55ru7300 / SAMSUNG 55RU 4K ULTRA HD TV - funduszeue.info

55ru7300

55ru7300

Samsung 55RU İncelemesi

Samsung 55RU akıllı TV, Samsung&#;un fiyat performans ürünleri arasında yer alan bir televizyon modeli. Günümüz akıllı TV fiyatları düşünülecek olursa, özelliklerine göre tercih edilebilecek olan televizyonlar arasında yer alıyor.

Peki, bu popüler fiyat performans ürünü akıllı TV modelinin özellikleri nasıl? Tasarım kısmında bizi memnun edecek detayları neler? Hadi hiç vakit harcamadan incelememize geçelim ve detaylarımıza bakalım.

İlginizi Çekebilir: Hi-LEVEL 43HL İncelemesi

Samsung 55RU Akıllı TV Tasarımı

Televizyon düz panel ya da eğimli panel değil. Samsung ile ünlenen curved yani kavisli ekran yapısı kullanılmakta. İki taraftan kavisli ekran paneli, görüntü derinliğinin artması üzerine özel tasarımlanmış.

Kavisli panelin sağladığı avantaj sadece görüntü derinliği sağlanması değil. Aynı zamanda göze hoş gelen bir tasarım var. Televizyonu salonunuzun ya da oturma odanızın baş köşesine yerleştirdiğinizi düşünecek olursak, şık bir görüntü önemli.

Samsung 55RU

Göze hoş gelen şık kavisli paneli dışında iki yanda iki destek ayağı kullanılmış olan Samsung 55RU akıllı TV için tek renk seçeneği sunuluyor. O da çerçeveleri daha da ince gösteren siyah renk seçeneği.

Stantlı Ölçüleri: mm X mm X mm

Stantsız Olan Ölçüler: mm X mm X mm

Stantlı Ağırlık: kg

Samsung 55RU

Samsung 55RU Ekran ve Teknik Özellikleri

Tasarım ne kadar iyi olursa olsun, teknik özellikler iyi değilse ve televizyonda kullanılan panel başarılı değilse o zaman istediğiniz performansı alamazsınız. Samsung 55RU, fiyatına göre değerlendirildiği zaman teknik özellikler konusunda da başarılı televizyonlardan.

Teknik kısımda tabii ki önce ekran paneline bakıyoruz. Panel tercihi LED panelden yana yapan Samsung, 55 inçlik bir ekran boyutu sunuyor. Televizyonun çözünürlüğü ise 4K yani X piksel.

R ekran kıvrımı ve 4K çözünürlük ile derinliği yüksek olan görüntüler sunan akıllı TV modelinde, gerçek yenileme hızı ise 50 Hz olarak belirlenmiş. Samsung yenileme hızını yazılımsal olarak da arttırmak için PQI sistemini kullanıyor ve bu sayede daha akıcı görüntüler sağlanıyor.

Samsung 55RU

Ekran panel özelliklerinden diğer teknolojilere doğru ilerlediğimiz zaman, UHD işlemcileriyle yüz yüze geliyor.

4 çekirdekli özel olarak geliştirilmiş olan Samsung imzalı işlemci, HDR görüntü desteği konusunda tek başına büyük işler başarıyor. Yüksek kontrast oranlarını daha iyi optimize etmek için kullanılan işlemci, aynı zamanda belli başlı işlevleri yerine getirmekten de sorumlu.

İlginizi Çekebilir: Xbox Series S Tasarımı, Özellikleri ve Fiyatı

İşlemcinin maksimum performansı göstermesi adına yazılımsal olarak da yine Samsung&#;un geliştirdiği Tizen işletim sisteminden yararlanıyor. Tizen işletim sistemi sayesinde donanım ile yazılım arasında tam uyum sağlanıyor.

Tizen işletim sisteminin diğer artıları, web tarayıcı desteğinin olması, uygulama yüklenebilir olması ve diğer cihazlarla kolaylıkla bağlantı kurabiliyor olması. Bu artılar televizyonu bir akıllı telefon seviyesine getiriyor.

Samsung 55RU

Ekran panelleri, işlemci ve işletim sistemi sonrasında ses sistemine de geçelim. Samsung 55RU, 2 adet hoparlöre sahip. Toplamda 20W ses gücü olan akıllı televizyon, Dolby Digital Plus desteğine sahip. Diğer ekran teknolojilerini ayrı ayrı inceleyeceğiz.

Samsung 55RU Özellikler Özet

• HDR10 desteği
  • HDR10+ desteği
  • 55 inç ekran ve X piksel çözünürlük
  • LED kavisli panel
  • 50 Hz yenileme hızı

PurColor Ekran Özelliği Nedir?

Doğru renkler, doygun renkler ve dinamik renk kontrolü sunulmasını sağlayan PurColor teknolojisi daha doğal renkler ile daha iyi bir görüntü deneyimi için kullanılıyor.

Samsung 55RU

UHD Dimming Nedir?

Bu teknoloji ile ekran küçük bloklara ayrılıyor ve küçük bloklar halinde işleniyor. Görüntü küçük bloklar halinde işlendiği için daha fazla ayrıntının yakalanması mümkün olur. Bu teknoloji kavisli yapı ile birleştirildiği zaman, çok daha iyi sonuçlar elde ediliyor.

Otomatik Derinlik Arttırıcı Sistem

Samsung 55RU akıllı TV modelinde görüntü kalitesini arttırmaya yönelik olan son teknolojisi ise otomatik derinlik arttırıcı. Otomatik derinlik arttırıcı görüntü teknolojisi kavisli ekranlarda çok sık kullanılıyor. Bu sistem katmanlı renk düzeni üzerinden çalışıyor ve çok katmanlı renklerle daha doğru renkler ve derinlik sunuluyor.

Samsung 55RU

Bağlantı Desteği

• 2 adet USB girişi
  • 3 Adet HDMI girişi. HDMI , ,
  • HDMI Audio Return Channel
  • Ethernet LAN girişi
  • Dijital optik ses çıkış bölümü
  • Uydu anteni için 1 adet giriş
  • Kablolu anten için 1 giriş
  • WiFi Direct desteği

Samsung 55RU Fiyatı ve Alınır mı?

Kendi içerisinde uydu alıcılı, akıllı tek kumanda kontrolü, Bluetooth bağlantı desteği gibi artıları olan akıllı televizyonun tüm bu özelliklere karşın fiyatı ise ile TL arası.

Bu fiyata bu televizyon alınır mı derseniz, kesinlikle düşünülebilir. Özellikle TL&#;ye kadar fiyatın düştüğü A kampanyaları ve satış kampanyaları oluyor. Bu gibi durumlarda düşünmeden alın derim.

-- Reklam --

Samsung 55RU 55" UHD Curved TV

HESABIM

Ürün kodu:

Marka: Samsung

Mağaza ve Online

Lütfen adet seçiniz

funduszeue.info stoklarımızda tükenmiştir.

Tükendi Favorilerime Ekle
Mağazada Bul

Ürün kodu:

-İnce dizayn

- 4K

-2 adet USB girişi

-Ekran aynalama

W ses çıkışı

-Wi-Fi

Hz

-3 adet HDMI girişi

-USB'den film oynatma

-Smart

-UHD çözünürlük

-Tek kumanda özelliği

-Bluetooth

-Dahili UHD uydu alıcılı

-Kavisli ekran​

- 2 yıl ithalatçı firma garantisi altındadır.

**Ürün kurulumu yetkili servis tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurulumu yetkili servis tarafından yapılmayan ürünler garanti kapsamına girmemektedir.

Üretim Yeri: Güney Kore

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; funduszeue.info, A Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, funduszeue.info website, mobil ve A uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 2 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A’in iptal hakkı saklıdır.

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
  • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile funduszeue.info adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye funduszeue.info linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

• ÜRÜN BİLGİLERİ

-İnce dizayn

- 4K

-2 adet USB girişi

-Ekran aynalama

W ses çıkışı

-Wi-Fi

Hz

-3 adet HDMI girişi

-USB'den film oynatma

-Smart

-UHD çözünürlük

-Tek kumanda özelliği

-Bluetooth

-Dahili UHD uydu alıcılı

-Kavisli ekran​

- 2 yıl ithalatçı firma garantisi altındadır.

**Ürün kurulumu yetkili servis tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurulumu yetkili servis tarafından yapılmayan ürünler garanti kapsamına girmemektedir.

Üretim Yeri: Güney Kore

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; funduszeue.info, A Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, funduszeue.info website, mobil ve A uygulamasını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 2 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A’in iptal hakkı saklıdır.

• TESLİMAT

Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.

• İADE KOŞULLARI

İade ve Gönderim Koşulları

• İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
    • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
    • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
    • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
    • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
    • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
    • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
    • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
    • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 2 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
    • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

*Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

*Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

*Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile funduszeue.info adresinden sorgulayabilirsiniz.

*Yapmış olduğunuz bağışlamalar A tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

*Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

*İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye funduszeue.info linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Samsung UERU 55" Ekran Curved Smart 4K Ultra HD LED TV Yorumları

(Samsung UERU 55" Ekran Curved Smart 4K Ultra HD LED TV)

"."

Gittigidiyor aracılığıyla

Bu boyutta kavisli bir TV almak konusunda biraz endişeliydim. İş yerinde kavisli monitörler kullanıyorum ve bu yüzden televizyonda neden denemeyim diye düşündüm. Tam olarak beklediğim şey buydu. Yan tarafta otururken bile kavis ile iyi bir görüş açısı sağlıyor. Bunu oturma odasına aldım ve bizim oturma odası biraz az ışık alıyor, ışıkla ilgili herhangi bir parlama sorunu yaşamadık. Görüntü kalitesi gerçekten çok iyi. Uzaktan kumanda sorunsuz, özellikle söyleyebileceğim kötü bir şey yok. Airplay ve Apple TV + uygulaması iyi çalışıyor. Ayrıca Spectrum, Netflix, Prime ve Disney + kullanıyoruz ve tüm bu uygulamalar sorunsuz bir şekilde çok iyi çalışıyor. Telefondaki Samsung SmartThings Uygulamasının kurulumu kolay ve iyi çalışıyor TV hoparlörleri pek iyi değil. Hoparlörler bir yatak odası veya oyun odası için gayet iyi derecedeler bence.

umrandagdas

Hepsiburada aracılığıyla

Hepsiburada aracılığıyla

Başarılı. Görüntü kalitesi büyüklüğe rağmen birhayli net. Fonksiyonları tüm ihtiyaçları karşılıyor.

C*** U******

Hepsiburada aracılığıyla

çok beğendik, görüntü kalitesi güzel

songuldincasla (6)

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün kumandası küçük ve oldukça ergonomik, Tv ise son derece kullanışlı, menüleri basit, uygulamalar arası geçiş hızlı. Fiyat kalite dengesi oldukça iyi, kablo tv için conax modül ile kullanıyorum ve memnunum.

can t*******

Hepsiburada aracılığıyla

Henüz Kullanmaya Başlamadım. Ama Açıkçası Kalitesi Ortada Olan Bir Ürün. Fakat Bu Tip Ürünlerin Daha İyi Lojistik Firmaları İle Gönderilmesi Daha Güzel Olur.

S**** Ç*****

"kötü"

bu televizyon çok pahalı pahalı diye güzel olur sanmıştım ama değilmiş ekranı o kadar sahte ki kalem deyse kırılır bu televizyona vereceğiniz parayı gidin barlarda çarçur edin daha mantıklı pişmanım çok pişmanım

lvkrkslvkrks

"ÇOK MEMNUNUM"

Çok uzun zaman olmadı ama yine de bir süredir alacak televizyon arıyordum televizyon seçimi benim için çok önemli O nedenle güzel bir şey almak istedim Çünkü her hafta aldığımız bir şey değil bir kere alıp bir kaç sene kullanıyoruz Eski yerine kadar evde Neredeyse her gün kullandığımız bir eşya durumunda O yüzden ben de Samsung markasının bu modelini aldım ve çok da beğendim ekran kalitesi ve görüntü kalitesi beni memnun etti o nedenle İyikii bu modeli seçtim diyorum Tabii ki ses kalitesinden bahsetmeden de geçemeyeceğim ses de yeteri kadar beni memnun etti oldukça beğendiğim bir model oldu bu alacaklara kendi adıma Bu modeli tavsiye edebilirim

canankahrama

"ÇOK MEMNUNUM"

20 w ses çıkışlı 4k çözünürlükteki tv lerin bana kalsa hepsi güzel ama marka olarak da değişiyor tabi samsungun bu modelinden kullanıyoruz dahili wi fi ve bağlanbtıda hiçbir problem yaşamıyorsunuz smart tv var ve netflix ve youtube en büyük zevkler tv de ve daha bir sürü özellikleri var ayrıca 55 inç bir tv bence çok büyük malikanelerde kalmıyorsanız apartman daireleri için çok ideal bir boy cm çünkü :)

medinehebipoglu

Hepsiburada aracılığıyla

Ses ve görüntü kalitesi mükemmel, farklı açılardan baksanız bile aynı net görüntüyü görüyorsunuz. Menülerin dizaynı, geçişleri kullanıcı dostu. Evrensel kumanda bulunması sebebi ile set top box kumandası kullanmayı bırakarak tek kumanda ile kullanıyorum. Tek dezavantajı kargo apartman girişine getiriyor, yukarı siz çıkartıyorsunuz.

c** t*******

Hepsiburada aracılığıyla

A den aldım promosyon vardı e 2 hafta önce. Çok iyi funduszeue.info aldıktan sonra servis kuruluma geldiğinde ilk soracağımız şey tv nin sistem menüsünü actirin ve tv nin daha önce kullanım saatini kontrol funduszeue.info bazen teshir urun üstünüze kalmasın.

İ**** B******

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün serisinin en iyilerinden.Mükemmel bir kalitede görüntüye funduszeue.infoikle kaçırılmaması gereken bir funduszeue.info keyfi şimdi daha keyifli

burak b*****

Hepsiburada aracılığıyla

Bildiğimiz Samsung. Fiyat performans mükemmel. Teşekkürler

Ş**** A**

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün @hepsiburadan dan almadım fakat yorum yapmak istedim samsung kalitesi her yönüyle ortada televizyon görüntü kalitesi olarak çok güzel ses yine aynı şekilde bence kötü bir yanına yok tavsiye ederim.

mesut k**

Hepsiburada aracılığıyla

Gerçekten şahane bir ürün görüntü kalitesi çok iyi normal kanallarda bile net, internet hızı çok iyi 10 saniyede takriben bağlanıyor netflix ve youtube çok hızlı web tarayıcısı çok hızlı herşeyi ile şahane

YEKTA M****

Hepsiburada aracılığıyla

Ürünü hepsiburada dan almadım fakat Bilgi amaçlı yorum yazmak istedim. harika

atalay g***

Hepsiburada aracılığıyla

Kaliteli ürün kesinlikle tavsiye ederim. Kanal geçişleri iyi sayılabilecek düzeyde, smart özelliği iyi düzeyde, kavisli olması tercih meselesi beğenende var beğenmeyende, panel kesinlikle çok kaliteli.

Gökhan Ç******

Hepsiburada aracılığıyla

öncelikle ürünün tedarikçisi site bilgisayara teşekkür ediyorum.. satın aldığım gün kargoya verdiler ve iki gün içerisnde elime ulaştı, samsung serviste bir gün içerisnde kurlumunu gerçekleştirdi.. ürüne gelince gayet iyi bir ürün tavsiye ederim, özellikle curved tv de seyir zevki çok farklıfunduszeue.info önce kullandığım cihazda curved ekran idi onda görüntü netliği daha iyi gibiydi diyebilirim,ekran büyüdükçe dağılma fazla oluyor anladığım kadarı ileyinede iyi bir ürün yanlıca canımı sıkan tek şey dijiplay uygulaması yok

hayrettin s*****

Samsung 55RU 55'' Uydu Alıcılı Curved 4K Ultra HD Smart LED TV

Ürün Tipi: LED Serisi: 7 Ekran • Ekran Boyutu: 55" • Çözünürlük: 3, x 2, • Ekran Eğimi: 4,R Video • Görüntü İşlemcisi: UHD Engine • HDR (Yüksek Dinamik Aralık): HDR • HDR 10+: Evet • HLG (Hibrit Log Gamma): Evet • Kontrast: Mega Contrast • Renk: PurColor • UHD Dimming: Evet • Otomatik Derinlik Geliştirici: Evet • Auto Motion Plus: Evet • Film Modu: Evet • Doğal Mod Desteği: Evet Ses • Dolby Digital Plus: Evet • Dialog Enhancement: Evet • Ses Çıkışı (RMS): 20 W • Hoparlör Türü: 2 CH • Çok Odalı Bağlantı: Evet • Bluetooth Ses: Evet Akıllı Hizmet • Samsung SMART TV: Smart • Web Tarayıcı: Evet • SmartThings Uygulama Desteği: Evet • Galeri: Evet Bağlantı • Mobil - TV - Aynalama, DLNA: Evet • Bluetooth Düşük Enerji (BLE): Evet • WiFi Direct: Evet • Mobil Cihaza TV Sesi: Evet Tuner / Yayın • Dijital Yayın: DVB-T2CS2 • Veri Yayını: HbbTV ): Evet • EPG: Evet • Oyun Modu: Evet (Otomatik Oyun modu) • Ekran Dili Yerel Diller • USB HID Desteği: Evet • Teletext (TTX): Evet • IPv6 Desteği: Evet • MBR Desteği: Evet Çevreci Özellik • Eko Sensör: Evet • Enerji Verimliliği Sınıfı: A Güç • Güç Beslemesi: AC - V 50 / 60 Hz • Güç Tüketimi (Maks.): W • Güç Tüketimi (Beklerken): W • Güç Tüketimi (Standart): W • En Üst Parlaklık Oranı: 82 % • Yıllık Güç Tüketimi (EU Standart): kWh Boyutlar • Ambalaj Boyutu (GxYxD): x x mm • Ayaklı Boyut (GxYxD): x x mm • Ayaksız Boyut (GxYxD): x x mm • Stant (Temel) (GxD): x mm Ağırlık • Paket Ağırlığı: kg • Set Ağırlığı, Ayak ile birlikte: kg • Set Ağırlığı, Ayaksız: kg Aksesuar • Uzaktan Kumanda Modeli: TMA • Piller (Uzaktan Kumanda için): Evet • Mini Duvar Montajı Desteği: Evet • Vesa Askı Aparatı Desteği: Evet • Kullanıcı Kılavuzu: Evet • E-Kılavuz: Evet • Güç Kablosu: Evet

Bestekran Samsung Curved 55ru Tv Ekran Koruyucu - Samsung 55" Inç Cm Kavisli Tv Ekran Koruma Paneli

Bestekran Samsung Curved 55ru Tv Ekran Koruyucu - Samsung 55" Inç Cm Kavisli Tv Ekran Koruma Paneli

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Bestekran

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Koleksiyona Ekle

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Bestekran tarafından gönderilecektir.
  • BEST EKRAN KORUYUCU - Best Ekran Koruyucu görüntü kalitesini kesinlikle etkilemeden, televizyonunuzu kırılmalara,çizilmelere ve sıvı temasına karşı koruma amaçlı üretilmiş olan koruyucu şeffaf bir paneldir. - % Şeffaf, yüksek çözünürlüklü televizyonlarda dahi fark etmeden izleyebileceğiniz benzersiz bir koruyucu. - 1. Sınıf Yerli Premium Malzemeden Üretilmektedir. - Televizyon Ekranından 12 Kat Daha Sağlamdır. - 12 yaş altı Çocukların Kıramayacağı Dayanıklı Bir Üründür. - Aşırı Darbelere Karşı Dayanıklıdır. TV nizi Çizilme ve Kırılmalara Karşı Korumaktadır. - % Şeffaflığa Sahiptir. Hiçbir Çözünürlük Değerinde Görüntüye Olumsuz Bir Etkisi Yoktur. - % Şeffaf olduğu için Tv Ekranında Varlığı Farkedilmesi Neredeyse İmkansızdır. - Cam Gibi Kesici, Dağılan ve keskin köşelere sahip değildir. - Renklerde Kesinlikle Bozulma Olmaz Aksine Canlılık Katar. - Televizyonunuzun modeline göre özel üretim yapılmaktadır. Büyük, Küçük, Bombe Problemleri yaşanmamaktadır. - Televizyon Ekranına Zahmetsizce Kolay Monte Edilir, Servis Montajı Gerekmemektedir. - Ürün Şeffaf Olup % Net Görüntü Geçirgenliğine Sahiptir. - Güvenlik İçin Şeffaf Emniyet İpleri Sayesinde Televizyona Tamamen Sabitlenmektedir. - Ürün Kendi Özel Ambalajında Son Derece Korunaklı Bir Şekilde Gelmektedir. -Memnuniyetsizlik ve Kırılmaya Karşı 14 Gün içerisinde Koşulsuz iade Hakkına Sahipsiniz. -Kargo esnasında oluşabilecek her türlü olumsuzlukları üstlenir, kesinlikle müşteriyi mağdur etmeyiz.
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• BEST EKRAN KORUYUCU - Best Ekran Koruyucu görüntü kalitesini kesinlikle etkilemeden, televizyonunuzu kırılmalara,çizilmelere ve sıvı temasına karşı koruma amaçlı üretilmiş olan koruyucu şeffaf bir paneldir. - % Şeffaf, yüksek çözünürlüklü televizyonlarda dahi fark etmeden izleyebileceğiniz benzersiz bir koruyucu. - 1. Sınıf Yerli Premium Malzemeden Üretilmektedir. - Televizyon Ekranından 12 Kat Daha Sağlamdır. - 12 yaş altı Çocukların Kıramayacağı Dayanıklı Bir Üründür. - Aşırı Darbelere Karşı Dayanıklıdır. TV nizi Çizilme ve Kırılmalara Karşı Korumaktadır. - % Şeffaflığa Sahiptir. Hiçbir Çözünürlük Değerinde Görüntüye Olumsuz Bir Etkisi Yoktur. - % Şeffaf olduğu için Tv Ekranında Varlığı Farkedilmesi Neredeyse İmkansızdır. - Cam Gibi Kesici, Dağılan ve keskin köşelere sahip değildir. - Renklerde Kesinlikle Bozulma Olmaz Aksine Canlılık Katar. - Televizyonunuzun modeline göre özel üretim yapılmaktadır. Büyük, Küçük, Bombe Problemleri yaşanmamaktadır. - Televizyon Ekranına Zahmetsizce Kolay Monte Edilir, Servis Montajı Gerekmemektedir. - Ürün Şeffaf Olup % Net Görüntü Geçirgenliğine Sahiptir. - Güvenlik İçin Şeffaf Emniyet İpleri Sayesinde Televizyona Tamamen Sabitlenmektedir. - Ürün Kendi Özel Ambalajında Son Derece Korunaklı Bir Şekilde Gelmektedir. -Memnuniyetsizlik ve Kırılmaya Karşı 14 Gün içerisinde Koşulsuz iade Hakkına Sahipsiniz. -Kargo esnasında oluşabilecek her türlü olumsuzlukları üstlenir, kesinlikle müşteriyi mağdur etmeyiz.
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası