sana bir duzen bana bir duzen lazim / Sinan Güleryüz feat. Özge Özder - Senle Ben - Dailymotion Video

Sana Bir Duzen Bana Bir Duzen Lazim

sana bir duzen bana bir duzen lazim

SiteMap

Senle Ben feat. Özge Özder

Sinan Güleryüz feat. Özge Özder'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Senle Ben" isimli tekli çalışması, video klibiyle ve şarkı sözüyle netd müzik'te. Hemen dinle! Söz & Müzik: Öze Bade Derinöz Düzenleme: Sinan Güleryüz Yönetmen: Sinan Güleryüz "Senle Ben" şarkı sözleri ile Senle ben nelere direndik sevgilim Ağlatıldık çok yerildik az yenildik sen bilirsin Durmadıkça hep güçlendik bundan eminim Çok yara aldık hep sarıldık hep direndik çokta yendik Çok şükür biz hiç yalnız değildik bu sefer bilemezsin Yanabiliriz gülebiliriz, çok acı çekebiliriz Kendimizi bulabiliriz Simdi sana bir düzen bana bir düzen Bize bir düzen bize bir masal lazım Tenimi bilen sesimi duyan Bana bir omur yeni bir sen olsun Olabilir her şey ya da durabilir her şey Bizi biz eden ya da bir üzen bize uyar her şey Simdi sana bir düzen bana bir düzen Bize bir düzen bize bir masal lazım Tenimi bilen sesimi duyan Bana bir omur yeni bir sen olsun Olabilir her şey ya da durabilir her şey Bizi biz eden ya da bir üzen bize uyar her şey

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir