda hem funduszeue.info kareleniyor(pikselleşiyor)

Eren Akkaya
    çizgi filmleriniz çok iyi ama lütfen canlı olarak tusubasa yı başlatın carton netvork bu arada yeni bölümlerle

Eren Akkaya
    çizgi filmleriniz çok iyi ama lütfen canlı olarak tusubasa yı başlatın carton netvork bu arada yeni bölümlerle

Eren Akkaya

Can Mete SÜRMELİ
    Kral Şakire yeni bölüm verin artık 4 aydır aynı bölümleri oynuyor gerçekten inanılmaz.

Aşkın yakar
    Ben hep izliyorum 5 yaşından bari izliyorum şimdi yaşım 8 ama 3 Eylül de 9 oluçam Bu arada benim kanlim var adı Aşkın yakar

Albedo
    Çok iyi

ahmet
    bu çooooook güzel

TV Cocuklari Kral Sakirle Bulusturdu

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+ yarıyıl tatilindeki çocukları unutmadı. Binlerce çocuk, TV+ ana sponsorluğunda Vadistanbul’da düzenlenen çizim atölyesi ve imza gününde buluştu. Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu ile bir araya gelmenin heyecanını yaşayan çocuklar, çizim atölyesinde ilgiyle takip ettikleri karakterleri çizmeyi öğrendi, Kral Şakir ve Fil Necati’yle tanıştı.

Hayatın her alanında eğitime destek veren Turkcell, dijital içerik platformu TV+ ile yarıyıl tatilinde de çocukların yanındaydı. TV+’ın ana sponsorluğunda Vadistanbul’da düzenlenen etkinlikte buluşan çocuklar, Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun çocuk çizim atölyesine katıldı, imza günü ve çeşitli aktivitelerle tatilin tadını çıkardı. Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikteki 3 seansı toplam bin çocuk takip etti. saatleri arasında yapılan ücretsiz programa ilgi akşam saatlerinde daha da yoğunlaşırken etkinlik alanını, ebeveynlerin de olduğu yaklaşık 11 bin kişi ziyaret etti.

Severek takip ettikleri Kral Şakir karakterleriyle buluşan çocuklar, eğlenceye Zumba Show ile başladı. Varol Yaşaroğlu ile söyleşi yapan çocuklar yaratıcısından Kral Şakir’i çizmeyi öğrendi. Kral Şakir’in yapım şirketi Grafi eğitmeni gün boyu 3 seansta Yaratıcı Çocuk Çizim Eğitimi verdi. Çocuklar aldıkları eğitimin ardından sahnede Kral Şakir karakterlerini çizdi. Varol Yaşaroğlu ile saat ’da başlayan imza etkinliğinin ardından düzenlenen sahne şovlarıyla eğlenen çocuklar, Kral Şakir ve Fil Necati’yle tanışmanın heyecanını da paylaştı.

Günceleme: 01/02/

Benzer Yazılar

• İBB, Gezici Tiyatro Ekipleriyle Hataylı Çocukları Tiyatro İle Buluşturdu
    • İzmir’de Sakin Mahalle Etkinlikleri Çocukları Toprakla Buluşturdu
    • İGA, Çocukları İstanbul Modern'de Sanatla Buluşturdu
    • Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışmasının Elemeleri İstanbul’da Yapıldı
    • The Last Kingdom: Yedi Kral Ölmeli ne zaman Netflix'e geliyor?
    • Bursa Yüksek Hızlı Treni Ak Partilileride Buluşturdu
    • Osman Gazi Köprüsü İki Yakayı Buluşturdu Peki Köprü Neden Kavisli Yapıldı
    • BTSO, ’e Yakın İş Dünyası Temsilcisini Dünyayla Buluşturdu
    • 2. Ulaşım Günleri Sektör Temsilcilerini Buluşturdu
    • Olympos Teleferik Sevgilileri Metrede Buluşturdu
    • Samsun Valiliği basın mensuplarını hızlı trenle buluşturdu
    • Bursalı Bilim Meraklılarını Büyükşehir TEKNOFEST’le Buluşturdu
    • Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı, sektör profesyonellerini öğrencilerle buluşturdu
    • Kayseri Ulaşım A.Ş. Fidanı Toprakla Buluşturdu
    • Ordu Büyükşehir Km Yolu Asfaltla Buluşturdu
    • Metro İstanbul Çalışanı Engelli Yolcuyu Babasıyla Buluşturdu
    • Raylı Ulaşım İnovasyon Maratonu Genç Beyinleri İzmir'de Buluşturdu
    • LEGO Technic, Ferrari GTE AF Corse 51'i LEGO Severlerle Buluşturdu
    • Dünyanın İlk Online Helal Fuarı 5 Bine Yakın Kişiyi Buluşturdu
    • CHEP, Battery in Focus Uzman Grubu İle Tedarik Zinciri Profesyonellerini Ortak Bir Platformda Buluşturdu
    • Kayseri Uluslararası Dağ Bisiklet Yarışları Bisiklet İle Tarihi Buluşturdu
    • Konya Bilim Merkezi Ankara’daki Öğrencileri Bilimle Buluşturdu
    • TCDD, Afyon'da Adet Fidanı Toprakla Buluşturdu!
    • Konya Büyükşehir Doğa Turizmi Rehberlerini Buluşturdu
    • İzmir'de Şiir Hatları Vapuru 40 Şairi, Şiir Severlerle Buluşturdu
    • SKODA ENYAQ RS iV Sürdürülebilirliği Yüksek Performansla Buluşturdu
    • Meme Kanseri Sanat Atölyesi Hastaları Buluşturdu
    • EGO Genel Müdürlüğü 2 Bin Fidanı Toprakla Buluşturdu
    • Keçiören Belediyesi gençleri Çanakkale’de tarihle buluşturdu!
    • Kayseri Ulaşım AŞ, 3 Bin Fidanı Toprakla Buluşturdu

Kral Şakir AR APK için Android

Softonic olarak, cihazınıza gelebilecek tüm olası zararları değerlendirmek ve önlemek amacıyla platformumuzda yer alan tüm dosyaları tarıyoruz. Ekibimiz her yeni dosya yüklendiğinde kontroller gerçekleştirir ve dosyaları durumlarını doğrulamak veya güncellemek için periyodik olarak gözden geçirir. Bu kapsamlı süreç, aşağıdaki gösterildiği gibi, bize tüm indirilebilir dosyalar için durum belirleme olanağı sağlar:

Temiz

Bu yazılım programı son derece yüksek ihtimalle temiz.

Bu ne anlama geliyor?

Bu yazılım programıyla ilişkili dosyayı ve URL'leri dünyanın önde gelen 50 anti-virüs servisinde inceledik ve herhangi bir muhtemel tehlike saptanmadı.

Uyarı

Bu yazılım programı muhtemelen kötü amaçlı veya istenmeyen donanımla gelen yazılım içerebilir.

Bu yazılım programı neden hala mevcut?

Tarama sistemimize dayanarak, bu işaretlerin muhtemelen gerçek pozitif olduğunu belirledik.

Gerçek pozitif nedir?

Bir anti-virüs programında fazla geniş bir saptama imzası veya algoritması kullanılması nedeniyle yanlışlıkla zararlı olarak işaretlenmiş olan zararsız bir program anlamına gelir.

Engellendi

Bu yazılım programı büyük ihtimalle kötü amaçlı veya istenmeyen donanımla gelen yazılım içeriyor.

Bu yazılım programı neden Kataloğumuzda artık mevcut değil?

Tarama sistemimize dayanarak, bu işaretlerin muhtemelen gerçek pozitifler olduğunu belirledik.

Bazen kötü niyetli olma potansiyeli bulunan bir yazılımı gözden kaçırabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Ekibimiz size kötü amaçlı yazılımdan arınmış bir program ve uygulamalar kataloğu sunmaya devam edebilmek amacıyla, her katalog sayfasına geri bildiriminizi bize geri yönlendiren bir Rapor Yazılımı özelliği entegre etti.

Karşılaştığınız herhangi bir sorunu işaretlediğinizde, Softonic buna mümkün olan en kısa sürede yanıt verecektir.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası