ağzına verdim / şerhirlerarası otobüste kızın ağzına verdim - 1 - inci sözlük

Ağzına Verdim

ağzına verdim

1. 1.
    bu olay yüzde yüz gercek panpalar gececilere kıyağım olsun.

bilen bilir geçen hafta ankarada atanamayan öğretmenleri mitingi vardi. izmirden beleş otobüs kaldırdı bi sendika kalabalık olsun diye. facebook eventten gidecekler listesine bi baktım yarısından coğu hatun. kaçırır mıyım hiç. yazdırdım adımı listeye.
  1. 2.
    cuma akşamı izmir konaktan otobüsler kalkacak. cumartesi sabahı miting düzenlenecek yürüyüş yapılacak.. cumartesi akşamı da otobüse geri atlanıp izmire geri dönülecek. plan buydu hesapta
  2. 3.
    önce bi kac arkadasa dedim ben gidiyorum çorboda benim de tuzum bulunsun beleş otobüs var siz de gelin kalabalık edin diye. ses eden olmadı milletin işi gücü var benim gibi işsiz mi. ben tek yazdırdım adımı. iyiki de tek basıma gitmişim
  3. 4.
  4. 5.
    sonra baktım ses eden yok giberim ızdırabını tek giderim ankaradaki arkdaslarla bulusurum muhabbet ederim özledim muallakleri dedim. gittim cuma aksamı konağa. tam 3 otobüs var amk. birsürü insan. ismimin yazdığı listeye baktım. hangi otobüse binmem gerekiyosa atladım ona cıktık yola
  5. 6.
  6. 7.
    rezerved dinlemedeyim zanza *
  7. 8.
  8. 9.
    bindik otobüse gidiyoruz. dıbına koyayım nasıl bi rezil ortam. sol görüşlü bi sendikanın ekibiymiş bu ekip. coğunluk solcu tayfa. üniversitedeyken de sevmezdim bunları.her şeye muhalefetler neyse gibtiret bunları gider gelirim ankara javası alırım hem yürüyüş kalabalık olcak görürüm en azından ortamı funduszeue.info otobüs dayannılcak gibi değil. bunlar actılar müzik ankara havası takılıyolar koridorda göbek falan atııyolar
  9. @1 derken birden uyandi
  10. yalanına sokuyum da çıkartıyım
  11. @9 @10 yalan varsa atanmak nasip olmasın lan. yüzde yüz gerçek diyorum.

ortamdan haz almadıfunduszeue.info iki kere geldiler el cırp sende eğlen falan dediler ama gibimde değil yalandan elimle ritim tutuyorum ön koltuğun yaslanma kısmına sonra geri bırakıfunduszeue.info kac kişiyle konustum sordum sorusturdum dedim nedir bu sendikanın olayı ne falan bilgi aldım sonra yattım uyudum. sabaha doğru uyandım ankaraya geldik
  12. ankaraya ilk gelişim olduğundan bi tak bilmiyorum. zaten gitme amacımdan biri de buydu. ankarayı görürüm hem dedim. ilk gözüme çarpan sol tarafta akp merkez binası vardı.chp bşnasını da gördüm. aşti falan derken bizi demir köprü mü demir kent mi ne orda bıraktı otobüs. nüyük bi köprünün altında
  13. ses verin muallakler. olay şimdi başlıyor
  14. anlat amk ama uzun yaz bıraz bu saatte ayrıntıya gırıp sonra yarın devam ederım dersen olacaklardan kork sampıyon
  15. @18 vay oç başlıktan tanıdı geldi buldu beni
  16. neyse olusturduk korteji yaptık yürüyüşümüzü ebemiz gibildi ayakta durmaktan. saat 2 3 gibi mitinng bitti. ekipcek karar aldık saat 11 de otobüse binip izmire dönmek için. yani arada bi 8 9 saatlik fark vardı.bu farkıda arkadasımla bulusrak geçirdim. saat 10 oldu benim yürümekten ebem gibildi ve 1 saat erkenden otobüsün kalkacağı yere geldim.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası