pratik pantolon etek dikimi / Etek Pantolon Dikimi mp3 mp4 flv webm m4a hd video indir

Pratik Pantolon Etek Dikimi

pratik pantolon etek dikimi

Efsane bir kalıpla geldim. Bana ait değil ama kendim yapsam anca böyle içime siner. Emeğine sağlık, sayfasını ekleyeceğim. Diğer kalıplarını kullanmadım henüz ama bu pantolon böyle cuk olunca başka sayfaya bakmam buradan denerim. Evet kendim de çizebiliyorum ama zamanım yok ✌🏻 Bazen olmamış kalıpla uğraşmaktansa kendim çizmem daha kolay aslında ama o bile sakince başına oturup zaman harcamak demek. En az 1 yıl daha mümkün görünmüyor. Bazı şeyleri niye böyle açıklıyorsunuz diyenler de var, ahh ah gerekiyor işte. Yoksa olur olmaz kalıplar bana öneriliyor 🤦🏻‍♀️

Neyse gelelim ana mevzuya. Kalıba bayıldım. Bedenleri indirme için ben yine drive a ekledim ama kendi sayfasında da var. 

S beden

M beden

L beden 

XL beden 

Kaynak DRCOS 

Kumaş olarak ipek gabardin kullandım. Dökümlü yazlık kumaşlar uygun, tensel kot, keten, viskon, ipekli kumaşlar, 2 iplik eşaofman kumaşları…. Dökümlü olması önemli, bir de pantolonlarda ağ kısmı kasmaması için az da olsa enine esneme gerekiyor. Bu model baya bol olduğu için kurtarabilir dediğim kumaşlarda. Yaklaşık 2 boy gidiyor. Lastik genişliği kalıbın içinde verilmiş. İsterseniz ayırıp ek bi lastik yapabilirsiniz, ben gerek duymadım. Alt bedenim 1 beden büyük olduğu için M olarak çıkardım ama S beden de olurmuş. Yine de M de rahatsız edici durmuyor, lastikli olduğu için toparlanıyor. Tam kendi bedeninizi çıkarabilirsiniz. Dikiş payları dahil bir kalıptır. 

Bir fotoğraf çekene kadar arka planda neler oluyor neler :D olduğu kadar olmadığı da kendi bilir 😝 

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir