bahçelievler aile hastanesi telefon / Aile Hastanesi Bahçelievler Randevu Al - İstanbul/Bahçelievler

Bahçelievler Aile Hastanesi Telefon

bahçelievler aile hastanesi telefon

Etkinlik Detayı

BAHÇELİEVLER ÖZEL AİLE HASTANESİ

BAHÇELİEVLER ÖZEL AİLE HASTANESİ

ETKİNLİK TARİHİ: 08 Aralık
  • DÖNEM : 08 Aralık  - 08 Aralık 
  • Çalışan ise sigortalı hizmet listesi ve kimlik / Yetkili ise imza sirküsü ve kimlik beyan etmesi gereklidir.
  • Bahçelievler Özel Aile Hastanesi   ile Türkiye Nakliyeciler Derneği arasında yapılan anlaşmada Türkiye Nakliyeciler Derneği çalışanları, üyeleri  ve  1. derece yakınlarına (Anne,Baba Eş,Çoçuk)  yaptıkları indirim oranı aşağıdaki gibidir.
  • Türkiye Nakliyeciler Derneği üyelerine ve 1. derece yakınlarına özel, poliklinik,tahlil,tedavi hizmetlerinde %25 indirim oranı uygulanacaktır.

Özel Aile Hastanesi olarak Nakliyeciler derneği çalışanları, üyeleri  ve  1. derece yakınlarına (Anne,Baba Eş,Çoçuk)  Covid 19 kontrol testi *PCR ₺  *ANTİKOR ₺ kdv dahil.

• Ziyaretçilerimizin indirimlerden faydalanabilmeleri için Türkiye Nakliyeciler Derneği üye veya kurum kimliklerini danışma personeline ibraz etmeleri gerekmektedir.

Bahçelievler Özel Aile Hastanesi 

Adres: Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sokak No: 7/9 Bahçelievler / İstanbul

Telefon:  

Gazi Şimşek Tel Bahçelievler Özel Aile Hastanesi Kurumsal Pazarlama ve Halkla İlişkiler

Sağlıklı Günler Dileriz.

ANKET SONUCU
Soru: Yapılması Planlanan Ambar Yerinden Yer Almayı Düşünürmüsünüz?

() Oy - Evet (Bir Ünite Almak İsterim)
(30) Oy - Evet (Bir'den Fazla Yeralmak İsterim)
Iamge

Aile Hastanesi ile Tanış

Özel Aile hastanesi, yenilenen alt yapısı ve hizmet anlayışı ile fonksiyonel ve modern binasında: İleri teknolojisi ile uzman hekimleri, deneyimli hemşire ve idari personel kadrosuyla modern sağlık çözümleri üretiyor.

Image

Medikal Servislerimiz

Hastane bünyemizde vermiş olduğumuz tüm hizmet detayları aşağıda listelendiği şekildedir.

Beslenme ve Diyet
    Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet bölümü bireye özgü diyet programları ve beslenme eğitimleri konusunda hizmet vermektedir.

Detayları Görüntüle
    Anestezi ve Reaminasyon
    Anestezi ve Reaminasyon

Anestezi ve Reaminasyon

Anestezi uygulamaları konunun profesyonelleri olan uzman hekim kadrosu ve bu ekibin önemli parçası olan anestezi teknisyenleri ile yeni doğan çocuktan ileri yaşlara kadar tüm hastalara her türlü cerrahi girişimi yapacak anestezi uygulamaları yapılmaktadır.

Detayları Görüntüle
    Ameliyathane
    Ameliyathane

Ameliyathane

Hastanemizde son teknolojik gelişmelere uygun donanımda 5 ameliyathanemiz bulunmaktadır.

Detayları Görüntüle
    Acil Servis
    Acil Servis

Acil Servis

Hastaneye müracaat eden acil durumda başvuran hastaların gerekli tıbbi müdahalesinin uzman kadro eşliğinde zamanında yerine getirildiği 24 saat kesintisiz acil hizmet verilen ünitedir.

Detayları Görüntüle
    Check-Up
    Check-Up

Check-Up

Hastalık ortaya çıkmadan önce gerekli önlemleri alarak kişinin sağlığını korumaya, geliştirmeye yönelik tıbbi takipler bütünüdür.

Detayları Görüntüle
    Dermotoloji
    Dermotoloji

Dermotoloji

SOMON DNA İLE CİLT YAŞLANMASININ ETKİLERİNİ SİLİN Somon DNA Nedir? ve Somon DNA Nasıl Yapılır?

Detayları Görüntüle
    Enfeksiyon Hastalıkları
    Enfeksiyon Hastalıkları

Enfeksiyon Hastalıkları

Enfeksiyon hastalıkları mikroorganizmalar ile gelişen hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenen bilim dalıdır.

Detayları Görüntüle
    Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, fiziksel ve fonksiyonel bozuklukların tanı ve tedavisini kapsar.

Detayları Görüntüle
    Genel Cerrahi
    Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Cerrahi Operasyon kararı verilen hastalara konvansiyonel (açık) ve laparoskopik (minimal invazif )yöntemlerle ileri cerrahi teknikler ile hizmet verilmektedir.

Detayları Görüntüle
    Genel Yoğun Bakım
    Genel Yoğun Bakım

Genel Yoğun Bakım

24 saat uzman hekim ve hemşire kadrosu ile hizmet veren yoğun bakım ünitemiz,

Detayları Görüntüle
    Göğüs Hastalıkları
    Göğüs Hastalıkları

Göğüs Hastalıkları

Hastanemiz Göğüs hastalıkları bölümü, solunum sistemi ile ilgili sağlık sorunlarında uzman hekim kadrosu ile modern teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Detayları Görüntüle
    Göz Hastalıkları
    Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Hastanemiz Göz Sağlığı ve hastalıkları bölümünde uzman kadro tarafından yapılan muayne ve ameliyatları Refraktif Cerrahi, Katarakt Cerrahi, Glokam, Vitrearetinal Cerrahi Şaşılık ve daha birçok müdahale ameliyat ve ileri teknolojik cihazlar ile hizmet verilmektedir.

Detayları Görüntüle
    Havacılık Tıp Merkezi
    Havacılık Tıp Merkezi

Havacılık Tıp Merkezi

Havacılık Tıp Merkezimiz, uçuş ile ilgili personel ve adaylarının kendilerini fiziksel, ruhsal ve mental olarak sağlıklı tutması ve uçuş emniyetinin sağlanması amacıyla Avrupa Birliği mevzuatına uyumlu havacılık sağlık talimatı SHT-MED’e uygun olarak Aero Medical Center (AMC) olmak için yetkilendirilen sınırlı sayıdaki hastanelerden biridir.

Detayları Görüntüle
    İç Hastalıkları
    İç Hastalıkları

İç Hastalıkları

İç Hastalıkları tüm klinik branşlarda temel teşkil eden geniş kapsamlı bir bilim dalıdır.

Detayları Görüntüle
    Kalp Damar Cerrahisi
    Kalp Damar Cerrahisi

Kalp Damar Cerrahisi

Kalp Damar Cerrahisi bölümümüzde erişkin hastalar için her türlü KVC operasyonu gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca kardiyovasküler sistemin dâhilinde pek çok damar ameliyatı da yapılabilmektedir.

Detayları Görüntüle
    Kardiyoloji
    Kardiyoloji

Kardiyoloji

Özel Aile Hastanesi Kardiyoloji bölümü Uzman doktor, hemşire ve teknisyen kadrosu ile 24 saat acil durumda gelen, kalp krizi geçiren ya da kalp krizi tehdidinde, kalp yetersizliği ya da kalp yetersizliğinin ileri evresi akciğer ödemi gelişen hayati tehlikesi olan hastalarımıza hizmet veren bölümümüzdür.

Detayları Görüntüle
    Klinik Laboratuvar
    Klinik Laboratuvar

Klinik Laboratuvar

Klinik Laboratuvar; Modern tıbbın teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek uzman sağlık ekibiyle çalışmalarına sürdüren bölümüdür.

Detayları Görüntüle
    Koroner Yoğun Bakım
    Koroner Yoğun Bakım

Koroner Yoğun Bakım

Kalp hastalığı açısından ciddi hayatı risk altında olan hastaların yoğun olarak yakından takip edildikleri hayati bulgularda oluşacak en ufak bir değişiklik anında müdahale edildiği özel bölümlerdir.

Detayları Görüntüle
    Kulak Burun Boğaz
    Kulak Burun Boğaz

Kulak Burun Boğaz

Poliklinik, laboratuvar, radyolojik tetkikler ve odyolojik tetkikler sonrası hastalarımızın tamamında gerekli görülen tanı ve tedavi yapılmaktadır.

Detayları Görüntüle
    Nöroloji
    Nöroloji

Nöroloji

Nöroloji sinir sisteminin anatomik ve fizyolojik özellikleri ile çeşitli nedenlerle ortaya çıkan bozukluklarını ve klinik sendromları inceler.

Detayları Görüntüle
    Obezite
    Obezite

Obezite

Uygulanan tedavi ve diyet programlarıyla kilo vermeyi başaramayan hastalarımıza Obezite Cerrahisi bölümümüz ile başarıyı sağlıyoruz.

Detayları Görüntüle
    Odyoloji
    Odyoloji

Odyoloji

Bebek doğduktan 24 saat sonra Neden İşitme Testi Yapılmalı? Doğumsal işitme kaybının erken tanısında, yeni doğan işitme taraması büyük önem taşır.

Detayları Görüntüle
    Ortopedi
    Ortopedi

Ortopedi

Kas, kemik, kıkırdak, tendon, sinir kısaca “Hareket Sistemi” olarak tanımlayabileceğimiz sistemi oluşturan tüm dokuların hastalıklarının araştırma, tanı ve tedavisi ile uğraşan bilim dalı Ortopedi ve Travmatolojidir.

Detayları Görüntüle
    Pediyatri
    Pediyatri

Pediyatri

Aile Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde yaş arası çocukların sağlıklı çocuk takibi, taramaları, tüm çocukluk çağı aşı uygulamaları, beslenme eğitimi ve takibi, büyüme ve gelişme takibi yapılmakta; hastalık halinde ise teşhis ve tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Detayları Görüntüle

Son Haberler

Hastanemizin tüm içeriklerine ve merak ettiklerinize bu bölümden ulaşabilirsiniz

Özel Aile Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

35 15 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu temsilcinin sorularını cevaplayarak oluşturabilirsiniz.
    Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden aşağıdaki adımları uygulayarak online randevu alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan "Online Randevu Al" butonuna tıklayın.
    E-devlet hesabınızla veya yeni üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
    İl, ilçe, klinik/bölüm ve hastane seçimi yaptıktan sonra "Randevu Ara" butonuna basın.
    Listelenen hekim ve tarih seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
    İlgili hekimin uygun saat seçeneklerinden birini seçerek randevu işlemini tamamlayın.

Özel Aile Hastanesi Randevu Alma

Özel Aile Hastanesi randevu almak ve muayene olmak için aşağıda bulunan telefon numarasına tıklayarak telefon üzerinden veya Özel Aile Hastanesi online randevu sistemini kullanarak internet üzerinden randevu alabilirsiniz.

Online Randevu AlTelefonla Randevu: 35 15

Özel Aile Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Aile Hastanesi Adres

Bahçelievler Mahallesi Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sokak No: 7/9 Bahçelievler / İstanbul

Özel Aile Hastanesi Telefon

0 () 41 42

Özel Aile Hastanesi

Özel Aile Hastanesi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran iletişim bilgileri Nerede'da!

İstanbul şehrinde Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Aile Hastanesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 () 41 42 numaralı telefondan Özel Aile Hastanesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Aile Hastanesi Yorumlar (0 Değerlendirme)

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!

Firmanı Ekle

İstanbul Bahçelievler Özel Aile Hastanesi

Acil tıp doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı , Pratisyen hekim, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Beyin ve sinir cerrahı, Radyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Göz doktoru, Dermatolog, Aile hekimi, Nefrolog , Patolog , Göğüs cerrahı , Nörolog daha fazla

38 görüş Bahçelievler, Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No: 7/9

Profilinizin kontrolünü alın

Acil tıp doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı , Pratisyen hekim, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Beyin ve sinir cerrahı, Radyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Göz doktoru, Dermatolog, Aile hekimi, Nefrolog , Patolog , Göğüs cerrahı , Nörolog daha fazla

38 görüş Bahçelievler, Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No: 7/9

Profilinizin kontrolünü alın

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Aile Hastanesi Bahçelievler kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Aile Hastanesi Bahçelievler İstanbul ilinde Talatpaşa Bulvarı Begonyalı sokakno:7/9 Bahçelievler adresinde bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (38)

M

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. İlhan Eğilmez • Kulak Burun Boğaz Randevusu

İlhan hoca hayatınıza girmişse çok şanslısınız demektir estetikten ibaret sağlık sorunum vardı burun eğriliği ve eti nefesimi kapatmıştı ilhan hocam hem bu sorunumu hemde yüzüme uygun doğal harika bir burun yaptı ameliyattan sonraki sürecim ağrısız ve acısızdı her zaman çok ilgiliydi ne sorsam hiç sıkılmadan anında cevap verdi her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum

E

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Görkem Yılmaz • Psikiyatri Randevusu

Görkem beyle tanışmadan önce kötü durumdaydım. Tedavimiz başladığında çok iyi geldi. Kendisi çok iyi bir dinleyici. Güvenip rahatça anlatabiliyorsunuz. İyi ki Görkem beyi tanımışım. Görkem bey için kurtarıcım diyebilirim. Hala tedavimiz ediyor ve iyileşiyorum. Kesinlikle en iyi psikiyatristlerden biri.

T

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Özgür Öğreten • Diğer

Ben yılında akıllı lens ameliyatı oldum ve hayatımda gördüğüm işinde en başarılı uzman doktor ameliyatı yaparken besmele çekerek başlaması bende ayrı bir hayranlık uyandırdı şuan onun sayesinde dünya pencerem açık önce Rabbime şükürler olsun ki böyle bir doktoru tanıdım sonrada kendisine binlerce kez tşk ederim Rabb'im yolunu açık etsin inşallah

E

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Özgür Öğreten • Diğer

1 yıldır iki gözümde de enfeksiyon vardı ve çeşitli doktorlara gittim. En sonunda kanser ilacı verilmiş ve 6 ay boyunca kanser ilacı kullanmışım haberim yok! Yine başladı enfeksiyon; göremiyorum, sürekli gözlerim akıyor, arabanın farı bile gözümü aldığından akşamları güneş gözlüğü kullanmak zorunda kalıyorum. Yanması, batması ayrı bir konu Sonra babamın göz ameliyatını yapan Özgür beye son çare olarak geldim. Muayene ettikten sonra bu gözler nasıl bu hale gelmiş dedi. Son olarak bir ilaç denemesi yapalım olmazsa enfeksiyondan oluşan yaraların lazerle alınması gerekir dedi. Tedaviye bu kez onunla başladık. Çok değil bir yıllık geçirilemeyen sorun bir, bir buçuk ayda doğru tanı, doğru ilaç ve yönlendirmelerle geçti. Hayat kalitem yerlerde gezdim bir yıl İyi ki diyorum, iyi ki Özgür hocayı tanımışım ve ona gitmişim.. İşine saygı duyan, yapmak için değil de gerçekten özenle çalışan bir doktor. Göz doktoru olarak kesinlikle bana göre alanında en iyilerinden biri

Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Ö

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. İlhan Eğilmez • Burun Estetik Cerrahisi

Merhaba
      Ameliyat olana kadar doğru dürüst nefes bile alamıyordum. Alerjiden ve burnumdan nefes alamadığım dolayı sürekli halsiz ve yorgun şekildeydim gün içinde . Hocam ile yaptığımız görüşmede bana o kadar güven verdi ki , hiç düşünmeden ameliyat oldum. Ameliyat olalı bir yıl oldu ; o kadar iyiyim ki , nefes alma şeklim düzeldi , alerjim yok denecek kadar azaldı , kendime olan güvenim yerine geldi ve harika bir burnum oldu.
      Görevini muhteşem yapan bir doktor. Yaptığı açıklamalar, anlayışı, sabrı, sohbeti , ekibiyle olan uyumu meslekte en üst yerlerde olmasının yanısıra muhteşem bir kişiliğe de sahip olduğunu gösteriyor. Sizi iyi ki tanımışım hocam . Verdiğim en doğru karar , en mutlu olduğum kararım İlhan hocama ameliyat olmak . Hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ederim .

A

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Gökmen Öztürk • Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

me opere de cirugia bariatica hace dos meses con el doctor y he perdido 32 kilos ha sido la mejor experiencia de mi vida , tenia que haberlo hecho antes gracias doctor ,,,, bendiciones

B

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. İlhan Eğilmez • Burun Estetiği

Eylül ayında ameliyat oldum hem kemerli burnum vardı hemde nefes alırken zorluk çekiyordum şimdi güzel bir buruna sahip oldum hemde nefes alış verişim düzeldi. Önce tereddüt etmiştim burun sonuçta şakaya gelmez iyice araştırma yaptım ve İlhan hocamla tanıştım. Herşeyimle çok iyi ilgilendi kontrollere gidince çok yakın davrandı adeta bir arkadaş gibi :) herşey için teşekkür ederim hocam

M

Doğrulanmış

It was a total successful surgery!! The Dr. Ozturk is a professional and so experienced about sleeve gastrectomy . I'm fine and totally grateful

P

Doğrulanmış

Estoy muy agradecida, muy feliz con el resultado de la cirugía de manga gástrica. Muchas gracias doctor

D

Doğrulanmış

Doktor: Doç. Dr. Gökmen Öztürk • Obezite Cerrahisi

Şekerim ve kilom kontrolden çıkmıştı gökmen hocayla tanıştım ben normalde kilo verirsem şekerim ortadan kalkar düşünüyordum meğerse farklı bi operasyon varmış onu anlattı oldum şuan gayet iyiyim yaklaşık 8 ay geçti. Teşekkür ederim hocama

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası